>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Łotwa/Litwa/Estonia 2017

lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: piłka nożna, Litwa, A-lyga
Spotkanie: Atlantas - Stumbras
Godzina: 17:00
Typ: BTS
Kurs: 1,98
Bukmacher: Unibet
Analiza: inaugurujący 3 kolejkę spotkań mecz odbędzie się w Kłajpedzie, na liczącym 1.500 miejsc stadionie ze sztuczną nawierzchnią. Średnio zasiada na nim 700 kibiców. Atlantas, zepchnięty w zeszłym sezonie na pozycję 4 siły tej ligi, z kadrą wycenianą na 2,78 mln. euro podejmie 6 w sezonie 2016 Stumbras Kowno. Kadra gości wyceniana jest na 1,55 mln. euro. Dzisiaj jest tam słoneczny dzień,w porze meczu będzie 5’ C, wiatr około 26 km/h.
Po 2 meczach drużyny notują takie wyniki (liga liczy 8 drużyn):
5. Atlantas 2 1-0-1 br. 2:2, u siebie porażka z Żalgirisem Wilno 0:1
8. Stumbras 2 0-0-2 br. 1:3, na wyjeździe w Trokach porażka 0:1.
Statystyka H2H: 9 7-2-0, br. 20:6, w Kłajpedzie 4 4-0-0 br. 10:1.
W zeszłym sezonie Atlantas był ostatni w tabeli poniżej /powyżej ze średnią goli 2,25 i u/o 19:9.
Stumbras był w tej tabeli był 1 ze średnią 3,11, u/o 13/15. W grupie finałowej, która rozegrała 5 rund, średnia Atlantasa spadła do 2,20, a Stumbrasa wzrosła do 3,80. Jeśli wziąć pod uwagę tylko 5 meczy finałowych Stumbras zdobył 6 pkt., br. 8:11, a Atlantas 5 pkt br. 4:7. Obie drużyny grały 2 mecze u siebie, a 3 na wyjeździe. Żadna meczu na wyjeździe nie wygrała.
Kadra Atlantasa: w porównaniu z wiosną poprzedniego roku jest mniejsza, liczy 24 zawodników (było 29), zostało 10, z których kilku dopiero w trakcie poprzedniego sezonu wywalczyło sobie miejsce w kadrze meczowej. Wymieniono bramkarzy, nie mam o nich dobrej opinii, jeden był podstawowym w Żalgirisie Kowno, który to klub stracił najwięcej bramek w lidze, prawie 2 na mecz. Drugi był rezerwowym w Stumbrasie, ta drużyna była na 2 miejscu w tej smutnej klasyfikacji. Pozostał trzon defensywy i pomocy oraz najlepszy snajper Sylla (26/9). Linię pomocy powinien wzmocnić Pilibaitis (3 sezony w Żalgirisie Wilno, średnio 30 meczy w sezonie), będąc jej ostoją obok Bartkusa. Wrócił do zespołu po 2 latach Rosjanin Panyukov, napastnik. Najpierw grał dla AC Ajaccio (23/6), potem był w Sportingu Braga, gdzie zagrał tylko w rezerwach (6/0). Ale w 2015 roku ten 20-letni wtedy zawodnik zdobył dla Atlantasa 20 goli w 20 meczach! Zespół od 2013 roku trenuje Rosjanin Konstantin Sarsaniya.
Kadra Stumbrasa: z kadry z początku poprzedniego sezonu ostało się 3 graczy, są to pomocnicy, Snapkauskas (27/3), Janonis (14/1) i Bareikis (20/0). W czerwcu 2016 roku zaczął pracę trener Marian Barreto z Portugalii, którego historia pracy obejmuje kluby portugalskie, arabskie, afrykańskie, rosyjskie. W całym sezonie poprzednim przez zespół przewinęło się 44 graczy, w tej chwili jest 25, 11 to zaciąg międzynarodowy. Oceniam jako wzmocnienie zespołu w okienku zimowym pozyskanie pomocnika Papsysa z Atlantasa (27/2 w 2016 r.). Podstawowym bramkarzem jest Brazylijczyk Josviaki z niskiej ligi brazylijskiej. Linia napadu fajnie się prezentuje pod względem technicznych zagrań, widziałem skróty rozegranych już meczy, ale C.V. żadnego z tych graczy nie zawiera wielu goli.
W najbliższym meczu nie spodziewam się zmian w porównaniu z już rozegranymi spotkaniami.
Podsumowanie i wnioski: statystyki jednoznacznie wskazują faworyta spotkania, rynkowa wycena kadr obu zespołów też to potwierdza. Rezultaty w grupie finałowej jesienią nie są wystarczającą przesłanką, by zagrać na underdoga. Stumbras przegrał oba dotychczasowe spotkania z wyżej notowanymi przeciwnikami (Suduva i Troki) różnicą jednej bramki, w obu oddając po zaledwie 2 celne strzały, mając zaledwie 40% posiadanie piłki, notując po 2 rzuty rożne gdy przeciwnicy mieli ich 9 i 7. Zwycięstwo gospodarzy rynek wycenia średnio na 1,43, AH (-1,5) na 2,33. Dlatego najlepszym wyborem typu wydaje mi się zagranie na BTS (obie strzelą). Wątpliwości budzi mała liczba celnych strzałów gości, też niewielka liczba ich strzałów w ogóle. Myślę jednak, że Stumbras wyprowadzi kilka groźnych kontr, a sam nie uchroni się przed stratą bramki. Tak jak napisałem wcześniej, nie doceniam umiejętności obu bramkarzy Atlantasa, czyli Ridleya i Makulonisa. Zapewne zagra ten pierwszy, który nie stracił bramki w meczu ze słabym Żalgirisem Kowno.
Rezultat: 4:1 (2:0) ✅✅✅ Komentarz: Meczu nie oglądałem. Ze sprawozdania na oficjalnej stronie A-lygi wynika, że mecz był zacięty, gol Stumbrasa, zdobyty dopiero w 94&#39;, zasłużony. Mecz na pewno ustawiła wcześnie stracona przez gości bramka po karnym. Wrażenie wywarł napastnik Atlantasa Panyukov, zdobywca hat-tricka. Stumbras stracił bramki po błędach stoperów-2 i lewej obrony-2 (w tym rzut karny, moim zdaniem nie przekonujący). Staty: posiadanie 45:55%!, strzały 3(12):4(8), rogi 7:4, faule 27:10!, kartki 2:3!, ofsajdy 2:5. Dziwne to jest, że przy 3 strzałach gospodarze zdobyli 4 bramki, ale takie statystyki podaje soccerway.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: piłka nożna, Litwa, A-lyga
Spotkanie: FK Suduva Mariampol- FK Troki
Godzina: 17:00
Typ: 1
Kurs: 2,55
Bukmacher: Bwin
Analiza: mecz jest starciem 3 z 2 siłą zeszłego sezonu. Mecz odbędzie się prawdopodobnie w hali sportowej, czyli na sztucznej nawierzchni, dlatego ładna dzisiejsza pogoda nie będzie tu odgrywała żadnej roli. Pojawia się tam średnio ok. 700 kibiców. W wartej 21,98 mln. euro lidze litewskiej wycena kadry Suduvy sięga 3,83 mln., a Troków 2,35 mln. euro. Dodam, że w 2016 roku każdy z tych zespołów wyceniany był na 4,08 mln. euro, a cała liga 24,83 mln.! Ten trend spadku wartości kadry piłkarskiej tej ligi trwa już od co najmniej kilku lat.
Statystyki po 2 meczach (lider Atlantas rozegrał 3): 2. Suduva 1-1-0 br. 5:4, u siebie z Lietavą 3:3,
3. Troki 1-1-0 br. 1:0, wyjazd z Lietavą 0:0.
Statystyka H2H: 17 4-2-11 br. 16:25, w Mariampolu 8 2-1-5 br. 5:6. W zeszłym sezonie drużyny rozegrały ze sobą 8 meczy: w Pucharze, w sierpniu 2016 r., w 1/8 finału Suduva -Troki 4:0 po dogrywce!!!, W Pucharze 2015/2016, w kwietniu, w półfinale: Troki - Suduva 2;0, Suduva - Troki 0:1 , w lidze: w Mariampolu: 1:0, 0:2, w Trokach: 1:1, 2:0, 3:1.
W zeszłym sezonie Suduva w tabeli poniżej/powyżej goli miała średnią 2,64, (14:14), Troki 2,46 (17:11). W grupie finałowej (5 meczy) Suduva 4,40 (1:4), a Troki 2,40 (3:2).
Kadra Suduvy: w zeszłym sezonie przewinęło się przez nią 27 graczy, z tej liczby zostało 13, w tym podstawowy bramkarz i 4 podstawowych obrońców. Obecnie kadra liczy 25 piłkarzy. W linii pomocy ostał się Leimonas (16/1), a z napastników nikt. Odeszło 3 z 4 najlepszych strzelców, którzy łącznie zdobyli 29 goli na 55. Został tylko bramkostrzelny obrońca Veliulis (32/9). Prawdopodobnie udanie zastąpią ich bramkostrzelni pomocnicy: Galkevicius z Lietavy (27/7), Verbickas z Atlantasa (31/6), Vezevicius ze Stumbrasa (25/6), wreszcie napastnik Altiparmakovski, który w 2 sezonach 2014-2016 w Macedonii zdobył 20 bramek, potem grał w Chorwacji, w Interze Zapresic (10/0). O pozostałych napastnikach trudno coś powiedzieć. Trenerem jest 51-letni Kazach Cheburin od września 2016 r. Był trenerem klubów kazachskich i litewskich.
Kadra Troków: w poprzednim sezonie w klubie grało, w przekroju sezonu, 34 graczy. Obecnie kadra liczy 23. 16 pozostało z poprzedniego sezonu, w tym podstawowy bramkarz drugiej części 2016 r.Są to: bramkarz Plukas, obrońcy Cesnauskis (31/0), Klimavicius (30/2), Janisevskij (26/2), pomocnicy: Vorobjovas (27/0), Bychenok (31/2). Wartościowym nabytkiem jest obrońca Borovskis z Lietavy (32/2), który w przeszłości grał na Łotwie. Trudno coś konstruktywnego powiedzieć o napastnikach. Odeszło 4 najlepszych strzelców, którzy zdobyli łącznie36 z 47 goli w poprzednim sezonie! Wystawiony na szpicy w ostatnich 2 meczach Labuskas ma 33 lata, przeszłość w lidze polskiej (Arka. Miedź), rosyjskiej, norweskiej, łotewskiej, w najlepszych 3 sezonach strzelił 11, 10, 8 bramek, ale w Rosji (1 Dywizja) i Norwegii – żadnej. Trenerem jest 43-letni Rosjanin Vasilenko od stycznia tego roku. Wcześniej trenował Dynamo Mińsk i rosyjskie kluby: Ural i Soczi.
Kadra na najbliższy mecz: nie mam informacji, nie wiem też, czy jest klauzula dotycząca pomocnika Hurenki, który przeszedł z Troków do Suduvy.
Podsumowanie i wnioski: statystyki H2H i lepsze tradycje, bogatsza historia wskazują jako na faworyta Troki. W zeszłym sezonie lepiej zaprezentował się zespół Troków, w bezpośrednich pojedynkach zostało to potwierdzone. Transfermarkt wycenia kadrę Suduvy o 60% wyżej niż Troków, przy tym ta drużyna jest od 3 sezonów w trendzie wzrostowym (miejsca w lidze na koniec sezonu, osiągnięte szczeble w Pucharze, względna wartość kadry na tle pozostałych drużyn). W tym sezonie potwierdzili zdolność do zdobywania bramek, za to Troki zdobyły w 2 meczach ligi i w Superpucharze zaledwie 1. Myślę, że ten element będzie decydujący w tym meczu. Suduva w obu poprzednich meczach wcześnie straciła bramkę i potrafiła wyjść na prowadzenie, z Lietavą nawet 2-krotnie, jednak w ostatniej minucie dali sobie strzelić wyrównującą bramkę. Uważam, że brak koncentracji gospodarzy to najpoważniejsze zagrożenie dla mojego typu. A typ na u/o nie da się uzasadnić przekonująco w żadną stronę.

Rezultat: 1:1 (1:0) ⛔⛔⛔ Komentarz: &quot;Gospodarze nie wykorzystali szansy na zwycięstwo!&quot;- tak sprawozdawca zaczyna opis meczu na oficjalnej stronie A-lygi. W 1 połowie, przy wyrównanej grze przeważali w 2 elementach: wygrywali pojedynki 1 na 1, konstruowali groźniejsze akcje. Po jednej z nich zdobyli bramkę w 36&#39;. Goście pierwszy groźny strzał na bramkę oddali ok. 30&#39;. Do przerwy obraz gry się nie zmienił. Po przerwie Suduva głupio cofnęła się, Troki przejęły kontrolę nad boiskiem i po serii ataków doszło do wyrównania. Labukas przejął piłkę w polu karnym, której dawno tam nie powinno być. Po prostu gruby błąd stopera. Od 60&#39; gospodarze wrócili do gry z pierwszej połowy, ale bez gola. Staty(wg. soccerway): posiadanie 42:58%, strzały 4(6)-3(7), rogi 4:3, kartki 0:3. W tym roku znowu można oglądać transmisje z Litwy na futbolo.TV, stream jest z 3-5 min. opóźnieniem.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: piłka nożna, Litwa, A-lyga
Spotkanie: Utenis Uciana - Lietava Janów
Godzina: 12:00 (18 marca, sobota)
Typ: 2 DNB
Kurs: 1,83
Bukmacher: bet365
Analiza: mecz kończy 3 kolejkę spotkań, Utenis poprzedni sezon zakończył na 7 miejscu. Baraże z Palangą (2 drużyną 1 lygi) dał im utrzymanie, po wyjazdowym zwycięstwie 2:3 i porażce u siebie 0:1. Lietava w 2016 r. rundę zasadniczą zakończyła na 5 miejscu, jednak po rundzie finałowej spadła na 6. Mecz odbędzie się na stadionie w Wiszajnach, na sztucznej nawierzchni. Pojemność stadionu to 1000 miejsc, przychodzi średnio ok. 200 kibiców. Niebo ma być zachmurzone, na 80% opady śniegu z deszczem, temperatura 4’C, wiatr 23 km/h.
W wartej 21,98 mln. euro lidze litewskiej wycena kadry Utenisa sięga 1,88 mln. i Lietavy też 1,88 mln. euro. W 2016 roku Utenis był oceniany na 1,23 mln. euro, a Lietava na 0,95 mln., a cała liga na 24,83 mln.! Wniosek: potencjał kadrowy obu klubów wzrósł, też względny, są na 5/6 miejscu.
Początek sezonu: Utenis sensacyjnie wygrał mecz wyjazdowy w Wilnie 0:1. Ma zaległy mecz z Żalgirisem Kowno. Lietava ma 2 remisy: z Suduvą na wyjeździe 3:3 i z Trokami u siebie 0:0.
Statystyka H2H: 11 3-0-8 br. 12:15, w Ucianie 6 2-0-4 br. 10:9. Było aż 5 wyników 1:0 , 6 poniżej 2,5 gola. W 2016 r. 4 mecze: w Ucianie 0:1, 3:1, w Janowie 1:0, 1:0.
W zeszłym sezonie Utenis w tabeli poniżej/powyżej goli miał średnią 2,54, (16:12), Lietava 2,57 (15:13). W grupie finałowej (5 meczy) Utenis nie uczestniczył, Lietava miała średnią 4,20 (0:5).
Kadra Utenisa: sezon 2016 zaczęli 29 zawodnikami, w całym 2016 r. przez zespół przewinęło się 34, obecnie liczy 21. Podstawowym bramkarzem jest Garaca, od 2014 r. rozegrał 58 spotkań w 2 lidze Szwecji. Rotacja na tej pozycji w Utenisie była duża, stąd pozyskanie tego 25 latka z lepszej ligi. W obronie do Moroza (27/4) i Zagurskasa (24/2) dołączyli Nikitin z U-19 Zenita Petersburg, dalej Rudnilson (2011-17 Lechia, 5 gier) i Bruun z 1 Dywizji Danii (0/0). W pomocy Trucinskas (23/0), Jeriomenko (18/0), Levsinas (15/3) uzupełnieni są przez Kugana z Białorusi, strzela 1-4 bramek w sezonie, Dodleka - 2010-13 podstawowy gracz w 1 lidze Śłowenii, od 2014 rezerwowy w Śłowenii i na Węgrzech. W linii napadu ciekawym nabytkiem jest Baniulis, który miał pauzę w 2016 r., do 2015 r.. był zawodnikiem Wilna, ma 20 lat. Pozostali napastnicy bez historii. Trenerem od stycznia jest Zvezdan Milosevic z BiH, trenował głównie kluby szwedzkie.
Kadra Lietavy: w sezonie 2016 grało na początku 26 piłkarzy, w przekroju całego sezonu było 34, obecnie 22. Wymieniono bramkarzy, podstawowym został Polak z Wigier Suwałki Salik. W obronie został tylko Aleksandrovicius (21/0), pomogą mu: Barinovs (Łotysz, 8 lat gry Virslidze, 83/1) doświadczony gracz ligi białoruskiej Zhevnerov, Silkatis z Żalgirisu Kowno, Spietinis, pozyskany latem z Utenisa, też defensywny pomocnik Dapkus, który w 2012-14 grał w 2 lidze Izraela, potem w Stumbrasie i w Trokach. W linii pomocy podstawowi to bracia Eliosius, Rocys, Salamanavicius, Paskevicius (28/2), doszli: Gruzin Makaradze, Ukrainiec Marusich, Białorusini Aleksiyan i z gorszym C.V. Chukhley. W napadzie jest 25-letni Stonkus (24/7) i kilku graczy bez C.V. Trenerem jest 43-letni Donatas Vencevicius, trenujący w Polsce (Wigry, Stomil) i na Litwie.
Kadra na najbliższy mecz: kontuzjowany jest pomocnik Jeromienko w Utenisie, a w Lietawie raczej nie zagra 20-letni pomocnik Paskevicius, nie znam powodu.
Podsumowanie i wnioski: zagrają kluby o 2-letniej historii w A-lydze, wyceniane identycznie przez Transfermarkt. Statystyki H2H wskazują na gości, potwierdza to też wyższe miejsce w poprzednim sezonie. Plusem po stronie Utenisa jest wygrana z Wilnem, dała im dobrego ducha. W dobrej formie są obaj bramkarze, widziałem skróty ostatniego meczu obu. Te ekipy znacznie się przebudowały, ja u gości widzę mocniejszy kręgosłup w postaci linii środkowej. Oba teamy pokazały, że potrafią bronić będąc w schemacie defensywnym, przeciwko teoretycznie mocniejszym. Tutaj jednak będą grać o zwycięstwo. Moim zdaniem zdecydują możliwości ofensywne obu drużyn. Te widzę większe u gości. Stonkus, Salamanavicius, Tadavas Eliosius to strzelcy pierwszej 15-tki poprzedniego sezonu, zdobywcy od 5 do 7 trafień. W pierwszym meczu Lietavy trafienia zaliczyli Makaradze i napastnik Ganusauskas oraz Stonkus. Za to w Utenisie najlepszy strzelec 2016 r. – obrońca Moroz – zdobył 4 bramki, pomocnik Levsinas -3, obrońca Zagurskas – 2, odeszli inni, zdobywcy 2-4 bramek. Żalgirisowi bramkę strzelił Baniulis! Rynek ocenia szanse Utenisa i Lietavy po równo. Jeśli mam rację, to przeszacowuje gospodarzy. Dlatego zasadne jest zagranie na gości. Chciałem zagrać Money Line (1x2), bo między tymi drużynami nie było remisu, bo liga litewska nie obfituje w remisy (na 127 spotkań 2016 r. – runda zasadnicza+finał - było 28 remisów), bo obie będą grać o zwycięstwo. Skoro remis jest wątpliwy to nie chciałem dla bezpieczeństwa rezygnować z wyższego zarobku. Zmusiłem się jednak do dyscypliny, przeżywam bessę, stawiam tylko 2 DNB, mam nadzieję, że Łabędzie z Janowa wygrają.

Rezultat: 1:1 (1:1) ZWROT Komentarz: Statystyki (soccerway): posiadanie 55:45%, strzały 8(11): 5(12), rogi 9:1, kartki 3:0, faule 25:12, ofsajdy 1:3. Z mojej prognozy nie sprawdziły się 3 rzeczy: nie było deszczu ze śniegiem, zagrał jednak Jeromienko w Utenisie, a bliżej zwycięstwa byli gospodarze. Powodem tego ostatniego były grube błędy obrońców Lietavy, głównie stoperów, po jednym z nich padła bramka. Do 50&#39; minuty doliczyłem się 7 ich &quot;wielbłądów&quot;. Utenis miał lepszą defensywę i niezłą choć słabszą od Lietavy ofensywę. Goście przeprowadzali ciekawe, z potencjałem akcje, niestety nie zawsze zakończone strzałem. W Utenisie z kolei najgroźniejsi byli 2 obrońcy Moroz i Zagurskas na polu karnym gości. Moroz strzelił bramkę i był wyróżniającym się zawodnikiem meczu. Obaj bramkarze grali dobrze, tak jak się spodziewałem. Więcej musiał wykazać się Polak z Lietavy, który uratował im remis. Od 70&#39; do końca meczu przewagę mieli goście, tak jakby zostało im więcej sił. Dla mnie, w przekroju całego meczu, fartowny zwrot zakładu.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Estonia, Meistriliiga
Godzina: 19:00
Spotkanie: JK Nomme Kalju - JK Sillamae Kalev (bramki under/over 2.5)
Typ: 2
Kurs: 1,35
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Mecz piłkarski z najwyższej klasy rozgrywkowej Estonii. Tabela na początek:

Ja w bah mam bardzo słabą ofertę na to spotkanie. Na zwycięstwo gospodarzy mam 1,06 kurs i tylko jest ten under/over. Jeżeli gracie gdzie indziej i macie ciekawsza ofertę to grajcie dziś handicapy 0:1, 0:2, 0:3 na zwycięstwo gospodarzy. Ja niestety nie mam tego w ofercie wiec gram ten over, bo spodziewam się dziś tutaj wielu goli i pogromu. Goście mają problemy finansowe i z klubu ostatnio odeszło 6 zawodników ! Morale i harmonia tam w tej chwili nie są za dobre a to wszystko nie sprzyja dobrej grze i spodziewam się tutaj lania i zwycięstwa gospodarzy. Więcej o całej sytuacji możecie poczytać pod poniższym linkiem:
http://sport.err.ee/602339/ka-daniil-ratnikov-lahkus-raskustes-sillamae-kalevist
✅ 8-0
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Estonia, Meistriliiga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Sillamae Kalev - Viljandi Tulevik
Typ: 2
Kurs: 3,84
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie piłkarskie z najwyższej klasy rozgrywkowej w Estoni. Tabela na początek:

Oba zespoły będą w tym sezonie walczyć o utrzymanie. Tulevik to beniaminek ligi, natomiast gospodarze mają problemy finansowe i wielu ważnych graczy odeszło z zespołu w ostatnim czasie o czym pisałem przy okazji ich meczu wyjazdowego z Kalju, który przegrali wtedy aż 0-8.
Wprawdzie w ostatnim ligowym spotkaniu nieoczekiwanie u siebie zremisowali z Levadią 1-1 czym sprawili spora niespodziankę, bo każdy spodziewał się ich porażki to jednak w tym spotkaniu gram w stronę zwycięstwa gości. Tulevik dziś zagra w najmocniejszym składzie, w zespole nie ma takich problemów jak u rywala i goście wydają się pod tym względem być bardziej stabilnym i zgranym ze sobą zespołem. W Sillamae wielu graczy odeszło, w zespole zostało dużo młodych, niedoświadczonych i mało zgranych ze sobą piłkarzy. Wprawdzie włodarze klubu robią wszystko, by jakoś zalepić dziury po odejściu graczy i ostatnio pozyskali dwóch nowych piłkarzy ale żeby zgrali się z drużyną potrzeba treningów i ogrania a czasu na to nie ma, bo liga trwa. Zamieszanie u gospodarzy nie małe a to nie sprzyja spokojnemu przygotowywaniu się do kolejnych spotkań. U gospodarzy nie zagrają dziś pomocnicy Savin (16 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Sukharov (11 występów w tym sezonie) a wiec dwaj podstawowi gracze z poprzednich spotkań. Tulevik może nie jest jakimś groźnym przeciwnikiem ale oni przynajmniej spokojnie przygotowują się do kolejnych meczy nie zaprzątając sobie niczym innym głowy i mają zgraną stabilną kadrę. Ponadto zespół ten na boisku rywala nie wygrał od 2008 roku i dzisiaj nadarza się chyba najlepsza na to okazja. Gospodarze w osłabieniu, z problemami finansowymi i słabo zgranym ze sobą zespołem. Idę w stronę gości i wam również polecam. O meczu można również poczytać pod poniższymi linkami:
http://jalgpall.ee/voistlused/uudised/oluline-heitlus-tabeli-alumises-pooles-n12223/siteacc=events
http://sport.err.ee/606191/sillamae-ja-viljandi-jahivad-tanases-telemangus-vaartuslikke-punkte
a o pozyskaniu dwóch nowych graczy przez zespół Sillamae można poczytać tutaj:
http://sport.err.ee/603052/raskustesse-sattunud-sillamae-kalev-taiendas-rivistust-kahe-mangijaga
⛔ 1-0
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Łotwa, SynotTip Virsliga
Godzina: 16:30
Spotkanie: FK Ventspils - FS Metta/Lu
Typ: 2
Kurs: 7,00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie piłkarskie z najwyższej klasy rozgrywkowej na Łotwie. Najpier przedstawię tabelą, która wygląda tak:

Muszę przyznać, że kursy na to spotkanie bardzo mnie zaskoczyły, bo to pojedynek bezpośrednich sąsiadów w ligowej tabeli, których dzielą tylko 2 punkty a tutaj różnica w kursach jakby gości podejmował lider. No nic w takiej sytuacji próbuję tutaj niespodzianki. Już w ostatnim meczu postawiłem na Metta/Lu na wyjeździe z FK Liepaja a wówczas kurs na ich zwycięstwo wynosił 4,48 i w doliczonym czasie gry zespół ten zdobył gola i wygrał 1-0 ???? Wtedy grali z drużyną, która jest w ligowej tabeli dużo wyżej od FK Ventspils a kurs był niższy i własnie to mnie tutaj dziwi, że dzisiaj na wygraną Metta/Lu kurs wynosi aż 7,00. Mało info mam co do tego meczu wiec może buki wiedzą czegoś czego ja nie wiem i stąd tak wystawione kursy. Wpływ może na to ma również fakt, że goście na tym terenie nigdy nie wygrali a ich bezpośrednie pojedynki wyglądają tak:

Jednak pamiętać też trzeba o tym, że w poprzednich latach Ventspils był dużo mocniejszym zespołem niż teraz. Każda seria kiedyś się kończy i Metta/Lu tutaj również kiedyś wygra i mam nadzieję, że to nastąpi dziś. Ich ostatni mecz wyjazdowy z Liepają oglądałem w całości i muszę przyznać, że zespół ten grał bardzo agresywnie i zadziornie i nie pozwolił na zbyt wiele wówczas gospodarzom. Liczę bardzo na to, że znów dzisiaj tak zagrają i jeżeli tak się stanie to jest duża szansa na powodzenie tej niespodzianki. No zobaczymy ja proponuję popróbować tego za jakieś drobne.
⛔ 3-0
 
Do góry Bottom