>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

LNB (Francja) 2018/2019

Status
Zamknięty.
pukon 943,1K

pukon

Użytkownik
Under też chyba jest dobry pomysłem, ostatnio obie ekipy sporo rzucają, a to nie jest przecież ich nominalna gra, tutaj zawsze było bardzo duże przyłożenie do zadań w defensywie - obaj trenerzy Collet i Filipovski, stawiali zawsze mocno na obronę.
 
pukon 943,1K

pukon

Użytkownik
Levallois - Lyon godz. 20.45
1.kwarta Levallois / 2.02⛔
2(-1.5) / 1.81 - mecz (włącznie z dogrywką)✅
Lyon pozycja lidera tabeli z bilansem 12-2, Levallois, bardzo dobre wyniki w tym sezonie i piąte miejsce z bilansem 9-5. Tak się zastanawiałem co spróbować zagrać w tym ciekawie zapowiadającym się spotkaniu. Pomyślałem o początku spotkania, gdzie gospodarze jeszcze powinni dotrzymywać kroku bardzo silnej w tym sezonie ekipie Lyonu. Gospodarze prawdopodobnie bez Sulaimona (8,1pkt) i dalej bez Elizer-Vanerota (bez gry jeszcze), Lyon prawdopodobnie bez Kahudiego (10,8pkt). Gospodarze naprawdę świetne wyniki, chyba też trochę ponad stan, bo tutaj nie ma zbyt szerokiej kadry, bardzo solidna, ale jednak z mniejsza liczbą zawodników sporo wnoszących do drużyny, co zawsze im dalej w sezon, może przynieść trochę słabsze wyniki później. Lyon bez wątpienia najsilniejsze zestawienie kadrowe na ten sezon i raczej ciężko będzie pozostałym ekipom dotrzymać im kroku, o ile oczywiście dalej będą trzymać się tej filozofii budowaniu drużyny. Lyon w ostatnich trzech grach ligowych (podobna sytuacja w EuroCup), nie potrafił dobrze wejść w mecz i w każdym przegrywał inaugurującą kwartę, w kolejnych odsłonach spokojnie odrabiali straty, coś jest w tym słabszym startem, bo to częsta sytuacja dla Lyonu w tym sezonie, ale mając taką siłę i przede wszystkim możliwości rotacji w kadrze, nie jest to dla nich żadnym kłopotem - pomimo tego, zdecydowana większość spotkań tego sezonu to zwycięstwa. Reasumując wydaje się, że gospodarze na pewno mogą podjąć wyrównaną rywalizację z Lyonem, ale z upływem czasu, ta szersza i mocniejsza kadra faworytów, powinna jednak przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Tak lekka kombinacja w tym spotkaniu, ale z nadzieję, że przyniesie korzyści. (LVBet)
79-88 (1.kwarta 20-24)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pukon 943,1K

pukon

Użytkownik
Pukon jak dzis widzisz limoges? bo na papierze wydaja sie byc mocnym faworytem, nawet z tym handi -8.5
Na pewno są faworytem, po zmianie trenera ta drużyna w końcu gra na swoim poziomie i jeżeli podtrzymają tę dyspozycję, to każdy inny wynik, byłby niespodzianką.
Tylko warto dodać, że to są derby i takie spotkania mają jednak czasami swój przebieg.
Trener Boulazac w jednym z wywiadów sam przyznał, że nie mają odpowiedniej siły na wyrównany mecz przez całe 40 minut z tak silnym rywalem. Oni już nie są tak dużą niewiadomą jak z początkiem sezonu - szybkie budowanie ekipy nie wiedząc w jakiej lidze zagrają, bo sportowo powinni grać w Pro B po spadku w poprzednim sezonie, nie przyznanie licencji Ada Blois, uratowało im ligę. Nie jest to najsłabszy zespół ligi, ale z tymi wiodącymi nie ma co konkurować, a ostatnie wygwizdanie przez własnych kibiców w meczu z Levallois, też chyba pokazuje ich dyspozycję w tym spotkaniu.
Powodzenia!
 
pukon 943,1K

pukon

Użytkownik
Bourg - Monako godz. 20.00
2 / 1.79
Zastanawiałem się dłużej nad tym spotkaniem i jednak spróbuje w stronę Monako. Co raz lepsza sytuacja kadrowa - świetne wejścia do zespołu Gladyra i Bucknera już średnie odpowiednio 7 i 8,5pkt, teraz ma wrócić Ouattara (11,9pkt), mała szansa, ale jednak też jest na powrót Josepha (2,3pkt). Trochę nie wierzyłem w nich w ostatnim starciu, ale pokonali Strasbourg, choć mieli spore kłopoty z początkiem spotkania, a narzucenie później własnego stylu grania z tą drużyną, to zawsze wielka sztuka i pokazuje jaki tam jest potencjał. Bourg nie jest słabym zespołem, podoba mi się to zestawienia jakim dysponują, ale to nadal nie jest taka siła, jak u dzisiejszych rywali. Po ostatnim meczu na lekkie urazy narzekają Ndoye i Courby, ale to nie będzie miało raczej wpływu na ich ewentualną nieobecność. Ten mecz też ważny dla obu zespołów ze względu na przyszły udział w pucharze Liderów (osiem najlepszych zespołów po połowie sezonu), chociaż Bourg trochę lepsza sytuacja, Monako zdecydowanie musi wygrywać i gonić rywali, brak Monako w tym prestiżowym pucharze byłby sporą niespodzianką - przez ostatnie trzy edycję byli zwycięzcami Pucharu Liderów. (LVBet)
100-90⛔
 
pukon 943,1K

pukon

Użytkownik
Dijon - Strasbourg godz. 18.30
Dijon poniżej 77,5pkt / 1.80
2 / 2.05
Pojedynek sąsiadów w tabeli - ekipa gospodarzy szósta pozycja, goście piąte miejsce w tabeli, identyczny bilans 9-6. Bardzo istotna gra dla obu zespołów - raz, że wygrana pomoże wyjść z ostatnich trochę słabszych występów w lidze, dwa - ważna w kontekście gry w Pucharze Liderów (osiem najlepszych zespołów po połowie sezonu). W obu zespołach też bardzo możliwe znaczące braki - po stronie Dijon Ryan Pearson (13,1pkt), z kolei w Strasbourgu Mardy Collins (11,5pkt). O ile Strasbourg ma kim zastąpić Collinsa, to już dla Dijon możliwy brak Pearsona, może być bardziej odczuwalna. Dla mnie Strasbourg jest w tym zestawieniu silniejszą personalnie drużyną, co prawda ostatnie przegrane może nie pokazują do końca ich możliwości, ale to zespół z bardzo mocną kadrą, prowadzony, według mnie, przez najlepszego szkoleniowca we Francji Colleta i ta sytuacja, wcześniej czy później, na pewno się poprawi. Dawno też nie widziałem Strasbourga w lidze, który zagrałby świetny mecz w defensywie - a naprawdę potrafią, ostatnie wyniki pokazują, że przy wysokich wynikach nie potrafią wygrywać, więc zakładam, że będą starali poprawić się właśnie ten element gry i być może, właśnie to będzie tutaj pomocne. (LVBet)
80-55⛔
 
pukon 943,1K

pukon

Użytkownik
Strasbourg - JL Bourg godz. 20.00
1 / 1.53
1(-4,5) / 1.88
Bourg poniżej 78,5pkt / 1.91
Strasbourg siódme miejsce w tabeli z bilansem 9-7, Bourg piąta pozycja i bilans 10-6. Drużyna gospodarzy bardzo słabiutko ostatnio - pięć porażek z rzędu (liga krajowa i Liga Mistrzów), no trochę za dużo, jak na taki potencjał jakim dysponują. Na pewno brakuję Collinsa, który ostatnio złapał uraz, jego spore doświadczenie zawsze było bardzo pomocne i w tych ostatnich grach brakuję tutaj takiego mądrzejszego i spokojniejszego rozgrywania tych akcji w wykonaniu Strasbourga, idą często w szybką grę, co kompletnie nie przynosi rezultatów. Pojawiła się szansa na jego powrót - decyzja zapewne na krótko przed meczem, ale nawet bez tego gracza, powinni i mają argumenty do prezentowania się zdecydowanie lepiej. W ekipie JL Bourg znak zapytania przy występie Mike Mosera, niedawno zakontraktowanego gracza, do tego ostatnio odszedł z drużyny Kerem Kanter (7,2pkt/3,2zb). Fajnie się prezentują w tym sezonie, tylko ta kadra nie jest zbyt szeroka i bardzo mocno wyniki uzależnione są tutaj od pierwszej piątki (na około 82pkt zdobywanych średnio na mecz zdobywają około 68pkt) - m.in. dlatego sprowadzili Mosera, który miał wnieść więcej jakości jako zmiennik. Te słabsze spotkania, z racji większego zmęczenia kluczowych graczy, będą się na pewno pojawiały. Strasbourg, wcześniej czy później się obudzi, to bez wątpienia, mam nadzieję, że już od tego meczu wrócą do swojego grania. Kolejna ważna rzecz dotycząca Strasbourga, to potrzebna tutaj wygrana, która potwierdzi ich udział w prestiżowym Pucharze Liderów (osiem najlepszych zespołów po połowie sezonu), w przypadku przegranej, prawdopodobnie nie utrzymają tej pozycji dającej grę w tym pucharze - Bourg ma bardziej komfortową sytuację, nawet w przypadku porażki może się zakwalifikować. (LVBet)
76-71✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
pukon 943,1K

pukon

Użytkownik
Nanterre - Chalon godz. 20.00
2 / 2.85⛔
2(+6,5) / 1.79✅
Nanterre trzecia pozycja i bilans 10-6, Chalon czternaste miejsce z bilansem 7-9. Ekipa gospodarzy z bardzo dobrą formą ostatnio, pokonanie Lyonu w lidze czy dwie wygrane w Lidze Mistrzów (Bonn, PAOK) wyglądają naprawdę dobrze. Teraz dostają drużynę, która może nie ma dobrych wyników ostatnio, ale to personalnie naprawdę mocny zespół - zaryzykuję, że zbliżony potencjałem do Nanterre, w dodatku bardzo podobna gra - przede wszystkim z mocnym nastawieniem na ofensywę. Chalon w zdecydowanej większości przegrywał przy bardzo bliskich wynikach, wiele z tych spotkań można było spokojnie przechylić na własną korzyść, brakuje tutaj często takiego zwyczajnego farta czy może też lepszych decyzji w końcowych fragmentach gry, bo sporo tych punktów uciekło, gdzie pewnie teraz byliby zdecydowanie wyżej w tabeli. Mają w kadrze naprawdę świetnych zawodników, taki np. Justin Robinson, to jeden z lepszych graczy tego sezonu, Pinault, Riley, Gelabale, Sanford, Camara czy Palacios, bardzo mocne zestawienie, które powinno przynosić zdecydowanie lepsze wyniki, takie niskie miejsce w tabeli, kompletnie nie odzwierciedla ich siły. Oczywiście Nanterre, jak pokazują chociażby wyniki, też ma mocna kadrę, ale będę się upierał, że Chalon, przynajmniej na papierze, na pewno nie odstaje tak mocno jak mogłyby wskazywać tutaj kursy. Oba zespoły prawdopodobnie w optymalnym zestawieniu na to spotkanie - jedynie przy występie Gamble z Nanterre, jest znak zapytania (lekki uraz, opuścił ostatnie ligowe spotkanie). Zdaje sobie sprawę, że to nie musi mieć odzwierciedlenia w tym spotkaniu, bo Nanterre jest w bardzo dobrej formie, ale Chalon ma mocne argumenty, żeby tutaj powalczyć o korzystny wynik, poza tym to dwa bardzo podobne zespoły i często w takich przypadkach trudniej o mocniejszego faworyta. (LVBet)
81-78
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
BOULAZAC-CHALONS-REIMS
Typ-h 5,5-2
Kurs-1.85
Na dzisiaj wybrałem 1 mecz w ldze francuskiej,bo 1 tylko jest,gram w nim na ekipę gości,uważam że mają spore szanse to wygrać,ja zabezpieczam się 5 pkt.
Goście wygrali ostanie 2 mecze,na wyjezdzie ze Strasbourgiem i u siebie z Levallois,a z kolei Boulazac ostatnie 2 mecze u siebie przegrali z tymi samymi zespołami czyli odp ze Strasbourgiem i Levallois,tak to się złożyło.
Ostatni mecz miedzy nimi to 70-73 wygrali dzisiejsi goście.Wydaje mi się że Buki zbytnio faworyzują ekipę gospodarzy.
Drugi poboczny mój typ na to spotkanie to under 163,5. Buki sugerują tu wysoki wynik ale jak popatrzyć na ich bezpośrednie mecze to wyniki były dość niskie.
Powodzenia.
 
pukon 943,1K

pukon

Użytkownik
Limoges - Antibes godz. 20.00 (26.01)
2(+12,5) / 1.86
Gospodarze siódma pozycja i bilans 10-7, goście ostatnie, osiemnaste miejsce w tabeli z bilansem 3-14. Faworyt w postaci ekipy Limoges jest dobrze znany - forma ostatnia, miejsce w tabeli, mocniejszy skład, większe aspirację i większe możliwości jako całość klubu (budżet, płace itp.), to wszystko po stronie Limoges. Więc nie będę tutaj szukał podobieństw, bo ich po prostu nie ma, szukam jakichś większych szans na mocniejsze postawienie się Antibes w kilku innych aspektach. Spora intensywność ostatniego grania Limoges (liga, EuroCup), do tego jeszcze przed nimi sporo ważnych spotkań - awansowali do Pucharu Liderów (osiem najlepszych zespołów po połowie sezonu) i finał tych rozgrywek już w połowie lutego, jeszcze dwie gry w EuroCup, oczywiście liga czy też kolejna runda pucharu Francji. A grają ostatnio przy wąskiej kadrze (np. w ostatnim starciu EuroCup z Malagą siedmiu zawodników) i w tym spotkaniu będzie podobnie - dalej poza grą Miles (9,8pkt/3,8zb liga), Samuels (10,7pk/4,3zb) i Doumbouya (5,6pkt). A trzeba też dodać, że były to bardzo fizyczne starcia, kosztujące ich pewnie sporo sił - dwa spotkania z Malagą, mecz z Valencią czy ostatnie spotkanie ligowe z Pau Orthez, które tutaj we Francji określane są mianem klasyka i nie ma mowy, że ktoś tam odpuścił, do tego kilka wcześniejszych spotkań, nie wszystkie gry może przy węższej kadrze, ale jednak przy sporym wysiłku i bliskich wynikach. Antibes z kolei trochę mniej grania - liga i niespodziewanie kolejna runda pucharu Francji, w dodatku nie mają już jakichś większych problemów kadrowych, co prawda to dalej słabsza drużyna, ale jednak po dojściu czy powrotach m.in. Greena, Otule, Cordiniera czy Gaddeforsa, nie wygląda już to aż tak źle. Stać ich na pewno, przy dobrej grze oczywiście, na mocniejsze postawienie się faworyzowanym rywalom, przynajmniej taka mam nadzieję. Może podbudowani tą ostatnią wygraną w pucharze kraju, będą potrafili pójść za ciosem i postawić się mocniej, do tego ekipa gospodarzy z tak jak wspominałem, wąska kadrą i sporym bagażem gry za sobą i tez może w końcu przyjść jakaś słabsza dyspozycja.
86-63⛔

Pau Orthez - Strasbourg godz. 18.30 (26.01)
2 / 2.37
2(+3,5) / 1.87
Pau Orthez poniżej 79,5pkt / 1.79
Z jutrzejszych meczów zastanawiałem się jeszcze nad wygraną Strasbourga, który moim zdaniem jest mocniejszy kadrowo od Pau Orthez, ale to akurat nic odkrywczego. Z tym tylko, że oni bardzo często, tej niewątpliwej siły, nie potrafią jednak przełożyć na parkiet, albo inaczej, mają ogromne przestoje w grze - przykład ostatniego występu w Lidze Mistrzów, gdzie po przerwie wyszła na parkiet zupełnie inna ekipa. Co mnie naprawdę dziwi, przy tak świetnym szkoleniowcu, tak mocnych i w większości doświadczonych zawodnikach. Z kolei Pau Orthez wicelider tabeli z naprawdę świetnymi wynikami do tej pory, które trochę zbiegły się ze znalezieniem nominalnego rozgrywającego po kontuzji Blassingame, przyszedł McConnell i z miejsca stał się jednym z lepszych graczy ligi (po powrocie z kontuzji Blassingame musiał odejść z drużyny). Ale ostatnio zgubili trochę formę, może ten przegrany klasyk, o którym wspominałem przy okazji Limoges, trochę ich podłamał, bo później przyszła kolejna i trochę niespodziewana przegrana w Pucharze Francji z osłabionym Chalon (88-92). Nie wiem jakiego będzie można się tutaj spodziewać Strasbourga, bo pomimo tej nierównej formy, to tak silna personalnie drużyna, że może w każdym momencie zagrać dobry mecz i sięgnąć po wygraną. Czytałem ostatnie wypowiedzi czy wywiady trenera Colleta i zawodników Strasbourga, pewnie sporo w tym kurtuazji, ale można tam znaleźć dużą chęć przełamania tego słabszego okresu czy też pomysłów na wyjście z tego, zaufam im i spróbuję po raz kolejny zagrać w ich stronę, oby z powodzeniem. Ekipa gospodarzy średnio na mecz rzuca około 80pkt, Strasbourg traci około 78pkt. (Fortuna)
98-57⛔
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
JL Bourg - Fos-sur-Mer
Typ-over 162.2
Kurs-1.7 +++


Chalon/Saone - Le Portel
Typ-under 170.5
Kurs-1.7 +++

żeby nie powielać dobrych typów kolegi powyżej,to ja podam coś z innej beczki.
Wybrałem te dwa spotkania ze względu na statystyki,jeśli chodzi o 1 mecz to uważam że gospodarze rzucą ok 90 pkt,natomiast goście ok 77pkt,ostatnie 2 bezpośrednie mecze u siebie to 94-77i 81-85.
Co do 2 typu tu z kolei nie powinno paść aż tyle pkt.Jedni i drudzy przeplatają swoje mecze,raz jest w nich dużo pkt innym razem mało,ale to co mnie skłoniło do zagrania na under to ich bezpośrednie mecze,i tak 81-76,76-63,83-76,81-60. Nie wiem ale jakoś za wiele pkt to w nich nie było,więc może i dzisiaj nie poszaleją.
Żeby to tak zawsze się trafiało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pukon 943,1K

pukon

Użytkownik
Puchar Francji
Poitiers - Boulazac godz. 20.00
2(-17,5) / 1.80
1/16 Pucharu Francji i starcie ekipy z Pro B Poitiers a drużyną z najwyższej klasy rozgrywkowej Boulazac. W ekipie gospodarzy spore braki kadrowe - na pewno nie wystąpią Mendy (7,5pkt/4,7zb w Pro B), Guillard (5,1pkt/4,3zb), Harley (15,6pkt/5,4zb/3as) i Reynolds (9,8pkt/3,8as), w dodatku na lekkie urazy po ostatniej grze, narzekają jeszcze Niles i Thinon, ale tutaj chyba nie będzie miało to wpływu na ich występ - być może trener Nelhomme będzie ich trochę oszczędzał, bo dla nich priorytetem pozostaje liga, gdzie spisują się bardzo średnio (ostatnio trzy porażki z rzędu i już spadli na trzynastą pozycję), nie mogą sobie pozwolić na kolejne nieobecności. Na pewno też, co zapowiadał sam trener, szansę dostaną tutaj przede wszystkim młodzi zawodnicy z ekipy rezerw (NM3 - piąty poziom rozgrywkowy, gdzie swoją drogą są liderem z bilansem 11-2) czy zespołu U18. Ciężko przewidzieć jak będzie wyglądał ten skład gospodarzy przy tylu nieobecnościach i zapowiedziach gry młodzieżą, ale to całkiem nowa sytuacja dla tego zespołu, przede wszystkim wymusza zupełnie nowe rozwiązania dla trenera, co zawsze jest kłopotem. Boulazac w takiej sytuacji, jest bardzo mocnym kandydatem do pewnego zwycięstwa, byłby nim nawet przy pełnym składzie rywali, ale chyba teraz po prostu nie wypada im mieć tutaj jakiekolwiek problemy ze zwycięstwem. W dodatku złapali ostatnio fajną formę - trzy wygrane z rzędu w lidze, po naprawdę dobrej grze, nie znalazłem tez żadnych informacji o nieobecnościach, co też jest dodatkowym plusem. Zapewne też trener da pograć więcej zmiennikom, ale to i tak niewiele powinno zmienić, bo to jednak jest spora różnica sportowa, zobaczymy jak to zweryfikuję parkiet i mam nadzieję, że zawodnicy Boulazac staną na wysokości zadania i co ważniejsze nie zlekceważą rywali. (LVBet)
76-100✅
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Lyon-Villeurbanne-Levallois
Typ-2
Kurs-4.5 ---
Zaglądamy do ligi francuskiej,liga dobra do obstawiania,w której trafiają się dziwne wyniki i można trafić fajny kurs. Za taki uważam ten mecz,przedstawie po krótce jak ja to widzę,gospodarze to lider tabeli,walczący w pucharze,ostatnie 3 mecze w lidze rodzimej ,dwie na wyjazdach a 1 w domu z Cholet gdzie kurs na gości był ok 10. Wydaje mi się że coraz trudniej połączyć pucgar i lige,tym bardziej że w lidze tak na dobrą sprawę liczą się dopiero play offy.
Natomiast goście to było nie było najlepiej grająca drużyna na wyjazdach,a jak dołożymy do tego 2 ostatnie wygrane na wyjezdzie w Lyonie to już mój typ nie wygląda na zbyt szalony.
Można podeprzeć się jakims handi8 - 9pkt.
Powodzenia
Z handi było by na plus.
 
pukon 943,1K

pukon

Użytkownik
Z dzisiejszych meczów spróbuję tak:
Fos sur Mer - Limoges
1(+6,5) / 1.78
87-72✅
Nanterre - Monako
2 / 2.60
2(+5,5) / 1.79
Nanterre poniżej 82,5pkt / 1.79
77-82✅

Strasbourg - Cholet
1(-7,5) / 1.84
96-82✅

Fos w dzisiejszym starciu z Limoges może w końcu wystawić swoje obecnie, najlepsze zestawienie - wraca po zawieszeniu Hairston (14,4pkt/4,4zb/3,1as), są dwaj nowi zawodnicy Varnado i Athninaiou, w Limoges zabraknie Inglisa (6,7pkt/4,2zb/3,2as) i prawdopodobnie dalej bez Doumbouya (5,6pkt). O tym intensywnym graniu Limoges już pisałem sporo poprzednio i tutaj nic się nie zmieniło, a kadra cały czas nie jest w optymalnym zestawieniu, pewnie tych sił gdzieś więcej może zabraknąć. Fos w ostatniej kolejce, w niepełnym składzie, zagrali świetny mecz z JL Bourg, jeżeli będą potrafili podtrzymać tę dyspozycję, to może postawią trudne warunki faworyzowanej ekipie. Monako coraz lepiej wygląda kadrowo, dla mnie, to silniejsza personalnie drużyna od Nanterre i tutaj powinni powalczyć o korzystny wynik. Ekipa gospodarzy dzień później grała w europejskich pucharach (Liga Mistrzów 80-89 po dogr. z Venezią), ten mecz też trochę więcej tych sił ich kosztował. Nanterre bardzo mocna na własnym parkiecie (bez porażki jeszcze w lidze), ale już ostatnio Venezia odczarowała tę twierdzę, więc może i Monako będzie potrafiło, jako pierwsza drużyna w lidze, sięgnąć tutaj po pełną pulę, Tak jak wspominałem wcześniej, dla mnie, Monako to silniejsza personalnie drużyna, przede wszystkim teraz, gdy większość zawodników wróciła po urazach, już w ostatniej kolejce ligowej pokazali świetną dyspozycję. Z kolei Strasbourg, może w końcu będzie potrafił ustabilizować tę formę na dłużej - ta ostatnia gra w Lidze Mistrzów z Virtusem Bolonia, wyglądała naprawdę dobrze i jest ku temu jakaś nadzieja. Ostatnio wyjaśnili sobie we własnym gronie wszystkie nieścisłości (spotkanie zarządu, trenerów i zawodników), może to wpłynie pozytywnie na dalszą częśc sezonu. Trener Collet podkreśla, że dla nich priorytetem są rozgrywki krajowe i po tym ostatnim fatalnym ligowy spotkaniu (57-98 z Pau Orthez), wypada tutaj przełamać się przed własną publicznością. Są drużyną znacznie silniejszą i ze zdecydowanie większym możliwościami w każdym aspekcie od ekipy Cholet, więc tutaj wszystko zależy od nich, jeżeli narzucą swoje granie, powinni spokojnie zwyciężyć.
Wszystkie spotkania o godz. 20.00, kursy z LVBet
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
pukon 943,1K

pukon

Użytkownik
Puchar Liderów LNB
Dijon - Strasbourg godz. 18.00
2 / 1.72✅
Dijon poniżej 76,5pkt / 1.89⛔
79-89

Nanterre - Limoges godz. 20.30
2 / 1.73✅
75-98

Strasbourg powinien w tym prestiżowym pucharze powalczyć, może nie ma komfortowej sytuacji kadrowej ostatnio, ale to i tak wygląda znacznie lepiej - wraca Pietrus, uraz Falla nie okazał się na tyle groźny, żeby nie mógł zagrać. Miał dzisiaj zadebiutować Lasme pozyskany z Panaty, ale nie przeszedł badań. Obudził się w ostatniej grze w końcu Green (19pkt w pucharze Francji), może te plotki o jego odejściu, tak go zmobilizowały. Strasbourg w obecnym zestawieniu nie jest w żadnym przypadku słabszy od Dijon, którzy może mają trochę stabilniejsze wyniki, ale też w tym sezonie zdarzały im się dużo słabsze występy - na pewno można z nimi powalczyć. W ligowym starciu Dijon rozbił Strasbourg 80-55, co może być odpowiednią mobilizacją do zrewanżowania się rywalom. Może Strasbourg w tym sezonie nie zachęca mocno, ale dla mnie, to dalej drużyna ze znacznie większymi możliwościami od ekipy Dijon.
Z kolei Limoges wystawia w tym pucharze, chyba po raz pierwszy w tym sezonie, swoje optymalne zestawienie plus świetna forma ostatnio i to wszystko może dać im tutaj dobry wynik. Na pewno będą też podrażnieni tą pechową porażka z Monako w pucharze Francji (59-62), gdzie zdominowali mocno rywali, ale brak skuteczności nie pozwolił przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Limoges po odpadnięciu już z pucharu Francji i europejskich pucharach, tutaj zostaje największa szansa sięgnięcia po tytuł, motywacji też nie powinno zabraknąć bo to jedyny tytuł, którego jeszcze nie posiadają - patrząc na pełną kadrę i bardzo dobrą formę, to może być bardzo realne. (Fortuna)
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
pukon 943,1K

pukon

Użytkownik
Monako - Cholet godz. 20.45
2(+11) / 1.85
21 kolejka francuskiej LNB - Monako dziewiąta pozycja i bilans 11-9, Cholet piętnaste miejsce w tabeli z bilansem 7-13. Faworyt tego spotkania jest znany, ekipa gospodarzy jest organizacyjnie i przede wszystkim sportowo znacznie silniejszym zespołem i tutaj nic odkrywczego nie wymyśliłem, jednak spróbuje poszukać trochę więcej szans dla Cholet na mocniejsze postawienie się faworyzowanym rywalom. Cholet w tym spotkaniu może w końcu wystawić swoje optymalne zestawienie, wraca już kapitan zespołu Pape Sy (11,2pkt/7,8zb) - w dobrej formie jest nowy zawodnik klubu Perrantes, który już jest najlepszym strzelcem (17,3pkt), dobry poziom cały czas utrzymują Young, Robinson czy Hassell, są jeszcze solidni zawodnicy jak np. NDoye, Hayes czy Troisfontaines - tak kadra obecnie, naprawdę nie wygląda źle. W ostatnim czasie prezentują naprawdę solidną formę, potrafili pokonać silny Lyon, Le Mans czy ostatnio JL Bourg, który zaraz po tym zaprezentował się świetnie w Pucharze Liderów. Poza porażką z Boulazac, notują bardzo dobre wyniki i chyba więcej ugrali niż można było się spodziewać, daje to jakąś nadzieję, że podtrzymując taką dyspozycję mogą tutaj powalczyć. Z kolei w ekipie Monako kilka zmian personalnych, najważniejsza to zmiana szkoleniowca, Obradovic zastąpił Filipovskiego, z tym że dzisiaj nie może jeszcze oficjalnie poprowadzić zespołu, w ogóle dziwna sytuacja - prawdopodobnie brakuje bądź nie uzupełnione pewne dokumenty potrzebne tutaj do pracy, jeden z asystentów będzie wpisany w protokół, ale już na ławce Obradovic prawdopodobnie będzie mógł usiąść, tylko w takim razie, nie wiem w jakiej roli?! Przyszedł też nowy świetny gracz Dee Bost, który ostatnio występował w Chimki, który zapewne z czasem, zostanie tutaj kluczowym zawodnikiem. Ciekawa sytuacja, jest nowy trener, nowy lider i jak to wszystko zacznie teraz się układać, bo oni przed tymi zmianami złapali przecież dobrą formę, teraz pewnie ta gra będzie wyglądała trochę inaczej, nowe schematy, ustawienia gry przy nowych szkoleniowcach, to całkiem normalna rzecz i to też pewny znak zapytania czy to od razu zacznie funkcjonować tak jak należy. Zdaje sobie sprawę, że Monako ma odpowiednio silne argumenty żeby spokojnie wygrać, ale jednak spróbuję w stronę Cholet - liczę na to, że powalczą i postawią trudniejsze warunki ekipie gospodarzy. (LVBet)
88-67⛔
 
pukon 943,1K

pukon

Użytkownik
Boulazac - Chalon/Saone godz. 20.00
1.kwarta Chalon / 2.01
Oba zespoły dwie porażki z rzędu w lidze, do tego w obu przypadkach ostatnio też odpadnięcie z pucharu Francji. W tabeli też blisko siebie - ekipa gospodarzy dwunasta pozycja (bilans 10-10), Chalon trzynaste miejsce (bilans 9-12). Dla mnie, personalnie silniejsza w tym zestawieniu jest drużyna Chalon, mająca w kadrze tak mocnych zawodników jak np. Palacios, Sanford, Camara, Riley, Gelabale czy też jeden z lepszych graczy tego sezonu Justin Robinson - poza tym ostatnim, ogromnie doświadczeni zawodnicy i tak niskie miejsce w lidze jest dla mnie lekkim zaskoczeniem. Może jeszcze, jakby ta kadra była szersza, to te wyniki pewnie byłyby lepsze. Na pewno wygląda to lepiej niż w Boulazac, już pomijam fakt, że tej ekipy nie powinno być w tym sezonie w LNB - w sportowej rywalizacji spadli z ligi w poprzednim sezonie i tylko nie przyznanie licencji na grę Ada Blois, pomogło uratować ligę. Budowany skład tez z niepewnością w jakiej lidze zagrają, bardzo dużo zmian przed sezonem, według mnie, osiągane wyniki ponad stan. Do dzisiejszego meczu przystępują po dłuższej przerwie od pozostałych zespołów (ostatni mecz w połowie lutego w pucharze Francji), Chalon w piątek rozegrali już ligowe starcie z Fos sur Mer (73-76). Zawsze to jakiś znak zapytania, jak ekipa się zaprezentuje po dłuższej przerwie, Chalon powinien wejść w ten mecz w lepszej dyspozycji, jednak już rytm meczowy złapali. Tak jak już wcześniej wspominałem, dla mnie w tym zestawieniu silniejszą drużyna jest Chalon, trochę się jednak obawiam o cały mecz, bo jednak ta krótsza kadra Chalon, tylko kilka dni po ostatnim meczu, jeszcze na początku te siły powinny być równomiernie rozłożone. Jeżeli wypracują sobie odpowiednią przewagę, powinni powalczyć o pełną pulę. (LVBet)
1.kwarta 32-16⛔
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Levallois
JL Bourg
Typ-2
Kurs-2.4 +++ Szkoda że zainteresowania nie ma,bo kurs był ładny.
Typ który wydaje mi się w miarę pewny,bo podpowiada mi go mój nos,gospodarze lepiej sobie radzą na wyjazdach jak u siebie,ostatnie 2 mecze u siebie z JL to 2 porażki,po za tym forma wydaje się byc po stronie gości.
Ja tak to czuje i tak gram,rozpisywać się nie ma sensu bo ten dział mało kogo interesuje,jedynie kolega Pukon tu zagląda i coś wrzuci.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Levallois
JL Bourg
Typ-2
Kurs-2.4 +++ Szkoda że zainteresowania nie ma,bo kurs był ładny.
Typ który wydaje mi się w miarę pewny,bo podpowiada mi go mój nos,gospodarze lepiej sobie radzą na wyjazdach jak u siebie,ostatnie 2 mecze u siebie z JL to 2 porażki,po za tym forma wydaje się byc po stronie gości.
Ja tak to czuje i tak gram,rozpisywać się nie ma sensu bo ten dział mało kogo interesuje,
18:30
JL Bourg
Lyon-Villeurbanne
Typ-H 7,5-0 na 2
Kurs-2.55
Typ drugi-over 165,5
Kurs-1.8
Widzę że dzisiaj nikt nic z kosza nie podał,więc ja spróbuje dwa typy z jednego meczu.Ostatnio grałem na dzisiejszych gospodarzy i nie zawiedli mnie,dzisiaj tez gram tyle tylko że przeciwko nim,uważam że Lyon to wygra i to dość wyraznie z 10 pkt tak myślę i overek też mi tu wychodzi że padnie.
Więcej nie będę pisał bo zainteresowania i tak nie ma.
Dobrze, ze wrzucasz ale na drugi raz napisz cos merytorycznej bo analiza typu&quot;mysle,ze wygraja wyraznie&quot; nastepnym razem moze nie przejsc, pozdrawiam.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik


20:00



Cholet



Le Portel



Typ-2



Kurs-2.85



Dlaczego tak? Dlatego że obie drużyny walczą o utrzymanie,mają taki sam bilans,goście 2 razy wygrali na wyjezdzie z Cholet i dlatego też że w tym sezonie jako jedyna ekipa nie wygrała meczy na obcych parkietach,więc może dzis postarają się o to? Aha no i kurs jest dobry,typ dla tych co lubią ryzyko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom