>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

LTDPoker

Status
Zamknięty.
L 0

ltdsupportpolan

Użytkownik
Witam!!!

Pan support ltd nie dal mi nawet nic wyjasnic!!!!! Po tym jak dostalem sponsorship we wtorek kolo 23, mialem problemy z kompem, dopiero teraz wszystko dziala mi dobrze, Panie ltdsupportpoland wiedz ze sprawe tego skanu nie zostawie tak w spokoju bo po 1sze pokaz forumowiczom na kogo bylo konto na ktore przyznales kase, po 2 nie powinienes nigdy udostepniac skanu dowodu nikomu, masz akurat pecha bo ja mieszkam w bloku policyjnym, w ktorym kazdy, w tym moj ojciec, byl lub jest policjantem. ????
Co ty mowisz, dostałes sponsorship nagle sie zmyłes, na nastepny dzien byłes dostpepny na MSN i nawet nie raczyłes odpowiedziec, wysłalem Ci 2 Pw że masz czas do godziny 20.00, i nie mow że Cie nie było bo byłes na MSN i na forum ????
 
dj_spoooke 0

dj_spoooke

Użytkownik
mam swojego MSN takze u kumpla i uruchomil mu sie ze startem systemu wiec dlatego bylem dostepny ale nie siedzialem przed MSN :przeklina:
 
L 0

ltdsupportpolan

Użytkownik
mam swojego MSN takze u kumpla i uruchomil mu sie ze startem systemu wiec dlatego bylem dostepny ale nie siedzialem przed MSN :przeklina:
Byleś dostpepny ponad 30 minut , i byłeś na forum, może tez kumpel sie loguje na twoje konto na forum?? ????
 
wariatfcb 0

wariatfcb

Użytkownik
dj zachecam Cie Gorąco abys nie zostawil tej sprawy ze scanem tylko skierowal tam gdzie trzeba pozdro i licze na twoj mady wybor
 
dj_spoooke 0

dj_spoooke

Użytkownik
juz skierowalem, co do kasy to oddam ja supportowi juz sie z nim dogadalem, a co do doniesienia o popelnieniu przestepstwa, ktore zlozylem to sie zastanowie czy odwolac zeznania, strasznie duzo z tym zachodu no ale zobacze ????
a tak ps. nie wiem wariat czy prawda jest to co pisali inni uzytkownicy. ale mam nadzieje ze ty jak i kazdy inny nie bedzie probowal robic walow z moim dowodem, ostrzegam ze jezeli tylko sie dowiem o takiej rzeczy to ani sekunde nie bede sie zastanawial nad pojsciem na policje, zawsze znajdzie sie ip albo jakis punkt zaczepienia
 
N 2

najdzel9

Użytkownik
hehe nie ma to jak cytowanie postow i rozmowa na wysokim poziomie &quot;ja nie kazalem a ja nie robilem&quot; . dogadajcie sie jakos na tym msn jak normalni ludzie oddaj mu te 50 baksow lub wplac do tonyg a z tym dowodem to nie wiem moze nikt nie bedzie robil walow
 
R 0

renton

Użytkownik
Nie ma co narzekac na polski suport, ja wczoraj napisalem pierwszy raz i po kilku zdaniach i godzinie oczekiwania 50$ znalazło sie na TonyG Poker. Tak wiec polecam korzystac z polskiego suportu, i nie narzekac na niego
 
jordan 0

jordan

Użytkownik
witam. Czy moze ktos mi wyjasnic promocje na LTDPoker? Zalozyme dzis tam konto oraz na tony g wpisujac ich kod bonuswy. Co mam zrobic teraz? wyslac im skan dowodu? Wystarczy jedno konto na tony g czy musze zalozyc jeszcze na tych innych stronach? czy moglby ktos mi wyjasnic dzialanie tej promocji
pozdrawiam
 
jordan 0

jordan

Użytkownik
Panowie o co tu chodzi? Ta firma LTDPoker to oszusci? Oszukali was? Nie wiem czy wysylac im skan dowodu czy nie.
 
R 0

renton

Użytkownik
oraz zrobi kilka przekretow z waszymi dowodami
Ja dostalem sponsorshipa bez wysylania dowodu polskiemu suportowi, wiec nie wiem czy moze zrobic jakies przekrety. no chyba ze ma dostep do bazy LTD, ale pewnie by wtedy odpowiedzial slono za takie rzeczy. Wiec nie wydaje mi sie ze trzeba bac sie o wysylanie skanow firmie LTD
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Jordan, i reszta
Zapraszam do innego działu z tymi postami :spokodfhgfh:
Do czasu wyjaśnienia - zamykam. :-?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom