>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

[LoL] - World Championship 2018

Status
Zamknięty.
mlr3217 1

mlr3217

Użytkownik
Witam. Pytanie dla osob, ktore Ogarniaja temat : w meczu Flash- Bufallo 1xbet wystawil kursy over na mecz 21.5 po 1.84 i over fragow 22.5 po 1.88. Czy suma pkt w pojedynku równa sie ilości fragow? Chciałem zagrac over zabójstw i nie wiem czy dobrze zrobię jak wybiorę ta linie 21.5
Wydaje mi się ze chodzi o ewewntualne zabójstwa bez udziału wroga czyli tzw egzekucje dlatego linia jest niższa. Można zagrac ta linie 21,5
 
C 23

chao666

Użytkownik
Ar0nek, tak, suma zabójstw obu drużyn równa sumie punktów jakie bukmacher wystawił. Widzę, że u Ciebie lepszy kurs jest. Sam jestem ciekaw czy wejdzie mi zakład i jak zagrają Wietnamczycy. Każda Bo1 może być niespodzianką na tym etapie.
E: Może kolega wyżej lepiej to wytłumaczył i faktycznie tak jest. Jednak egzekucje rzadko się zdarzają dlatego grałbym czyste fragi po mniejszym kursie.
Deft - Doublelift - więcej zabójstw w meczu @ 1.32 ✅
 
typ_byl_dobry 8,2K

typ_byl_dobry

Użytkownik
Drugi dzień, trochę jesteśmy mądrzejsi więc próbujemy:

Vitality
- Cloud9 1.72 LV Bet ⛔ przegrany champion select, później i tak mieli przewagę, ale nie potrafili wykorzystać barona, koniec końców przegrali po najdłużej trwającym meczu tych mistrzostw
Obie drużyny grały dziś przeciwko jednym z faworytów do wygrania całych MŚ. Vitality zagrało super mecz na obecnych mistrzów świata Gen.G. Nie była to gra bez błędów, ale myśleli na mapie i mimo fatalnego startu wygrali. Słowa uznania dla midlanera Jiizuke, to co wyprawiał tym ekko w głowie się nie mieści. Cloud9 za to zostało zmiecione przez RNG. Chińczycy w 25 minut rozprawili się z C9, nie potrzebując nawet barona. Amerykański team ledwie przeszedł wstępną fazę turnieju wygrywając 3:2 z rosyjskim Gambitem. Problemem C9 będzie dolna aleja. Sneaky zwłaszcza dziś pokazał, że bez ganków przeciwnika można zrobić 0/3 w 9 minucie.
Jedni i drudzy raczej preferują agresywny styl gry, dlatego możemy spodziewać się wielu zabójstw, ale w obecnej formie mocno liczę na drużynę z Europy.
Flash Wolves - Afreeca Freecs 2.19 LV Bet ✅
Koreańczycy swoim stylem w ogóle mnie nie przekonali. Przegrali z G2 w fatalnym stylu, zupełnie bez pomysłu na grę. Uważam, że był to wczoraj najsłabszy mecz. Z kolei Flash Wolves bardzo pewnie ograli przeciwników z Wietnamu, oddając tylko jedno zabójstwo.
 
C 23

chao666

Użytkownik
Pierwszy dzień zmagań Group Stage już nam przyniósł niespodzianki.
1. KT ładnie rozegrało mecz z TL. Można tu zwrócić uwagę na najmłodszego zawodnika w całych Mistrzostwach, mowa o 17-letnim Ucalu, który grając Syndrą skończył z wynikiem 7/0/5. Jako smaczek dodam, że Threshem grał sam Mistrz Świata sezonu 4 tego, który dostał nagrodę MVP całego turnieju i na jego cześć jest skórka SSW Thresh. Fajnie było zobaczyć Mate na swoim flagowym bohaterze.
2. Nie spodziewałem się tak zaciętego meczu EDG z MAD. Na plus drużyna z Tajwanu, pokazują, że ten region to nie tylko FW jak każdy myślał. W late gamie Xayah pokazała siłę, której Ezreal po prostu nie ma.
3. PVB dla wielu było wietnamską zagadką, liczyłem, że coś powalczą z FW. Jak dla mnie to najgorsza drużyna dzisiejszego dnia. ich ADC tragedia, na mapie nie widać trzech graczy Flash Wolves, a ten jakby nigdy nic przechodzi obok swoich krzaków i zostaje wyłapany, zamiast pójść przy samej ścianie. Na plus Moojin w dżungli jak i Maple na Sionie robiący presje na bocznych liniach.
4. Jak dla mnie pierwsza niespodzianka tych Mistrzostw. G2 po słabej grze w Play-inach powinno przegrać z AFS. Popełnili jednak jeden błąd, nie zbanowali Heimerdingera, komfortowego picku Hjarnana. Spirit wiele razy próbował gankować bota, jednak ani razu nie udało mu się zabić Heimiego. Do tego świetna gra Wundera na splicie, który Camille dominował Siona. Kluczowa decyzja na baronie, kiedy AFS zaczynając barona chciało wymusić teleport na Wunderze, zgłupiało, kiedy ten nie miał zamiaru pomóc w odbijaniu barona i został na splicie, wtedy ASF widząc, że Wunder może skończyć grę przerwało barona i całe się posypało. Jedno jest pewne. W następnych meczach nie zobaczymy Hjarnana na Heimerdingerze,
5. RNG vs C9, jeżeli Sneaky uważany jest za marksmana, który może nie gra widowiskowo, ale na każdej linii potrafi bezpiecznie i mądrze zagrać, robi w 10 minucie 0/3/0 może posłużyć to za komentarz do meczu.
6. To co zrobiło w końcówce Vitality to czapki w głów. Tak ograć Mistrzów Świata. Mimo wielu błędów w early gamie Vitality udało się wrócić do gry przez świetne team fighty. Do tego Jiizuke na swoim ulubionym Ekko na split pushu. Końcówka tak jak mówiłem majstersztyk. Zobaczymy czy w następnych meczach pójdą bany na Ekko.
Typy 3/6
Drugi dzień:
Flash Wolves - Afreeca Freecs - suma zabójstw (-21,5) @ 1.70 ✅
Ciężki mecz do wytypowania. FW jak i AFS grają uporządkowaną grę pod swoje dyktando, myślę, że nie będzie tutaj narwanych akcji czy zabójstw.
Phong Vu Buffalo - G2 Esports @ 1.35 ⛔
Jeżeli jutro G2 nie zlekceważy przeciwnika to powinni wygrać to spotkanie.
100 Thieves - Fnatic @ 1.35 ✅
Jutro pierwszy mecz tych drużyn na mistrzostwach. Myślę, że Rekkles i spółka pokażą się z dobrej strony. Na uwagę zasługuje tu Caps, który jest uznawany za jednego z najlepszych graczy na środkowej alei. W rankingu TOP 20 zajmuje bardzo wysokie 9. miejsce.
Invictus Gaming - G-Rex @ 1.20 ✅

Chińskie IG również gra swoje pierwsze spotkanie na tych Mistrzostwach. GRX pokazało się bardzo dobrze w fazie Play-in, ale wydaję mi się, że to za mało na wicemistrzów Chin.
Team Vitality - Cloud9 @ 1.65 ⛔
Mam nadzieję, że Vitality pójdzie za ciosem i jutro pokonają C9, chociaż ten mecz może być trudniejszy, niż z Gen.G.
Gen.G - Royal Never Give Up - Pierwszy Baron @ 1.47 (Zwrot)
Wisienka na torcie. Gen.G po wpadce z Vitality będzie chciało szybko zmazać plamę porażki jednak trafiają na mocne RNG, ciężko ten mecz wytypować. Spróbuję losowym baronem wygrać ten ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
M 451

malizna

Użytkownik
Fnatic + G2 + IG @2.20 STS⛔
Tak jak uważałem, styl Vitality zaskoczył Koreę. Świetna gra w ich wykonaniu, tak samo jak Jankosa i jego drużyny. Dzisiaj idę w triple podany powyżej. Uważam, że Buffalo nie postawi większego oporu drużynie z Europy, słaba gra na FW i ogólnie jestem lekko rozczarowany ich postawą. Fnatic mierzy się na 100T. Dla mnie jedynym dobrym graczem w drużynie z Ameryki Północnej jest Ssumday, ale sam meczu nie wygra. Botlane, Midlane jak i Jungla na korzyść Fnatic. Ostatni mecz daję na podbitkę, Chińczycy się powinni łatwo rozprawić z G-Rex
 
typ_byl_dobry 8,2K

typ_byl_dobry

Użytkownik
Fnatic - Invictus Gaming 2.90 ⛔
Jak pokazały pierwsze spotkania mecz drużyn które w Korei walczyć będą o najwyższe cele. Obie drużyny nie popełniły praktycznie żadnych błędów i pewnie zwyciężyły. Przy takich kursach próbuje grać na europejczyków. Wisienką na torcie będzie pojedynek na midzie między Capsem a Rookiem (obydwu umieściłbym ich w top 3 na świecie na tej pozycji), liczę na geniusz gracza Fnatic. Do tego Rekkles pokazał że jest w formie a z takimi dwoma zawodnikami myślę, że Fnatic są w stanie sprawić dużą niespodziankę nie tylko jutro, ale i w całym turnieju.
G-Rex - 100 Thieves 1.75 ⛔

G-Rex pokazali dobrą formę w play inach i potwierdzili to dziś, co prawda przegrali na IG, ale do środkowego etapu trzymali wynik. Taka forma powinna spokojnie wystarczyć na drużynę z Ameryki. 100 Thieves będą mieli problem z ugraniem jakiejkolwiek mapy, ich ad carry wygląda słabo. Dziś zupełnie nie nawiązali walki z Fnatic, czego efektem była chyba najbardziej jednostronna gra na tych mistrzostwach. Mocnym punktem jest doświadczony Ssumday na górnej alei, jednak uważam, że będzie to za mało nawet na tajwańskich graczy.
 
C 23

chao666

Użytkownik
Drugi dzień za nami. W tym roku poziom Worldsów patrząc po wynikach będzie bardzo wyrównany. Dziś mecze mocniej stonowane niż wczoraj.
1. Flash Wolves tak jak Afreeca Freecs zagrało bardzo spokojnie, mimo, że pickneli Lee Sina w dzungli to w early gamie Mojiin złapał tylko jedno zabójstwo do 15 minuty. Kompozycja ASF teoretycznie lepiej się skalowała i to oni powinni w late pokazać siłę z Akali i Vel&#39;Kozem. Problem u Koreańczyków jest taki, że w pierwszej i drugiej grze nie mają kompletnie pomysłu na prowadzenie gry. Póki co bardzo zawodzą grając przed własną publicznością.
2. Tego się obawiałem, ban na Heimerdingera, podebrana Xayah i Hjarnan zmuszony grać Kaisą. Uważam, że ta postać nie jest dla niego. Jankos zbajtowany na pinka jak dziecko, zero presji od Perkza, jedynie Wunder coś próbował na splicie, ale ciężko grać Ryzem na Urgota, którego G2 po raz kolejny oddało w champion selekcie biorąc Aatroxa, co też mi się nie podoba. PVB nie zagrało genialnie to G2 zostało szybko spushowane i dzięki dobrej wizji drużyny z Wietnamu potrafiło wyłapywać graczy G2 i powiększać swoją przewagę.
3. Kiedyś Fnatic to był Rekkles i reszta, dziś to jest Rekkles, Caps i reszta. Irelia zaorała. Trzeba zwrócić uwagę, że tak samo jak KT czy RNG, Fnatic pickuje jako pierwszą Xayahe, Rekkles lubi tę postać i myślę, że każda Kaisa wygląda przy niej miernie (chyba, że Uzi wejdzie na Kaise). Może nie było tego widać, ale marksman Fnatic, bardzo dużo zrobił w tej grze, chociaż dziś był w cieniu Capsa. Przeciwnik nie był dziś wymagający. Plus dla FNC za champion select.
4. Nie wiem czemu Empty nie zagrał w tym meczu. BayBay nie zrobił przewagi nad Zaciem w early gamie, gdzie była największa szansa na zrobienie przewagi. Po raz kolejny Irelia bez problemu radzi sobie z Syndrą, która nie dostaje pomocy od dżunglera. Kiedy GRX miało szanse wygrać team fight, świetnie z flanki skoczył Ning, odwracając losy walki drużynowej jak i samego meczu. Chciałbym zobaczyć mecz IG vs GRX z Emptym w składzie.
5. Drugi raz słaby early game ze strony Vitality, jednak pokazują, że mogą do meczu wrócić, gdyż uważani są za drużynę, która musi wygrać eraly game, żeby wygrać grę. Fajny pick Kikisa w dżungli, zabrakło mi GA na nim. Mecz wyrównany, o zwycięstwie zadecydował młyn na midzie, który Cloud9 bardzo lubi. Jiizuke dobry mecz jak wczoraj, problem w tym, że dał się w wyłapać w najważniejszym momencie meczu. Zobaczymy czy wyciągnie wnioski z tego wyłapania i zaora w następnym meczu tak jak na początku splitu EU LCS.
6. Gen.G podbierając Xayah i banując resztę ADC chciało wyłączyć z gry Uziego. Co zrobił Uzi? Picknął Sivir pod team comp. Mimo, że linii nie zdominował, a nawet dał się zabić to w team fightach odpalał ulti przyspieszając drużynę. I właśnie walka drużynowa była odpowiedzią na split push Camille. Kończą grę bez wzięcia Barona, wow. Ruler mimo shiledów Brauma i Lulu nie dał rady na chińską maszynkę do zabijania. Gen.G 0/2 i 4. miejsce po 2 meczach.
Typy 3/6 (6/12)
Dzień trzeci:
MAD Team - KT Rolster (-8.5) @ 1.75 ⛔
MAD po wyrównanej mapie przegrywa pierwszy mecz na EDG, liczę, że mniej agresywne KT będzie kontrolowało mecz i jednym TFem wygra mecz, przez co MAD wygra mój typ zabójstwami.
Team Liquid - Edward Gaming - pierwszy smok @ 1.60 ⛔
Trochę boję się obstawić na EDG chociaż są faworytem. TL jeżeli chce powalczyć o drugie miejsce w grupie musi ten mecz wygrać. Może pokażą coś nowego. EDG to mistrzowie early game, liczę, że pierwszy smok trafi na ich konto.
Fnatic - Invictus Gaming - suma zabójstw (+22.5) @ 1,85 ✅
Na midzie Caps versus Rookie, na Irelii jeden robi 7/0 drugi 6/0. Czy Irelia będzie zbanowana w tym meczu? Zobaczymy. Liczę na młyn w tym spotkaniu.
100 Thieves - G-Rex - suma zabójstw (-24,5) @ 1.85 ⛔
Spodziewam się nudnego meczu pod dyktando GRX, którzy grali tak w Play-inach.

Royal Never Give Up - Team Vitality @ 1.15 ✅
Myślę, że hendi na Vitality 10,5 tu by nie pomógł. Jedynie na kogo może przegrać RNG to drugi mecz na Gen.G
Cloud9 - Gen.G @ 1.22 ✅

Jeżeli obrońcy Mistrza Świata marzą o wyjściu z grupy to muszą wygrać dwa mecze na C9, bo póki co są na ostatnim miejscu w grupie.
 
C 23

chao666

Użytkownik
Trzeci dzień za nami. Powoli wszystko wraca do normy i faworyci wygrywają.
1. Jednak trzeba było postawić na zwycięstwo KT Rolster. Świetne odpowiedzi na liniach, Irelia na Aatroxa, Swain na Lissandre, Varus kompletnie zdominował Kaise i mimo, że Olaf mógł wygrywać 1v1 z Taliayh w dżungli to nie miał żadnej presji na liniach od sojuszników, przez co nic nie mógł zrobić w early gamie. A wiadomo, że Olaf jak nic nie zrobi w early to w late jest bezużyteczny. Liczyłem na większą agresje i na więcej zabójstw ze strony MAD. KT pokazuje dobre Leauge of Legends i są głównym kandydatem do wygrania Worldsów.
2. Szkoda, że EDG w tym meczu wybrało Clearlove zamiast Haro. Do tego jeszcze picknięty Nocturne, który przed 6 poziomem nic nie zrobi i TL wzięło pierwszego smoka. Jednak po 6-tym levelu EDG ze świetną inicjacją Alistara, Nocturna, Ornna czy Azira zniszczyło TL. Odpowiedzią na to miał być Galio, który nie wypalił. W drużynie z Ameryki zabrakło obrażeń.
3. Spory młyn w tym meczu. Początkowa agresja Invictus Gaming w meczu szybko wyłączyła Rekklesa na bocie i jego Xayah, która powinna zdominować słabą w early Kaise. Do tego dużo błędów ze strony Fnatic, choćby ucieczka Rekklesa spod wieży i za szybko spalony heal, gdzie na 3 levelu mogli ograć dive IG. Do tego zawsze spóźniony Broxah na bocie i ten Olaf, który od kilku spotkań mnie nie przekonuje. Do tego Caps gra kontrolnym pickiem na midzie pod drużynę, który w ogóle nie czuje tej postaci. W 8 minucie Rookie ma 40 cs przewagi na Capsie, to jest przepaść. Caps jest play makerem i powinien dostać agresywniejszą postać na której czuję jak ryba w wodzie. Na plus jedynie popisowa akcja Fnatic z teleportem i dżunglerem na bocie i sOAZ, który zagrał dobry mecz Sionem. IG jednak bardzo szybko rozpędziło swoją grę i byli dzisiaj lepsi.
4. Miał być nudny mecz, a była clown fiesta. W team fightcie może strzelać raz Xayah, raz Kaisa. Wiadomo, że złodzieje mają problem z marksmanem. Cody Sun bez formy, za niego gra rezerwowy Rikara i dzięki świetnej grze Aphromoo Threshem, Rikara nie zginął ani razu co było kluczowe dla końcowego zwycięstwa. baybay drugi słaby mecz, niewidoczny na Nocturnie. Gdzie jest Empt2y?
5. Team Vitality w champion select zbanowało trzech ADC i podebrało Luciana. Chcieli w ten sposób wyłączyć z gry Uziego co średnio wyszło, bo Uzi trzecia gra i trzecim championem wygrywa grę. Mało tego, botlane RNG wygrało przegrywający matchup i spushowali pierwszą wieże.Na topie przegrali team fight 3v5, bo Uzi z Mingiem dopiero dobiegali do niego. Można powiedzieć, że wynik 17-7 to łagodny wymiar kary dla Vitality.
6. Drugi amerykański Galio nic nie robi w grze, zero rotacji. Złe wykorzystanie Heralda i Gen.G bierze pierwszą wieże. Na końcu engage Cloud9 w Poppy, który jest tankiem, spóźniony teleport od Licorice i Korea wygrywa team fight zgarniając barona. Na baronie książkowo rozgrywają mapę, kończąc całą grę, a ich power play wyniósł prawie 8k, WTF.
Typy 3/6 (9/18)
Dzień czwarty:
Afreeca Freecs - Phong Vu Buffalo @ 1.18 ✅
Kurs mały, ale nie ma co z typem kombinować, AFS grają u siebie i jeżeli po pierwszej serii skończą 0:3 to fani ich zniszczą. Innego wyniku niż zwycięstwo Korei w tym meczu po prostu nie może być.
G2 Esports - Flash Wolves @ 1.32 ⛔
FW jest na fali w tym momencie. Jeżeli odrobią lekcję za AFS, zbanują Heimerdingera i rozegrają dobry draft to mają szanse być nadal niepokonani na tych Mistrzostwach.
Invictus Gaming - 100 Thieves @ 1.10 ✅
Kurs mały, mimo dzisiejszego zwycięstwa złodziei. Typ dobry na podbicie Ako. IG pokonało Fnatic, pokona i 100 Thieves.
G-Rex - Fnatic @ 1.35 ✅

Liczę, że po dzisiejszej porażce z IG, Caps jutro wjedzie na agresywnego championa i zaora mida, a Fnatic wygra cały mecz.
Team Liquid (-7.5) - MAD Team @ 1.57 ⛔
Spotyka się dwóch outsiderów grupy C, którzy będą walczyć o 3 miejsce. Czemu taki wysoki kurs na MAD, nie wiem. Jak dla mnie spokojnie mogą wygrać z TL, w razie czego gram hendi na MAD.
KT Rolster - Edward Gaming - pierwszy baron @ 1.42 ✅
KT bardziej mnie przekonuję, potrafi wykorzystać najmniejszy błąd, jeżeli złapią kogoś z EDG to od razu pójdzie call na barona, pytanie tylko czy to EDG nie wyłapie kogoś z KT.
 
typ_byl_dobry 8,2K

typ_byl_dobry

Użytkownik
Myślę że dziś obejdzie się bez niespodzianek, dlatego celuje w ako:
G2 Esports - Flash Wolves 1.40
Invictus Gaming - 100 Thieves 1.16
G-Rex - Fnatic 1.40
KT Rolster - EDward Gaming 1.35
ako 3.06
Nie przekonuje mnie styl G2, Jankos daje się robić jak dziecko, Perkz szału nie gra. Pół żartem pół serio mówiąc ban na heimerdingera wystarczy aby Wilki to wygrały. Flash Wolves jak dla mnie największe zaskoczenie na plus i uważam że to będzie szybka gra w jedną stronę
IG obok RNG wydają się być w najlepszej formie, grają na team z najsłabszego regionu i nie widzę innej opcji jak pewny win Chińczyków.
Fnatic wczoraj słaby champion select, później przegrany early game, jakieś tam akcje próbowali zrobić jednak okazało się że IG na razie jest za silne. G-Rex niespodziewanie dla mnie polegli na 100 Thieves w słabym stylu. Dziś nie ma innej opcji jak mapa dla Fnatic
KT jest jedyną drużyną z Korei, która gra jak na Koreę przystało. Nie grają oni jakoś mega widowiskowo, ale podejmują bardzo dobre decyzje na mapie, spokojnie wygrywając swoje gry. EDG jak na razie tylko jedna wpadka jeszcze w play inach, jednak uważam że nie prezentują się jakoś wybitnie. Dzisiejszy mecz zweryfikuje ich możliwości. Ucal i spółka dadzą zwycięstwo gospodarzom.
 
C 23

chao666

Użytkownik
Dzień czwarty za nami. Jesteśmy na półmetku Group Stage. Mamy trzy niepokonane drużyny i dwie, które nie wygrały żadnego meczu. Najciekawiej zapowiada się grupa A z której awans do Play-off rozstrzygnie się w ostatniej kolejce. Także muszą wyciągnąć wszystkie asy z rękawa, bo nie mają już nic do stracenia. Dzisiaj nie miałem czasu niestety oglądać meczy, obejrzałem tylko skróty, dlatego od razu lecimy do typowania.
Typy 4/6 (13/24)
Team Vitality - Royal Never Give Up - kto pierwszy 10 zabójstw @ 1.15 ⛔
RNG może early game przegrać. Liczę na kolejny ciekawy pick Kikisa. Koniec końców wygrają z Vitality.
Gen.G - Cloud9 @ 1.20 ⛔
Koreańczycy słabo zaczęli Worldsy, wiedzą, że o drugie miejsce biją się z C9 i Vitality i nie mogą już popełniać błędów. Zespoły z Korei mają to do tego, że bardzo dobrze analizują spotkania i z każdej swojej porażki wynoszą wnioski. Myślę, że dziś pokonają Amerykę. Co ciekawe wygrywając rok temu Worldsy wyszli z grupy z drugiego miejsca.
Team Vitality - Gen.G (-7.5) @ 1.70 ✅
Walka o drugie miejsce, kolejny bardzo ważny mecz. Dużo będzie zależało jak zagrają swoje pierwsze mecze. Liczę, że Vitality wygra early game, łapiąc parę zabójstw przez co nawet jakby mieli z Gen.G przegrać to małą różnicą zabójstw.
Cloud9 - Royal Never Give Up (-9.5) @ 1.80 ⛔
Są dwie wersje, RNG po meczu z Vitality ma praktycznie zapewniony awans z pierwszego miejsca i odpuści ten mecz przez co fartem może wygrać C9. Ja liczę jednak na drugą wersje. Uzi jest ambitnym graczem i będzie chciał poprawić sobie KDA w tym meczu, bo póki co jest na 12. miejscu, a dwa pierwsze miejsca mają gracze z KT Rolster.
Cloud9 - Team Vitality - suma zabójstw +25.5 @ 1.80 ⛔

Drużyny na podobnym poziomie. Obie nieobliczalne, liczę na dużo zabójstw w tym meczu, żadna z drużyn nie będzie tu odpuszczać, bo jak pierwsze mecze im w miarę pójdą to wiedzą, że ostatni mecz gra Gen.G na RNG i będzie duża szansa na wyjście z grupy dla C9 czy Vitality.

Royal Never Giveup (-5.5) - Gen.G @ 1.85 ⛔
Jak dla mnie jedyna drużyna, która może wygrać z RNG w grupie, bardzo mały hendi, ale zaryzykuję.
 
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
1.Gen.G-C9-Gen.G-7,5 zabójstw @1.85 STS
2.Gen.G-Vitality-Vitality+7,5 zabójstw @1.70 STS
3.Vitality-C9-Vitality @1.65 STS
1.C9 według mnie zajmie ostatnia pozycje w grupie.Grają słabo a ekipa z Korei będzie chciala na pewno wyjsc z grupy.Wydaje mi sie ze szybko i gładko pokonaja rywali tak jak w 1 starciu.Kurs na zwyciestwo minimum 8 zabójstw to az 1.85
2.Vitality wygrało z faworytem do wygrania worldsów czyli ekipą RNG.Dla nich to spotkanie jest o wyjscie z grupy i licze ze Kikis znowu cos podkreci.Handicap 7 zabójstw po tak wysokim kursie jak 1.70 pobieram z pocałowaniem ręki bo Vitality w roli doga dobrze się czuje.
3.Vitality jezeli przegra dalej bedzie walczyło o zwycięstwo i licze ze powinni sie zrewanzowac za 1 porażkę.Grają według mnie zdecydowanie lepiej i to im należy się zwyciestwo
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Hejka, mam pytanie odnośnie MŚ. Istnieje jakieś oficjalne źródło rozpoczęcia spotkania? Miałem zawarty zakład jeszcze przed draftem czyli dobre kilka minut przed rozpoczęciem meczu, a mam go rozliczonego jako zwrot. Znajdę gdzieś coś takiego? esportlivescore nie podziałało.
 
typerwielki 14

typerwielki

Użytkownik
Hejka, mam pytanie odnośnie MŚ. Istnieje jakieś oficjalne źródło rozpoczęcia spotkania? Miałem zawarty zakład jeszcze przed draftem czyli dobre kilka minut przed rozpoczęciem meczu, a mam go rozliczonego jako zwrot. Znajdę gdzieś coś takiego? esportlivescore nie podziałało.
https://www.lolesports.com/en_US/worlds/world_championship_2018/schedule/groups/6
Wybierasz sobie dzien i masz, tu sa akurat mecze z dzisiaj, ale group stage jest od 10 do 15, cwiercfinaly beda grane z tego co pamietam o 6 i 10 naszego czasu. A jesli chodzi ci o konkretny mecz o ktorej godzinie dokladnie sie zaczelo np. 4 spotkanie to ciezko to okreslic, bo moga byc 3 mecze zakonczone stompami w 20 minucie i zamiast o 13 zaczna o 12.33. Nie wiem czy jest jakas strona z dokladna godzina rozpoczecia meczu
 
C 23

chao666

Użytkownik
Chyba nikt się nie spodziewał takich meczy wczoraj. Vitality wygrywające na RGN, świetna odpowiedź Dravena na Kaise. Vitality pokonujące Gen.G i Vitality przegrywające na Cloud9. Drużyna z Ameryki miała wczoraj swój dzień. Szkoda mi chłopaków z Vitality. Wyciągnęli picki, które fajnie się oglądało. Jednak to C9 wyciągając Hecarima na topa i asa z rękawa jakim był Zilean i wyszli z grupy. Dziś mecze najbardziej wyrównanej grupy, gdzie z 1. miejsce może odpaść, a ostatnie awansować. Ciężko będzie dziś przewidzieć patrząc na wczorajszy dzień. Zobaczymy kto co przygotował na Worldsy, liczę na jeszcze więcej nowych zaskakujących picków. Szybka predykcja, bo omawianie tu to jak wróżenie z fusów.
Typy 1/6 (14/30)
Afreeca Freecs (-4.5) - Flash Wolves @ 1.62 ✅
G2 Esports -
Phong Vu Buffalo - pierwsza krew @ 1.70 ✅
Flash Wolves -
G2 Esports @ 2.50 ⛔
Phong Vu Buffalo - Afreeca Freecs @ 1.15 ✅
Flash Wolves -
Phong Vu Buffalo - suma zabójstw -18.5 @ 1.70 ⛔
G2 Esports - Afreeca Freecs - suma zabójstw -18.5 @ 1.70 ⛔
 
C 23

chao666

Użytkownik
Typy 3/6 (17/36)
Pierwszy mecz dziś pomijam, bo już się zaczął. Dzisiaj teoretycznie najłatwiejsza grupa z łatwym awansem KT i EDG, czy mistrz Ameryki się dziś obudzi? czy MAD po odpadnięciu FW pokaże, że Tajwan jeszcze powalczy w tych Mistrzostwach? Wszystko jest możliwe.
MAD Team - Edward Gaming @ 1.18 ✅
MAD Team -
Team Liquid - suma zabójstw 20.5 @ 1.80 ⛔
Edward Gaming -
KT Rolster (-6.5) @ 1.70 ✅
Edward Gaming -
Team Liquid - pierwsza krew @ 1.65 ✅
KT Rolster -
MAD Team suma zabójstw (-18.5) @ 1.80 ⛔
 
C 23

chao666

Użytkownik
Lecimy ostatnią grupę. Niestety znowu spóźniony przez brak czasu. Dziś też losowanie par ćwierćfinałowych, które dużą nam powiedzą jak typować Bo5. Tam już teoretycznie powinno być łatwiej, aczkolwiek liczę na niespodzianki.
Typy 3/5 (20/41)
G-Rex - Invictus Gaming @ 1.12 ✅
Fnatic -
G-Rex @ 1.27 ✅
100 Thieves -
Invictus Gaming - pierwsza krew @ 2.30 ⛔
G-Rex -
100 Thieves @ 1.95 ⛔
Invictus Gaming -
Fnatic @ 2.70 ✅
Mam wrażenie, że nie będzie drużyny 6:0 w group stage i Fnatic urwie ostatnią mapę IG.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
kary12 2,7K

kary12

Użytkownik
Rozlosowano już pary ćwierćfinałowe. Po fazie grupowej można stwierdzić, że to najdziwniejsze worldsy w dziejach chyba. Myślę, że bardzo ciężko było przewidzieć to, co się wydarzy w grupach, dlatego raczej omijałem stawianie bo1. Kto, by się spodziewał, że Cloud9, które zaprezentowało się tak słabo w play-inach potrafiło zająć drugie miejsce w tak trudnej grupie. Zaskoczeniem z pewnością jest Fnatic, które jak dla mnie zagrało wszystkie gry perfekcyjne, a ich jedyna porażka na iG na moje to błąd draftu. G2 też mnie mocno zaskoczyło, bo podobnie jak Cloud9 dość średnio w play-in. Czyli z drużyn, które grały w play-inach 3 na 4 weszły do ćwierćfinału. Tajwan kompletnie zawiódł MAD oraz G-Rex 0/6, a Flash Wolves odpadło z grupy po strasznie głupiej wpadce na drużyne, która walczyła o nic. Opiszmy trochę pary ćwierćfinałowe:
Afreeca Freecs - Cloud9 @ 1.22
Kurs zdecydowanie nie warty gry, ale jeśli miałbym wybierać zwycięzce tego meczu to wybrałbym drugi seed koreański. Szczerze to nie wiem, co sądzić o ich grze, gdy wygrywali wyglądali naprawdę dobrze, ale te wpadki na G2 i Flash Wolves bolały oczy. Może potrzebowali ogrania, tego nie wiem. Cloud9 mnie po prostu zachwyciło w fazie grupowej. Koreańskie ekipy słyną z świetnego przygotowania i myślę, że tym razem też tak będzie. W bo1 chętnie postawiłbym na C9, ale w bo5 raczej nie mają za dużych szans. Ja na miejscu Afreeca Freecs skupiłbym się na wybanowaniu Jensena, to on ciągnął swoją drużynę do zwycięstw, a bez Zielana czy Syndry może mieć mały problem.
Fnatic - Edward Gaming @ 1.45
Dla mnie EDG zagrało jedną dobrą grę na tych worldsach, tą przeciwko KT Rolster. Zwycięstwa z MAD Team były dla nich formalnością, na Liquid, które i tak wyglądało bardzo średnio zrobili 1-1, dziwi trochę to zwycięstwo w bo1 na KT, ale taka jest właśnie uroda gier tego typu, że underdog może zaskoczyć. W bo5 EDG niestety nie miałoby szans na KT. Fnatic bardzo mi się podobało i szczerze mówiąc zdziwiłem się ich postawy w starciu z iG. Raczej zakładałem spokojne wyjście z grupy, ale nie z pierwszego seeda. Ich jedyna przegrana to na moje błąd draftu. Spodziewam się jakiegoś 3-1 dla Fnatic, a w dobrej formie może ich pykną nawet 3-0.
RNG - G2 @ 1.06
No w tym przypadku nie mam żadnych wątpliwości jeśli chodzi o zwycięstwo RNG. Co prawda nie wyglądali jakoś mega dobrze, ale myślę, że to i tak wystarczy na G2. G2 wygrywało ważne gry, gdy dostawali Heimera dla Hjarnana, z pewnością RNG nie pozwoli im picknąć tego championa, a co za tym idzie małe szanse na wygraną G2. Nie ma co się rozpisywać 3-0 i Jankos jedzie do domu.
KT - iG @ 1.27
W tym przypadku kurs też nie jest warty gry. Jeśli chodzi o grę KT to nie wiemy za dużo, raz potknęli się na EDG i pokonali sobie dwóch słabych przeciwników. iG też w sumie nie zachwycało w fazie grupowej, wyglądali solidnie, ale nie wiem czy to wystarczy na KT. Ta gra to jedna wielka niewiadoma, ale KT wydaję się trochę pewniejszą ekipą. Nie opłaca się stawiać tej gry raczej, bo tutaj może się wiele wydarzyć, ale jakby ktoś chciał podbić sobie bet, to polecam powyżej 3.5 mapy, po kursie prawie 1.4. Jestem pewny, że KT nie rozjedzie iG 3-0.
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
Fnatic + KT + RNG -1,5 + over 3,5 mapy C9 - Freecs @ 3.37 Fortuna ⛔ Zaskakujący rezultat KT - IG po tym co było w grupach
Fnatic i KT to wg mnie &#39;pewniaki&#39; po tym co pokazali w fazie grupowej, G2 mimo niezłej gry jest bardzo nieregularne i dużo zależy wg mnie od jankosa a on niestety ma tak, że albo gra super dobrze i keruje albo feeduje. Bot lane to zdecydowana przewaga RNG i myśle, że uzi odpali w tej fazie i sam będzie im wygrywał gry, nie sądze, żeby G2 było w stanie wygrać więcej niż 1 gre.
C9 - Freecs to imo najbardziej wyrównany (obok kt - ig ale kt wygra bo korea ;&gt;) mecz i nie stawiałbym tutaj na freecs szczególnie po takim kursie bo nie jest to warte ryzyka. C9 zagrało bardzo dobrze w rewanżach w grupie w przeciwieństwie do Freecs i są &#39;na fali&#39;. over 3,5 mapy tutaj to dla mnie &#39;pewniak&#39;, osobiście myśle, że skończy się wynikiem 3:2 dla jednych albo drugich. Odważniejszym proponuje spróbować czysto C9 po kursie 3+.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom