>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Limity

andrzejpluuu 42

andrzejpluuu

Użytkownik
A możecie mi powiedzieć , moi drodzy , w czym wam te limity przeszkadzają ? Bo ja nie widzę problemu .
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
A możecie mi powiedzieć , moi drodzy , w czym wam te limity przeszkadzają ? Bo ja nie widzę problemu .
pewnie tym że ograniczają limit na postawienie zakładu do kilkuset złotych a często do śmiesznych sum rzędu kilkanaście złotych?:zoltakartka:
 
tomash_ek 55

tomash_ek

Użytkownik
pewnie tym że ograniczają limit na postawienie zakładu do kilkuset złotych a często do śmiesznych sum rzędu kilkanaście złotych?:zoltakartka:
Dokładnie. Wyciągnąłem od b365 w ciągu 20 dni 8k i dostałem limity na maksymalny zysk 20-100 zł (w zależności od dyscypliny), jedynie na największe rozgrywki piłki nożnej (np. Puchar Konfederacji) 1000zł.
 
C 7

cokolwiek

Użytkownik
Dokładnie. Wyciągnąłem od b365 w ciągu 20 dni 8k i dostałem limity na maksymalny zysk 20-100 zł (w zależności od dyscypliny), jedynie na największe rozgrywki piłki nożnej (np. Puchar Konfederacji) 1000zł.
ale &quot;wyciagnales&quot; na surebetach czy na dobrych typach (jakies niespodzianki po wysokim kursie) single czy AKO ?
 
barthezz 3

barthezz

Użytkownik
na nowym koncie maksymalny zakład jaki postawiłem to 100 zł po kursie 3,5. Nawet bonusem nie zdążyłem obrócić... Gram tylko tenis i same single. Na starym i nowym koncie dostałem limit zysku 22,5 zł na zakład.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
na nowym koncie maksymalny zakład jaki postawiłem to 100 zł po kursie 3,5. Nawet bonusem nie zdążyłem obrócić... Gram tylko tenis i same single. Na starym i nowym koncie dostałem limit zysku 22,5 zł na zakład.
???? O jaki ten bukmacher niedobry,limitują mnie na wielu kontach????
 
Q 30

qtas

Użytkownik
hahah dobre.... robia ludzie wałki i jeszcze zdziwienii...
Jakby buki nie robiły wałków, czyli limitując graczy którzy zarabiają to ludzie by nie musieli kombinować... a tak to trwa walka jednych z drugimi i jakoś to leci, kto chce to sobie zawsze jakoś poradzi.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Jakby buki nie robiły wałków, czyli limitując graczy którzy zarabiają to ludzie by nie musieli kombinować... a tak to trwa walka jednych z drugimi i jakoś to leci, kto chce to sobie zawsze jakoś poradzi.
Bukmacher limitując robi wałki?To społeczeństwo jest coraz głupsze...
 
C 7

cokolwiek

Użytkownik
Jakby buki nie robiły wałków, czyli limitując graczy którzy zarabiają to ludzie by nie musieli kombinować... a tak to trwa walka jednych z drugimi i jakoś to leci, kto chce to sobie zawsze jakoś poradzi.
o czym ty mowisz czlowieku? wiesz czemu sa limity? temu ze gracze zakladaja wiele kont i licza na drapane, graja surbety i pomylki bumacherow.... przeciez to w interesie bukow jest zeby gra byla uczicwa, a nie przekupione mecze na ktore daja kurs zgodnie z wiedza statystyczna....
 
byku1705 547

byku1705

Użytkownik
o czym ty mowisz czlowieku? wiesz czemu sa limity? temu ze gracze zakladaja wiele kont i licza na drapane, graja surbety i pomylki bumacherow.... przeciez to w interesie bukow jest zeby gra byla uczicwa, a nie przekupione mecze na ktore daja kurs zgodnie z wiedza statystyczna....
Czesc limitow jest taka jak piszesz,ale jest tez druga storna medalu tzn. limitowanie graczy ktorzy regularnie zarabiaja, bez grania surbetow.
Pograj w bet365 miesiac czasu i wyciagnij od nich z 8k moze wtedy bedziesz pisal inaczej...
 
