>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Livebetting

kohorta 890

kohorta

Użytkownik
To ja rozdziewicze ten temat ;) Czekam na zakończenie 3 inningu w meczu Texas Rangersów - i się określe co grać.

E: Minnesotta wygrywa 1-0 ale wygrać niepowinna kurs na Texas skacze z 2.60 &gt; 2.20 - można spróbować na Texas za drobne.
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Na expekcie można obstawić jeszcze mecz tenisa
Laura Robson - Ayumi Morita
Mecz oczywiście już trwa,nie wiem jak ten bukmacher się zachowuje ale na koszu fiipińskim tez mieli błąd i rozliczili mi na ✅

e@Rozliczyli na plus ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Tenis, ITF Johanesburg Kichenok - Simmonds mamy 2:6 po 1.secie, kursy ok 1.15 na 2, a w Williamie mecz się jeszcze nie rozpoczął i @ 1.75 2/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kostuchi 41

kostuchi

Użytkownik
Babelsberg - Wacker Burghasuen
Babelsberg przegrywa 0:1 i jest to przedostatnia kolejka. W ostatniej zagraja na wyjezdzie z Chemnitzer a oni bija sie o awans. Na moje oko jak wygraja dzisiaj to maja utrzymanie a Byrghausen gra w 10 od 41 minuty. Kurs prawie 3.00 to mozna sprobowac
 
kostuchi 41

kostuchi

Użytkownik
Zaatakowalem w przerwie :p. Juz wole grac te overy 1.5 w 60 minucie. kursy o wiele gorsze ale przybywa i oto chodzi.
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
Bauer rzuca jak by chcial a niemogl kurs na live na NYY jest 1.74 warto zagrac
Już oddał 2 BB rzucając tak dalej niewidze Cleveland w dzisiejszym drugim spotkaniu.
Dziwie się dlaczego taki wysoki kurs wciąż na Yankesów
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
Do ekipy grającej typ z singapurskiej ligi ładna konterka leci po kursie 2.90 jak ktoś chce niech sobie łapie ;)
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
Grać na Metsów kursik powyżej 2.00 &lt; w zależności od buka a szanse po grze widzę mają ogromne !


e; już 3-1 i kurs 1.30 ...
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
LA Angels[J. Blanton]- CHI White Sox[H. Santiago]
ML Zakłady Live [0:0] Wybierz: CHI White Sox[H. Santiago]
2.25

Ja mam limita na 800 pln ;/

Na grubasie dziś polecam !!!
E: już 4:0 ????
kurs 4.10 5:4 dla LAA grac grac grac
 
kostuchi 41

kostuchi

Użytkownik
Brentford - Yeovil - over 2.5 do 70 minuty(Unibet)
Yeovil wygrywa 2:0, ta druga bramka troche taka z dupy, ze tak ujme. Brentford co moze jeszcze zrobic, musi szybko strzelic bramke kontaktowa czyli rzucic wszystkie sily. Jak to mowi lepiej zgrzeszyc niz zalowac, ze sie nie zgrzeszylo.
 
kostuchi 41

kostuchi

Użytkownik
Brentford - Yeovil - over 2.5 do 70 minuty(Unibet)
Yeovil wygrywa 2:0, ta druga bramka troche taka z dupy, ze tak ujme. Brentford co moze jeszcze zrobic, musi szybko strzelic bramke kontaktowa czyli rzucic wszystkie sily. Jak to mowi lepiej zgrzeszyc niz zalowac, ze sie nie zgrzeszylo.
✅1:2✅
siedzi i kwiczy 51 minuta.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Koszykówka.
Tajwan -23.5 - Mongolia 1.83
Bet365
3/10
Warto, Mongoły się wyfaulują zaraz, przed meczem -34 było handi i myślę, że nawet tamto wyrobią.
 
Do góry Bottom