>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

LNB (Francja) 2018/2019

Status
Zamknięty.
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Chalon over 82,5@1,85) Fortuna✅ Z fartem po.ot ????

Kursy troszkę spadły bo wcześniej minimalnie były niższe na LePortel i nie wiem.dlaczego. Chalon ma mocniejszy skład i bardzo fajne wyniki. Ostatnio pokonali Monako, wcześniej minimalna porażka z Lyonem , czy pokonanie Levalois na wyjeździe. Drugie miejsce w tabeli nie wzięło się z nikąd. Mają ciekawy skład i strzałem w dziesiątkę bylo zatrudnienie rozgrywającego Justina Robinsona, który może i ma marne warunki fizyczne ale jednak potrafi napędzac grę i wykręca na prawdę fajne liczby, zresztą tak samo jak w Saratovie gdzie jednak napotykał silniejszych rywali jak w LNB. Jest dobrze wspomagany przez akich graczy jak doświadczony Julien Palacios czy Vincent Stanford. Ogólnie ta ekipa jest ukierunkowana na atak i ich wielka siła jest na obwodzie gdzie obawiam się, że Le Portel może zostać zabiegane. Na pewno siła obwodu Chalon daje większą.przewage niż siła podkoszowa Le Portel. Wyniki też mówią same za siebie i idę tutaj w stronę overa gości bo graja do.przodu i potrafią sypac trójkami. Potrafili rzucić 79pkt Monako, które jest ukierunkowane na spokojną i metodyczna grę a przecież 89 pkt z Lyonem czy 100 z Antibes nie wzięły się z kosmosu. Na razie tylko raz i to z Monako mieli poniżej 80pkt. Ich droga do wygranej idzie przez.szybka grę i rzuty z dystansu a to nakazuje zagrać over.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
miistrz-typow-back 62

miistrz-typow-back

Użytkownik
Chalons-Reims 2,05????
Le mans zostalo rozsprzedane po poprzednim sezonie, całkiem nowy team mamy w obecnym sezonie, marne wyniki w champions league, wystrzelani przez Novogorod wracaja na parkiety Lnb, chalons same wysokie wygrane u siebie,trzon zespolu pozostal z poprzedniego sezonu duzo zmian nie bylo, celem wejscie do play off, druzyna wlasnego parkietu,obrzucane obrecze,niedawno zakontraktowany Blake Schilb zawodnik z przeszloscia w Euroligowych druzynach, Le Mans po wyjezdzie pucharowym wiec dostanie w czapke na tamtej sali
 
pukon 951,2K

pukon

Użytkownik
Reims - Le Mans godz. 20.00
2 / 1.83
Ja trochę inaczej niż poprzednik, biorąc pod uwagę te zespoły, zdecydowanie wyżej cenie to zestawienie personalne w drużynie Le Mans. Nie zgodzę się też ze stwierdzeniem, że w Reims został trzon z poprzedniego sezonu - z istotnych graczy poprzedniego sezonu został jedynie Pitard (5,2pkt), natomiast Hermannsson, Ulmer, Daniel, Duport, Deane, Ibekwe czy Bentil, najlepiej punktujący, poza klubem. Natomiast Schilb gra od początku sezonu, nie zakontraktowany niedawno. Oczywiście w Le Mans też znaczące zmiany, ale czy wyprzedanie, raczej nie. Le Mans po dwóch przegranych w lidze, ale z bardzo mocnymi drużynami, w dodatku grali bez Eito czy z mniejszym udziałem Congera, a to jednak istotni gracze. Conger jest już do pełnej dyspozycji i może też zadebiutować doświadczony Tabu, nowy zakup klubu, który ostatnie sezony grał w silniejszej lidze hiszpańskiej (Bilbao). Le Mans po ciężkiej podróży w europejskich pucharach, no ale Reims w tym czasie nie odpoczywał tylko grał w Pucharze Francji, może nie zmęczyli się bardzo z trzecioligowym Boulogne, ale jednak ci kluczowi gracze wystąpili w tym spotkaniu. Reasumując, doceniam wyniki i dyspozycję Reims, nawet jeżeli te wygrane z dołem tabeli, to jednak spróbuję tutaj pójść w stronę drużyny którą uważam za znacznie silniejszą personalnie - zobaczymy jak parkiet to zweryfikuję. (LVBet)
77-91✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
miistrz-typow-back 62

miistrz-typow-back

Użytkownik
Gravelines Dunkerque +7,5 1,60✅ 6/10
Anderson, Koffi, Sosa, Wood, Fofana... Dunkierka skompletowala na ten sezon solidna ekipe ze znanymi nazwiskami na rynku francuskim i europejskim. Druzyna ktora przegrywala na styku mecze wyjazdowe w tym sezonie. Dla Dijona jest to trzeci mecz w ciagu tygodnia. Juz w Champions League odbil im sie czkawka wygrany mecz z Chalonem gdzie przegrali z Belgijskimi gigantami Antwerp Giants a liderzy nie zagrali na swoim poziomie. Dzis kolejna trudna przeprawa druzyny zblizone budzetowo i skladowo. Szersza rotacja po stronie Dunkierki. Plus za Dijonem to wlasna hala. Terminarz napiety. Przeczuwam mecz na styku co widac po ruchach kursow i inwestuje w druzyna z Dunkierki. Maja szersza rotacje + sa na swiezosci i to powinno sie uwidocznic w trakcie trwania spotkania. Do tego brak zwyciestwa na wyjezdzie od dawna.

Bez analizy: Le Portel -4,5⛔ ???? 6/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Antibes-Elan
Typ- 1 kw/1
Podaje taki typ,ponieważ drużyna gospodarzy zazwyczaj ma dobre 1 kwarty,potem to juz troche słabo.
A dodając do tego fakt że ostatnie 3 mecze u siebie z Elan xawsze wygrywali 1 kwarty.
Nawet nie tak dawno przyegrali u siebie ze Strasburgiem,ale 1 kwarte wygrali,może i dzisiaj pocisną 1 kwarte.
Typ wziety ze statów a że kursiwo zacne to próbuję.
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
pukon 951,2K

pukon

Użytkownik
Fos sur Mer - Strasbourg godz. 20.00
2(-6,5) / 1.78
Goście krótko po wyjazdowym meczu w Lidze Mistrzów z Bolonią, no ale to jest tak szeroka kadra (wzmocnili się jeszcze ostatnio o Jarella Eddiego, która ma wszystko, żeby tutaj być wiodącą postacią ligi), że to nie powinno być znaczącym aspektem - jednak różnica w potencjale obu zespołów jest naprawdę spora. Fos to nie czołówka i jeżeli tylko Strasbourg narzuci swoje granie, a powinien, to muszą spokojnie to ugrać.
74-82✅

Antibes - Pau Orthez godz. 20.30
1(+8,5) / 1.73
Silniejsza ekipa w tym zestawieniu, to bez wątpienia goście, ale spróbuję w stronę gospodarzy, którzy mogą się tutaj mocniej postawić. Po kontuzjach Thompsona i Gaddeforsa, w końcu mogą mówić o większych możliwościach w rotacji, dodali ostatnio Otule i Greena, którzy znają realia tej ligi, a ten pierwszy był kluczowym kiedyś zawodnikiem Antibes, Green grał m.in w Lyonie czy Limoges, jeszcze wcześniej doszedł Cordinier czy też wrócił do składu Campbell. Teraz ta kadra wygląda najsolidniej, nie stać ich i nie wymyślą mocniejszego zestawienia na chwilę obecną i jeżeli teraz nie wyjdzie jakiś lepszy mecz, to już raczej nic nie poprawi tej drużyny. (LVBet)
83-73✅
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Antibes-Elan
Typ- 1 kw/1
Podaje taki typ,ponieważ drużyna gospodarzy zazwyczaj ma dobre 1 kwarty,potem to juz troche słabo.
A dodając do tego fakt że ostatnie 3 mecze u siebie z Elan xawsze wygrywali 1 kwarty.
Nawet nie tak dawno przyegrali u siebie ze Strasburgiem,ale 1 kwarte wygrali,może i dzisiaj pocisną 1 kwarte.
Typ wziety ze statów a że kursiwo zacne to próbuję.
Powodzenia
Szybko,łatwo i przyjemnie.....żeby to tak zawsze
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Limoges-Nanterre
Typ-2
Kurs-2.35
Gospodarze notują serię 5 porażek z kolei goście 4 wygrane,dodając do tego fakt że Nanterre dobrze sobie radzi na terenie dzisiejszego gospodarza i mają teraz dobrą formę to ja gram na gości po fajnym kursie.
Limoges odczuwa trudy łączenia ligi z pucharami,a oglądałem ich ostatni mecz z Lokomtiv Moskwa to ich gra nie napawa optymizmem.
Powodzenia
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Po pierwsze nie loko Moskwa a Kuban-Krasnodar a po drugie to Pimoges tutaj jednak chyba pójdzie na przełamanie bo kadry tych ekip.sa wyrównane ale doświadczenie tych kadr na korzyść Pimoges co mam nadzieję potwierdzi kolega Pukon. Ja akurat z każdą chwilą co.raz bardziej chce iść w Limoges a startowałem że zdecydowanego betu na Nanterre. Miejsce Limoges na pewno nie jest tam gdzie teraz.
 
pukon 951,2K

pukon

Użytkownik
Limoges to nie jest zespół, który będzie ciągle przegrywał, to na pewno. W ostatnim czasie sporo problemów w kadrze - odszedł Jaiteh, po tym dzisiejszym spotkaniu pożegna się z klubem Perrantes, ale to nie byli jacyś kluczowi gracze, mieli przebłyski fajnej gry, ale bez jakiejś większej stabilizacji formy w tej drużynie. Doszedł teraz Jordan Taylor, który może wnieść sporo jakości tutaj - ale nie wiem czy dzisiaj może zadebiutować. Nanterre z kolei świetne wyniki ostatnio, ale ta kadra obecnie nie za szeroka i to oni mogą czuć większe zmęczenie z racji gry w europejskich pucharach. Jeżeli Limoges zagra tutaj podobnie jak z Kubaniem, to na pewno powalczy o pełna pulę. To jest za bogaty klub, z naprawdę dobrym zarządzaniem, żeby pozwolić sobie na ciągłe porażki, w żadnym przypadku nie są słabsi od ekipy Nanterre - nie wiem czy to wystarczy do zwycięstwa, ale nie wyobrażam sobie, że nie powalczą.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Miło jest podyskutować i fajnie że ktoś wyraża tu swoje opinie,a nazwę klubu pomyliłem z rozpędu bo jak Lokomotiv to juz poszło że Moskwa,to przez klub piłkarski,ważne że kto się zna to wie o co chodzi.Kolega Undertaker też pewnie z rozpędu pisze Pimoges a nie Limoges,a i tak w sumie wiadomo o kogo chodzi.
A wynik będzie jaki będzie,bo to tylko sport.
 
pukon 951,2K

pukon

Użytkownik
Levallois - Fos sur Mer godz. 20.30
Fos powyżej 73,5pkt / 1.76
2(+12,5) / 1.80 edit - dokładam jeszcze handi
Mecz z wyraźnym faworytem, wystarczy spojrzeć tylko na tabele - ekipa gospodarzy pozycja wicelidera (bilans 7-3), Fos przedostatnie, siedemnaste miejsce (bilans 2-8). Oczywiście Levallois ma mocniejszy skład i tutaj nie ma co szukać większych podobieństw, beniaminek odstaję trochę, ale jednak poszukam szansy dla drużyny gości - bardzo podobała mi się ich gra w ostatnim meczu ze Strasbourgiem i tak grając tutaj, nie muszą stać na straconej pozycji. Trener i zawodnicy Strasbourga bardzo komplementowali ten zespół, pewnie sporo w tym kurtuazji, ale jeżeli spojrzeć na ten mecz, faktycznie można było zauważyć naprawdę dłuższymi momentami fajną grę i pewną nadzieję, że ta drużyna ma potencjał i to miejsce w tabeli może być lepsze - kto jak kto, ale trener Collet, chyba jak nikt inny ma najlepsze rozeznanie we francuskiej koszykówce. Nie wiem czy to był tylko przebłysk dobrej gry, czy jednak będą potrafili tutaj zaprezentować się podobnie - jeżeli w tej kolejce zagraliby z innym zespołem, zaryzykowałbym czyste zwycięstwo, ale jednak nie można nie docenić świetnej dyspozycji Levallois, która nie ma się co oszukiwać, może spokojnie wygrać i żadnej w tym niespodzianki nie będzie. Dlatego poszukam tutaj lepszej zdobyczy punktowej Fos, mają solidnych strzelców, którzy mogą dobrze zapunktować - Lewis, Hairston, Pelos, Burrows czy Fisher, a i ekipa gospodarzy jednak ma trochę problemów z mocniejszą obroną, na ich szczęście wszystko nadrabiają w ofensywie. Fos średnio na mecz rzuca około 74pkt, Levallois traci około 80pkt. (LVBet)
81-90✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Levallois - Fos sur Mer godz. 20.30
Fos powyżej 73,5pkt / 1.76
2(+12,5) / 1.80 edit - dokładam jeszcze handi
Mecz z wyraźnym faworytem, wystarczy spojrzeć tylko na tabele - ekipa gospodarzy pozycja wicelidera (bilans 7-3), Fos przedostatnie, siedemnaste miejsce (bilans 2-8). Oczywiście Levallois ma mocniejszy skład i tutaj nie ma co szukać większych podobieństw, beniaminek odstaję trochę, ale jednak poszukam szansy dla drużyny gości - bardzo podobała mi się ich gra w ostatnim meczu ze Strasbourgiem i tak grając tutaj, nie muszą stać na straconej pozycji. Trener i zawodnicy Strasbourga bardzo komplementowali ten zespół, pewnie sporo w tym kurtuazji, ale jeżeli spojrzeć na ten mecz, faktycznie można było zauważyć naprawdę dłuższymi momentami fajną grę i pewną nadzieję, że ta drużyna ma potencjał i to miejsce w tabeli może być lepsze - kto jak kto, ale trener Collet, chyba jak nikt inny ma najlepsze rozeznanie we francuskiej koszykówce. Nie wiem czy to był tylko przebłysk dobrej gry, czy jednak będą potrafili tutaj zaprezentować się podobnie - jeżeli w tej kolejce zagraliby z innym zespołem, zaryzykowałbym czyste zwycięstwo, ale jednak nie można nie docenić świetnej dyspozycji Levallois, która nie ma się co oszukiwać, może spokojnie wygrać i żadnej w tym niespodzianki nie będzie. Dlatego poszukam tutaj lepszej zdobyczy punktowej Fos, mają solidnych strzelców, którzy mogą dobrze zapunktować - Lewis, Hairston, Pelos, Burrows czy Fisher, a i ekipa gospodarzy jednak ma trochę problemów z mocniejszą obroną, na ich szczęście wszystko nadrabiają w ofensywie. Fos średnio na mecz rzuca około 74pkt, Levallois traci około 80pkt. (LVBet)
Popieram typy Pukona,od siebie dodam że niezłym typem wydaje się być over 1 kw 40,5.
Powinno być overowo w meczu,więc idę w 1 kwarte.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Levallois - Fos sur Mer godz. 20.30
Fos powyżej 73,5pkt / 1.76
2(+12,5) / 1.80 edit - dokładam jeszcze handi
Mecz z wyraźnym faworytem, wystarczy spojrzeć tylko na tabele - ekipa gospodarzy pozycja wicelidera (bilans 7-3), Fos przedostatnie, siedemnaste miejsce (bilans 2-8). Oczywiście Levallois ma mocniejszy skład i tutaj nie ma co szukać większych podobieństw, beniaminek odstaję trochę, ale jednak poszukam szansy dla drużyny gości - bardzo podobała mi się ich gra w ostatnim meczu ze Strasbourgiem i tak grając tutaj, nie muszą stać na straconej pozycji. Trener i zawodnicy Strasbourga bardzo komplementowali ten zespół, pewnie sporo w tym kurtuazji, ale jeżeli spojrzeć na ten mecz, faktycznie można było zauważyć naprawdę dłuższymi momentami fajną grę i pewną nadzieję, że ta drużyna ma potencjał i to miejsce w tabeli może być lepsze - kto jak kto, ale trener Collet, chyba jak nikt inny ma najlepsze rozeznanie we francuskiej koszykówce. Nie wiem czy to był tylko przebłysk dobrej gry, czy jednak będą potrafili tutaj zaprezentować się podobnie - jeżeli w tej kolejce zagraliby z innym zespołem, zaryzykowałbym czyste zwycięstwo, ale jednak nie można nie docenić świetnej dyspozycji Levallois, która nie ma się co oszukiwać, może spokojnie wygrać i żadnej w tym niespodzianki nie będzie. Dlatego poszukam tutaj lepszej zdobyczy punktowej Fos, mają solidnych strzelców, którzy mogą dobrze zapunktować - Lewis, Hairston, Pelos, Burrows czy Fisher, a i ekipa gospodarzy jednak ma trochę problemów z mocniejszą obroną, na ich szczęście wszystko nadrabiają w ofensywie. Fos średnio na mecz rzuca około 74pkt, Levallois traci około 80pkt. (LVBet)
Pukon ja to pisze po pierwszej kw ale rzucili 34 pkt co jest chyba rekordem ligi w tym.sezonie więc respekt i to chyba nierealne żeby nie rzucili 40pkt w 3 kwarty ????
 
pukon 951,2K

pukon

Użytkownik
Cholet - Antibes godz. 20.45
1(-5,5) / 1.80
Gospodarze przedostatnie, siedemnaste miejsce z bilansem 2-8, goście ostatnia pozycja w tabeli i bilans 1-9. Jak pokazują miejsca w tabeli, ale przede wszystkim dyspozycja, pojedynek najsłabszych obecnie zespołów. W ostatniej kolejce oba zespoły przełamały serię porażek - Cholet pokonał Le Portel 92-84, Antibes wygrali z Pau Orthez 83-73. I tutaj, trochę też podpierając się tymi wynikami spróbuję pójść w stronę drużyny Cholet. Ta wygrana z Le Portel zrobiła na mnie większe wrażenie, niż zwycięstwo Antibes - chociaż to Antibes mieli wydaje się silniejszego rywala, to już gra niekoniecznie wyglądała lepiej - spora w tym &quot;zasługa&quot; dużej niemocy rywali. Cholet potrafili ograć na wyjeździe zawsze niewygodne Le Portel, pomimo tego że na początku spotkania (zagrał jedynie 4 minuty) przez uraz mięśniowy wypadł im kluczowy zawodnik Robinson, nie wybiło ich to w ogóle z rytmu i jak najbardziej zasłużenie sięgnęli po pełną pulę - Robinson ma być dzisiaj do pełnej dyspozycji trenera Boissie. O problemach Antibes pisałem już więcej w poprzednich wpisach, z kolei słabe wyniki Cholet można też spróbować wytłumaczyć kilkoma sytuacjami - przede wszystkim od początku sezonu zmagają się z częstą wymianą zawodników, co na pewno nie służy jakiejś mocniejszej stabilizacji czy też absencje w kadrze. Nie ma już McKee czy Gibsona, którzy zagrali jedynie kilka spotkań, została tym samym spora luka na rozegraniu, co ma wypełnić przejęty z Limoges Perrantes, złapał już rozeznanie w tej lidze, pograł trochę też w EuroCup i w Cholet może być wartością dodaną. Zresztą odejście z Limoges, to chyba krok naprzód w jego karierze, jak na razie tam nic nie grało jak trzeba, a też nie dostawał dużej odpowiedzialności za grę ekipy, wydaje się być mocnym zawodnikiem, zobaczymy czy w tej drużynie może to potwierdzić. Do składu wrócili już Hassell, Young czy Troisfontaines, którzy nie zagrali we wszystkich spotkaniach, oddali ostatnio do Denain Augustine Fairella, może szykują jeszcze miejsce na kolejny transfer. Mają obecnie najklarowniejszą sytuacje w kadrze od początku sezonu - może zadebiutować Perrantes, pozostali zawodnicy do dyspozycji trenera, więc może pora zagrać jakiś lepszy mecz na własnym parkiecie. Dla mnie Cholet w tym sezonie wygląda mocniej od Antibes, do tego ta gra, pomimo takiego bilansu, też chyba wyglądała lepiej, wiec może znajdzie to też potwierdzenie w dzisiejszym meczu i sięgną po wygraną. Ciężki mecz do typowania przy takich zespołach, więc może też ktoś z użytkowników ma podobny lub zupełnie inny pogląd na te spotkanie i będzie chciał się podzielić swoimi przemyśleniami. (LVBet)
74-91⛔ zupełnie odwrotnie niż myślałem, może jakby Cholet nie pudłowali tyle, to inaczej by to wyglądało, może...
 
pukon 951,2K

pukon

Użytkownik
Le Mans - Limoges godz. 20.00
2 / 3.80
2(+8,5) / 1.80
Mecz dopiero w sobotę, ale już spróbuję, bo ten kurs jest naprawdę bardzo atrakcyjny i widzę jakąś tam szansę na powodzenie tej propozycji - oczywiście o ile ta gra Limoges, po tej krótkiej przerwie, będzie wyglądała trochę inaczej. Ekipa gospodarzy szósta pozycja i bilans 7-4, drużyna gości piętnaste miejsce w tabeli z bilansem 4-7. O obu zespołach pisałem już tutaj trochę więcej, nie będę zanudzał i powtarzał tego samego - dla mnie w tym zestawieniu, pomimo bilansu i miejsca w tabeli, za mocniejszą drużynę uważam Limoges, nie tylko personalnie, ale też organizacyjnie (czwarty budżet ligi - po najmocniejszych Lyonie, Strasbourgu i Monako) i to wszystko jest mocno zastanawiające, jak oni przy tym wszystkim, tak bardzo &quot;męczą&quot; się w tym sezonie. Może kilka dobrych spotkań (np. spotkania z Nanterre czy Cedevitą w EuroCup), ale zdecydowana większość poniżej swoich możliwości. Zarząd zareagował i zmienił trenera Kyle Millinga, którego zastąpił Francois Peronnet, który był asystentem, zresztą w całym pionie trenerskim kilka dodatkowych zmian. W jednym z wywiadów nowy trener zapowiedział, że nie będzie tutaj kontynuacji, bo ma swój pomysł na poprawę i funkcjonowanie tej drużyny, trzeba wierzyć i mieć nadzieję, że będzie potrafił wyciągnąć zespół z tej słabszej formy. Zmiana trenera była chyba tutaj bardzo potrzebna, były sytuację gdzie trener Milling nie potrafił dogadać się z zawodnikami - odejścia Jaiteha czy Perrantesa i zawieszenie Samuelsa za &quot;dyskusje&quot; z trenerem (który jest za dobrym zawodnikiem na odejście, więc &quot;tylko&quot; zawieszenie), mogą trochę pokazywać potrzebę tej zmiany. Zawodnicy swoją postawą na parkiecie &quot;pozbyli&quot; się trenera, więc teraz mają najlepsza okazję do udowodnienia, że to był główny powód tej słabszej dyspozycji - może to takie trochę uproszczenie tych problemów, ale teraz mają okazję się wykazać, że jednak potrafią pod innym przywództwem. Jeżeli chodzi o sytuacje kadrową, to tutaj nie mogą na nic narzekać - są już Miles, Boutsiele, Inglis czy Samuels, którzy z różnych przyczyn nie mogli wystąpić we wszystkich spotkaniach, do tego ostatnio dodali doświadczonego Jordana Taylora (m.in. Alba, Hapoel Holon czy Galatasaray), a w kadrze są przecież jeszcze tak mocni zawodnicy jak Hardy, Howard, Rousselle czy Bouteille i to zestawienie naprawdę jest pełne sporej sportowej jakości, żeby tylko potrafili to przenieść na parkiet. W przypadku Le Mans, na chwilę obecną, w tym spotkaniu nie będą mogli liczyć na kontuzjowanego Camerona Clarka (liga - 13,5pkt / Liga Mistrzów - 10,3pkt), biorąc pod uwagę jeszcze, że dopiero wrócił po kontuzji Eito i chyba nie będzie jeszcze do pełnej dyspozycji trenera, to ta kadra uczciwie przyznając jest mocna, ale jednak nie za szeroka obecnie, co też może mieć znaczenie (ostatnio odszedł Conger (liga - 10,9pkt / Liga Mistrzów - 8,6pkt), przyszedł Jonathan Tabu). Nie wiem czy nie za bardzo wierzę w ten potencjał kadrowy Limoges, ale dla mnie to w żadnym przypadku nie jest słabsza drużyna od Le Mans i jeżeli tylko zagrają w końcu na swoim poziomie - a kilka powodów na lepszą grę można znaleźć - nowy trener, pełna kadra i ta krótka przerwa reprezentacyjna, która pozwoliła pewnie na uspokojenie tej sytuacji w klubie, mogą i powinni tutaj powalczyć o pełna pulę. (forBET)
60-68✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ja moze.nie.pojde tak daleko.ale.jakies handi w granicach 5 na limoges wezme. Tylko,.ze trzeba grac jak najwczesniej bo przed meczem.pewnie kursy troszke.spadna na limoges.
 