andrzejpluuu 42

andrzejpluuu

Użytkownik
Jakby buki nie robiły wałków, czyli limitując graczy którzy zarabiają to ludzie by nie musieli kombinować... a tak to trwa walka jednych z drugimi i jakoś to leci, kto chce to sobie zawsze jakoś poradzi.[/ QUOTE]

A no poradzi :cool: Klika kontaktów, parę telefonów i już wiadomo co i jak ???? Wystarczy mieć stały kontakt np. do trenerów panienek Anna Smith , Sussane Celik , Ellen Allgurin , i wiadomo co się będzie święciło. Na limitach max 45 zeta , w każdym meczu na live chwycić 10 takich obstaweg , to daje 450 zeta z meczu , takich meczy 3-4 w tygodniu , wynik tygodnia 1800 zeta. Miesiąc sami sobie przeliczcie ???? Czy to dla Was za mało !!
 
tomash_ek 55

tomash_ek

Użytkownik
ale &quot;wyciagnales&quot; na surebetach czy na dobrych typach (jakies niespodzianki po wysokim kursie) single czy AKO ?
Single, zawyżone kursy z itf kobiet. Rozumiem, że buki się bronią, ale to jednak nie fair, bo grałem w b365 3 lata, w sumie uzbierało się zysku jakieś 15k, z czego 8 w ostatnim miesiącu, a i żeby to wygrać zaczynałem od stawek 2-20zł. Bez kombinowania, surebetowania i kontrowania, a tu bęc - limity. Zrozumiałbym wszystko, gdybym grał kontry live, surebety i stawki jakieś kosmiczne, ale operowałem w ostatnim miesiącu stawkami 40-300 zł/typ. Jeżeli tak boją się niszowych dyscyplin po co w ogóle wystawiają na to ofertę?

@Soltysiao
Mam jedno konto :]
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Czesc limitow jest taka jak piszesz,ale jest tez druga storna medalu tzn. limitowanie graczy ktorzy regularnie zarabiaja, bez grania surbetow. Pograj w Bet365 miesiac czasu i wyciagnij od nich z 8k moze wtedy bedziesz pisal inaczej...
Co za bzdury. Bet365 akurat daje limity szurbetowcom, multikontowcom i wyludzaczom bonusow a nie graczom ktorzy wygrywaja
 
C 7

cokolwiek

Użytkownik
Jakby buki nie robiły wałków, czyli limitując graczy którzy zarabiają to ludzie by nie musieli kombinować... a tak to trwa walka jednych z drugimi i jakoś to leci, kto chce to sobie zawsze jakoś poradzi.[/ QUOTE]

A no poradzi :cool: Klika kontaktów, parę telefonów i już wiadomo co i jak ???? Wystarczy mieć stały kontakt np. do trenerów panienek Anna Smith , Sussane Celik , Ellen Allgurin , i wiadomo co się będzie święciło. Na limitach max 45 zeta , w każdym meczu na live chwycić 10 takich obstaweg , to daje 450 zeta z meczu , takich meczy 3-4 w tygodniu , wynik tygodnia 1800 zeta. Miesiąc sami sobie przeliczcie ???? Czy to dla Was za mało !!
i co ty masz te numery i sobie własnie tak radzisz ? dzwonisz i wiesz co sie bedzie dzialo.... ????
 
Q 30

qtas

Użytkownik
i co ty masz te numery i sobie własnie tak radzisz ? dzwonisz i wiesz co sie bedzie dzialo....
Nie, po prostu gram dobre typy-value, nie potrzeba do tego grania szurbetów, ustawek czy Bóg wie jeszcze czego...
pisząc że jak ktoś chce to zawsze sobie jakoś poradzi, to chodziło mi raczej o dostępność nowych kont...
Co za bzdury. Bet365 akurat daje limity szurbetowcom, multikontowcom i wyludzaczom bonusow a nie graczom ktorzy wygrywaja
nie wiem skąd masz takie informacje.. ale chyba jeszcze nie zetknąłeś się z limitami w tym buku... wystarczy grać nisz za większe kwoty, trafiasz, zarabiasz, masz &quot;dochodowy&quot; styl gry, jesteś limitowany
Ale skoro każdy gracz który wygrywa to według większości z was oszust i wyłudzacz bonusów (200zł hehe) to ja nie widzę potrzeby dalszej dyskusji z mojej strony.
 
Do góry Bottom