>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

LSbet - bonus 100% do 600PLN

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Bukmacher Lsbet przygotował dla nowych klientów bonus startowy 100% do 600PLN
Otwórz konto dziś i odbierz Bonus Powitalny 100% aż do fantastycznych 600 PLN!

100% kwoty pierwszego depozytu – nawet do 600 PLN!
Aby otrzymać bonus, kwota pierwszego depozytu musi wynosić co najmniej 50 PLN. Będziesz uprawniony do otrzymania bonusu w wysokości 100% kwoty depozytu nawet do 600 PLN. Aby otworzyć konto, kliknij tutaj.
Aby odebrać swój bonus, odwiedź nasz Live Chat 24/7 lub wyślij e-mail na adres [email protected].
Aby obstawiać przy pomocy bonusu wystarczy, że jednokrotnie obrócisz kwotę depozytu na wybrane przez Ciebie dyscypliny sportowe.
&lt;script type=&quot;text/javascript&quot; src=&quot;http://media.lsbetmedia.com/ad.aspx?pid=979699&amp;bid=4041&quot;&gt;&lt;/script&gt;
Zasady:
1. Z oferty mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci LSbet.com.
2. Wyłącznie klienci, którzy dokonali depozytu na LSbet.com kwalifikują się do tej promocji.
3. Minimalna kwota kwalifikacyjnego depozytu to 50 PLN.
4. Maksymalna kwota bonusu wynosi 600 PLN.
5. Aby odebrać bonus, gracz może zgłosić się na Live Chat 24/7 albo wysłać email pod adres [email protected].
6. Aby kwalifikować się do bonusu, gracz musi zagrać za całą kwotę kwalifikacyjnego depozytu z minimalnym kursem 1.70 dla zakładów pojedynczych. W przypadku multizakładu (ekspresu) aby spełnić warunki obrotu, wszystkie wybory w multizakładzie muszą być o kursie co najmniej 1.50. Wszystkie zakłady muszą być rozliczone.
7. Jeśli obrót depozytu wraz z bonusem nie jest zakończony w ciągu 90 dni od dnia pierwszego kwalifikacyjnego depozytu, kwota bonusu oraz pochodzące z niego wygrane będą anulowane.
8. Gracze z Polski muszą obrócić swój depozyt wraz z bonusem co najmniej 6 razy przed zleceniem wypłaty.
9. Zlecenie wypłaty środków przed otrzymaniem bonusu spowoduje utratę kwalifikowalności bonusu.
10. W przypadku wcześniejszej wypłaty, kwota bonusu oraz pochodzące z niego wygrane będą anulowane.
11. Zakłady, zawierające free bet, nie są wliczane do wymagań obrotu.
12. Wszystkie pojedyncze zakłady z kursem niższym niż 1.70 nie będą wliczane do wymagań obrotu bonusu. W przypadku multizakładu (ekspresu) aby spełnić warunki obrotu, wszystkie wybory w multizakładzie muszą być o kursie co najmniej 1.50. Wszystkie zakłady muszą być rozliczone. Zakłady postawione na wszystkie rodzaje Handicap albo Over/Under (Powyżej/Poniżej) nie będą wliczane do wymagań obrotu.
13. Tylko pierwsze €50 EUR każdego zakładu będą wliczane do wymagań obrotu bonusu.
14. Kilka identycznych zakładów (mirror bets) będą traktowane jako jeden zakład wobec wymagań obrotu środków.
15. W przypadku przeniesienia środków Bonusu Powitalnegoze Sportu do Kasyna, Live Kasyna oraz Gier, wartość bonusu oraz pochodząca z niego wygrana zostaną anulowane.
16. Zakłady, dla których realizuje się funkcja Cash Out, nie będą wliczane do wymagań obrotu.
17. Mają zastosowanie przepisy Ogólnych Zasad i Warunków Bonusowych.
 
A 185

adikos

Użytkownik
bardzo szybko limitują i potrafią zamykać konta ot tak, mając tylko podejrzenia, ich klonem jest Bettilt, znajomy dostał limit w trakcie obrotu bonusa do kilkunastu zł, a gdy pytał jak ma kilka tysięcy obrócić to mu bezczelnie odpowiedzieli to nie nasz problem.
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Nie polecam. Robia wszystko, co tylko moga aby uprzykrzyc zycie graczom, wyplaty wiekszych kwot to juz sa problemy.
Jesli ktos chce ryzykowac pieniadze na zakladach, denerwowac sie a przy wygranej uzerac z nimi, to wplacajcie sobie.
 
Z 123

zakucyk

Użytkownik
Kiedyś już opisałem moje doświadczenie z nimi.
Połasiłem się na podobny bonus powitalny i po 2 wygranych zakładach za 200pln, zlimitowali mnie do 10pln!

Kazali mi resztę bonusu obracać tą stawką (warunki obrotu bardzo wymagające)
więc pozostało mi tylko masowe stawianie zakładów a, że kursy mają beznadziejne to w ostatecznym rozrachunku i tak skończyłem na zero.
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
Dobrze ze spytalem bo jeszcze bym sie skusił jak otobet ostatnio.... - wszystkie opinie w jednym kierunku - ZDEZCYDOWANE DZIADOSTWO - aż szkoda Marcin że wrzucasz takie firmy i narazisz kogos na strate kasy jak nie poczyta opinii ;)
 
A 185

adikos

Użytkownik
szkoda że administrator tego forum wcześniej nie sprawdza wiarygodności danego buka i dalej powtarza ten sam błąd, a nauczka z Otobet gdzie reklama była prawie cały czas na tym forum niczego go nie nauczyła.
 
Do góry Bottom