>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Limity u legalnych

M 0

mojierwszymilion

Użytkownik
Witajcie!
Na początek chcę się przywitać! Mam na imię Tomek, mam 23 lata i miło mi dołączyć do waszej społeczności typerskiej! Do tej pory grałem na betclicku, były to głównie taśmy które jak to taśmy nie wchodziły a troszkę kasy poszło w błoto....
Dlatego, że postanowiłem zająć się tym tematem ciut poważniej chciałbym zapytać, o limity na single u legalnych w internecie...
Chciałbym grać progresję remisów właśnie legalnie, gdyż nie zależy mi na jakichś olbrzymich zyskach, aczkolwiek czasem jak to w tym systemie może pojawić się konieczność postawienia większego zakładu... oczywiście wiem, że nie warto puszczać zbyt wielkich zakładów ze względu na podatek od wygranych, ale mimo wszystko bardzo proszę o jakieś przedstawienie jak to wygląda u naszych?
Zastanawia mnie też czy mogą krzywo patrzeć na dublowanie kuponów i jakoś je blokować?
 
M 0

mojierwszymilion

Użytkownik
Więc jakie są minusy tej strategii?
Chyba oczywistym jest, że wybieram zysk jak każdy, ale jaką strategię wybrać? Co polecacie, od czego zacząć?
 
wyroczniaoc 16,8K

wyroczniaoc

Użytkownik
Najgorsze co może być to progresja. Niezwykle ciężkie do przewidzenia a to system w którym musisz strasznie ryzykować cały czas.
 
mr.betman 195

mr.betman

Użytkownik
Jest coś takiego, co ja nazywam &quot;progresją elastyczną&quot;, która w połączeniu z odpowiednią strategią może przynosić całkiem dobre wyniki.
 
C 82

chriskola

Użytkownik
Granie taśm po 1.3 tez MOŻE przynieść zyski.
Co do pytania to nie dostaniesz limitu raczej na taka grę zreszta mógłbyś grać w punkcie bądź u 2-3 buków wiec nie ma znaczenia.
 
B 8

betboy

Użytkownik
Granie taśm po 1.3 tez MOŻE przynieść zyski.
Co do pytania to nie dostaniesz limitu raczej na taka grę zreszta mógłbyś grać w punkcie bądź u 2-3 buków wiec nie ma znaczenia.
W punkcie też są limity. Przy większej kwocie babka musi czekać na zgodę z centrali.
 
C 82

chriskola

Użytkownik
To zależy od punktu.
W etoto możesz grać sam kupujesz doładowanie na dowolna kwotę i wysyłasz kupony. Masz kilka punktów jak szybko obejdziesz to nawet na limicie na kupon 300-400 zł możesz zagrać za kilka K.
W lv bet zależy tez od tego co przyjmuje. Czasem weźmie 1 kupon i dzwoni, po czym oczywiście nie ma zgody. Natomiast miałem sytuacje ze puszczał mi 10 jednakowych kuponów i przechodziło bez niczego. Dodatkowo w tym samym momencie możesz grać online wiec nawet 3 polska, czy jakieś niższe ligi kosza, siatki można zagrać praktycznie za ile chcesz.
 
B 8

betboy

Użytkownik
To zależy od punktu.
W etoto możesz grać sam kupujesz doładowanie na dowolna kwotę i wysyłasz kupony. Masz kilka punktów jak szybko obejdziesz to nawet na limicie na kupon 300-400 zł możesz zagrać za kilka K.
W lv bet zależy tez od tego co przyjmuje. Czasem weźmie 1 kupon i dzwoni, po czym oczywiście nie ma zgody. Natomiast miałem sytuacje ze puszczał mi 10 jednakowych kuponów i przechodziło bez niczego. Dodatkowo w tym samym momencie możesz grać online wiec nawet 3 polska, czy jakieś niższe ligi kosza, siatki można zagrać praktycznie za ile chcesz.
tylko ze jak puścisz 10 jednakowych i wygrasz to istnieje ryzyko że po wygranej rozliczą Ci tylko jeden. Każdy buk ma taki zapis w swoim regulaminie.
 
B 8

betboy

Użytkownik
Nigdy tak nie miałem. Zreszta mówimy o stacjonarnych punktach, to nie jest możliwe bo w punkcie masz na okaziciela kupon.
Bo pewnie nie miałeś dużych kwot na kuponach. I jest to możliwe. Poczytaj sobie regulamin punktów naziemnych.
 
C 82

chriskola

Użytkownik
Regulamin znam, grałem tak dużo razy żeby ominąć podatek wiec kwotę miałem maksymalna jaka można.
Zreszta powtarzam, ze mówię o puntach stacjonarnych, w których to możliwe nie jest bo kupon poniżej 2280 zł masz na okaziciela wiec nie mogą mie wypłacić lub anulować.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Dokładnie jak pisze chriskola . Inaczej sprawa może wyglądać internetowo gdzie na danym koncie gracza poszło kilka takich samych kuponów.
 
Do góry Bottom