>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lottoland - Lotto Online

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nowość! Graj w lotto online.
&lt;script type=&quot;text/javascript&quot; src=&quot;http://ads.partner.lottoland.com/ad.aspx?pid=10142&amp;bid=1815&quot;&gt;&lt;/script&gt;
Teraz, dzięki Gwarancji Zwrotu Pieniędzy dla nowych graczy (5 kuponów z pierwszego zamówienia), możesz bez ryzyka spróbować, jak łatwo można grać w lotto przez internet!!!
Wyprawa do kolektury – to przeszłość!
Typuj wyniki losowań najpopularniejszej polskiej gry liczbowej Lotto w domu, korzystając z komputera lub w jakimkolwiek innym miejscu na ziemi, korzystając ze swojego smartfona! Wybierz 6 z 49 liczb i czekaj na powiadomienie o wygranej! Miliony moga być Twoje! Gwarantowana pula na wygrane pierwszego stopnia to 2 000 000 złotych!
Graj teraz
EuroJackpot – najnowsza europejska gra lotto
Decyzja o stworzeniu najnowszej ogólnoeuropejskiej loterii została podjęta w Amsterdamie przez 9 państw Europy. Najniższa główna nagroda to 10 milionów euro, a najwyższa to 90 milionów euro. Gra EuroJackpot jest podobna do gry EuroMillions, jednakże szanse uzyskania głównej wygranej w EuroJackpot są większe, a cena pojedyńczego zakładu jest niższa i wynosi zaledwie 10 zł.

EuroMillions – najpopularniejsza europejska gra lotto
EuroMillions oferuje najwyższe wygrane w całej Europie!
Dwa razy w tygodniu, mieszkańcy 10 krajów walczą o wygrane w wysokości od 15 milionów euro do 190 milionów euro!
Zagraj teraz i wybierz 5 z 50 liczb oraz 2 z 11 gwiazdek. Teraz zakład kosztuje jedynie 10 zł.

Graj w najpopularniejsze amerykańskie loterie!
Wzbogać się dzięki rekordowym głównym wygranym w amerykańskich loteriach:
MegaMillions i PowerBall
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nic zwijają interes i tyle ich widziałeś :) A tak poważnie szansa trafienia 1: prawie 14 000 000, daje praktycznie zerowe szanse na trafienie 6-ki. Zapewniam cię że nie masz czym się martwić. Moja mamuśka puszcza od kilku lat co większą kumulację zakład. I jeszcze ani razu nie miała trójki. Żenada.
 
B 0

bolek23

Użytkownik
Uwaga na LOTTOLAND ja zarejestrowałem się tam, wpłaciłem pieniądze i zagrałem. Efekt tego taki, że nie ma tam mojego konta i nie mogę się zalogować. Nie dostałem żadnego potwierdzenia na mój email. Kilkakrotnie próbowałem się z nimi skontaktować ale bez żadnej odpowiedzi. Nie wiem czy coś wygrałem i nie mogę tego sprawdzić. Dla mnie to wielka ŚCIEMA!!!!!
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Jeśli gramy w nasze polskie lotto, to najlepiej omijać tego typu serwisy z daleko. I wybrać się samemu do kolektury. Jeśli mowa o zagranicznym lotto (euromillions, megamillions, powerball itp.). To ja kiedyś korzystałem i wypłacałem z playhugelottos.com i było wszystko 100% ok. Co do lottoland to niegrałem. Ale nie wydaje mi się, żeby mięli interes w oszukaniu ciebie. Dla paru pln nie będą przecież narażać reputacji. I zwijać interesu :) Gdybyś trafił 6-ke w lotto to już prędzej :) Spróbuj najpierw skontaktować się z supportem. Według mnie bardziej prawdopodobny jest jakiś błąd.
 
B 0

bolek23

Użytkownik
Też sądzę,że nie opłaca się im rolować dla paru pln ale tak się stało i moje próby kontaktu z nimi nie przyniosły żadnego rezultatu. Szóstki na pewno nie trafiłem ???? ale nie mam po prostu mojego konta. Zagrałem 8 zakładów i nie wiem z jakim rezultatem. Chciałem korzystać z tego serwisu do grania na zagranicznych loteriach ale już dziękuję. Jak najbardziej chciałem wyjaśnić tą sytuację z nimi ale nie ma jak. Napisałem to aby uczulić innych graczy przed nimi i żeby dobrze się zastanowili czy faktycznie nie opłaca się lepiej podejść do najbliższej kolektury Lotto i nie korzystać z pośredników.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dziś w lotto KUMULACJA! Wygraj 15 milionów!
Jako nowy ambasador marki Lottoland, mam dla Ciebie upominek powitalny. Skorzystaj z niego klikając w przycisk &quot;Zagraj online&quot;. Zawierając 5 zakładów na lotto, dodatkowo otrzymasz 5 zakładów ZA DARMO.
&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td colspan=&quot;2&quot; style=&quot;font-size: 14px; line-height: 21px; font-family: Arial,Helvetica,sans-serif; font-weight: bold;&quot; align=&quot;left&quot;&gt;Podsumowanie&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td style=&quot;font-size: 14px; line-height: 21px; font-family: Arial,Helvetica,sans-serif; font-weight: bold;&quot; valign=&quot;top&quot; width=&quot;10&quot;&gt;» &lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;font-size: 14px; line-height: 21px; font-family: Arial,Helvetica,sans-serif;&quot; width=&quot;180&quot;&gt;Ryszard Rembiszewski ambasadorem Lottoland.pl&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td style=&quot;font-size: 14px; line-height: 21px; font-family: Arial,Helvetica,sans-serif; font-weight: bold;&quot; valign=&quot;top&quot; width=&quot;10&quot;&gt;» &lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;font-size: 14px; line-height: 21px; font-family: Arial,Helvetica,sans-serif;&quot; width=&quot;180&quot;&gt;Promocja 10 w cenie 5&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td style=&quot;font-size: 14px; line-height: 21px; font-family: Arial,Helvetica,sans-serif; font-weight: bold;&quot; valign=&quot;top&quot; width=&quot;10&quot;&gt;» &lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;font-size: 14px; line-height: 21px; font-family: Arial,Helvetica,sans-serif;&quot; width=&quot;180&quot;&gt;Graj w lotto przez internet&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
Zagraj online teraz
Zgarnij teraz! 10 kuponów w cenie 5!

Promocyjny link
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
W jaki sposob tam sie wplaca kase, mozna tak jak w bukach paysafecard, albo skrill, np , czy tylko samym przelewem? I czy sa wyplacalni, bo rozumiem ze to nie jest produkt lotto.pl, gdyz oni jeszcze nie uruchomili gry przez neta wiec jakies obawy mozna miec ale jesli ktos juz wyplacal ma jakies dowody wyplaty to niech da znac (bo mam zamiar sie tam zarejestrowac).
 
M 0

mayster5

Użytkownik
Witam
Gram tam już jakąś chwilę, ale jak to będzie to nie wiem, bo na wygraną (&quot;3&quot; w LOTTO)
po dwóch monitach czekam dwa tygodnie, a firma zarejestrowana jest w raju podatkowym na Giblartarze i dochodzić swoich praw tylko tam można ????
 
K 0

kkasia

Użytkownik
Grać można, ale czy wypłacą?
Zresztą niedługo może będzie możliwość oficjalnie grać w totolotka przez internet.
 
H 0

hooligan83

Użytkownik
Lottoland to scam. Dużo osób się nadziało na tej firmie. Problemy z wypłatami. Już lepiej wybrać 3gry.pl które są zarejestrowaną firmą w PL.
 
duda 380

duda

Użytkownik
Grać można, ale czy wypłacą?
Zresztą niedługo może będzie możliwość oficjalnie grać w totolotka przez internet.
Jasne, ciekawe kiedy. W ogóle to jest nonsens, żeby w 21. wieku, nie można było zagrać w Lotto (czy inną grę realizowaną przez Totalizator), przez internet, choćby 2. minuty przed losowaniem. Świat idzie do przodu, a u nas średniowiecze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom