>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Limity

K 0

kombinatorka99

Użytkownik
Gram stawką ok. 200 euro. Codziennie wygrywam jakieś 25-30 euro i od razu je wypłacam. Gram na mega niskich stawkach live 1.005, 1.006. Wygrane mnie satysfakcjonują. Mogę dostać limity? Bo wiadomo, ze wszystko mi wchodzi i jeszcze nic nie przegrałam. jednorazowo wyrywam tylko 1, 2 euro...
 
N 0

nunino

Użytkownik
Mozna cos zrobic z tymi limitami ? Zagralem pare razy na zakladach finansowych i po wyplaceniu 1,5k dostalem limit z 4,5k maksymalnej wygranej do 2250zl. To sa jaja.
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Ograbiacie buka po niskich kursach, albo gracie surebety i dziwicie się że dostajecie limity. Ja od 5 lat regularnie gram stawki 100-1500 zł i żaden limit mnie nie spotkał, a zysk kaski ładnie się zgadza.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
a co to za roznica po jakich kursach sie wygrywa?
moze zwyczajnie masz szczescie i dlatego jeszcze nie dostales limitow ;)
 
N 0

nunino

Użytkownik
Dobra, ale na zakladach finansowych masz albo 1.09 kurs albo 2.00 przy zakladach 5minutowych wiec nie wiem czemu dostalem ten limit ?
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
a co to za roznica po jakich kursach sie wygrywa?
moze zwyczajnie masz szczescie i dlatego jeszcze nie dostales limitow ;)
Różnica jest duża, poczytaj regulaminy u bukmacherów i zapoznaj się z pojęciami balance betting itp.
 
P 60

provz

Użytkownik
rozumiem zlimitowanie konta jak ktos gra surebety lecz nie pojmuje sytuacji kiedy ktos wchodzi w kurs 1.01 grubsza kasą .. po prostu siurami zysk jest zawsze bez ryzyka, a nawet grajac kursy 1.00001 jest ryzyko strzału w płot.
 
W 119

wrtu

Użytkownik
Jako iż gram na 3 zlimitowanym koncie pomyślałałem o czymś innym,tj założenie konta mb na mamę(nie mia konta w banku),przesłanie pieniędzy z mb na bet,później z bet na mb,z mb na moje konto w banku.Przejdzie ?
 
W 119

wrtu

Użytkownik
Mam od dawna zlimitowane konto,ale ciągle na nim gram mimo bardzo słabych zysków.Ja ogólnie mam limity na wszystkie dyscypliny.Najmniej mogę postawić na tenis itf.
Jak wy sobie radzicie z limitami na bet grając tenis itf? Zakładacie nowe konta?Jeśli tak,to na ile starcza wam jedno?
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
M 465

michal91

Użytkownik
Dostał ktoś kiedykolwiek limit na zakłady live w postaci przedłużonego czasu przyjmowania i zamykania zakładów? Na normalnym koncie czas wynosi ok. 6 sekund, na zlimitowanym 13.
 
Do góry Bottom