>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

LNB (Francja) 2016/2017

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Francja, Leaders Cup
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Pau Orthez - Asvel Lyon Villeurbanne
Typ: 2
Kurs: 2,26
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Wprawdzie nie jest to spotkanie ligowe a pucharowe ale wrzucam tutaj, bo to w końcu rozgrywki we Francji a dodatkowo może jakoś uda się rozruszać ten, bo koszykarskie rozgrywki we Francji są bardzo ciekawymi i dziwi mnie, że nie ma tutaj żadnej aktywności ;) Pierwsze osiem drużyn, w najwyższej klasie rozgrywkowej we Francji ma prawo gry w tym corocznym pucharze. Wczoraj Pau Orthez ograło Chalon 80-62 natomiast Asvel był lepszy od Paris Levallois wygrywając 76-65. Jest to spotkanie półfinałowe rozgrywane na neutralnym parkiecie w Paryżu. W ligowych rozgrywkach wyżej jest zespół Pau, który zajmuje 3 miejsce w tabeli, natomiast ich dzisiejszy rywal jest na 7 pozycji. Ja mimo tego w roli faworyta widzę zespół z Lyonu. Wczoraj bardzo dobrze grali zwłaszcza w obronie i myślę, że dzisiaj będzie podobnie. Do tego zespół ten ma dobrą skuteczność jeżeli chodzi o rzuty za 3 punkty. Pau Orthez wczoraj również zagrał bardzo dobry mecz i dzisiaj spodziewam się fajnego bardzo zaciętego pojedynku. Dla mnie osobiście mocniejszym zespołem wydaje się być Asvel, który w moim odczuciu ma mocniejszą ławkę i lepszych zmienników jak Pau Orthez. Asvel to aktualny mistrz Francji i kadrowo to bardzo mocny i ciekawy zespół, który we Francji jest w stanie wygrać wszędzie z każdym i po takich kursach wolę iść w ich stronę tutaj.
✅ 80-94
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Francja, LNB
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Nancy - Paris-Levallois
Typ: 2
Kurs: 1,68
Bukmacher: Pinnacle
Na zakonczenie 20 kolejki francuskiej ligi LNB mecz pomiedzy Nancy a Paris-Levallois. Nancy to obenie naslabsza druzyna ligi, ktora rozczorowuje. Na 10 ostanih spotkan wygrli zaledwie 2 razy co widac wjakiej sa formie. Natomiast zespol gosci Paris-Levallois zajmuje 5 miejsce.Na 10 ostnich meczow wygrali 6 spotkan. Moze tez jakos nieprzekonowujace ale mysle ze sa nata chwile lepszym zespolem niz gospodarze.Na 5 ostanich meczy miedzy soba 4 razy wygralo
Paris-Levallois a raz zespol Nancy. Uwazam ze ty na Paris-Levallois warty zagraio jako singiel mozna za wieksza stawke lub do jakiegos
dubla.
✅ 59:78
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Francja, LNB
Godzina: 20:30
Spotkanie: Antibes Sharks - Cholet Basket
Typ: 1
Kurs: 1,40
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Pojedynek z najwyższej klasy rozgrywkowej we francuskim baskecie. Tabela:

Pojedynek zespołów, które walczą o utrzymanie. Rekiny na własnym parkiecie zanotowały do tej pory 3 zwycięstwa, 5 porażek i 1 porażkę po dogrywce i pod względem meczy domowych są druga najgorzej grającą drużyną w całej lidze z tym, że mają o jedno spotkanie mniej niż reszta zespołów. Cholet na wyjazdach ma bilans 2 zwycięstw i 8 porażek. Od kiedy do drużyny gospodarzy wrócił Will Solomon to zespół gra dużo lepiej i z tym graczem w składzie Antibes zwyciężył na wyjeździe w Orleanie, przegrał po dobrym meczu u siebie z liderem rozgrywek Monaco i zwyciężył z tym zespołem w rozgrywkach pucharu Francji na własnym parkiecie co było dużą niespodzianką. Drużyna ostatnio jest w dużo lepszej dyspozycji i po powrocie Solomona widać w tej ekipie dużo większa pewność siebie. Cholet z kolei bez większego polotu, tak sobie grają bo grają ale bardzo słabo to ostatnio wygląda. Ich kluczowy zawodnik Angel Rodriguez jest kompletnie bez formy i odbija się to na grze całego zespołu. W dużo lepszej dyspozycji ostatnio są gospodarze i ich forma zwyżkuje tak więc w tym spotkaniu polecam grać na wygraną drużyny Antibes, która powinna odnieść zwycięstwo.
⛔ 57-73
 
piokaka 0

piokaka

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Francja, LNB
Godzina: 20:30
Spotkanie: Antibes Sharks - Cholet Basket
Typ: 1
Kurs: 1,40
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Pojedynek z najwyższej klasy rozgrywkowej we francuskim baskecie. Tabela:



Pojedynek zespołów, które walczą o utrzymanie. Rekiny na własnym parkiecie zanotowały do tej pory 3 zwycięstwa, 5 porażek i 1 porażkę po dogrywce i pod względem meczy domowych są druga najgorzej grającą drużyną w całej lidze z tym, że mają o jedno spotkanie mniej niż reszta zespołów. Cholet na wyjazdach ma bilans 2 zwycięstw i 8 porażek. Od kiedy do drużyny gospodarzy wrócił Will Solomon to zespół gra dużo lepiej i z tym graczem w składzie Antibes zwyciężył na wyjeździe w Orleanie, przegrał po dobrym meczu u siebie z liderem rozgrywek Monaco i zwyciężył z tym zespołem w rozgrywkach pucharu Francji na własnym parkiecie co było dużą niespodzianką. Drużyna ostatnio jest w dużo lepszej dyspozycji i po powrocie Solomona widać w tej ekipie dużo większa pewność siebie. Cholet z kolei bez większego polotu, tak sobie grają bo grają ale bardzo słabo to ostatnio wygląda. Ich kluczowy zawodnik Angel Rodriguez jest kompletnie bez formy i odbija się to na grze całego zespołu. W dużo lepszej dyspozycji ostatnio są gospodarze i ich forma zwyżkuje tak więc w tym spotkaniu polecam grać na wygraną drużyny Antibes, która powinna odnieść zwycięstwo.
łooooooo za 1.40 to majątek pewnie przegrałeś ????
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Francja, LNB
Godzina: 20:30
Spotkanie: Asvel Lyon Villeurbanne - Hyeres Toulon (spread -7.5/+7.5)
Typ: 1
Kurs: 1,85
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj jako typ dnia wybieram to spotkanie z francuskiego basketu i typ na wygraną gospodarzy minimum 8 punktami różnicy. Tabela wygląda tak:

Asvel to aktualny mistrz Francji ale nie może być póki co pewny gry w play offach, bo w tym sezonie za dobrze się im w lidze francuskiej nie wiedzie. Jednak dzisiaj spotykają się z zespołem, który jest w wyraźnym dołku. Drużyna z Tulonu przegrała 7 ostatnich spotkań i jest w wyraźnym kryzysie. Wprawdzie każda seria, kiedyś się kończy i ta seria porażek u gości też się skończy ale wątpię, że nastąpi to dzisiaj. Asvel walczy o fazę play off i jest to dla nich bardzo ważne spotkanie. Kadrowo gospodarze są zespołem mocniejszym, bardziej doświadczonym i myślę, że dzisiaj zagrają niezwykle zdeterminowani i że wygrają to spotkanie taką różnicą punktową, że ten spread zostanie pokryty. U siebie gospodarze mają na koncie 7 zwycięstw i 6 porażek, natomiast goście na wyjazdach mają bilans 2 zwycięstw i 9 porażek. Wprawdzie w dzisiejszym meczu po stronie Lyonu nie zagrają Darryl Watkins i Adrien Uter ale za to gotowy na to spotkanie ma być David Andersen, który w ostatnim czasie zmagał się z kontuzją. Do drużyny gości dołączył Paul Carter ale czy zagra w tym spotkaniu nie wiadomo. Napewno nie jest jeszcze zgrany z nowym zespołem i będzie potrzebował trochę czasu aby się rozumieć ze swoimi nowymi kolegami. To nie będzie łatwy mecz dla Asvel ale myślę, że ostatecznie gospodarze wygrają różnicą przynajmniej 8 punktów i ta linia w spreadzie zostanie pokryta.
✅ 73-59
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Francja, Pro B
Godzina: 20:00
Spotkanie: AS Denain - Aix Maurienne
Typ: 1
Kurs: 1,30
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej we francuskim baskecie. Tabela wygląda tak:

Dla obu zespołów jest to bardzo ważne spotkanie. Gospodarze walczą o fazę play off o awans ale jeżeli przytrafi im się kilka porażek pod rząd to mogą znaleźć się w strefie spadkowej. Aix z kolei walczy o utrzymanie ale jeżeli kilka meczy z rzędu, by wygrali mają szansę włączyć się jeszcze nawet o fazę play off o awans. Denain u siebie ma na koncie 8 zwycięstw i 5 porażek, a z kolei goście na wyjazdach zanotowali 3 zwycięstwa, 1 porażkę po dogrywce i 9 porażek i pod względem wyjazdów sa najgorzej grającym zespołem z całej ligi. Gospodarze ostatnio 2 mecze z rzędu wygrali i myślę, że dzisiaj przedłużą tę serię. Kadrowo gospodarze wydają mi się być zespołem mocniejszym i z tak słabo grającą drużyną na wyjazdach powinni dzisiaj na własnym parkiecie wygrać. Dodatkowo Denain ma szerszą i mocniejszą ławkę. To powinno tutaj wystarczyć na tego przeciwnika.
✅ 68-66
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Francja, LNB
Godzina: 20:30
Spotkanie: Le Portel - Asvel Lyon Villeurbanne
Typ: 2
Kurs: 1,99
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Niezwykle ciekawie zapowiada się to spotkanie w najwyższej klasie rozgrywkowej we francuskim baskecie. Tabela wygląda następująco:

Niesamowity beniaminek, prawdziwe objawienie tego sezonu Le Portel gra dzisiaj z obrońcą mistrzowskiego tytułu, który mocno w lidze w tym sezonie rozczarowywuje. Gdyby ktoś przed sezonem wskazał, że drużyna Le Portel będzie walczyła o pierwszą ósemkę, która daje prawo gry w fazie play off o mistrzostwo kraju, to chyba większość, by tę osobę wyśmiała. Zespół miał za zadanie walczyć o utrzymanie a tymczasem walczy o fazę play off. Asvel z kolei mocno zawodzi i mistrz kraju z tamtego sezonu może nie zagrać w fazie play off w obecnych rozgrywkach. Mi jednak ciężko sobie wyobrazić taką sytuację, by drużyny Asvel zabrakło w najlepszej ósemce. Kadrowo zespół bardzo mocny tylko chyba europejskie rozgrywki pucharowe sprawiły, że zespół ten w rodzimej lidze grał słabiej. Niedawno odpadli w Lidze Mistrzów z ćwierćfinale z drużyną z Teneryfy i teraz już mogą się całkowicie skupić na rodzimej lidze. W tym spotkaniu typuję wygraną gości. Może Le Portel jest objawieniem, gra świetnie ostatnio i ma atut własnego parkietu ale mimo wszystko Asvel dla mnie dalej pozostaje czołowym zespołem francuskim i dzisiaj już musi to potwierdzić. Na plus dla gospodarzy przemawia napewno fakt, że Asvel będzie grał z nimi 48 godzin po bardzo trudnym wyjazdowym spotkaniu z liderem rozgrywek zespołem Monaco, który ulegli 88-92. Drużynę Asvel tamto spotkanie kosztowało dużo sił i na to spotkanie lepiej zregenerowanym klubem powinni być gospodarze, którzy ostatnie spotkanie zagrali 4 dni temu na wyjeździe z Pau Orthez, które wygrali 75-67. Jeżeli chodzi o bilans Le Portel na własnym parkiecie to zanotowali do tej pory 8 zwycięstw i 5 porażek, Asvel z kolei na wyjazdach gra lepiej niż na własnym obiekcie, gdzie odnieśli do tej pory 5 zwycięstw, 1 zwycięstwo po dogrywce, 1 porażkę po dogrywce i 5 porażek. Ja mimo wszystko stawiam jednak na gości. Dla mnie to jest zespół mocniejszy mimo wszystko i wierzę, że mimo krótkiego czasu na odpoczynek, gracze będą dzisiaj dobrze przygotowani przez swój sztab. Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie a ja tutaj jednak typuję na bardziej utytułowany i doświadczony zespół.
⛔ 82-58
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Francja, LNB
Godzina: 20:00
Spotkanie: Asvel Lyon Villeurbanne - Dijon Bourgogne (spread -7.5/+7.5)
Typ: 1
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na początku jak zawsze tabela, która wygląda tak:

Asvel to aktualny mistrz kraju ale w tym sezonie bardzo mocno rozczarowuje w lidze francuskiej. Zwłaszcza u siebie spisuje się w tym sezonie słabo notując do tej pory 7 zwycięstw i 7 porażek. W ostatniej kolejce po porażce z Le Portel zespół ten wypadł z pierwszej ósemki premiowanej grą w play offach o mistrzostwo kraju. Szczerze to nie wyobrażam sobie aby zespołu z Lyonu zabrakło w tych play offach. Kadrowo mają mocny zespół napewno dużo mocniejszy jak ich dzisiejszy rywal i jeżeli chcą awansować do czołowej ósemki to obowiązkowo muszą dziś to spotkanie wygrać. Wprawdzie słabo spisują się u siebie ale na koniec muszą odpalić jeżeli marzą aby coś w tym sezonie ugrać. Dijon to zespół idealny aby go u siebie ograć, bo jest drugim najgorzej grającym zespołem w całej lidze na wyjazdach, gdzie zanotowali do tej pory 1 zwycięstwo, 1 zwycięstwo po dogrywce i 12 porażek. Ja wierzę, że gracze Asvel dzisiaj zagrają bardzo mocno zmotywowani i skoncentrowani . To, że wygrają dla mnie nie podlega dyskusji i idę krok dalej i stawiam na ich wygraną ze spreadem -7.5 punktu. Uważam, że jak już wygrają to różnicą przynajmniej 8 punktów pokrywając tego spreada. Osobiście uważam, że ich wygrana będzie oscylować w granicach 10-15 punktów jeżeli dziś zagrają tak jak na to liczę. Kadrowo są dużo mocniejsi niż przeciwnik i czas najwyższy aby zacząć wygrywać na koniec rozgrywek mecz za meczem aby znaleźć się w czołowej ósemce. Nie wyobrażam sobie aby tego zespołu tam zabrakło i dzisiaj gram odważnie na ich wygraną minimum 8 punktami przewagi.
⛔ 74-73
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
25.04.17 godz. 20.00
Reims-Cholet -2 @1.85
Gospodarze dziś przystąpią do potyczki mocno osłabieni. Zagrają bez kluczowych graczy Payne, Smitha i Lawrenca. Dodajmy, iż ostatnie wyniki Reims to pasmo 4 porażek i dziś w obliczu osłabień raczej nie podołają Cholet i dalej będą pogrążać się w kierunku strefy spadowej. Cholet potrzebują to wygrać aby oddalić się od tej strefy na bezpieczną odległość.
71-76 +
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Francja, LNB
Godzina: 20:00
Spotkanie: Asvel Lyon Villeurbanne - Antibes Sharks
Typ: 1
Kurs: 1,12
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Tabela na początek:

Nie ma co tutaj za wiele pisać. Asvel walczy o czołową ósemkę i możliwość gry w play offach. Musi swoje 2 ostatnie mecze w lidze wygrać i nie musi się oglądać na rywali. Antibes już o nic nie walczy, ani o pierwszą 8 ani im spadek nie grozi tak więc dla nich to już tylko zwykły ligowy mecz. Chciałem tutaj pograć jakiegoś spreada ale na bah jest tylko -10.5/+10.5. Myślę, że Asvel wygra tutaj 6-7 punktów spokojnie ale czy aż 11 aby pokryć tego spreada w bah to nie wiem więc gram na ich gołe zwycięstwo. Kurs marny tylko i wyłącznie na minimalne podwyższenie sobie AKO w zakładzie kombinacyjnym. Jeżeli gracie gdzie indziej i macie więcej możliwości w spreadzie to myślę, że można śmiało postawić, że Asvel wygra różnicą minimum 6-7 punktów ;) Kadrowo obrońcy mistrzowskiego tytułu, są z pewnością zespołem mocniejszym niż Antibes.
✅ 75-65
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Francja, LNB (playoff)
Godzina: 20:45
Spotkanie: Strasbourg IG - Asvel Lyon Villeurbanne (spread -8.5/+8.5)
Typ: 2
Kurs: 1,44
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Asvel po wyeliminowaniu zaraz w 1 rundzie zespołu Monaco wyrasta dla mnie na głównego faworyta do końcowego zwycięstwa. Drużynie w sezonie zasadniczym szło słabo i ostatecznie na koniec rozgrywek zajęli 8 miejsce przez co trafili na Monaco, które zakończyło rozgrywki na miejscu 1. No i broniący tytułu Asvel odprawił zespół z Księstwa. Teraz trafił na Strasbourg i w pierwszym meczu tych drużyn wygrał Asvel na wyjeździe 74-72 i prowadzi w rywalizacji 1-0. Dzisiaj pora na drugi mecz i spodziewam się również bardzo zaciętego pojedynku. Wątpię, żeby gospodarzy było stać na zwycięstwo 9 punktami przewagi wiec stąd typ ze spreadem na gości +8.5
✅ 73-74
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom