>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

lukbor10

Status
Zamknięty.
L 209

lukbor10

Użytkownik
Na wstepie swieze info z Wrocławia. Kursów jeszcze nie ma, ale pewno jakis się zamuli i na wejsciu bedzie mozna co nieco upolować. jeżeli ktos ma jeszcze jakies wątpliwości, to dzisiaj na meczu rozmawiałem z koleszka ze Śląska i Sharksi wjezdzaja kopaczom na trening. poza tym Wisełce punkty się przydadzą pewnie za rok, a w przyrodzie nic nie ginie.
Innej opcji po prostu byc nie może.

Wisła - Śląsk 2 2.10 Betsafe 5/5 ✅
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Miedź II Legnica - Sokół Wielka Lipa 1 1.70 Betsafe 3/5 ⛔ 1-1

Taki typ ode mnie. Pierwsza drużyna Miedzi została przejęta niedawno przez nowego właściciela, który chce zbudować porzadna markę w polskiej piłce w Legnicy. I plan swój realizuje ze sporym rozmachem. Baniak na ławce, na murawie Zakrzewski , Bledzewski czy Madejski...na 2 ligowe warunki to plejada gwiazd.

Rezerwy Miedzi grają aktualnie w IV lidze http://www.90minut.pl/liga/0/liga5658.html. idzie im niezbyt dobrze, ale wszystko dlatego, że zepsół ten budowany był od początku sezonu w oparciu o młode nazwiska i 2ligowców odbudowujących swoją formę.

Sytuacja w tabeli nie jest zbyt ciekawa, pierwsza drużyna na 90% wejdzie do 1 ligi. Właściciel na pewno nie pozwoli, aby była tak duża dysproporcja miedzy dwoma druzynami i nie ma opcji zeby spuscic rezerwy do Okręgówki. Dlatego też taki mecz jak w niedziele wygrać po prostu muszą.

Wczoraj rozmawiałem z pania prezes, na ten mecz do rezerw na 90% leci Szewczuk, który średnio sobie radzi w pierwszej druzynie i w IVlidze ma potwierdzic sens kontynuowania z nim wspolpracy. Ponadto rozmawiałem z Zielińskim (chlopak spuszczony do rezerw) , mowil mi ze wypluje płuca w rezerwach, ale wóci do 18stki meczowej.

ponadto całkiem możliwe, że Miedź zapewni sobie awans do I ligi na 2,3 kolejki przed końcem i baniak w ostatnich meczach da pograć młodzieży , wiec chcac sie pokazac szerszej publicznosci musza chlopaki grac zmotywowani.

generalnie wszystko w tyum meczu przemawia za Miedzią II, a kurs 1,70 to value.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
III liga dolnośląsko - lubelska

Promień Żary - Lechia Zielona Góra 1
kurs: 1.65 (Betsafe)
stawka: 3/5

Kursów jeszcze nie ma, ale podaje juz teraz, potem zedytuje.

http://www.90minut.pl/liga/0/liga5660.html

Gospodarzom bardzo zależy na awansie. Chłopaki młode, ambitnie grają, władze klubu dały im wolną rękę stwierdzając, że udźwigną II ligę finansowo i mają walczyć na 100%.

W minioną sobotę zostali mocno podraznieni meczem lidera (Oławy). Po swoim skończonym meczu (wygranym) nasłuchiwali wieści z Trzebnicy gdzie grał lider. Okazało się, że sędzia przedłużył mecz o 7minut i w ostatnich sekundach Oława wygrała 2-1...piłkarze Promienia mocno podrażnieni tym dziwnym obrotem spraw zapowiedzieli jednak jeszcze większą walkę do końca sezonu.

Koleja rzecz..kibice Promienia (zbierają się zazwyczaj w młyn 60-100osób) nie dopingowali u siebie ze względu na konflikt z prezesem, jednak po ostatnim meczu na prośbę piłkarzy postanowili wrócić na mecz z Lechią i im pomóc.

Gospodarze w tej rundzie u siebie maja świetny bilans, remis z liderem Oławą i reszta wygranych. Ogólnie ostatnie mecze to świetna forma bo przez całą wiosnę nie zanotowali ani jednej przegranej.

Czysto piłkarsko są również lepsi.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
IV Dolnośląska

Miedź II - Kochlice 1
kurs: 1,27 Tobet
stawka: 5/5


O sytuacji w klubie już pisałem wyżej, sytuacja zmieniła się jeszcze na tyle, że asystent 1 drużyny przejął rezerwy i dostał zadanie utrzymania ich w IV lidze. Pierwsze efekty były w ostatnim meczu u siebie, zasiadł on na ławce a Rezerwy wygrały derby Legnicy z Konfeksem aż 6-0. Zacytuję wypowiedź trenera 1 drużyny przed ich ostatnim meczem w Kaliszu:

- Zagramy w Kaliszu w mocno okrojonym składzie. W sobotę, w Legnicy zostanie kilku zawodników, którzy wesprą walczące o utrzymanie się w 4.lidze rezerwy. Wszystkim w klubie bardzo zależy, żeby nasza młodzież w przyszłym sezonie ogrywała się właśnie na tym szczeblu, a nie w Okręgówce – tłumaczy „Bebeto”.
Tutaj będzie pogrom, mam znajomych w zespole Kochlic, oni już maja wyjebane na ten sezon, pogodzili się ze spadkiem i pomimo tego, że się pewnie zmobilizują na ten mecz to po 20-25min szybko zostana zweryfikowani i nic nie ugrają.

jeszcze to: http://sktm.pl/w.sobote.wszyscy.na.stadion-112.html
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Foto-Higiena Gać - Miedź II Legnica (IV dolnośląska)
typ: 2
kurs: 2,21
buk: Betsafe
stawka: 2/5 ✅

Jutro można znowu spróbować zagrać na rezerwy Miedzianki, o których pisałem już sporo poprzednio więc powtarzać się nie będę. Rywal lepszy, groźniejszy, ale kurs 2,21 warty zagrania, tymbardziej że dla pewnego awansu bez zaglądania w tabele wygrac muszą Cytat ze strony Miedzi:

Rezerwy Miedzi na ostatni mecz jadą bardzo zdeterminowane. Tylko wygrana da im utrzymanie bez konieczności oglądania się na pozostałe wyniki. Foto-Higiena już tydzień temu zapewniła sobie awans do III ligi. Duet trenerski Chrzanowski – Jacek będzie miał do dyspozycji kilku piłkarzy z pierwszego zespołu, m.in. Tomasza Szewczuka, Bena Starostę, Damiana Lenkiewicza, Tomasza Laskowskiego czy Pawła Kowala.
Szewczuk i Kowal maja sporo do udowodnienia, na pewno zagraja w tym meczu na 100%, młody Lenkiewicz robi dużą różnice na boisku nawet w 2 lidze. W dodatku ropoczyna się kompletowanie składu Miedzi na nowy sezon i to ostatni mecz w którym można się pokazać.

Wydaje mi sie, że umiejętności czystio piłkarskie tutaj przeważą i Miedź powinna ten mecz wygrać.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Dong Hyun Kim - Demian Maia MMA
typ: 1
kurs: 1.72
buk: bwin
stawka: 1,5/5

Info zza oceanu.

150.00 Dong Hyun Kim &gt; Demian Maia @ 1.65$240.00 Dong Hyun Kim &gt; Demian Maia @ 1.71Tail me here.Done a lot of research on this one, and it&#39;s going to be my biggest play to date. I think stun gun has about a 72% chance of winning this. Dong Hyun Kim via crane kick TKO in Round 1... not kiddingI won&#39;t list everything, but a couple of key points:- This fight is going to play out 90% on the feet. Kim holds a significant power and reach advantage in his jab and left cross (southpaw vs southpaw). Maia has a good left cross/hook that he can throw from everywhere, but he never plants his feet and is often off balance after throwing it. Most of his balance issues are because he&#39;s fighting wrestlers with power punches that force him to circle. Kim won&#39;t be any different.- If Kim gets tagged with punches that have gained points for his opponents, he answers immediately with a huge array of high % takedowns or (more recently) 1-2-3 combinations.- Stun gun has had the best offensive takedowns in mma for over a year now. (Not going to elaborate past that, as it is an entirely different discussion). I think that he uses them well when he gets hurt/tired. Though it must be said that maia has excellent hip escapes, and I expect that he will be able to get back to his feet within 15 seconds of being taken down.- Even if Kim does gas in round 3, Maia has/will as well- Maia is 34 and has been competing at a very high level of jits and mma for a long time (creates cardio/chin issues). Much like Wand (but in other areas), the attempt to &#39;diversify&#39; his game away from his submission background has really hurt his ability to win fights.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Bydgoszcz - Krosno
2
1.50
Tobet
4/5
handi -4,5
1,5/5
Czekałem na kursy i jest OK. Info od kolegi , który jest zawodnikiem, gospodarze bez najlepszego gracza, nie ma równiez drugiego rozgrywającego, dwa bardzo ważne ogniwa w zespole z bydgoszczy. Powinno byc bezproblemowo.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Kotwica - Tarnobrzeg
1poł typ 1
1.70
bet365
3/5
- Kotwica musi się przełamać
- bilans u siebie 3-3, w tym mecz przegrany z Asseco i Anwilem
- Kotwica u siebie zazwyczaj dobrze otwiera mecze i przeważnie wygrywa pierwsze połowy i kwarty
- Kotwica wystąpi w pełnym składzie
- Kotwica dzisiaj będzie miała wsparcie kibiców piłkarskich, którzy na pewno zmobilizują ich do walki i na pierwsze minuty wyjdą mega zmotywowani.
Kiedyś u mnie w Legnicy zmobilizowaliśmy się na mecz Miedzi z Zagłębiem w ręczną, pomimo że Miedź była rozbita kadrowo i finansowo to pierwszą połowe ze sporo silniejszym Zagłębiem zremisowali, ostatecznie przegrywając, ale media lokalne uznały tą połówke za najlepsza od X meczów Miedzi. Chłopaki grali na mega korbie.
Mecz o 18:00
Inne opcje to:
win 1Q - ale pierwsze 3-4min moga byc trochę zdeprymowani - odpuszczam.
win cały mecz, ale kurs trochę gorszy, a Kotwica lubi w 4Q &quot;odstawić cyrk&quot; chociaż dzisiaj nie powinni, dla mnie mimo wszystko bezpieczniejsza opcja z połową.
GL
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Lausanne - Lions
Typ 1
1.46
5/5 marathonbet
Dobry kurs na ten typ wystawil juz marathonbet. Roznica klas ogromna, goscie wygrali kilka meczow, ale sportowo gospodarze przewazaja na tyle, ze przerwa spokojnie ich serie. W dodatku Lausanne gralo ostatni mecz 22.12 a goscie wczoraj, wiec sporo dni odpoczynku. U siebie koa wszystkich rowno z ziemia, powinni to na spokoju ogarnac.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Zagłębie - Warta P under 2,5 2.04 2/5 pinnacle Zdziwił mnie dość duży kurs na under w tym meczu. Wiadomo, że śnieg, zima, budowanie siły i kondycji, Warta w rozsypce, w sparingach bardziej przypominaja zbieraninę, która przyjezdza poprzeszkadzać niż grac w piłkę. Ostatnio zremisowali z Górnikiem Z. , który trwał 4x25min. Zagłębie na etapie ciężkich treningów, w sparingu zagrają eksperymentalnie, watpie, aby mocno zdominowali Wartę. Jeżeli Górnik im nie strzelił gola przez 100min, to wątpie, aby Zagłębie się mocno rozstrzelało. W Polsce śnieg, przenikliwy mróz, wieje, w takich warunkach ciezko sie gra, niewazne czy na naturalnej czy sztucznej trawie. po kursie 2,04 warto zagrać.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Miedz ROW 1pol
typ 1
2,10
bet365
3/5
Mecz za chwile. Nadaje z tel. Miedz najmpcniejszym skladwm. Murawa ok.
edit: poprawione bo pisałem z fona, dodałem stawke bo zapomniałem wpisać
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
L 209

lukbor10

Użytkownik
ROW - Puszcza
typ 1
2,30
2/5
Ciekawy mecz w Rybniku, starcie dwóch 2-ligowych liderów.
Faktem niezaprzeczalnym jest, że Zachodnia jest dużo lepsza od wschodniej jesli chodzi o poziom sportowy, wystarczy spojrzeć gdzie sa w tej chwili w 1 lidze beniaminki z zachodu a gdzie ze wschodu.
ROW widziałem w starciu w Legnicy na tle bardzo mocnej Miedzi i naprawdę momentami wyglądali bardzo solidnie. Szczególnie w drugiej połowie fragmentami potrafili nawet zamknąć Miedź na ich połowie, świetne kontry, znakomicie bite stałe fragmenty. Mecz był bardzo otwarty, ale wyglądali bardzo przyzwocie. Oprócz tego z innym solidnym 1-ligowcem z Tych tez minimalna przegrana 3-4.
ROW jest bardzo mocny u siebie, ligowy bilans 6-2-0 i 2 stracone gole mówi sam za siebie. Wiadomo, że to sparing, ale to drużyna z takim śląskim charakterem. zero odpuszczania, walka o każda piłkę. bardzo mi to imponuje.
Dołączył do nich Radler 2tyg temu, powinien już wejśc w drużynę i przytrzymać defensywe.

Jakby tego było mało ostatnie 2 sparingi z 3-ligowcami Puszcza w plecy i jest lekko osłabiona.
Polecam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom