>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Limity

M 7

meste

Użytkownik
&quot;nieraz tak dlugo krecilo ze zdazyli bramke stzrelic i nie zalezy to od lacza.&quot; - przeciez bukmacher nie jest w stanie dokładnie przewidziec kiedy padnie gol, chyba ze ty czekasz jak juz piłka leci do bramki i wtedy chcesz zatwierdzic zakład...
boze to ironia z mojej strone ale faktycznie pare razy zdazyli stzrelic gola bo tak dlugo zaliczalo zaklad
 
M 4

michbid

Użytkownik
Może głupie pytanie, ale... limit jest permanentny czy można go jakoś złagodzić. Są pewne typy, które mogę grać tylko w bet365 :/
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Limit jest nieodwołalny na danym koncie.
Mnie konsultant napisał, że &quot;konta są pod tym kątem systematycznie sprawdzane&quot;, kiedy spytałem się o możliwość zniesienia, także u innych mi tak odpisali. Albo to ściema, albo prawda. Ja nadal gram tam stawkami jakie dopuszczają ok 10 - 200zł i zobaczymy.
 
Q 30

qtas

Użytkownik
Kiedyś sporadycznie zdarzało się że &quot;odlimitowywali&quot; konta połowicznie zlimitowane, ale teraz polityka buka się znacznie zaostrzyła więc już bym zbytnio na to nie liczył.
Co do limitów całkowitych, czyli max wygrana w przedziale 20zł-200zł nie słysząłem o przypadku żeby kogokolwiek odlimitowali ,więc Adamo80 nie wierz we wszystkie bajeczki jakie pisze ci support ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Kiedyś sporadycznie zdarzało się że &quot;odlimitowywali&quot; konta połowicznie zlimitowane, ale teraz polityka buka się znacznie zaostrzyła więc już bym zbytnio na to nie liczył.
Co do limitów całkowitych, czyli max wygrana w przedziale 20zł-200zł nie słysząłem o przypadku żeby kogokolwiek odlimitowali ,więc Adamo80 nie wierz we wszystkie bajeczki jakie pisze ci support ;)
Znaczy te 20zł - 200zł to przeważnie, na mniej znane ligi piłkarskie ale np na Bundesligę to już mogę kilkaset zł stawiać lub nawet powyżej 1000zł.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ja się spotkałem z sytuacją, żeby postawić około 400 zł, być 100 na minus i dostać limit, wszystko w jeden dzień. Dodam, że nieużywany wcześniej do celów bukmacherskich internet i komputer.
 
L 32

luntrus

Użytkownik
Jakie zakłady stawialiście jeśli można wiedzieć? Sport, liga, jakie tam są limity i co się potem z kursem działo, bo to zwykle chyba bardziej istotne od tego, czy jest się na plus i za ile zagrane było, o ile nie ugrało się dobrych kilku tysięcy zysku. ;)
 
josek90 243

josek90

Użytkownik
Jakie zakłady stawialiście jeśli można wiedzieć? Sport, liga, jakie tam są limity i co się potem z kursem działo, bo to zwykle chyba bardziej istotne od tego, czy jest się na plus i za ile zagrane było, o ile nie ugrało się dobrych kilku tysięcy zysku. ;)
Stary, chyba oczywistym jest ze nikt nie dostaje limitow za lige angielska czy hiszpanska nawet jak jest 20k do przodu, bo wiedza ze predzej czy pozniej im odda te pieniadze ???? Ja np. dostawalem limity za lige islandzka kobiet i facetow U19, lige mistrzow kobiet, czy tez lige hiszpanska lasek. Zazwyczaj dzieje sie to juz po 1 zakladzie, czasem dadza zagrac dwa-trzy po czym dziekuja. No coz, jak zyc panie premierze?
 
dziwary 3

dziwary

Użytkownik
Single, zawyżone kursy z itf kobiet. Rozumiem, że buki się bronią, ale to jednak nie fair, bo grałem w b365 3 lata, w sumie uzbierało się zysku jakieś 15k, z czego 8 w ostatnim miesiącu, a i żeby to wygrać zaczynałem od stawek 2-20zł. Bez kombinowania, surebetowania i kontrowania, a tu bęc - limity. Zrozumiałbym wszystko, gdybym grał kontry live, surebety i stawki jakieś kosmiczne, ale operowałem w ostatnim miesiącu stawkami 40-300 zł/typ. Jeżeli tak boją się niszowych dyscyplin po co w ogóle wystawiają na to ofertę?

@Soltysiao
Mam jedno konto :]
No tak 3 lata grania spokojny zysk i nagle po tych 3 latach stałeś się super ekspertem w dziedzinie tenisa kobiet ITF. Jak wy to robicie , że potraficie tak sami od siebie znaleść zaniżone kursy w sporcie tak niszowym , że tylko pare buków ma to w ofercie ???? Jak wy to robicie ?? :)
 
firer 886

firer

Użytkownik
czy bet365 w jakis specjalny sposob weryfikuje konta zakladane przez kobiety?
jeśli zamierzasz grać na tym koncie 2 lige Hondurasu to pewnie więcej niz 2 zakładów nie wytrzyma ;)

Wiadomo ze konta zakładane na kobiety, są bardziej monitorowane pod kątem multi
 
B 16

bizkitek

Użytkownik
jeśli zamierzasz grać na tym koncie 2 lige Hondurasu to pewnie więcej niz 2 zakładów nie wytrzyma ;)

Wiadomo ze konta zakładane na kobiety, są bardziej monitorowane pod kątem multi
skupie sie raczej na bardziej poularnych ligach ????
 
josek90 243

josek90

Użytkownik
jeśli zamierzasz grać na tym koncie 2 lige Hondurasu to pewnie więcej niz 2 zakładów nie wytrzyma ;)

Wiadomo ze konta zakładane na kobiety, są bardziej monitorowane pod kątem multi
Kolega spytal o weryfikacje, a z ta nie bylo nigdy wiekszych problemow niz z kontami na facetow. Jak bedzie mial dostac limity to i tak dostanie. Mysle, ze plec to czynnik losowy jesli chodzi o czas zlimitowania konta, wszystko raczej opiera sie na rodzaju granych zakladow ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 119

wrtu

Użytkownik
Witam,
dostałem limity na bet365.Jest możliwość żebym założył nowe konto na mojego tatę?Będzie problem,że mieszkamy pod tym samym adresem?Mój ojciec nie ma konta w banku,tak jak mama.Czy będę mógł przelać pieniądze ze swojego konta bankowego do bet na konto ojca?
 
andrzejpluuu 42

andrzejpluuu

Użytkownik
Witam,
dostałem limity na bet365.Jest możliwość żebym założył nowe konto na mojego tatę?Będzie problem,że mieszkamy pod tym samym adresem?Mój ojciec nie ma konta w banku,tak jak mama.Czy będę mógł przelać pieniądze ze swojego konta bankowego do bet na konto ojca?
Zbyt wiele Was łączy ;)
 
Do góry Bottom