>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

[LoL] NA&EU LCS & LCK

D 21

daveb22

Użytkownik
Z racji tego, że już jutro rusza wiosenny split w zachodnich ligach, pozwolę sobie na zamieszczenie kilku moich przewidywań.
Awansuje do fazy play-off: 100 Thieves
kurs: 1.66
Nowa organizacja, dysponująca bardzo ciekawym składem, który bazuje na doświadczonych zawodnikach o bardzo wysokich umiejętnościach. Pewnym punktem wydaje się być górna aleja (wybitny Ssumday) oraz dolna, gdzie zagrają Cody Sun wraz z Aphromoo. Nieco więcej wątpliwości wzbudzają jungler Meteos oraz mid laner Ryu, którzy poprzedni split mieli bardzo słaby, a wynikało to w dużej mierze ze znudzenia rywalizacją i brakiem motywacji. Teraz ma być jednak inaczej, obaj ponoć palą się do gry i jeśli osiągną wysoką formę to wraz z wcześniej wymienionymi zawodnikami stworzą bardzo niebezpieczny zespół zdolny do pokonania każdego. W obwodzie znajduje się bardzo ciekawy rezerwowy jungler pochodzący z Wietnamu - Levi i nie zdziwię się jeśli w trakcie splitu po nauczeniu się podstaw języka zastąpi Meteosa w razie gdyby ten zawodził.
Awansuje do fazy play-off: Team Vitality
kurs: 2.10
Team Vitality to drużyna składająca się z zawodników, którzy w poprzednim splicie wywalczyli w świetnym stylu awans do LCS w barwach Giants. Nie sprowadzono jedynie top lanera Ruina, zamiast niego występować będzie Cabochard, który moim zdaniem jest zawodnikiem o klasę lepszym od przeciętnego Koreańczyka. Pozostali to młodzi bardzo utalentowani zawodnicy charakteryzujący się agresywnym stylem gry. Na uwagę zasługuje dwójka carrych, czyli Jiizuke i Minitroupax, którzy mogą być moim zdaniem objawieniem tego sezonu. W momencie gdy w Europie jest wiele zawirowań, a większość składów to zupełnie nowe twory, zgranie zespołu Vitality może być kluczowym argumentem dla powodzenia tego typu. YamatoCannon to dobry trener i powinien wycisnąć z tych chłopaków jeszcze więcej. Kilka drużyn jak Giants czy Roccat to będą w moim mniemaniu outsiderzy, z których przeskoczeniem Vitality nie będzie miało problemu. Walka o play-offy nie będzie łatwa, ale podoba mi się zamysł drużyny, a ich zgranie powinno procentować od początku splitu gdzie powinni zgarnąć trochę zwycięstw przeciwko docierającym się jeszcze nowym ekipom.
Poza tym gram jeszcze taki kupon z LCS EU:
Roccat - Schalke 04 typ: 2 1.48
Giants - Vitality typ: 2 1.58
H2K - Fnatic typ: 2 1.19
G2 - Roccat typ: 1 1.33
AKO: 3.70
Oraz taśma z LCS NA dla zabawy i przetarcia na początku rywalizacji:
100 Thieves - Optic typ: 1 1.53
Clutch - Golden Guardians typ: 1 1.51
CLG - C9 typ: 2 2.12
Optic - Liquid typ: 2 1.26
FlyQuest - TSM typ: 2 1.37
Golden Guardians - C9 typ: 2 1.37
AKO: 11.58
Wszystkie kursy z LV Bet.
 
M 451

malizna

Użytkownik
Ja idę w 1 dzień Europejskiego LCS w stronę Schalke+ Fnatic oraz Vitality. Co do Schalke oraz Vitality to jestem spokojny, a Splyce będzie jeszcze potrzebowało trochę czasu aby się zgrać ze sobą, bo skład mają obiecujący i mogą powalczyć o top 4. G2 nie ruszam z Misfits bo to może pójść w każdą stronę.
e:✅
 
M 451

malizna

Użytkownik
Na dzisiaj:
Vitality+Splyce+100 Thieves.
Każdą propozycję popieramy konkretnymi argumentami. Miejsce na suche typy jest w dziale z kuponami oraz kuponami ze statystykami./Macko18
 
M 451

malizna

Użytkownik
Ale dzisiaj super mecze. Najpierw 100 min mecz w Korei i wygrana JinAir, a tera super powrót Splyce i base race. Polecam zobaczyć skróty obu spotkań
 
H 5

hnbl

Użytkownik
SKT słabiutkie, słabiutkie. W środę grają z KT i gdyby nie fakt, że KT gra również kiepsko to mielibyśmy free bet w tym spotkaniu ???? A tak to będzie po prostu spotkanie średniaków gdzie wszystko może się wydarzyć, chociaż moim zdaniem lekkim faworytem KT.
Ogólnie polecam granie LPL i RNG oraz EDG. Małe kursy na nich ale solidne drużyny i zawsze można z handicapem pograć -1.5. RNG gra teraz z Mlxg jako startowym junglerem i wyglądają na drugą najlepszą drużynę na świecie.
Acha i w LPL można pakować przeciwko TopSportsGaming ile wlezie ???? Nie wygrali meczu od jakiegoś pół roku czy coś w ten deseń i ich gra nie zwiastuje, żeby to miało się zmienić.
 
M 127

miluus

Użytkownik
nie dalbys rady dzisiaj przeanalizowac? chcialbym obstawic poki kursy fajne. ktory z tych meczy jest najtrudniejszy do przewidzenia?
 
M 451

malizna

Użytkownik
Według mnie najbardziej wyrównany bedzie mecz Splyce - Roccat. Widać jeszcze braki w zgraniu jak w TSM, ale inwidualnie są lepszą drużyną. G2 powinno sobie poradzić z Giants, mają lepsze makro i graczy( szczególnie Jankos przewyższa Djoko oraz Perkz jest lepszy niż Betsy). Co do Schalke to nie wiem czy wyzdrowiał juz Upset, jeśli tak to dla mnie pewka tak samo jak Misfits.
 
H 5

hnbl

Użytkownik
Przecież NA i EU tylko opłaca się grać na live, to jest Bo1 i draft może wszystko skopać. Ogólnie najlepiej grać live mecze LoLa, ale Bo1 to dla mnie za duże ryzyko na obstawianie bez draftu.
 
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
Nic nie musisz kolego ????
hnbl dobrze napisał pare postów wcześniej, to jest gra Bo1 ! Przed meczem nie opłaca się grać, warto poczekać i na live atakować, patrz na promo w dziale z typami na żywo, jakie fortuna daje
 
D 21

daveb22

Użytkownik
Europa póki co dosyć wyrównana, Vitality zgodnie z planem póki co wygląda dobrze, dziś niepotrzebny throw przeciwko Misfits, ale jeśli podtrzymają obecną dyspozycję to awans do play-off nie powinien być żadnskiym problemem. Jizuke miażdży na midzie i jestem bardzo ciekaw pojedynku na midzie za tydzień przeciw Nukeduckowi.
Na noc proponuję amerykański dubelek. TSM w pierwszym tygodniu wyglądało bardzo niemrawo i przypuszczam, że trochę potrwa zanim wejdą na właściwe tory, w tej kolejce jednak idealna okazja do podbudowania się bo ich rywalem jest Optic Gaming, najsłabsza w mojej opinii ekipa obok Golden Guardians. PowerOfEvil nazywany jest pogromcą Bjergsena, więc Duńczyk ma dzisiaj coś do udowodnienia, a nie ma się co oszukiwać, ten mid laner to połowa wartości tego zespołu i jego dobra gra jest kluczem do sukcesów TSM. Faworyci splitu z tygodnia na tydzień powinni prezentować się coraz lepiej i według mnie dziś odniosą pierwsze zwycięstwo w tym sezonie nad słabym rywalem.
Drugi typ z pewnością mniej oczywisty, ale idę w kierunku Echo Fox. O ile zwycięstw 100Thieves się spodziewałem (stąd przedsezonowy typ w ich kierunku), tak drużyna Echo Fox stanowiła dla mnie nie lada zagadkę. Naszpikowana świetnymi indywidualnościami ekipa zrobiła na mnie jednak duże wrażenie w pierwszym tygodniu i dlatego widzę duże value w kursie wystawionym na nich przeciwko Cloud9, które owszem wygrało oba mecze, jednak w mniej efektownym stylu i bazując przede wszystkim na inteligentnym poruszaniu się po mapie. Bardzo duże znaczenie w tym spotkaniu będzie miał według mnie matchup na górnej alei, gdzie Huni ma ogromną przewagę nad Licoricem i Lisy z Dardochem na czele będą starały się mocno to wykorzystać.
TSM - Optic Gaming 1 1.41 ✅
Cloud9 - Echo Fox 2 2.12 ✅
AKO: 2.99 ✅
Bukmacher: LV BET
 
H 5

hnbl

Użytkownik
Nie wiem czy ktoś tu ogląda LCK, ale jeżeli tak to na pewno widzi co się dzieje z SKT ???? Wieloletni dominator jest obecnie najgorszą drużyną ligi, z taką formą jaką prezentują grozi im relegacja ( to nie żart ). Dzisiaj przegrali z MVP, drużyną która przed meczem z nimi legitymowała się bilansem 0-10. Smutno na to się patrzy, ale SKT są sobie sami winni. Thal i Blossom to żadne wzmocnienia, a Blank to moim zdaniem nie jest materiał na startowego junglera.
Póki nie zobaczę oznak poprawy u nich, będę grać przeciwko nim każdy mecz a na pewno ten najbliższy w niedzielę. Grają przeciwko Afreeca Freecs, drużynie która w tym momencie spokojnie jest w top 4. Kursy przed meczem SKT - MVP były 2.15 na AFS, teraz już 1.60 ale serdecznie polecam, można nawet ryzykować handicap -1.5 AFS ale to już jest mniej pewne.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 21

daveb22

Użytkownik
Dzisiejszy kupon bardzo prosty, idę w stronę drużyn mocnych przeciw słabeuszom. Team Vitality prezentuje się efektownie i efektywnie, dziś Jizuke ma na talerzu słabiutkiego Exileha i to może być rzeź. Jednorożce wygrały wczoraj pierwszy mecz w splicie, ale nie liczyłbym na jakiś przełom w ich grze, Vitality to wobec obecnego H2K jednak liga wyżej. Podobnie sytuacja wygląda w NA, Liquid wygląda bardzo dobrze i nie powinni mieć żadnych problemów ze słabym FlyQuest. Największe wątpliwości spośród drużyn na które stawiam w dniu dzisiejszym wzbudza na pewno TSM, które męczy się bardzo, ale w nocy zmierzą się z chyba najsłabszą drużyną w stawce czyli Golden Guardians. Podobnie jak tydzień temu uważam, że Bjergsen i spółka powoli powinni się rozkręcać i nawet w tak przeciętnej jeszcze formie uporają się dzisiaj według mnie z ekipą Haia.
Unicorns of Love - Team Vitality typ: 2 1.35✅
FlyQuest - Team Liquid typ: 2 1.29✅
Team SoloMid - Golden Guardians typ: 1 1.31✅
AKO: 2.28✅
Bukmacher: LVBET
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
H 5

hnbl

Użytkownik
Dzisiaj rano szykuje się super spotkanie w LCK, grają 2 najlepsze drużyny czyli KT i KZ. KZ jest w niesamowitej formie, wygrywają każdy mecz po 2:0 i nikt nie jest w stanie im nawet zagrozić. Kurs 1.60 wygląda jak prezent od bukmachera, tylko, że ja tego prezentu nie biorę bo KT co prawda gra słabiej i mniej przekonująco, ale wychodzę z założenia, że styl robi mecz. KZ zawsze miało cięzko na KT, ponieważ KT to agresywna drużyna, mocno naciskająca w początkowej fazie meczu. Co prawda KT ostatnio odeszło od takiego stylu gry ale nie wierzę, żeby trenerzy nie zdawali sobie sprawy, że agresja to klucz do wygrania tego meczu. KT ostatni mecz na KZ grali w Kespa Cup na początku grudnia, wygrali 3:2. Dali mi wtedy zarobić, mam nadzieję, że teraz też dadzą. 2.25 kurs na KT, tak stawiam, ale nie zachęcam jakoś mocno jak do poprzedniego typu, ponieważ KZ gra naprawdę super i nie wykluczam, że przetrzymają early game i wezmą co swoje.⛔
Poza tym BLB - TOP z LPL można pograć z handicapem -1.5 na BLB po 1.55. TOP to tragiczna drużyna, nie wygrali żadnego meczu w tym sezonie, 5 meczów przegrali 0:2, jeden 1:2. To jedną wygraną mapę wyrwali LGD czyli też dołowi tabeli. TOP to pomyłka, ich gra macro nie istnieje, nie potrafią wykorzystać przewagi, nie potrafią grać splitpusha, nic nie zwiastuje żeby to miało się zmienić. BLB to solidna drużyna, powinna wygrać 2:0. No chyba, że pójdzie wałek co w Chinach jest nie takie rzadkie, ale LPL jest pod lupą ostatnio, więc powinien być czysty mecz.✅
Pozdrawiam
Edit: Jednak KZ to klasa sama w sobie, chociaż KT nie grało tak agresywnie jak powinno moim zdaniem. Nie ma co grać przeciwko KZ na razie. TOP porażka 0:2 jak zazwyczaj ????
 
jaroch 1

jaroch

Użytkownik
Na jutro suchy typ Afreeca Freecs 2:0 MVP 1.85 fortuna. Myśle że różnica poziomów oraz formy obu zespołów będzie widoczna i Afreeca zamknie to spotkanie w dwóch mapach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom