>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Luźne rozmowy] 1/2 finału Ligi Mistrzów [24-25.04.2018]

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP

Zapraszamy Was do luźnych sugestii i rozmów na temat powyższych spotkań 1/2 finału Ligi Mistrzów. W tym temacie nie trzeba podpierać swoich typów, propozycji analizami. Rozmawiamy na spokojnie i kulturalnie.
Kto Waszym zdaniem jest faworytem powyższych spotkań? Czy możemy​
 
dokladnewyniki 88

dokladnewyniki

Użytkownik
Każdy może wygrać tylko żeby nie byli to Hiszpanie. Już od kilku lat uefa ciągnie za uszy Real i Barce bo to jest dla nich naj korzystniejszy finał. Wiadomo, że dobre kluby z wielkimi nazwiskami najlepiej się sprzedają.
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Każdy może wygrać tylko żeby nie byli to Hiszpanie. Już od kilku lat uefa ciągnie za uszy Real i Barce bo to jest dla nich naj korzystniejszy finał. Wiadomo, że dobre kluby z wielkimi nazwiskami najlepiej się sprzedają.
No widać, jak Barcelonę dociągnęli. W meczu Real — Juve też nie ma co doszukiwać się jakichś spisków. Nie takie błędy sędziowie popełniali, choć wg mnie nie popełnił żadnego błędu. Mógł gwizdnąć, na pewno jakiś atak był, z równowagi też go wytrącił. Jakby nie gwizdnął, a Real odpadłby w dogrywce, byłoby jechanie w drugą stronę, że Juve ciągną za uszy i tak dalej.
Co do tego, że to ostatnia minuta czy doliczony czas nie ma żadnego znaczenia. Jak jest faul w polu karnym to czy pierwsza minuta, czy ostatnia, ma być zagwizdany.
Ciekawi mnie tylko losowanie. Dziwny zbieg okoliczności. Raz, że buki najmniejszy kurs jako przeciwnika dla Realu, dawały właśnie na Bayern. Dwa te informacje z serwisu sprzedaży biletów Romy, że wejściówki sprzedawane na Roma - Liverpool. Gdzieś widziałem, że to 8 proc. szans było, biorąc pod uwagę kolejność meczów. Może UEFA nie chciała finału Real - Bayern?
Jak dla mnie awans Realu (żeby nie było, na co dzień kibicuję Chelsea) raczej niezagrożony. Przygasł Bayern. Gdyby to nie Sevilla pewnie by ich już nie było. W drugiej parze ciekawie. W pierwszej kolejności myślałem Liverpool, ale Roma już z Chelsea pokazała się z niezłej strony. Dwa mecze z Barceloną też na wysokim poziomie, więc kto wie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Gdyby to nie była Sevilla graliby pewnie inaczej niż z Sevillą ;) hehe fajne masz rozumowanie
Real do meczu z PSG był wyśmiewany w całej Europie a ZZ z dnia na dzień miał być zwolniony
do 80 min z PSG Real cały czas się ośmieszał a wyszło 3-1 , wypadł Neymar , Real wygrał w &quot;cuglach&quot; awans.Potem ujrzeliśmy wielki mecz w Turynie i wielki na Bernabeu.W ten sposób rodziła się potęga królewskich , identycznie w poprzednich latach.Wybaczcie ten ton no ale mi się chce śmiać.Jeżeli macie wątpliwości zapytajcie bukmacherów dlaczego Bayern jest faworytem w pierwszym meczu LM ;)

https://forum.bukmacherskie.com/threads/luzne-rozmowy-1-4-finalu-ligi-mistrzow-10-11-kwiecien-2018-rewanze.151410/page-2#post-6638569
troche pokory gorące głowy
Tak - nadtyper wszystko się zgadza - finały LM to jedna wielka ustawka mafii bukmachersko-piłkarskiej, zresztą tak samo jako SUPER BOWL, w Smoleńsku był zamach z użyciem sztucznej mgły i bomby termo-barycznej, Polacy są poddawani niewidzialnej broni elektro-megnetycznej, atak na WTC zrobiło CIA z Żydami, Amerykanie już dawno nawiązali kontakt z obcymi i rządzą z ich pomocą całą planetą, w Warszawie w kanałach żyją jaszczuro-ludzie a i zapomniałem o najważniejszym - Michael Jackson oczywiście żyje tylko sfingował swoją śmierć i żyją sobie spokojnie popijając Martini z Elvisem, KTÓRY TEŻ OCZYWIŚCIE ŻYJE....
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
1,40 na awans Liverpool jest fajną opcją, Roma już się wystarczająco pokazała i nie chce mi się wierzyć, że awansują do finału z całym szacunkiem dla drużyny. Liverpool z Kloppem pokazali się ze świetnej strony z City i mimo, że stracili bramkę już w 2 minucie to nie puścili bramki z nimi przez całe 90 minut i przez kolejne całe 88 min więc wielki szacunek dla nich za to.
1,57 w pierwszym meczu u siebie też wydaje się dobrym typem, u siebie muszą zrobić zaliczkę by wypunktować rywala na wyjeździe.
Bayern pierwszy mecz u siebie co jest także dobrą opcją dla Realu, że rewanż zagrają na Santiago Bernabeu.
Na pewno wejdę w opcję BTTS po kursie 1,47 i X2 po 1,75...
Myślę, że Real ponownie awansuje do finału na &quot;wielkim farcie&quot; jak to bywa już od x meczów
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Akurat tym razem jeden z glosniejszych hejterow Realu na forum ma moim zdaniem sporo racji.

oczywiscie nie ma co wywlekac slabszej postawy bialych na poczatku sezonu, bo jezeli bierzemy tu pod uwage jedynie kontekst Ligi Mistrzow(taki to jest temat), to kazdy wie, ze granie na powaznie rozpoczyna sie tak naprawde dopiero na wiosne i gorsze wyniki w grupie sluza bardziej do podbicia kursu nam, niz do realnej oceny mozliwosci danej ekipy.
Jednak juz od starcia z PSG, gdzie sam pomylilem sie bardzo i po prostu przecenilem mozliwosci Shake&#39;ow, Real nie gral wielkiej pilki, tam zaprocentowalo doswiadczenie. Z Juve doswiadczenie bylo juz z obu stron talerza i mielismy naprawde wyborna przystawke przed polfinalami, gdzie moim zdaniem Juventus nie gra przez odpuszczenie ostatnich 30 minut, a juz Bayern kilka sezonow wczesniej pokazal Im, ze zelazna defensywa jest wciaz gorsza obrona niz atak chocby na trzecim biegu. Glupota i pewnie braki kondycyjne zadecydowaly ze Real nie zostal dobity(przy 4:0 mogliby sobie miec karnego, chocby dla jaj.) Teraz Krolewscy spotykaja sie z druzyna i doswiadczona i niezbyt przemeczona i jednak wciaz przeze mnie ceniona wyzej niz Bianconerri.
Tytul krajowy Bayern ma, a apetyt rosnie w miare jedzenia i teraz kiedy w lidze beda mogli ogrywac sobie Wagnerow, Rudych czy inne melodie przyszlosci, moim zdaniem wreszcie pykna Real.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Akurat tym razem jeden z glosniejszych hejterow Realu na forum ma moim zdaniem sporo racji.

oczywiscie nie ma co wywlekac slabszej postawy bialych na poczatku sezonu, bo jezeli bierzemy tu pod uwage jedynie kontekst Ligi Mistrzow(taki to jest temat), to kazdy wie, ze granie na powaznie rozpoczyna sie tak naprawde dopiero na wiosne i gorsze wyniki w grupie sluza bardziej do podbicia kursu nam, niz do realnej oceny mozliwosci danej ekipy.
Jednak juz od starcia z PSG, gdzie sam pomylilem sie bardzo i po prostu przecenilem mozliwosci Shake&#39;ow, Real nie gral wielkiej pilki, tam zaprocentowalo doswiadczenie. Z Juve doswiadczenie bylo juz z obu stron talerza i mielismy naprawde wyborna przystawke przed polfinalami, gdzie moim zdaniem Juventus nie gra przez odpuszczenie ostatnich 30 minut, a juz Bayern kilka sezonow wczesniej pokazal Im, ze zelazna defensywa jest wciaz gorsza obrona niz atak chocby na trzecim biegu. Glupota i pewnie braki kondycyjne zadecydowaly ze Real nie zostal dobity(przy 4:0 mogliby sobie miec karnego, chocby dla jaj.) Teraz Krolewscy spotykaja sie z druzyna i doswiadczona i niezbyt przemeczona i jednak wciaz przeze mnie ceniona wyzej niz Bianconerri.
Tytul krajowy Bayern ma, a apetyt rosnie w miare jedzenia i teraz kiedy w lidze beda mogli ogrywac sobie Wagnerow, Rudych czy inne melodie przyszlosci, moim zdaniem wreszcie pykna Real.
A co takiego gra Bayern ? Męczarnie na wyjeździe z Sevillą. U siebie minimalizm, aż żałowałem, że następna ekipa po Romie nie awansuje... Do tego Real ma rewanż u siebie... Napisz teraz tyle samo zdań co na temat słabości Realu na temat potęgi Bayernu. Pisałem wcześniej - skupiacie się na jednej drużynie, a pomijacie przeciwnika, a tylko analiza dokładnie 50/50 jest dobra.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Wg mnie final Real vs Liverpool. Bayern leży Realowi , Lewy nic nie zdziała , owszem Real meczyl sie z Juve w drugim meczu ale Juve taki Bayern by ograło na luziku. Real w finale z Liverpoolem.. I ten final powinien byc znowu Realu .. ALe czy na pewno ? Liverpool w gazie, w finale znajda sie 2 ekipy ktore lubia strzelac gole i lubia grac mega ofensywnie , Klopp ogarnal Liverpool , dlatego final moze wygrac kazdy. Dla mnie mega fawoyci Liverpool i Real , tu wałków nie powinno byc.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Mam ochotę pograć na awans Romy. Dlaczego uważacie, że Liverpool awansuje ? Sam się zastanawiałem jak buki do tego podejdą bo naprawdę nie wiedziałem kogo uznają za faworyta. Roma i Liverpool wg mnie mają zbliżony potencjał. Sensacyjna wygrana z Barceloną dała im skrzydła. Rewanż mają u siebie. Ja tam zaryzykuję po godziwym kursie i to przed pierwszym meczem, ale posłucham z chęcią opinii innych.
Na pewno do gry w pierwszym meczu powinno być over 2,5 lub/i bts. Obie drużyny nastawione ofensywnie. Roma dziękowała Bogu za tą bramkę na Camp Nou, która tak dużo dała w kontekście całego dwumeczu więc i teraz pewno za wszelką cenę będzie chciała coś strzelić bez względu na wynik. Z kolei Liverpool wiemy jak gra u siebie...
 
D 559

dobryx

Użytkownik
Wkońcu Bayern dostał konkretnego rywala a nie tam jakieś Besiktasy , seville itp
To będzie prawdziwy sprawdzian dla Bayernu i co jest on wart
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
nie rozumiem o czym piszesz ? gdzie miałbym wspomnieć o ustawce ?
A choćby tutaj: cytat Twojego postu z wczoraj z 13:50 w temacie &quot;luźne rozmowy o 1/4 LM&quot;:
Teraz kurs na awans Realu do finału wynosi około 1.65 a na Bayern 2.15.Przed rokiem jak te dwie ekipytrafiły na siebie było dokładnie odwrotnie ;) Ostatnia deska ratunku dla ocalenia twarzy dla całego piłkarskiego świata to Bayern Monachium.Chyba , że Real po raz pierwszy od 4 lat rozegra wielki dwumecz bez pomocy sił wyższych ;) na to jednak coś się nie zanosi ;) bynajmniej ja w cuda nie wierze.Zobaczycie , że jak Real awansuje to kolejnych &quot;cudach&quot; ta drużyna nie potrafi rozegrać dwóch meczów godnych triumfatora LM 3 z 4 ostatnich edycji LM.Sorry takiego mamy zwycięzce najważniejszego klubowego turnieju , taki mamy klimat ;) ;)
To są czyste sugestie o ustawianiu. Może nie napisane wprost, ale święcie wierzysz, że Real ma &quot;pomoc&quot;. Cały Twój wywód na początku tego tematu z 1/4 (bardzo długi) też dowodził na jakim to &quot;farcie&quot; Real wygrywa więc nie wiem z kogo chcesz zrobić idiotę...
Prawdopodobnie jak by pogrzebać we wszystkich Twoich postach takie insynuacje dotyczące awansu Realu znalazły by się w większej ilości.
 
M 0

majx

Użytkownik
Wg mnie final Real vs Liverpool. Bayern leży Realowi , Lewy nic nie zdziała , owszem Real meczyl sie z Juve w drugim meczu ale Juve taki Bayern by ograło na luziku. Real w finale z Liverpoolem.. I ten final powinien byc znowu Realu .. ALe czy na pewno ? Liverpool w gazie, w finale znajda sie 2 ekipy ktore lubia strzelac gole i lubia grac mega ofensywnie , Klopp ogarnal Liverpool , dlatego final moze wygrac kazdy. Dla mnie mega fawoyci Liverpool i Real , tu wałków nie powinno byc.
Zgadzam sie z tym typem. Chociaż moim zdaniem prędzej Roma sprawi niespodziankę niż Bayern. Rzymianie pokazali, że stać ich na rzeczy wielkie w tym sezonie. 3:0 z Barcą a wcześniej 4:2 w wyjazdowym meczu z Napoli, gdzie bramkę dla Napoli zdobyto w końcówce meczu. Ten zespół stać na bardzo wiele, podobnie jak zresztą Liverpool, dlatego w tej parze nie skreślałbym nikogo.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Nadtyper ja mam dla Ciebie taką propozycję...
Jest półfinał - 4 drużyny, Ty piszesz tylko o Realu
Był ćwierćfinał - 8 drużyn, tylko Real
Była 1/8 finału - 16 drużyn, U Ciebie tylko Real....
Weź się chłopie za jakieś nie wiem typowanie, analizy i daj przykład, że potrafisz dać typ godny gry a nie piszesz od paru miesięcy to samo, jak bym miał cofnąć się pół roku czy nawet rok to bym przeczytał te same wpisy i co One mają na celu??? Bo nie rozumiem...
Pokaż klasę i przeanalizuj przciwnika również a nie Real słaby Real gówno warty Real nie potrafi grać Real przegrywa na Realu zarabiam.... Boże to aż się już robi żałosne a ten Bayern to taki mocarz jest?????? Z Sevillą awansował w dwumeczu tylko 2:1... Wcześniej mieli ogórków z Besiktasu a w grupie PSG rozbił ich u siebie 3:0 taki ten Bayern jest mocny.
Czekam na jakąś analizę od Ciebie, w sumie pewnie większość tutaj czeka na coś więcej niż &quot;denny tekst&quot; jaki to Real słaby.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Słuchaj no Adamo80 idiote to może robisz teraz z siebie i nie gadaj mi swoich domyśleń.Tobie trzeba każde zdanie tłumaczyć.
Proszę więc wytłumacz zdanie: .Zobaczycie , że jak Real awansuje to kolejnych &quot;cudach&quot; oraz zdanie: Chyba , że Real po raz pierwszy od 4 lat rozegra wielki dwumecz bez pomocy sił wyższych.

Przez &quot;cuda&quot; i &quot;pomoc sił wyższych&quot; rozumiesz siły nadprzyrodzone czy zwykłe szczęście ? ???? W sumie to mam otwarty umysł więc i jedno i drugie można zacząć brać pod uwagę przy analizach. Rozwiń tylko tą myśl. Masz jakieś informacje, że Ronaldo przed każdym meczem zabija laleczkę Voodoo z podobizną przeciwnika, Real rzuca jakieś czary na przeciwników ? ???? Proszę rozwiń te siły wyższe... Teraz zresztą to bardziej pasowało do Romy... ????
Wiem, że takie rzeczy robione są w ligach płd amerykańskich czy afrykańskich, ale może rzucisz nowe światło na LM ????
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Hm okey zgadzam się pomyłka była ale ... Dlaczego NIKT nie wspomina o niesłusznym podyktowaniu rzutu karnego dla Bayernu w meczu z Realem w pierwszym meczu po &quot;ręce&quot; Carvajala, której nie było ??? Bo co bo Vidal nie strzelił gola? Pech... mógł strzelić
No ale przecież to Bayern on może mieć pomoc u sędziów
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Myślę że to nie chodzi o to że realowi pomagają sędziowie(przynajmniej ja tak nie uważam), ale o to że real błędy sędziowskie wykorzystuje bardzo skutecznie, przez co budzą tak wiele kontrowersji
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom