>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Limity

W 119

wrtu

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź ;)
Dostałem limity już na trzecim koncie i w takim razie nie założę następnego.Będę grał na limitach.Jest ktoś na forum kto także dostał limity,bo stawiał tenis itf?
 
byku1705 547

byku1705

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź ;)
Dostałem limity już na trzecim koncie i w takim razie nie założę następnego.Będę grał na limitach.Jest ktoś na forum kto także dostał limity,bo stawiał tenis itf?
Po jakim czasie grania dostales limity na ostatnim koncie ? Bo sam czasami sobie pogrywam itf.
 
K 13

kostek88

Użytkownik
Podejrzewam, że tutaj jest masa ludzi którzy mają limity na becie za granie itf-ów.
Podejrzewa, że obecnie dłużej nic miesiać nie da się pograć a jest to wersja bardzi optymistyczna
 
D 570

duff999

Użytkownik
Ja postanowilem na nowym koncie grać tylko szczebel ATP (gram 90% live) i sytuacja wygląda tak iż w przeciagu 3 tygodni (35k zysku) dostalem pierwsze limity tak do 2500 na czysto z kuponu. Co się działo z moim poprzednim kontem ... Gralem na nim kilka ladnych lat wyrabiajac sredni zysk na zwyczajnym poziomie w granicach nie wiecej niz 2-5k na miesiac . Tylko bety live za stawki 200-400 zl ( czesto wykorzystywalem jakies minimalne bledy buka , staralem sie lapac wyzszy kurs i w pewnym momencie gdy postanowilem wplacic wieksze pieniadze i pograć tez itf-y dostalem przedziwne limity czasowe. Przyjmowanie kuponu live trwa minimum 20 sekund , a kazda zmiana kursu prowadzi do automatycznego odrzucenia kuponu... Dzwoniłem do nich i oczywiście panie z lc nie mogły pojąć o co tak naprawde chodzi. Nic nie dałem rady wskórać , a zależy mi na graniu tylko na tym jednym koncie ponieważ mam je powiązane z moim skrillem. Bylem przekonany , że takie kwoty nie będą niczym szczególnym dla takiego buka... Zaznacze , ze nie gram surków itd.
 
W 119

wrtu

Użytkownik
Dostałem limity po 3 dniach grania na nowym koncie,także zakładanie nowych kont jest bez sensu.Może to jesy jakaś &#39;&#39;epidemia&#39;&#39; ze strony bet365,ze wszystkich,którzy stawiają ITF limitują konta?
 
R 0

richie123

Użytkownik
Dostałem limity po 3 dniach grania na nowym koncie,także zakładanie nowych kont jest bez sensu.Może to jesy jakaś &#39;&#39;epidemia&#39;&#39; ze strony bet365,ze wszystkich,którzy stawiają ITF limitują konta?
Na jednym koncie grałem ITFy ponad 3 miesiące, w lutym zacząłem osiągać troche wieksze zyski i od razu limit, założyłem nowe konto i limit po jednym dniu! Nie bardzo wiem co tera zrobic bo nie ma innego buka z taką ofertą ITF jak bet365...
 
W 119

wrtu

Użytkownik
Na jednym koncie grałem ITFy ponad 3 miesiące, w lutym zacząłem osiągać troche wieksze zyski i od razu limit, założyłem nowe konto i limit po jednym dniu! Nie bardzo wiem co tera zrobic bo nie ma innego buka z taką ofertą ITF jak Bet365..
Dokładnie tak jak ja.Jeszcze w październiku,listopadzie i grudniu było ok.Od stycznia zaczęli pomału limitować.Chyba musimy korzystać z usług dobrego typera,gdyż w lutym też mam dobre zyski,ale gram na zlimitowanym koncie ;)
 
K 13

kostek88

Użytkownik
Jak gracie na tym samym kompie czy tym samym ip to nie dziwcie się, że tak jest. Po założeniu nowego konta pograjcie jakiś czas &quot;komercyjne&quot; typy i dopiero potem grajcie nisze itp.
 
R 0

richie123

Użytkownik
Dokładnie tak jak ja.Jeszcze w październiku,listopadzie i grudniu było ok.Od stycznia zaczęli pomału limitować.Chyba musimy korzystać z usług dobrego typera,gdyż w lutym też mam dobre zyski,ale gram na zlimitowanym koncie ;)
Ja poki co nie gram bo przeciez na zlimitowanym koncie nie ma to wiekszego sensu, ile moge wygrac na jednym meczu, 20-30zl? :S
 
W 119

wrtu

Użytkownik
Jak gracie na tym samym kompie czy tym samym ip to nie dziwcie się, że tak jest. Po założeniu nowego konta pograjcie jakiś czas &quot;komercyjne&quot; typy i dopiero potem grajcie nisze itp.
Problem polega na tym,że mam internet który nie posiada zmiennego IP.Dzięki za radę.
Ja poki co nie gram bo przeciez na zlimitowanym koncie nie ma to wiekszego sensu, ile moge wygrac na jednym meczu, 20-30zl? :S
Ja gram cały czas.Zobacz,że po przeliczeniu miesięcznie wychodzi około 1400zł zysku na jednym koncie.Jeśli masz dwa to sam możesz sobie policzyć ile zarobisz;)
Pamiętaj,że możesz stawiać dany mecz na live,po dobitkach.Ja tak robię i jest ok.Masz poradnik jak grać na zlimitowanym koncie?
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Przecież on podaje beta i nagle 40-50 osób gra jednocześnie ten sam typ z jakiegoś totalnie nieznanego turnieju ITF na zadupiu na totalnie nieznaną zawodniczkę. W 365 naprawdę nie pracują idioci i widzą co się dzieje, to dla nich to żaden problem ogarnąć, które konta korzystają z jego betów i po prostu polimitować.
I przeplatanie tych betów graniem na Reale, Bayerny czy Barcelony tutaj nie ma nic do rzeczy.
 
K 13

kostek88

Użytkownik
Przecież on podaje beta i nagle 40-50 osób gra jednocześnie ten sam typ z jakiegoś totalnie nieznanego turnieju ITF na zadupiu na totalnie nieznaną zawodniczkę. W 365 naprawdę nie pracują idioci i widzą co się dzieje, to dla nich to żaden problem ogarnąć, które konta korzystają z jego betów i po prostu polimitować.
I przeplatanie tych betów graniem na Reale, Bayerny czy Barcelony tutaj nie ma nic do rzeczy.
To w takim razie co można zrobić aby zostać jak najpóźniej zlimitowanym??
 
W 119

wrtu

Użytkownik
Limity limitami,ale biorąc pod uwagę to,że w miesiącu wytypuje poprawnie około 40 spotkan(co daje zysk ok.20zł na zwycięstwo+set też około 20zł,daje to razem 1600zł na jednym zlimitowanym koncie).Jeśli ktoś ma 2 takie konta to 3000zł na miesiąc ma spokojnie;)
W lutym ma dość ładny zarobek,ale pewnie gra to na limitach,albo raczej tego nie gra;na samych typach,które sprzeda ma w miesiącu dużo siana ;)
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Ogólnie to nie rozpisując się jest spora grupa buków mocno promowanych i popularnych, mydląca bonusami itd, wiara natomiast najcześciej zanim obrót zrobi to go przegra, jak gra dłużej to traci na marży, a jak dobrze idzie to limity
Nareszcie ktoś coś sensownego napisał. Przecież żaden bukmacher nie daje bonusów za darmo. To jest dokładnie przemyślane i wyliczone. Buk wie, że mięso armatnie się znajdzie.
 
G 0

godfatherr

Użytkownik
@Wrtu
Mi kolejne konto zlimitowali, nie ma szans, że załatwie kolejne, chyba nie odpuszczą. Napiszesz mi na pw kontakt do Ciebie? e-mail np. Moglibyśmy porozmawiać.
 
Do góry Bottom