>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[LoL] NA&EU LCS & LCK

arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Nie warto, błąd buka, sts zrobi zwrot w tym przypadku na pewno
Jak zrobi zwrot to co stracę? Jak nie zrobi - to zyskam
EDIT
Wycofali -1.5 mapy na Fnatic po @3.20, +2.5 mapy na H2K dalej do pogrania po @1.75
EDIT2
Wycofali też +2.5 mapy na H2K przed chwilą. Pewnie będzie zwrot
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Nawet nie skomentuję drugiej mapy H2K... przegrali zasłużenie i kasa poszła w piach a było można spokojniej zagrać i wygrać chociaż jedną mapę która była za darmo
EDIT
Sam nie wierzyłem jak wszedłem na konto, ale dostałem zwrot za +2.5 mapy ???? Trzeba to wypłacać jak najszybciej ????
 
M 451

malizna

Użytkownik
Fnatic @1.62
Skt @1.22
SSG @1.36
Zaczynają się Mistrzostwa Świata. Taka skromna taśma na 1 dzień. Stawiam dzisiaj na faworytów. Obawiam się trochę o Fnatic, ale jak chcą wyjść z &quot;łatwej&quot; grupy, to muszą ten mecz wygrać
 
H 5

hnbl

Użytkownik
Witam
Czy ktoś będzie tutaj grał All-Stars w LoLa ? Ogólnie jestem przeciwny obstawianiu takich wydarzeń bo gracze nie traktują ich na serio ale w tym roku może być inaczej bo Riot chce traktować ten turniej poważnie. Jakieś przemyślenia ?
Sam chyba zagram na LCK i LPL. Rozważam też parę 1v1 meczów.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Witam
Czy ktoś będzie tutaj grał All-Stars w LoLa ? Ogólnie jestem przeciwny obstawianiu takich wydarzeń bo gracze nie traktują ich na serio ale w tym roku może być inaczej bo Riot chce traktować ten turniej poważnie. Jakieś przemyślenia ?
Sam chyba zagram na LCK i LPL. Rozważam też parę 1v1 meczów.
Ja także teraz myślę nad zagraniem, gdyż się teraz zaczynają ????
 
H 5

hnbl

Użytkownik
Ja także teraz myślę nad zagraniem, gdyż się teraz zaczynają ????
Postawiłem na LCK, LPL, LMS i NA w kombinacji.
Poza tym stawiam na FoFo vs Bjergsen. Wydaje mi się, że FoFo powinien to wygrać a kurs jest w porządku.
 
Jako, że jeszcze nie mogę założyć swojego tematu, to tutaj postaram się podać przydatne informacje na następny sezon.

Najważniejsza zmiana w nadchodzącym sezonie dla stawiających – rozgrywki w regularnym splicie wracają do BO1 w EU i NA.

Już nie będzie takich super kursów z handi jak w poprzednim roku, ale też są plus BO1. Mianowicie każda mapa będzie teraz ważna, nie będzie odpuszczania i pajacowania (jak to miało nieraz miejsce) przy prowadzeniu 1:0 w BO3. Będzie łatwiej przewidzieć wyniki po drafcie, bo LIVE to najbardziej opłacalna gra w tej dziedzinie wg mnie. Bez obejrzenia draftu w BO1 może stać się dosłownie wszystko, jeżeli poziom drużyn jest wyrównany.
Co więcej IMO będziemy także świadkami większej liczby niespodzianek przez powrót do starego formatu rozgrywek. Jedna mapa to wg mnie za mało do sprawiedliwej rywalizacji w regularnym splicie, ale z tego co wyczytałem po prostu RIOT tak zadecydował, bo im się cyferki oglądalności nie zgadzały.
Za jakiś czas postaram się także wrzucić aktualne składy drużyn uczestniczących w EU i NA. Kilka zmian jest naprawdę ciekawych i nie ma się co oszukiwać, NA wg mnie teraz będzie zdecydowanie lepsze!
Mam nadzieję, że rozruszamy ten temat i będą tu tylko merytoryczne wypowiedzi i co najważniejsze dobre oraz trafne analizy.
Sezon startuje już 19 stycznia 2018!
P.S.
LCK oglądam sporadycznie od zeszłego sezonu, dlatego nie mam zbyt dużej wiedzy na ten temat, jednak czasami może się trafić również analiza z tych rozgrywek.
 
H 5

hnbl

Użytkownik
Jako, że jeszcze nie mogę założyć swojego tematu, to tutaj postaram się podać przydatne informacje na następny sezon.

Najważniejsza zmiana w nadchodzącym sezonie dla stawiających – rozgrywki w regularnym splicie wracają do BO1 w EU i NA.

Już nie będzie takich super kursów z handi jak w poprzednim roku, ale też są plus BO1. Mianowicie każda mapa będzie teraz ważna, nie będzie odpuszczania i pajacowania (jak to miało nieraz miejsce) przy prowadzeniu 1:0 w BO3. Będzie łatwiej przewidzieć wyniki po drafcie, bo LIVE to najbardziej opłacalna gra w tej dziedzinie wg mnie. Bez obejrzenia draftu w BO1 może stać się dosłownie wszystko, jeżeli poziom drużyn jest wyrównany.
Co więcej IMO będziemy także świadkami większej liczby niespodzianek przez powrót do starego formatu rozgrywek. Jedna mapa to wg mnie za mało do sprawiedliwej rywalizacji w regularnym splicie, ale z tego co wyczytałem po prostu RIOT tak zadecydował, bo im się cyferki oglądalności nie zgadzały.
Za jakiś czas postaram się także wrzucić aktualne składy drużyn uczestniczących w EU i NA. Kilka zmian jest naprawdę ciekawych i nie ma się co oszukiwać, NA wg mnie teraz będzie zdecydowanie lepsze!
Mam nadzieję, że rozruszamy ten temat i będą tu tylko merytoryczne wypowiedzi i co najważniejsze dobre oraz trafne analizy.
Sezon startuje już 19 stycznia 2018!
P.S.
LCK oglądam sporadycznie od zeszłego sezonu, dlatego nie mam zbyt dużej wiedzy na ten temat, jednak czasami może się trafić również analiza z tych rozgrywek.
Wiedziałem o tym już od dłuższego czasu, ale dobry pomysł z wrzuceniem tego info.
Mi osobiście się ta zmiana w cholerę nie podoba, ale wiadomo, że podyktowane to jest troską o numerki oglądalności. Bo1 jest zbyt losowe, jestem pewien, że będzie dużo niespodzianek i tak jak napisałeś, tylko granie w Live daje jakąś szansę na przewidzenie wyniku.
W Europie S04,Fnc,G2 i Splyce być może będą walczyć o zwycięstwo w splicie. NA to dalej TSM,C9,CLG i chyba TL. Koszykarskie teamy będą miały ciężko.
Ze swojej strony polecam LCK, najlepsza liga i moim zdaniem najbardziej przewidywalna. Dodatkowym plusem jest format Bo3.
LPL też ma potencjał ale tam chyba dużo ustawek jest ;p
 
M 451

malizna

Użytkownik
Nie zapominajcie o Misfits ???? Odszedł POE (dla mnie nie był on nigdy jakoś wybitny) oraz Ignar, ale zastąpili go gracze(Mikyx, Sencux) którzy według mnie nie ustępują umiejętnościami od 2 wymienionych. Plusem jest to, że został z nimi trener Daku. Moje top 4 w tym sezonie to G2, Misfits, Fnatic oraz S04, no może jeszcze Splyce. Jestem ciekawy co Giants wymyśli, bo H2K, UOL, Roccat, Vitality z takimi rosterem będą zamykać tabele
 
FC Schalke 04 Esports

Można powiedzieć, że kompletnie przebudowali roster. Bardzo dobry TOP – Vizicsacsi – może im niezwykle pomóc w zdobyciu wysokiego miejsca na koniec splitu. Na środkowej alei też nie byle kto, bo Nukeduck. &quot;Kaczka&quot; ma swoje picki, umiejętności odebrać mu nie można, ale w najważniejszych momentach potrafi zawieść. Mimo wszystko zmiana na plus. Pridestalker wylądował w jungli, nie jest to jakoś bardzo doświadczony gracz, ale w poprzednim splicie potrafił namieszać. Botlane się zna, chociaż do składu wrócił Vander. Grał już z Upset&#39;em, więc zgranie jakieś będzie, tylko czy wystarczy na przeciwników? Polak potrafi zagrać świetnie, ale wg mnie nie jest to &quot;top tier&quot; wśród supportów. Upset także do super ADC moim zdaniem nie należy.
Trener: Krepo


Fnatic

Tylko jedna zmiana w składzie – w miejsce Jesiz&#39;a wszedł Hylissang, który poprzednio grał w UOL. Wg mnie nie była ona konieczna. Jesiz pokazywał się z dobrej strony, chociaż niewątpliwie Bułgar jest topowym supportem w EU. Reszta składu mocna, po tym co sOAZ pokazywał w poprzednim sezonie o TOP można być spokojnym, na ADC bestia Rekkles. Jungle/Mid wg mnie średniej klasy – Broxah i Caps. Potrafią zagrać bardzo dobrą grę, ale przytrafiają się im też fatalne mapy.
Trener: Dylan

G2 Esports

Zacznę od tego, że wg mnie to przyszły zwycięzca sezonu 2018. Niby przebudowany skład, stracili ważnych graczy, ale zastąpili równie dobrymi lub nawet lepszymi. Wunder, Jankos, Hjarnan i Wadid dołączyli do team&#39;u, a na MIDLANE został Perkz. TOP i JUNGLE wg mnie jak najbardziej na plus, stabilni gracze i trzymający najwyższy poziom w EU LCS. Botlane już poddaję lekko wątpliwości, ale to przede wszystkim przez to, że przecież w poprzednim splicie Zven i Mithy grali znakomicie. Hjarnan i Wadid grali ze sobą w Roccat przez rok, ale sądzę że są jednak ciut gorsi od poprzedniego duo.
Trener: GrabbZ

Giants Gaming

Nie mają jeszcze pełnego składu, ale nie daję im większych szans. Jak na razie trzech zawodników zgłoszonych, ale oprócz Ruin&#39;a pozostałe dwa nick&#39;i nic mi nie mówią. Koreańczyk też do najlepszych nie należał, więc będą walczyć tylko o utrzymanie.
Trener: brak podanego

H2k-Gaming

Całkowicie nowy roster. Smittyj, Santorin, Sheriff i Caedrel. Support i Jungle jeszcze jakiś poziom trzymają, Smittyj i Caedrel też ograni, ale to raczej przeciętniacy, Sheriff nieznany dla mnie ADC. Podobnie jak Giants będą walczyli w dole tabeli o utrzymanie.
Trener: Veteran

Misfits Gaming

Całkiem ciekawy skład, ale czy zgranie nie będzie przeszkodą? Dołączyli Sencux i Mikyx, bardzo solidny MIDLANE, to samo zresztą można powiedzieć o Słoweńcu. Martwić może jedynie to, że nie wymienili górnej alei. Wg mnie tam był największy problem poprzedniego Misfits. Alphari grał nierówno, mały pick pool, dla mnie to błąd po ich stronie, że nie znaleźli nikogo lepszego. Maxlore&#39;a i Hans sama&#39;y nie trzeba nikomu przedstawiać, więcej niż solidni gracze jak na EU LCS.
Trener: Daku

Splyce

Kolejna drużyna z praktycznie całym nowym składem: Odoamne, Xerxe, Nisqy, Kobbe i kaSing. Wszystkich znamy z EU/NA LCS, wg mnie mogą powalczyć o coś naprawdę dużego. TOP 3 jak najbardziej w ich zasięgu, ale przez brak zgrania wg mnie wylądują gdzieś w okolicy 5 miejsca. TOP – solidny (wg mnie czołowa trójka na swojej alei), JUNGLE – ma swoje dziwne pomysły, ale gra niestabilnie, MIDLANE – to tak naprawdę odkrycie poprzedniego sezonu w NA (gracz z Europy), ADC – w mojej opinii bardzo niedoceniany, ale grający dobrze i stabilnie, SUPPORT – pozwiedzał już trochę drużyn, kojarzę go głównie z tych lepszych map, nie przypominają mi się jego głupie wpadki, czy błędy na mapach.
Trener: Peter Dun

Team ROCCAT

Piątka nowych, praktycznie zero zgrania na start, więc tutaj będzie im bardzo ciężko. Skillowo też nie są na najwyższym poziomie. Profit, Memento, Blanc, HeaQ i Norskeren to skład Roccat na split 2018. Utrzymanie powinni wywalczyć, ale tak naprawdę ocenić będzie można dopiero po 2-3 tygodniach wspólnej gry na LCS.
Trener: fredy122

Team Vitality

W drużynie został tylko Cabochard, dołączyli Gilius, Jactroll, Jiizuke i Minitroupax. To kolejny team, który będzie walczył raczej o utrzymanie niż o playoffy. Podobny potencjał do Roccat, jednak z dużo mniej stabilnymi graczami. Może ich nie doceniam, ale moim zdaniem 6-7 miejsce będzie już ich sukcesem.
Trener: YamatoCannon

Unicorns Of Love

Nie mają jeszcze supporta, jeden całkowicie mi obcy gracz – WhiteKnight. Wydawałoby się, że Kold&#39;a też nikt nie zna, ale to tak naprawdę Trashy, który zmienił nick. Wracając do Fina, nie widziałem go chyba jeszcze w akcji lub bardzo małą liczbę razy. W team&#39;ie są jeszcze Exileh oraz Samux. O ile ADC to solidna firma, tak MIDLANE wg mnie mocno przeceniany. Zresztą cały poprzedni sezon i porażki UOL, to głównie za jego sprawą (nie mówię o tych pod koniec sezonu, bo wtedy cała drużyna grała źle). Playoff to max w ich wykonaniu, o TOP 3 nie będą w stanie walczyć.
Trener: Sheepy



Wieczorem pewnie podrzucę podobny opis dotyczący NA LCS. Dane brałem z gamepedia, więc jeżeli ktoś ma jakieś nowe informacje lub moje są przestarzałe, to prosiłbym o poprawienie.
 
Tak jak pisałem nieco wyżej czas na NA LCS

100 Thieves
Bardzo ciekawy roster ale nie będzie tutaj na początku zgrania takiego jakie powinno być. TOPLANE to czołówka jeśli chodzi o NA (Ssumday), na jungli można już powiedzieć weteran Meteos, który też ma swoje dziwne picki, ale co najważniejsze działające, później na MIDLANE Ryu – chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, solidna koreańska gra. Największą niewiadomą w tym zestawieniu wg mnie jest BOTLANE, gdzie zagra Cody Sun oraz aphromoo. Obaj gracze na wysokim poziomie, ale pierwsze gry w splicie mogą być lekko pasywne z ich strony, później na pewno się rozkręcą.
Trener: pr0lly

Cloud9
Jak na topowy team zeszłego sezonu, moim zdaniem skład tym razem nie wygląda jakoś super. Oczywiście Jensen klasa sama w sobie, Sneaky też pokazywał, że można oprzeć na nim grę. Svenskeren na pewno podniesie nieco grę w JUNGLI, ale TOPLANE to dla mnie mega zagadka (Licorice). Nie znam go w ogóle, grał wcześniej chyba o awans do LCS, ale nie widziałem za dużo tych spotkań. Na SUPPORCIE Smoothie, który raz wypada lepiej, a raz gorzej. Będzie to dalej czołowy zespół, ale liczyłem na lepsze zmiany (szczególnie górna aleja).
Trener: Reapered

Clutch Gaming
Sklejka chyba tylko na jeden sezon, przynajmniej tak to wygląda. Z Europy przybył Febiven na MIDLANE, w JUNGLI zagra Lira, który był postrachem w zeszłym sezonie, a na TOPLANE zobaczymy Solo, który tak jak w przypadku górnej alei C9 jest dla mnie niewiadomą. BOTLANE solidny, lecz bez fajerwerków (Apollo i Hakuho).
Trener: DLim

Counter Logic Gaming
Przyszło tylko dwóch – Reignover na JUNGLE i Biofrost na SUPPORTA. Reszta bez zmian, więc można powiedzieć, że CLG się wzmocniło. W poprzednim sezonie &quot;leśnik&quot; grał raz lepiej raz gorzej, było sporo rotacji w 2017 roku na tej pozycji. Jeśli chodzi o pozycję &quot;wspomagającego&quot; wymiana na zero, bo odszedł aphromoo do innej drużyny, ale Chińczyk także należy do czołowych graczy na swojej roli. Darshan na TOPLANIE, Huhi na MIDLANE i jako ADC gra Stixxay. Solidnie gracze, ale czy wyróżniający się jakoś bardzo? Czasami im odpali gra, ale większość map to po prostu stabilny poziom.
Trener: Zikz

Echo Fox
Nowa piątka, nawet nie jest jakoś zabójcza. Owszem na TOPIE zagra Huni, ale to już nie ten sam zawodnik co 2-3 sezony temu, Dardoch w roli &quot;leśnika&quot; spisywał się dobrze, jednak z nim najczęściej są problemy komunikacyjne, FeniX na MIDLANE może pokazać sporo dobrej i ciekawej gry, lecz bez zgrania nic nie osiągnie w pojedynkę. Dolna aleja to Altec i Adrian, jak dla mnie to tacy nijacy zawodnicy. Przewiduję tutaj dolną część tabeli dla tej drużyny.
Trener: Inero

FlyQuest
Kolejny team, gdzie nie będzie zgrania na samym początku splitu. Mają ciekawych graczy z Korei, Flame i Fly mogą dodać nieco skilla, ale AnDa i Stunt to niwelują. WildTurtle też już gra jakby chciał, a nie mógł, błędy w pozycjonowaniu, farmi dobrze, ale to nie wystarczy. JUNGLA i SUPPORT tak jak wspomniałem dla mnie to tylko przyzwoity poziom, nawet można określić na przeciętny jeżeli chcę być nieco ostrzejszy w ocenie. Także dolna część tabeli dla tego zespołu.
Trener: Thinkcard

Golden Guardians
Już aż nudne to pisać, ale nowa piątka to chyba nic dobrego wróżyć nie może. Gracze są na przyzwoitym poziomie, przynajmniej większość z nich, jednak początek... zgrania tu na pewno nie będzie. Lourlo – oceniłbym na przeciętnego, może nawet solidnego, Contractz – niestabilny gracz (raz lepiej, raz gorzej), Hai – już po swoich latach świetności, Deftly/Matt – trudno ocenić ten BOTLANE, wg mnie nie będą szaleć za bardzo.
Trener: Locodoco

OpTic Gaming
zig, Akaadian, PowerOfEvil, Arrow oraz LemonNation – znów, znów, znów... nowa piątka, chociaż tutaj poziom nieco wyższy niż u GG. Wątpliwości poddałbym TOP i JUNGLE, reszta naprawdę ciekawie wygląda. Jeżeli się szybko zgrają, to środek tabeli należy do nich.
Trener: Zaboutine

Team Liquid
Tego zespołu na pewno bym nie lekceważył. Sądzę, że będzie to &quot;czarny koń&quot; przyszłych rozgrywek. Impact mimo że nie grał jakoś wspaniale w 2017 roku to bardzo dobry gracz, Xmithie pokazał się bardzo dobrze w ostatnim czasie, można rzec że zaskakująco dobrze. Pobelter jest najmniej równym graczem z całej piątki, ale jak ma formę to jest w stanie rywalizować nawet z Jensenem na MIDLANE. BOTLANE to weteran Doublelift i bardzo solidny SUPPORT Olleh. Zgrania tutaj nie ma, ale poziom umiejętności wysoki.
Trener: Cain

Team SoloMid
No i na koniec faworyt rozgrywek, czyli TSM. Zmian było w składzie sporo jak na nich, MikeYoung poszedł do JUNGLE, nowy BOTLANE z Europy, ale za to jaki! Zven i Mithy chcą podbić NA i sądzę, że im się to bez problemu uda. Na MIDLANE jeden z najlepszych graczy w historii, czyli Bjergsen, a na TOPLANE Hauntzer, który należy do czołówki górnej alei w Ameryce. Tutaj też trochę może potrwać zgranie, ale siła rażenia niesamowita.
Trener: SSONG


Tak jak poprzednio, jeżeli gdzieś popełniłem błędy, to śmiało piszcie. Doceniam każdą radę i pomoc z Waszej strony.
 
H 5

hnbl

Użytkownik
Już jutro zaczynają się rozgrywki e-sportowe. Pierwsza liga która startuje to LPL i od razu na pierwszy ogień idzie spotkanie między Invictus Gaming a Royal Never Give Up. Szykuje się bardzo ciekawy mecz, bo przecież IG to nie są jakieś ogórki, tylko 4 drużyna LPL.
W drugim spotkaniu zobaczymy Topsports Gaming i Suning Gaming. Moim zdaniem to średniaki ale Suning Gaming to solidny średniak a Topsports Gaming, które pozyskało skład i miejsce DAN Gaming to średniak gorszej jakości.
Osobiście zagram lekko na IG. Lekko z tego powodu, że to początek sezonu i nie do końca wiadomo jak wygląda meta i forma zespołów. Kurs 2.05 jednak kusi, jeszcze tydzień temu był 1.85 i myślę, że był bliższy rzeczywistym szansom zespołu. To spotkanie widzi mi się jako 50/50, a jeżeli Uzi nie będzie grać dla RNG ( bo to wcale nie jest pewne ) to szanse IG rosną. RNG nigdy nie wchodziło dobrze w początek sezonu, po pozyskaniu Karsy ich gra może być mocno chaotyczna. Oglądałem ich mecz w Demacian Championship i wyglądają o niebo lepiej ze starym junglerem mlxg. Coś mi się wydaje, że dadzą jednak zagrać przynajmniej jeden mecz Karsie. Ten mecz IG powinno wziąć.
Dlatego zagram również IG +1.5 z kursem 1.3 i na zwycięstwo Suning Gaming po kursie 1.5. Łączny kurs 1.95.
Wszystko grane za połowę stawki jednak, bo jak powiedziałem to początek sezonu i mogę zupełnie się mylić z analizą.
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
Ja tak na razie bez typów bo jeszcze nie ma, ale z czystego zainteresowania, EU wygląda w tym sezonie miernie ;] NA ma fajne ekipy wszędzie i tam na pewno będzie się dobrze oglądać. Dlaczego o tym pisze? dlatego, że z reguły tam gdzie łatwiej oddzielić ekipy dobre o słabych, łatwiej TEORETYCZNIE jest obstawiać ???? Dlatego wydaje mi się, że większość będzie celowała mimo wszystko w typowanie EU, oczywiście wszystko zweryfikują pierwsze tygodnie i moge się mylić ;) ot takie luźne spostrzeżenia, pozdro esportowe świry ;&gt;
 
H 5

hnbl

Użytkownik
Ja bardziej się skupiam na LCK i LPL w tym sezonie z tego powodu, że jest tam format Bo3. EU i NA prawdopodobnie tylko na live będę obstawiać. Wydaje mi się, że EU i tak skończy lepiej niż NA :p dotrą się i na mistrzostwach liczę na wyjście z grupy przynajmniej.
 
Do góry Bottom