>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Limity

Y 0

yetix

Użytkownik
Czy ktoś obecnie dostał limit na betsson a jak tak to na jaką kwotę i po zagraniu jak dużymi stawkami?
Z góry dzięki.
 
G 1,9K

gasterosteus

Użytkownik
zaledwie 2 tygodnie temu po zagraniu 3500zl zostalem zlimitowany do 750zl, pozniej nie sprawdzalem ale w tej chwili prawdopodobnie jest to jeszcze mniejsza kwota poniewaz na siostrzanym Betsafe nie moge juz operowac stawkami wiekszymi niz 200zl bez recznego zatwierdzania przez support (co trwa 10-30 minut od zgloszenia)
co prawda zatwierdzaja recznie wszystkie moje dotychczasowe stawki, nawet zdarzylo sie 2500zl ale sadze ze tylko jesli ewentualna wygrana nie bedzie przekraczac okreslonej sumy i po prostu jeszcze takiej granicy nie przekroczylem
tak czy siak na zywo za przyzwoite pieniadze tam nie pograsz
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
heh ja mam w ogóle śmieszną sytuacją z nimi.
zlimitowali mnie bo dwa razy zagrałem za 3 tysie. raz wygrana bez cash out 7,400zł i drugi kupon następnego dnia 3 tys stawka i skorzystałem z cash out i wyjąłem niecałe 5,500zł.
dzisiaj chciałem znów postawić za 3 tys na jutro dubel i dali stawke do recznego ustalenia.
coś długo nie odpisywali itd. to napisałem sam do nich na czacie, a oni, że mogą stawkę zaakceptować, ale zablokują mi cash out. jak z cash outem to mogą maks 2 tysiące
xD
pierwszy raz mi się tak zdarza
 
Do góry Bottom