>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Limity

J 159

jonaszdt

Użytkownik
w b365? chyba sobie żartujesz ????
chyba że grasz tylko pomyłki, surebety itp to możliwe.
nawet grając przez taki okres czasu same niszowe sporty/ligi po takich stawkach bet ci nie da limitu.
Te 20-30e to faktycznie dziwna sprawa, ale wiele zależy od stylu gry. Obecnie gram prawie samo pre, obroty bardzo duże i z limitowaniem nie ma problemu. Stawki 400-1500.
W przeszłości grałem niszę na live po 400-600zł i konto traciłem średnio co 2 tygodnie.
 
szpon 154

szpon

Użytkownik
Oni ostatnio powariowali z tymi limitami czy co?
Pierwsze konto, dwa dni, kilka betow, 800 zl ugrane na niskich kursach (1,04-1,2) i limit.
Drugie konto, 6 dni, ugrane niecale 4k, tez raczej niskie kursy (moze jeden to byl 1,8) i koniec gry.
Wszystko grane live i nie byly to te cale ITFy.
Tez wylapaliscie ostatnio seriami limity czy tylko ja mam takie &#39;szczescie&#39;?
Kiedys dawali pograc z miesiac lub dojsc do tych 10k, a teraz straszna lipa.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Tak, ja odczuwam że oni limitują falami. Kilka dni rzucania limitami a potem seria spokojnych dni, gdzie w miarę idzie grać.
grasz niskie kursy mocnymi stawkami na egzotyczne zdarzenia? no to 10 raczej ciężko z konta będzie ugrać ;) za dużo rzucających się w oczy betów
 
szpon 154

szpon

Użytkownik
Nie sa to jakies bardzo wysokie stawki: 0,5k-2k. A czy zdarzenia egzotyczne? Nie gram rzeczy typu 2 liga damskiej koszykowki Indonezji. Glownie zaklady z tenisa stolowego i badmintona, na ktore limit wygranej na nowym koncie live wynosi 10k, wiec to chyba jedne z najwyzszych limitow u nich.
Czyli proponujesz zrobic sobie z tydzien, dwa przerwy i dopiero wtedy uderzac?
 
R 36

rafal919

Użytkownik
w b365? chyba sobie żartujesz ????
chyba że grasz tylko pomyłki, surebety itp to możliwe.
nawet grając przez taki okres czasu same niszowe sporty/ligi po takich stawkach bet ci nie da limitu.
Nie wiesz o czym piszesz..
Mi konto wytrzymuje 2-3 dni i limit..
Gram handicapy azjatyckie i u/o piłkę nożną.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Jak jest aktualnie z limitami na becie? Na ile starczy konto?
Jak zawsze zależne od tego co grasz i jaki fundusz inwestujesz :] Czasami mam po jednym zakładzie a niektóre grając popularne sporty już miesiąc wytrzymuje a wciąż daje zyski.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
tu nie zawsze chodzi o trafienie wysokiego kursu a bardzo czesto o value, lub xx kont gra te same typy - wiec automatycznie wszystkie te konta wylapia limity ; tenis/wyscigi konne/niszowe ligi pilki to z reguly szybko zlimitowane konto.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Czasami grając siatkówkę i wpłacając 3k €, po dwóch betach na ten sam typ po +- 700€ jest limit a bety okazują się przegrane, wiec tak jak kolega napisał, od wielu czynników to zależy.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Od ok. tygodnia gram zaklady w hokeja. Dzisiaj zauwazylem, ze opcja ktora grałem znikneła z oferty. Pojawiła sie na lidze finskiej ale jak zacząlem obstawiac to zaraz ta opcja znikneła. Mozliwe ze bet365 widzi co gram i mi blokuje tą opcje gry bo dobrze idzie? Dodam ze gram narazie za drobne bo testuje ten system ale skuteczność po tygodniu wynosi 95%.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Od ok. tygodnia gram zaklady w hokeja. Dzisiaj zauwazylem, ze opcja ktora grałem znikneła z oferty. Pojawiła sie na lidze finskiej ale jak zacząlem obstawiac to zaraz ta opcja znikneła. Mozliwe ze bet365 widzi co gram i mi blokuje tą opcje gry bo dobrze idzie? Dodam ze gram narazie za drobne bo testuje ten system ale skuteczność po tygodniu wynosi 95%.
Sprawdź czy opcja jest dostępna jak nie jesteś zalogowany, bo szczerze mówiąc, jeszcze się nie spotkałem z takim działaniem.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Bet365 kilka dni temu usunął z koszykówki niektóre rodzaje zakładów(np. linie na drużyny) na niektóre ligi, więc nie wykluczone że w hokeju także jakaś korekta nastąpiła jeśli chodzi o dostępność zakładów.
Raczej bet nie robi takich indywidualnych &#39;limitów&#39;.
 
Do góry Bottom