>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Limity w forBET

C 31

cashbysport

Użytkownik
Witam !
Prosiłbym o zamieszczanie w tym temacie swoich doświadczeń dotyczących limitowania w forBET . Szczególnie interesuje mnie sytuacja w przypadku obstawiania remisów piłki nożnej .
Pozdrawiam i miłego dnia : )
 
L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
Hehe dobry temat dziś chciałem postawić brak bramek w lidze tajlandzkiej najpierw coś koło 40zł później schodziłem gdzieś do około 10zł aż zakład wycofali... ???? Szkoda w ogóle tam grać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
skalus 63

skalus

Użytkownik
Może @abcbet, co Ty na to?
:grin::grin::grin:
Ktoś kto trochę wygra jest od razu jest limitowany tak jest było i będzie co doświadczyłem w tej firmie
Kto gra rekreacyjnie po kilka kilkanaście złoty można zakładać konto...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 31

cashbysport

Użytkownik
:grin::grin::grin:
Ktoś kto trochę wygra jest od razu jest limitowany tak jest było i będzie co doświadczyłem w tej firmie
Kto gra rekreacyjnie po kilka kilkanaście złoty można zakładać konto...
Mógłbyś podać więcej szczegółów ? Jakie dyscypliny, jakie ligi ? ???? jakie stawki grałeś i po jakim czasie zlimitowali ?
Pozdrawiam!
 
V 1

vicken

Użytkownik
Największa stawka za jaką zagrałem 2k w ako na piłkę nożną.
Ogólnie limity są dość często w niszowych sportach,egzotycznych ligach,gdy jest wysoki kurs singla np.5+ a ty chcesz to zagrać za 1k .
Ja jako tako nie doświadczam limitów bo gram w ako (3 wydarzenia ,żeby pozbyć się podatku),ale też nie gram stawkami 10k+
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
oczek92 3

oczek92

Użytkownik
Ja mialem sytuacje gdy chcialem postawic przyszłe wybory w Niemczech. Chciałem dać 200zl na SPD, kursik wynosił jakies 3,7 czy coś koło tego (to bylo wtedy jak Szulc sie zadeklarował, że bedzie się ubiegał o kanclerza i sondaże były rowne dla CDU i SPD). Przy kliknięciu postaw kupon wyskoczył komunikat ze mogę max postawić jakies 112 czy 120zł lub kupon idzie do akceptacji. Wybralem akceptacje, w koncu tylko troche przekraczalem ten limit. Ku mojemu zdziwieniu kupon nie został przyjęty a sam zakład został wycofany z oferty na jakies 15-20 minut a gdy powrócił, kurs wynosił juz 3,25, co więcej, po moim kolejnym obstawieniu (ze stawka 200 juz nie bylo problemu) kurs spadł z 3,25 na 2,75. Zawiodłem się na nich straszliwie. Zero profesjonalizmu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
skalus 63

skalus

Użytkownik
Mógłbyś podać więcej szczegółów ? Jakie dyscypliny, jakie ligi ? ???? jakie stawki grałeś i po jakim czasie zlimitowali ?
Pozdrawiam!
głównie tenis ATP WTA i piłka nożna LM - ugrasz na czysto ok 2tys tak było u mnie grając stawkami średnio 500-1000zł i masz limit...a później to pograsz po kilkadziesiąt zł na kupon ....
Lepiej grać np w Fortunie bo jeśli grasz więcej zdarzeń to masz lepszy kurs niż w Forbecie bez podatku - przykładów mnóstwo podam jeden poniżej:
kupon z&lt; podatkiem 12% Fortuna&gt; wyszło tyle ile jest na kuponie a grając te same mecze w forbecie z 6% miałem 150 zł mniej ???? ????
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE3NTgyNDc2MDQwMTr4qD6codY8dHJmHJE%3D&amp;amp;kind=MAIN
Przed Wimbledonem zagrałem taki kupon i z tych zdarzeń miałem lepszy kurs niż &quot;bez podatku&quot; w Forbecie....
Tak więc od dziś granie u nich z tak marnymi kursami i z podatkiem NIE MA SENSU ....
 
C 31

cashbysport

Użytkownik
Dzięki wszystkim za opinie ????
Wiadomo, może coś o tych dwóch nowych bukmacherach co starają się o licencje ? Pozdrawiam ????
 
aldialdi 0

aldialdi

Użytkownik
Panowie, jeżeli zwijam się od nich i robię transfer z powrotem na konto to jak radzicie, w częściach czy od razu? No i czy potem jeszcze jakiś podatek się płaci?
Albo może da się uzyskac jakies oświadczenie dla urzędu skarbowego?
 
loj99 530

loj99

Użytkownik
Panowie, jeżeli zwijam się od nich i robię transfer z powrotem na konto to jak radzicie, w częściach czy od razu? No i czy potem jeszcze jakiś podatek się płaci?
Albo może da się uzyskac jakies oświadczenie dla urzędu skarbowego?
przecież płacisz już podatek więc żadnego więcej nie bd płacił i nic do urzędu się nie zanosi itp. możesz podzielić sobie kwotę na 2,3 transfery i tak wypłacają zazwyczaj na 2 dzień.
 
Do góry Bottom