>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Limity konta Bet365 ( tenis ITF )

dindek 41

dindek

Użytkownik
granie niszowych sportów ( np. ITf czy jakies azjany pilka nozna 2 liga ukrainska itp. limit murowany chyba ze gra sie po 10zl na j to moze konto troche pociagnie.
 
szpon 154

szpon

Użytkownik
No dobra, ale za gre kursow 1,10, to juz lekkie przegiecie dawac limity. Zwlaszcza, ze badminton to nie jest egzotyka pokroju 3 ligi kambodzanskiej w bierki. Poza tym kilka miesiecy temu moglem sobie grac badmintona wysokimi stawkami i wyzszymi kursami i nikt sie nie czepial. Nawet pol roku wytrzymywaly konta.
 
J 0

justgamble

Użytkownik
limitów w bet365 nie obejdziesz i taka jest prawda. Ich system limitowania działa świetnie, i pewnie bierze pod uwagę masę czynników. Juz granie singlów jest dla nich podejrzane. Oni chcą graczy co zagra taśmę 10 meczy za 50zł a nie gracza, który widzi value w pojedynczym becie.
Z resztą wystarczy, że wpłacisz większą kwotę i już stajesz się graczem niechcianym. Skrill/Neteller pobierają do 3 do 5 % prowizji. Po co im gracz highstakes, którego koszta są duże. Ta firma jest nastawiona wyłącznie na zysk i nie ma co się dziwić.
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
No dobra, ale za gre kursow 1,10, to juz lekkie przegiecie dawac limity. Zwlaszcza, ze badminton to nie jest egzotyka pokroju 3 ligi kambodzanskiej w bierki. Poza tym kilka miesiecy temu moglem sobie grac badmintona wysokimi stawkami i wyzszymi kursami i nikt sie nie czepial. Nawet pol roku wytrzymywaly konta.
itf tez dalo sie grac pol roku rok i nic, kolo lipca-sierpnia sie to niestety zmienilo ???? jedyna rada to konto kilku letnie z obrotami milionowymi, najlepiej na minus wtedy pograsz dluzej.
 
N 15,5K

norbertb

Użytkownik
Też o tym słyszałem od pewnego tradera, że konta z 12-miesięcznymi obrotami są nielimitowane (czytaj pograsz dłużej). Pytanie Dindek, jak długo?
 
szpon 154

szpon

Użytkownik
No nie wiem, bo jak pierwszy raz dostalem limit na swoim koncie, to wzialem konto od brata (kilkuletnie, raczej na minusie bylo) i limit dostalem po kilku dniach (a zmienilem ip, adres karty MAC).
Tak sie zastanawiam co sprawia, ze zapala sie u nich lampka ostrzegawcza i konto jest pod nadzorem.
Z tego co zauwazylem/znalazlem w necie to tak:
- adres zamieszkania taki sam jak przy koncie wczesniej zlimitowanym - to jest raczej insta ban (przyklad konta brata i konta, ktore uwalili mi po zagraniu paru kuponow o malutkich kursach)
- adres ip (tutaj chyba wiadomo, na szczescie dosc latwo zmienic)
- adres karty MAC (rozne opinie co do tego, jedni twierdza, ze nie moga tego odczytac, inni, ze moga i to robia. W kazdym razie MAC mozna latwo zmienic za pomoca prostych programow)
- cookies (no to raczej oczywiste jest. Latwo mozna wyczyscic)
- iesnare (kolejny system szpiegujacy, zbiera informacje i przesyla je dalej. Jakie informacje zbiera? Do konca nie wiadomo, ale ponoc chodzi o numery seryjne hardware`u, odwiedzane strony, konfiguracja systemu etc.)
- granie typow z jakichs super wypasnych stron (przyklad ITFow. Taki sam typ zagra kilkaset osob i od razu bany sie sypia)

W kilku miejscach spotkalem sie z opinia, ze maja specjalne algorytmy analizujace styl gry i przypisujace go do roznych kont. Potwierdzenia nie znalazlem i jakos trudno mi sobie wyobrazic jakby mialo to wygladac. Ktos cos moze powiedziec na ten temat?
 
W 126

wilsonperumal

Użytkownik
Też o tym słyszałem od pewnego tradera, że konta z 12-miesięcznymi obrotami są nielimitowane (czytaj pograsz dłużej). Pytanie Dindek, jak długo?
No mialem niedawno konto kilkuletnie na minusie. Rzeczywiscie wytrzymalo dluzej, zamiast 1 beta to zlimitowali po drugim dopiero ????
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
No mialem niedawno konto kilkuletnie na minusie. Rzeczywiscie wytrzymalo dluzej, zamiast 1 beta to zlimitowali po drugim dopiero ????
Wilson ale takich jak ty można policzyć na palcach dwóch rąk.
Jakbyś grał powiedzmy po 1-2k na typ to takie kilkuletnie konto długo wytrzyma a podejrzewam że 90% tych którzy się wpisują nie gra za większe pieniądze.
 
N 15,5K

norbertb

Użytkownik
jonaszDT Ty to się zawsze wypowiadasz na temat limitów ale swoich tajników na receptę nie zdradzisz (fakt może i warto bo konfidenty z b365 mogą czytać) ale nie pogardzę jak na priv mi odpowiesz ????
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
jonaszDT Ty to się zawsze wypowiadasz na temat limitów ale swoich tajników na receptę nie zdradzisz (fakt może i warto bo konfidenty z b365 mogą czytać) ale nie pogardzę jak na priv mi odpowiesz ????
Nie mam żadnej recepty, po prostu nie gram itf-ów, może tyle wystarczy? Nie wiem.
No i limity dostaje ale nie co dwa dni.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Panowie,
a co sądzicie o tym aby zaatakować komisje hazardowe (licencjodawców) ? Masowe skargi mogłyby przynieść skutek.
Tu chodzi o monopol polskich firm bukmacherskich który warty jest miliony jak nie miliardy złotych, więc dzięki tym skargom komisja hazardowa zaoszczędziłaby tylko na papierze toaletowym ;).
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
W 119

wrtu

Użytkownik
granie typow z jakichs super wypasnych stron (przyklad ITFow. Taki sam typ zagra kilkaset osob i od razu bany sie sypia)
Jakie kilkaset? Kilkadziesiąt.
 
S 508

slukasz123

Użytkownik
Konta już nie limitują. Stawki nie mają znaczenia.
Oczywiscie a ja wczoraj mialem limit....Wiec nie chrzan glupot wg mnie jest pracownik odpowiedzialny za limity a widocznie go dzis nie ma w pracy to i nie ma limitow ale uwazaj jutro do 10 rano moga pojawic sie limity ????
EDIT:Wlasnie dostalem limit nie mowilem ????
 
W 119

wrtu

Użytkownik
Oczywiscie a ja wczoraj mialem limit....Wiec nie chrzan glupot wg mnie jest pracownik odpowiedzialny za limity a widocznie go dzis nie ma w pracy to i nie ma limitow ale uwazaj jutro do 10 rano moga pojawic sie limity ????
EDIT:Wlasnie dostalem limit nie mowilem ????
???? Przestańcie robić nagonkę. Konta już nie limitują. Stawki nie mają znaczenia.
 
S 3

szabelq

Użytkownik
Oczywiście, że limitują, przy każdym zakładzie masz &quot;postaw max&quot;, sprawdzcie sobie z kolegami te same spotkania i zobaczycie, ze każdy ma różne maxy. są to wielokrotności konkretnych stawek. na nowo zalozonym, nie zweryfikowanym koncie jest to x1, a maksymalne z którymi się spotkałem to x4. przykładowo ten co dopiero zalozyl konto może postawić na dane spotkanie maksymalnie 2000 pln, a ten który ma x4 może na ten konkretny typ postawić 8000 pln i to sa wlasnie limity na bet. jak ktoś gra typy gdzie jest value, czyli bardziej niszowe zakłady to niestety ale może stawiac jednorazowo na single po kilka tys. pln, aczkolwiek da się i to ominąć i grać za kilkukrotnie wyższe stawki ???? !
 
barthezz 3

barthezz

Użytkownik
Panowie szukam obiektywnej odpowiedzi. Czy grając obecnie typy na damski ITF z pewnej znanej i lubianej stronki konto wytrzymuje więcej niż dzień? miałem przerwę od października i nie wiem czy coś się poprawiło w tym temacie.
Oraz drugi sprawa.
Na marathon.com mam zamrożone od 2 miesięcy środki i nie mogę ich wypłacić bo konto podobno jest w trakcie weryfikacji. Wysłem im wszystkie wymagane dokumenty i od tego momentu cisza. 2 miesiące je weryfikują. Konto jest na mnie i nie ma tam żadnych kombinacji. Na czacie mnie zbywają że mam czekać ale to już gruba przesada. Co można w tej sytuacji zrobić? Gdzie się zwrócić? Będę wdzięczny za pomoc
edit: chodziło mi oczywiście o marathonbet.com
 
N 15,5K

norbertb

Użytkownik
@szabelq A przy graniu na stawkach &quot;x1&quot;, bez podwyższania da radę ?
@barthezz Nic się nie zmieniło. Typ z damskiego ITF i od razu przykre informacje o nie oferowaniu usług. Dzwoń telefonicznie. Ja tak samo się biłem z pewnym bukmacherem, ale zakatowałem telefonicznie i podjęli pozytywną decyzję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom