>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

[Luźne rozmowy] 1/2 finału Ligi Mistrzów [01-02.05.2018] - REWANŻE

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Weźcie załóżcie temat na forum &quot;Kontrowersje sędziowskie w LM&quot; w hyde parku i sobie dyskutujcie na ten temat, płaczcie i piszcie o niesprawiedliwości...
Nie było dzisiaj kontrowersji na niekorzyść Liverpoolu ? były co najmniej 2 karne nie odgwizdane. Dlaczego nikt o tym nie mówi ? Bo Liverpool był po prostu lepszy ponieważ oprócz tych 2 kontrowersji wygrał u siebie 5:2, dzisiaj strzelił 2 bramki i nie popełnił takiego błędu jak wczoraj Ulercih !
Płaczecie nad karnym w meczu z Juventusem, płaczecie w związku z wczorajszym Bayernem, ale to Juventus przegrał u siebie 3:0, to Bayern przegrał u siebie 1:2. Trzeba tak grać żeby mieć taką przewagę żeby liczyć się z błędami sędziowskimi i tyle w temacie...
Komentatorzy dzisiaj w canal+ mówili, że po fali krytyki po karnym w meczu z Juventusem sędziowie w ogóle już wolą nie dawać karnych. Podejrzewam, że jak by przyjrzeć się różnym klubom to wszędzie były by kontrowersje...
 
T 33

trm

Użytkownik
Spoko. Rasizm nie jest niesprawiedliwością? Po co się z nim obnosisz po całym forum? Nie wolisz sobie założyć tematu w Hyde Parku i tam wklejać obrazek?
I jeszcze jedna rzecz: jak kluby mają wywalczać przewagi jeśli sędziowie im na to nie pozwalają? Mają potem w ogóle prawo ewentualne straty odrabiać, skoro i tak są frajerami, bo przewalili pierwszy mecz, a jak w drugim ich przekręcą to i tak ich wina?
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Weźcie załóżcie temat na forum &quot;Kontrowersje sędziowskie w LM&quot; w hyde parku i sobie dyskutujcie na ten temat, płaczcie i piszcie o niesprawiedliwości...
.
Nie Ty będziesz o tym decydować kto ma o czym pisać kolego. Przeczytaj i przeanalizuj na spokojnie nazwę tego tematu w którym się wypowiadamy.
Jak grochem o ścianę. Tutaj chodzi o to by dziennikarze o tym pisali, by wywierać presję aby uefa od przyszłego sezonu wprowadziła VAR. Aby działać i iść do przodu a nie rozmawiać po każdym meczu o wielbłądach sędziów. Jak każdy machnie ręką i powie i tak tamci byli lepsi więc co tam po 1 czy 2 karnych, rękach, czerwonych kartkach. Jak niektórych czytam to mam wrażenie , że jeżeli jeden z zespołów przegrał pierwszy mecz 5-0 to w drugim spotkaniu można wystawić niewidomego sędziego z pierwszą grupą inwalidzką. Niech gwizda co chce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Wprowadzenia VARu to chyba nie chcą jedynie bukmacherzy, śmiech na sali, aby od jednego człowieka zależał wynik meczu przy takiej randze spotkania i tylu milionach oglądających osób. Czas wyjść z jaskinii i skorzystać z dobrodziejstw technologicznych w tak prestiżowych rozgrywkach jak LM.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
...rozumiem że w pierwszym jak i drugim przypadku te 4 karne (przyp. dla Bayernu) w jedną stronę nie zrobiły by żadnej różnicy, przecież to tylko głupie jedenastki, które o dziwo przeciw Realowi prawie nigdy się nie gwiżdże. Ciekaw jestem co byś pisał gdyby Real został okradziony z kilku karnych, ale takiej sytuacji raczej nie ma co się spodziewać.
Cudo!
Naprawdę, rozbraja mnie retoryka kibiców Realu. Po cholerę gadać o tej jawnej kradzieży - Bayern sam sobie winien, co tam przekręty, przecież mogli strzelić więcej bramek.
Cudo!
&quot;Niech nikt mi nie mówi, że sędzia zawinił&quot; - to jest kwintesencja waszego sposoby myślenia. Wyparcie przekrętu i zrzucanie odpowiedzialności na innych. Kilka nieodgwizdanych karnych w jedną stronę, a gdy w drugą się one zdarzają na identycznej zasadzie to od razu jedenastka. To są właśnie podwójne standardy, które dostrzegają zdecydowana większość piłkarskiego świata. Zresztą rozejrzyj się po innych forach i grupach dyskusyjnych. Wszyscy czują smród i to nie od wczoraj.
Lepiej tego co wydarzyło się w Lidze Mistrzów spuentować chyba nie można było.
I bynajmniej nie chodzi mi tu o Real, czy ktoś lubi ten klub, czy nie (a jeśli nie lubi - to dlaczego), ale faktem jest, że ta drużyna ma szczęście i dostrzega to każdy.
Ale wciąż nie brakuje takich , którzy chcą to nakryć błędami Bayernu czy niewykorzystanymi sytuacjami.
Nie zgadzam się z adamo , żeby założyć temat o błędach sędziowskich, bo to jest temat o typowaniu.
Sam postawiłeś na awans Romy i po wczorajszym meczu mam bardzo mieszane odczucia, bo Romie należały się nie tylko dwa karne, ale też po ręce zawodnika Liverpoolu powinien on wylecieć z boiska. Dziwię się też, jakim cudem sędzia liniowy dostrzegł spalonego w pierwszej sytuacji. Tam spalonego nie było, &quot;ciutkę brakło&quot;, ale w takiej sytuacji wykładnia jest prosta - czyli na korzyść atakującego.
Wczoraj Roma była o klasę lepsza i zaslużyła na awans. Sporo niewykorzystanych sytuacji, kilka razy obite słupki.
W efekcie tych pomyłek - mam odczucia, że w finale zagrają dwa słabsze zespoły!
I jeszcze jedno adamo
To jest temat o LM, czyli najbardziej preztiżowych rozgrywkach piłkarskich w Europie. Co roku dochodzi tam do pomyłek albo wręcz jawnych przekrętów. Po co takie drużyny jak teraz Bayern i Roma mają sobie wypruwać żyły, jak na końcu ich wysiłek zostaje zniweczony przez sędziów. Jakim cudem w tych rozgrywkach nie ma VAR-u. Dlaczego go nie ma?
Jak długo z bezstronnych kibiców można robić wała?
Ile jeszcze będę czytał &quot;pierd....ia&quot; że Bayern czy Roma mogły wykorzystać sytuacje, nie popełnić takich błędów. Może komuś to pasuje taka interpretacja i takie &quot;sukcesy&quot;.
Poza tym co innego błąd sędziego w rozgrywkach ligowych, a co innego w pucharach.
W lidze można to jeszcze nadrobić, a pucharach się odpada
Jeśli ktoś uważa inaczej - życzę mu dobrego samopoczucia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
T 33

trm

Użytkownik
VAR trzeba wprowadzić. Nie interesuje mnie gadanie, że to spowalnia mecz. Wolę poczekać chwilę i dać arbitrom możliwość podjęcia prawidłowej decyzji niż zrzucić na nich całą odpowiedzialność ze decyzję, którą trzeba podjąć w ułamku sekundy. Oczywiście, to są tylko ludzie i błędy są wpisane w ten zawód, ale jeśli mylą się od dłuższego czasu w jednym kierunku i co roku powtarzają ten sam schemat to już nie można mówić o przypadku.
W tym sezonie finał LM ustalili sędziowie.W przyszłym może być tak samo.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Nie Ty będziesz o tym decydować kto ma o czym pisać kolego. Przeczytaj i przeanalizuj na spokojnie nazwę tego tematu w którym się wypowiadamy.
Jak grochem o ścianę. Tutaj chodzi o to by dziennikarze o tym pisali, by wywierać presję aby uefa od przyszłego sezonu wprowadziła VAR. Aby działać i iść do przodu a nie rozmawiać po każdym meczu o wielbłądach sędziów. Jak każdy machnie ręką i powie i tak tamci byli lepsi więc co tam po 1 czy 2 karnych, rękach, czerwonych kartkach. Jak niektórych czytam to mam wrażenie , że jeżeli jeden z zespołów przegrał pierwszy mecz 5-0 to w drugim spotkaniu można wystawić niewidomego sędziego z pierwszą grupą inwalidzką. Niech gwizda co chce.
Ty lepiej podaj jakieś trafne typy panie, bo po wypowiedziach widzę, że nie dzielisz się swoją skutecznością na poziomie conajmniej 70 procent ????
Kurs na LFC z remisem @1.66 dla mnie to value, ale jestem kibicem czerwonych od prawie 15 lat. Czy ktoś widzi to podobnie???
Trzebaby dołożyć coś do kombinacji i wchodze w to bardzo grubo, np. z overem 2,5 wychodzi już piękne @2.90 ale boję się 1-1, czy przy dwóch typowo ofensywnie nastawionych teamach to możliwe? :movember: z overem 1.5 to tylko @1.95 a bttsem @2.35 hmmmm bedzie ten over 2.5/3.5 w finale???
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Real @2.25 biorę to jak uchodźca zasiłek. Obrona The Reds to jakiś śmiech na sali z van Dijkiem za 80 milionów na czele.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Sam postawiłeś na awans Romy i po wczorajszym meczu mam bardzo mieszane odczucia, bo Romie należały się nie tylko dwa karne, ale też po ręce zawodnika Liverpoolu powinien on wylecieć z boiska. Dziwię się też, jakim cudem sędzia liniowy dostrzegł spalonego w pierwszej sytuacji. Tam spalonego nie było, &quot;ciutkę brakło&quot;, ale w takiej sytuacji wykładnia jest prosta - czyli na korzyść atakującego.
Wczoraj Roma była o klasę lepsza i zaslużyła na awans. Sporo niewykorzystanych sytuacji, kilka razy obite słupki.
W efekcie tych pomyłek - mam odczucia, że w finale zagrają dwa słabsze zespoły!
I jeszcze jedno adamo
To jest temat o LM, czyli najbardziej preztiżowych rozgrywkach piłkarskich w Europie. Co roku dochodzi tam do pomyłek albo wręcz jawnych przekrętów. Po co takie drużyny jak teraz Bayern i Roma mają sobie wypruwać żyły, jak na końcu ich wysiłek zostaje zniweczony przez sędziów. Jakim cudem w tych rozgrywkach nie ma VAR-u. Dlaczego go nie ma?
Jak długo z bezstronnych kibiców można robić wała?
Ile jeszcze będę czytał &quot;pierd....ia&quot; że Bayern czy Roma mogły wykorzystać sytuacje, nie popełnić takich błędów. Może komuś to pasuje taka interpretacja i takie &quot;sukcesy&quot;.
No właśnie postawiłem na awans Romy, ale czy widzicie żebym płakał z powodu tych błędów sędziowskich ? Wliczam to do ryzyka.
Pamiętam jak w zeszłym sezonie był mecz Legii gdzie był ważny błąd sędziowski na korzyść Legii. Wkleiłem śmieszny obrazek z sędzią i wtedy na forum posypały się gromy z jasnego nieba... Jak ci ludzie wtedy argumentowali, że sędzia to tylko człowiek, że ma prawo itd... Widać spojrzenie zależy od tego jak komu wygodniej... Zobaczymy jak Polsce na mundialu coś sędziowie sprezentują... Przyrzekam będę pierwszy który zacznie krzyczeć o sprzedajnej FIFA !
Musicie mnie dobrze zrozumieć - ja też jestem za VARem, też mnie irytują te błędy tylko uważacie, że jak popłaczecie na forum bukmacherskim to coś zmieni ? Kluby mają milony dolarów, dziennikarze sportowi mają siłę przebicia, politycy - to są grupy nacisku, a my tu powiiniśmy wyłącznie skupić się na właściwym typowaniu w oparciu o status quo. To już lepiej zróbcie jakąś akcę na facebooku albo napiszcie jakąś petcyję o VAR i to będzie miało sens... Mnie nie chodzi o to, że się z tym zgadzam tylko uważam, że marnujemy tu czas na takie dyskusje, a do tego jeszcze emocjonalnie możemy wpływać na prawidłowe typy żeby np podświadomie &quot;pomóc przeciwnikowi np. Realu jako poszkodowanemu.
 
R 1,6K

ranver

Użytkownik
Smieszy mnie te mowienie o bledach sedziowskich na korzysc Realu, mieli troche szczescia ok, ale zdejmijcie klapki z oczu i jezeli krytykujecie sedziow w spotkaniach Krolewskich robcie to samo jezeli chodzi o The Reds. Mecz z City, i prawidolowy gol Sane do przerwy widze juz poszedl w zapomnienie , sedzia nie uznaje , byloby 2-0 i Liverpoolu juz dzis bysmy nie ogladali to bardziej niz pewne, wczoraj to samo , zagranie reka a wiec karny i czerwona bo pilka leciala w swiatlo bramki, robi sie 3-2 11 na 10 i 30 minut do konca, do tego odgwizdane 2 spalone. ktorych nie bylo. Troche obiektywizmu.
 
J 185

jkj

Użytkownik
Jeśli piszesz o golu na 2:0 to ja mogę rowniez powiedziec ze gol na 1:0 nie powinnien być bo był faul .Sterling o ile dobrze pamietam na lini bocznej faulował i nie było by 1:0 nawet.Real awansował przeszedł najtrudniejsza drogę do finału Psg,juve,bayern.Jest obecnie najlepszym klubem na świecie i liczę że zdobedzie kolejny tez lm.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Ja trochę nie czaję tych arbitrów robią co chcą i tyle. Moja wściekłość nie ma ceny Roma kartka w 1 połowie zamykała kupon na bardzo dużą sume. Ale to bardziej mnie wkurza czemu arbiter nie dał kartki dla El Sharaawy za nurkowanie w polu karnym gdzie chciał wymusić karnego. Tam kartke powinien pokazać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom