>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźne granie, wbrew ocenie buka

incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Czuj numer 2:
Birmingham - Middlesbrough OU
Osasuna - Rayo OU
Gubbio - Nocerina 23
Ajaccio - St. Etienne OU
Havre - Tours OU
Monaco - Sedan OU
Austria - Kapfenberger OU
St. Polten - Vienna OU
Paksi - Lombard OU
Nitra - Zylina 23
Galatasaray - Gaziantepspor OU
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Czuj numer 2:
Birmingham - Middlesbrough OU ✅ 3:2
Osasuna - Rayo OU ✅ 1:0
Gubbio - Nocerina 23 ✅ 2:1
Ajaccio - St. Etienne OU ✅ 0:0
Havre - Tours OU ⛔ 3:0
Monaco - Sedan OU ✅ 3:1
Austria - Kapfenberger OU ⛔ 2:0
St. Polten - Vienna OU ✅ 2:2
Paksi - Lombard OU ⛔ 2:0
Nitra - Zylina 23 ✅ 2:0
Galatasaray - Gaziantepspor OU ⛔ 1:1
Też niezły plus ????
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
fart nr 3:
QPR - Aston OU
Getafe - Malaga OU
Juventus - Torino OU
Brescia - Verona OU
Leverkusen - Nurnberg OU
Bayern - Borussia OU
Pogon - Podbeskidzie OU
Wisła - Górnik 23
Club Brugge - Mechelan OU
Lierse - Mons OU
Cibalia - Zagrzeb 23
Slaven - Osijek 23
Xanthi - Asteras 23
Celje - Rudar 23
Basel - St. Gallen OU
Donieck - Dniepro 23
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
trzecie podejscie to niewypał...
ALE WRÓĆMY DO PIERWOTNYCH ZAŁOŻEŃ:
spójrzcie jakie value jest na mecz Szachtar - Juventus
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
buku ocenia powyższy mecz na remis. Słusznie, ale może warto pociagnąć DNB 2. Dostać za Juve (które musi nie przegrać) 2,10 to wielka okazja!
 
D 77

dalik

Użytkownik
Niby tak ale jak paniczki polecą na drugi koniec Ukrainy to już tak kolorowo nie będzie.
Zauważ jak &quot;Szachtar&quot; gra u siebie.
Myślę, że stąd ten kurs taki wysoki (nie wiem jak tam składy).
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
X2 to 1,35 więc zbyt duże ryzyko, ale już przy tych 2,10 to wydaje się że warto!
Owszem Szachtar na relaksie więc to zawsze pozwala grać z fantazją, a fantazję piłkarze Górnika mają...
Z drugiej strony, Juventus to wspaniała taktyka, gdzie przy pełnej koncentracji zawodników jest nie do zniszczenia.
Bardziej może interesować, czy Abramowicz nie porozumiał się z jakąś premią dla Doniecka za wygraną ????
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
buku ocenia powyższy mecz na remis. Słusznie, ale może warto pociagnąć DNB 2. Dostać za Juve (które musi nie przegrać) 2,10 to wielka okazja!
0:1 ✅
Dzis podobne zdarzenie to mecz Genk - Basel
Remis gości daje im awans, Genk pewny swego. ale tu dnb2 trochę słabsze 1,80 ale remis już 2,50
Dalik, ciebie powinien zaintersować mecz Udinese - Liverpool dnb1 3,00!
 
K 0

ktosos

Użytkownik
Hej
Systemy w modzie. Zamierzam sobie potestować kilka spostrzeżeń i liczę na wasze uwagi i sugestie.
Bym odpisał, ale na tym forum edi wywala każdy post który nie jest zgodny z
polityką forum. I tak i tak skasuje mój post, więc nie wysilając się, powiem
krótko - system który opisałeś nie ma najmniejszego sensu. Równie dobrze możesz
podejmować decyzję na podstawie rzutu monetą.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@ktosos,
odpisuj śmiało tak jak chciałeś, ponieważ błędnie przypisujesz mi funkcję Admina czy moderatora, których na FB akurat nie pełnię - bo jestem tu takim samym zwykłym użytkownikiem jak i Ty.

Tak więc to nie ja usunąłem Twoje posty - czyli kolejny już raz bezczelnie kłamiesz, pisząc cokolwiek o mnie.

A zatem może raczej to w swoim postępowaniu* szukaj powodu usuwania Twoich wpisów przez administrację forum ...

* świadome przeinaczanie i zmienianie treści oraz kontekstu wypowiedzi innego użytkownika, zamieszczanie spamu , czyli treści zupełnie niepowiązanych z tematyką wątku .

.
 
K 0

ktosos

Użytkownik
@ktosos,
odpisuj śmiało tak jak chciałeś, ponieważ błędnie przypisujesz mi funkcję Admina czy moderatora, których na FB akurat nie pełnię - bo jestem tu takim samym zwykłym użytkownikiem jak i Ty.
Wyraznie napisali moderatorzy (jesli to naprawde Ty nim nie jestes) ze na zyczenie
uzytkownikow usuwaja posty.

Tak więc to nie ja usunąłem Twoje posty - czyli kolejny już raz bezczelnie kłamiesz, pisząc cokolwiek o mnie.
Obnazam Twoje klamstwa. W poprzednim watku przytoczyles dobry system, a
jak pozniej sie okazalo, nie miales nawet narzedzia do jego analizy i musiales
kogos innego na forum prosic aby zrobil. Skad niby wiesz ze to dobry system,
jak nie masz narzedzi?

A zatem może raczej to w swoim postępowaniu* szukaj powodu usuwania Twoich wpisów przez administrację forum ...
* świadome przeinaczanie i zmienianie treści oraz kontekstu wypowiedzi innego użytkownika, zamieszczanie spamu , czyli treści zupełnie niepowiązanych z tematyką wątku .
Ja podalem uczciwie analize dwoch lig. Przy kazdym meczu byly wszystkie
informacjie, ilosc wygranych, przegranych, kursy, czy grac, na co grac, itd.
Nie zrobiles nawet w 20% tak dokladnej analizy jak ja. Ale niestety dla
Ciebie okazalo sie system raz zarabial, a drugi raz tracil - czyli skutecznosc
losowa. Dlatego usunales post, albo kazales usunac - na jedno
wychodzi.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Nie wiem czy Ty masz większe z sobą problemy natury okulistycznej ( z czytaniem ) czy psychiatrycznej ( z logicznym myśleniem ) - a może nawet równie silnie dotykające obu tych obszarów ogólnie rozumianego ludzkiego zdrowia.

Bo skoro uzyskałeś od moderatorów informację , że to oni na życzenie użytkowników usuwają posty , to powienieneś wiedzieć że o to wnioskuje się w sposób oficjalny i z mojej strony dotyczyło to wyłącznie jednego Twojego wpisu z powodu tu podanego:

http://forum.bukmacherskie.com/f16/spam-wpisujecie-tutaj-kto-spamuje-17847-21.html

..........

Napisałeś &quot;W poprzednim watku przytoczyles dobry system, a
jak pozniej sie okazalo, nie miales nawet narzedzia do jego analizy i musiales
kogos innego na forum prosic aby zrobil&quot;

Gdzie i kiedy NIBY TO zwracałem się do kogokolwiek o zrobienie jakiegolwiek zestawienia czy analizy???

Naucz się czytać ze zrozumieniem, bo kolejny już raz fałszujesz moje wypowiedzi - gdyż mój wpis był informacją skierowaną do @ziz99 jak ma to prawidłowo robić, podaną mu już po tym gdy zamieścił tabelki zrobione niezgodnie z zasadami tej metody i w odpowiedzi szczególowo opisałem mu , jakimi kryteriami ma się posługiwać , aby to co sam ze swojej inicjatywy poprzednio zrobił, było już na gruncie tej metody prawidłowe...

Więc nie pisz totalnych bzdur - zmieniając kolejność wpisów @ziz99 i mojej dla niego odpowiedzi , korygującej zamieszczone przez niego wyniki , wobec ich niezgodności z algorytmem tej metody.

.............

Piszesz: &quot;Ja podalem uczciwie analize dwoch lig.&quot;

Ale zaśmiecasz ten wątek o metodzie ukierunkowanej wyłącznie na hokeju - o czym jasno tytuł wątku zaświadcza - SPAMEM w postaci wpisu dotyczącego owszem 2 lig, ale piłki nożnej !!!

I właśnie dlatego, że ja nie odnoszę tej metody do piłki nożnej , gdyż na jej gruncie ona nie funkcjonuje - to aby zapobiec ew. nieporozumieniom , założyłem oddzielny wątek dla testów innych dyscyplin , gdy tylko użytkownicy w tym hokejowym wątku zaczęli podawać swoje spostrzeżenia z obszarów innych niż hokej.

W tej sytuacji wniosłem do administracji FB prośbę o usunięcie tego wczorajszego Twojego wpisu w wątku &quot;Krótkookresowa analiza formy w hokeju&quot;.

Poprzednie Twoje wpisy zostały z tego w/w wątku usunięte poza moim na to wpływem - i nie buduj swoich chorych teorii spiskowych:

&quot;na tym forum edi wywala każdy post który nie jest zgodny z
polityką forum. I tak i tak skasuje mój post...&quot;

na błędnych przesłankach, bo to kolejny raz może zaprowadzić Cię jedynie do wyciągnięcia fałszywych wniosków, czyli znowu Twoja ręka powędruje do urynału ???? jak ma to dotąd miejsce w odniesieniu do Twojego zakłamanego w/w bajdurzenia, czyli z gruntu chorego pisania o sprawach, które mają miejsce jedynie w Twoim czerepie wielce rubasznym, ponieważ ewidentnie kłamałeś na mój temat pisząc że ja :

a/ zwracałem się do kogoś o robienie dla mnie w wątku statystyk czy analiz
b/ usuwam na forum posty

Nie wiem czy to tylko wpływ pory roku i śnieżnej aury, ale wraz z Twoją obecnością na forum nasuwa mi się takie skojarzenie, że od od 3.12 poczet forumowych bałwanków został powiększony...


.
 
K 0

ktosos

Użytkownik
Gdzie i kiedy NIBY TO zwracałem się do kogokolwiek o zrobienie jakiegolwiek zestawienia czy analizy???
Prosta logika:
Po pierwsze:
Prosisz kogoś o prowadzenie wątku, więc sam nie więcej materiałów na
poparcie skuteczności systemu.
tremen &gt;&gt;&gt; mam prośbę: jeśli dasz radę i masz na to ochotę i czas, to poprowdź proszę dalej ten wątek, bo już wiesz o co tu chodzi.
Po drugie:
Ktoś porusza temat symulacji w excelu, nie podejmujesz tematu.
&gt;Edi8, można przecież migiem zrobić symulacje dla każdej ligi w excelu i system zweryfikowany
Rację trzeba Ci przyznać, że wprost nie prosiłeś. Ja potrafię przeprosić.
Przestaw zestawienie dla kilku lig z kilku krajów z kliku sezonów (absolutne
minimum to 100 zestawień), to to Cię przeproszę za błędne wnioski i uznam
ze swoją metodę sprawdzałeś.
Pozdrawiam
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Wobec tego, że kilku userów FB napisało do mnie abym nie karmił tego trolla , który zaistniał na forum 3.12 - to kończąc z nim korespondencję , napiszę mu tylko:

@ktosos,

podana przez Ciebie liczba 100 jest bardzo dobra, ale co do ilości godzin jakie radzę Ci, abyś przesiedział gołą dupą na lodzie - bo wtedy wobec odmrożenia sobie tej zadniej części ciała , zacząłbyś w końcu do myślenia używać głowy!

Wtedy wiedziałbyś, że tamten wątek:

http://forum.bukmacherskie.com/f18/krotkookresowa-analiza-formy-w-hokeju-50985.html

został założony przeze mnie 30.11.2010 roku czyli ponad 2 lata temu i moja korespondencja do @tremena który jako pierwszy użytkownik podał w tym wątku swoje typy wg tej metody - była zaproszeniem go do dalszego ich podawania i samodzielnego rozliczania, a nie jakąkolwiek prośbą o robienie przez niego analiz i zestawień.

Było to tego samego dnia, w którym wątek został założony, więc także 30.11.2010 - co skutecznie dowodzi, jak bezczelnie kłamiesz.

Kłamstwem jest także to co napisałeś, że nie odniosłem się do wpisu @ziz99 , bo wykryłem i wskazałem mu błędy jakie są w jego tabelkach oraz nakierowałem go na właściwe tory w tym zakresie.

Jako najlepsze zastosowanie typów wygenerowanych tą metodą , wskazałem grę na sklejki 2-3 elementowe, czyli kupony AKO - a zatem wobec pełnej dowolności u czytelników wątku w ich z sobą sklejaniu do dubli czy trebli , nie ma tu przełożenia na wyniki gry takich kuponów AKO, gdy nie są znane takie dobory z wielu typów dziennie.
Zatem nie może tu być mowy o żadnej &quot;automatycznej analizie&quot; , wobec braku wejściowych dla niej danych w postaci takich kilkuelementowych kuponów AKO.

Jednak już blisko 11000 odwiedzin wątku zaświadcza o zainteresowaniu nim wśród userów FB.

Na tym kończę ten dialog i wybacz ale nie będę Cię już zaszczycał odpowiedziami - w zgodzie z duchem treści z pm od rozsądnych użytkowników tego forum.

P.s: tak więc udaj się na lód i wykonaj moje zalecenie, a to powinno pomóc w zamrożeniu dotąd używanej przez Ciebie do myślenia części ciała a przecież do tego zbędnej , a uruchomieniu tej którą normalni ludzie a nie oszołomy Twojego pokroju myślą...

Żegnam!

.
 
K 0

ktosos

Użytkownik
podana przez Ciebie liczba 100 jest bardzo dobra, ale co do ilości godzin jakie radzę Ci, abyś przesiedział gołą dupą na lodzie - bo wtedy wobec odmrożenia sobie tej zadniej części ciała , zacząłbyś w końcu do myślenia używać głowy!
Taka odpowiedz upewnia mnie ze nie myliłem się. Nie masz narzędzia do
automatycznej analizy, a więc nie możesz mieć pojęcia czy metoda którą
zaprezentowałeś sprawdzała się chociaż na danych historycznych - a co
dopiero na danych w przyszłości. Jakbyś zajmował się badaniem systemów,
to byś miał zarówno dane, narzędzia i wiedział ile analiz trzeba zrobić aby
uzyskać określony przedział ufności. Więc swoje przeprosiny wycofuję.
Teraz wiem na pewno, że piszesz na forum to co Ci się w nocy przyśni
bez żadnych racjonalnych uzasadnień.
 
Do góry Bottom