>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Luźne rozmowy] 1/2 finału Ligi Mistrzów [01-02.05.2018] - REWANŻE

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Skupmy się na Romie. Kurs już 9 na awans... ????
Może być nawet 20 na awans - Nie ma na to szans. Liverpool nie pozwoli sobie na takie pośmiewisko na jakie pozwoliła sobie Barcelona. Klopp to jest trener przez duże T i nie pozwoli aby piłkarze nie wyszli na ten mecz mając w głowie odbębnić 90 minut na luzie.... Zagrają jak by mieli wygrać mecz i to zrobią a na pewno nie przegrają 3 bramkami. Nie ma co wchodzić w taki typ - oczywiście moim zdaniem, każdy może mieć własne
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jeszcze parę słów co do wczorajszego meczu.
Oglądaliśmy chyba jeden z najlepszych meczów tegorocznej ligi mistrzów w końcu jak przystało na półfinał tych rozgrywek. Oba kluby grały na takim poziomie i na takiej szybkości, że wytrzymanie 90 minut na takiej intensywności było naprawdę ogromnym wyzwaniem i to im się udało.
Większość mówi nie o meczu ale tylko o tym, że powinien być karny dla Bayernu i zgodze się powinien być ale nie odgwizdał sędzia... Bayern przegrał awans przez sędziego? To zdanie jest śmieszne....
Bayern przegrał przez WŁASNE BŁĘDY.... Nie ma możliwości, żeby drużyna, która chce awansować do finału popełniała takie błedy w obu meczach - najpierw Rafinha potem Ulreich więc niech nikt nie mówi, że sędzia zawinił bo zawinili piłkarze Bayernu.
Jeszcze by zamknąć temat sam Muller powiedział, że przegrali finał nie przez sędziego a przez własne błędy.
 
T 33

trm

Użytkownik
No tak, własne błędy, ale chyba arbitra. Chelsea w 2009 też odpadła przez własne błędy? Bo rozumiem że w pierwszym jak i drugim przypadku te 4 karne w jedną stronę nie zrobiły by żadnej różnicy, przecież to tylko głupie jedenastki, które o dziwo przeciw Realowi prawie nigdy się nie gwiżdże. Ciekaw jestem co byś pisał gdyby Real został okradziony z kilku karnych, ale takiej sytuacji raczej nie ma co się spodziewać.
Naprawdę, rozbraja mnie retoryka kibiców Realu. Po cholerę gadać o tej jawnej kradzieży - Bayern sam sobie winien, co tam przekręty, przecież mogli strzelić więcej bramek. No pewnie, Real też mógłby wyrównać z PSG w uczciwy sposób, a skoro z Juventusem dostał karnego jakiego widzieliśmy, to czemu na identycznej zasadzie nie gwiżdże się w drugą stronę?
&quot;Niech nikt mi nie mówi, że sędzia zawinił&quot; - to jest kwintesencja waszego sposoby myślenia. Wyparcie przekrętu i zrzucanie odpowiedzialności na innych. Kilka nieodgwizdanych karnych w jedną stronę, a gdy w drugą się one zdarzają na identycznej zasadzie to od razu jedenastka. To są właśnie podwójne standardy, które dostrzegają zdecydowana większość piłkarskiego świata. Zresztą rozejrzyj się po innych forach i grupach dyskusyjnych. Wszyscy czują smród i to nie od wczoraj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Jeszcze parę słów co do wczorajszego meczu.
Oglądaliśmy chyba jeden z najlepszych meczów tegorocznej ligi mistrzów w końcu jak przystało na półfinał tych rozgrywek. Oba kluby grały na takim poziomie i na takiej szybkości, że wytrzymanie 90 minut na takiej intensywności było naprawdę ogromnym wyzwaniem i to im się udało.
Większość mówi nie o meczu ale tylko o tym, że powinien być karny dla Bayernu i zgodze się powinien być ale nie odgwizdał sędzia... Bayern przegrał awans przez sędziego? To zdanie jest śmieszne....
Bayern przegrał przez WŁASNE BŁĘDY.... Nie ma możliwości, żeby drużyna, która chce awansować do finału popełniała takie błedy w obu meczach - najpierw Rafinha potem Ulreich więc niech nikt nie mówi, że sędzia zawinił bo zawinili piłkarze Bayernu.
Jeszcze by zamknąć temat sam Muller powiedział, że przegrali finał nie przez sędziego a przez własne błędy.
Wnioskuję, że według Ciebie nie należy wspominać o błędach sędziów tak ? Wspominany tylko o błędach drużyn czy zawodników ?
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Wnioskuję, że według Ciebie nie należy wspominać o błędach sędziów tak ? Wspominany tylko o błędach drużyn czy zawodników ?
Należy nie mówię, że nie ale skoro sam zawodnik Bayernu powiedział, że nie odpadli przez sędziego tylko przez WŁASNE BŁĘDY to chyba wie lepiej niż Ty.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Należy nie mówię, że nie ale skoro sam zawodnik Bayernu powiedział, że nie odpadli przez sędziego tylko przez WŁASNE BŁĘDY to chyba wie lepiej niż Ty.
Powiedział to co widział cały świat, co nie oznacza, że nie można mówić o złej pracy sędziego. Jedno drugiego nie wyklucza. Nikt nie mówi, że Bayern odpadł przez sędziego, wszyscy mówią, że sędzia nadaje się do tarcia chrzanu.
 
R 1,6K

ranver

Użytkownik
skonczcie plakac ciagle o wczorajszym meczu i bledach sedziego bo to zalosne. Bayern mial 30 minut na strzelenie jednego gola, nie zrobili tego i odpadli. tyle.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Od kilku sezonów zastanawiam się po co są sędziowie za bramką skoro w ogóle nie pomagają?.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Od kilku sezonów zastanawiam się po co są sędziowie za bramką skoro w ogóle nie pomagają?.
Czasami nawet przeszkadzają... Widziałem parę meczy gdzie arbiter główny chciał coś zrobić prawidłowo, a zabramkowy nie mając racji go odwiódł od prawidłowej decyzji... ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Roma dziś awansuje ????
A można coś więcej... ? Bo kursy sięgają 10 więc myślę, że każdy chciałby nieźle zarobić... Miałeś jakiś sen czy jakieś podstawy sportowe do tego twierdzenia ? ????
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Roma, która nie istniała przez 80 min z Liverpoolem, przegrywając 0:5 .... Liverpool odpuścił 10 min i 2 gole strzelone, które dają faktycznie jakieś iluzoryczne szanse.......
Ale na litość Boską nie szukajcie sensacji tam gdzie jej nie będzie ... Roma nie awansuje na 1000% Bo jest drużyną po prostu za słabą. Mieli mnóstwo szczęścia i to tyle, teraz im nawet szczęście nie pomoże
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Panowie z trepla została mi pozycja Dzeko strzeli gola. Do wyjęcia 850 zł z 50 postawionych.
Przyszła mi myśl dla podbicia kurs kontrującego, aby postawić Dzeko nie strzeli plus salah gol. Co o tym myślicie ?
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Panowie z trepla została mi pozycja Dzeko strzeli gola. Do wyjęcia 850 zł z 50 postawionych.
Przyszła mi myśl dla podbicia kurs kontrującego, aby postawić Dzeko nie strzeli plus salah gol. Co o tym myślicie ?
Wtedy to nie będzie kontra więc lepiej odpuść. Przerabiałem już podobny temat gdzie grając kontrę, dopisywałem do kuponu jakieś &quot;peffki&quot; i kończyło się to źle.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Trzeba przyznać szczerze, że finał zapowiada się arcyciekawie i w głębi serca nie oszukujmy się, ale każdy z nas czuje tą niechęć do Realu. Oby wygrał Liverpool, ale kto jak kto Galaktyczni co tu dużo mówić, finał i Liga Mistrzów to dla nich jak chleb powszedni. Klopp podobno jest specem od przegrywania finałów, a Real od wygrywania? Oby było tym razem na odwrót.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
skonczcie plakac ciagle o wczorajszym meczu i bledach sedziego bo to zalosne. Bayern mial 30 minut na strzelenie jednego gola, nie zrobili tego i odpadli. tyle.
Kolejna gwiazda. Bierz popcorn i oglądaj te oszustwa każdego dnia. Tutaj nie chodzi o to kto awansował, ludzie płacą kasę, są sponsorzy i każdy chce żeby było uczciwie. Rozumiecie to ?! A te barany siedzą i nic z tym nie robią.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom