>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Limitowanie po 1 zakładzie

crisu 53

crisu

Użytkownik
Witam, miał ktoś może z was taką sytuację, że otrzymał limit po 1 zakładzie? Taką sytuacje miałem już 2 razy, konto zakładane było przed 2011 rokiem, przez ostatnie 3-4 lata nie grane, po powrocie postawiony 1 zakład i limit. Zdarzyło się komuś podobnie ?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Niestety, Warto prześledzić opinię ostatnie o Bwin zamknęli się na Polaków, natomiast jeśli Twoje konto jest na plusie nie dziw się chcą Cię zniechęcić nie licza na zyski z naszego kraju.
 
firer 886

firer

Użytkownik
Bwin to praktycznie jedyna forma na ktorej mam swoje pierwsze niezlimitowane konto , mam ograniczenie stawki na single , ale duble moge juz stawiac spokojnie za over 10k(chodzi o siatke)
 
crisu 53

crisu

Użytkownik
Jeśli mówić o koncie, które jest na + tutaj nie mam żadnych pytań czy wątpliwości - uzasadniony limit. Ale limitować konto założone dzień wcześniejszym po 1 przegranym zakładzie ze stawką niższa niż 200 zł to jak na taką firmę dość dziwna sytuacja...
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
bwin limituje od razu, tzn nowe konta na start maja limit bodaj 405zł , tylko jeszcze te stare konta zalozone i zweryfikowane (i cos tam grane) przed ich wycofaniem z PL i powrotem mają ciut lepiej
 
gwiazdarocka 35

gwiazdarocka

Użytkownik
Ted ja na start mogłem zagrać za 1 tys bez problemu ale AKO nie wiem jak z singlem,ale jak chciałem zagrac drugi raz to limit coś koło 460 zł już się pojawił.
 
Do góry Bottom