pukon 951,2K

pukon

Użytkownik
Ja moze.nie.pojde tak daleko.ale.jakies handi w granicach 5 na limoges wezme. Tylko,.ze trzeba grac jak najwczesniej bo przed meczem.pewnie kursy troszke.spadna na limoges.
Wiesz co, obawiam się tego spotkania, bo zdaję sobie sprawę, że Le Mans nie jest słabym zespołem i też ich wygrana wcale mnie nie zdziwi mocno, no ale chyba nie można przejść obojętnie, wobec tak sporego potencjału w kadrze Limoges - kiedyś w końcu się obudzą i ustabilizują tę formę. Te rzeczy które uwzględniłem w mojej propozycji, mam nadzieję, że będą miały też odzwierciedlenie w poczynaniach na parkiecie i zaprezentują się na dobrym poziomie. Będę się powtarzał, ale to nie jest drużyna na dolne rejony tabeli - organizacyjnie (w końcu nie przypadkowo grają w EuroCup) i kadrowo, to czołówka we Francji i takie miejsce powinni zajmować.
Jedną rzecz jeszcze zapomniałem i nie uwzględniłem w swoim opisie - Limoges cały czas ma szansę na grę w prestiżowym Pucharze Liderów (bierze w nim udział najlepsza ósemka po rozegraniu połowy sezonu), obecnie zostało sześć kolejek i tracą dwa zwycięstwa do ostatniego premiowanego miejsca, to jeszcze jak najbardziej realna szansa na udział w tym pucharze, więc to też może być jakaś dodatkowa mobilizacja.
 
pukon 951,2K

pukon

Użytkownik
Monako - Strasbourg
Nie wiem czy nie spróbować przy tak wysokim kursie na drużynę gości, może ktoś ma też jakiś pomysł na ten mecz?
Monako dalej bez Sy, Robinsona, Ouattara i Josepha, wzmocnili się o Gladyra (ostatnio bez klubu, poprzednie sezony w Monako właśnie) i Bucknera (Lyon), wrócił do składu już po kontuzji Lazeric Jones - tak ta kadra Monako się zmienia w tym sezonie, stąd pewnie trudniej o mocniejsze ustabilizowanie.
Strasbourg nie może mówić o większych problemach kadrowych - prawdopodobnie bez znaczących braków dzisiaj - Fall i Traore wydają się być już w pełni sił, coraz więcej daje nowy zawodnik Eddie, poza pewnie intensywniejszym graniem ostatnio, to nie widzę tej przewagi w stronę ekipy gospodarzy. Świetny mecz się zapowiada, ale czy warto coś tutaj wybierać, czy po prostu obejrzeć bez stresu;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom