>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

[Luźne rozmowy] 1/2 finału Ligi Mistrzów [24-25.04.2018]

Status
Zamknięty.
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Nie jestem kibicem Realu, ale chyba komuś sufit na łeb spadł wystawiając takie kursy w pierwszym meczu. Spodziewałem się czegoś po 2.6 a tutaj 2.0 do 3.55. Chyba ktoś sobie żartuje. Do tego brak przegranej Królewskich po 1.8. Szok.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Real oddaje półfinał w zamian za zgodę na transfer Roberta :eek:
Tak... już to widzę oczyma wyobraźni: Do Ronaldo (który wg plotek nie chce Lewego w drużynie) podchodzi prezydent Realu Madryt i mówi: Cristiano wiesz podłóż się Bayernowi bo mam układ z Niemcami, że jak się podłożycie to będziemy mogli kupić Lewandowskiego... A Cristiano potulnie jak baranek mówi: tak oczywiście tak zrobimy, przekonam resztę drużyny: jaki dokładnie wynik sobie Pan Prezydent życzy... ? ????
Czasami nie jestem w stanie ogarnąć czy wy macie po 12 lat czy macie po 70 lat - jedna i 2 grupa wiekowa bardzo podatna na wszelkie teorie spiskowe... Po prostu brak słów.... Takie rzeczy to się owszem mogą dziać w okręgówkach, może i na poziomie II ligi nawet w Hiszpanii, nie przeczę, ale nie w przypadku ścisłego światowego topu piłkarskiego... Nawet gdyby jakimś cudem taka propozycja padła ze strony Bayernu jakim niby cudem Ronaldo, Benzema, Bale itd itd mieli by się na to zgodzić ?????? To nie piłka płn koreańska gdzie zawodnicy jak się na coś nie zgodzą albo nie osiągną wyników trafiają do obozu koncentracyjnego... ????
Pomyśl trochę czasami zamiast pisać takie jednozdaniowe nonsensy...
 
ranczo0123 455,8K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
adamo80 ten post trzeba bylo rozpatrywac w formie zartu az dziw bierze ze znalazl sie ktos kto to lyknal i jeszcze do tego zmontowal taki dlugi wywod o tym jednym zdaniu. Mam nadzieje ze nie ma tutaj wiecej osob ktore by potraktowaly to na serio ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
adamo80 ten post trzeba bylo rozpatrywac w formie zartu az dziw bierze ze znalazl sie ktos kto to lyknal i jeszcze do tego zmontowal taki dlugi wywod o tym jednym zdaniu. Mam nadzieje ze nie ma tutaj wiecej osob ktore by potraktowaly to na serio ????
Obyś miał rację, że autor tego postu żartował... Przez te parę lat już widziałem tutaj takie analizy i takie teorie i wcale nie były na żarty... ???? , że nie jestem tego wcale taki pewien..., ale zostawmy to...
Dla mnie jutro dubelek: Real(AH+1,5) + over 2,5 goli w Liverpoolu - ma to sens ? Myślę też nad czystą 2 i coś 2x z Realem. No i coś na Romę mi chodzi cały czas po głowie.
Czy wydarzyły się jakieś niespodziewane kontuzje w tych 4 drużynach ? Jakieś problemy osobiste ? Coś ktoś wie ?
 
D 559

dobryx

Użytkownik
Może pograłby rożne ? Nie znam tych drużyn , nie obserwuje. Ale może ktoś ogląda... Graja bokami ? Wrzucają w pole karne ? Jak to jest.. Z góry dzieki za odpowiedz !
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Może pograłby rożne ? Nie znam tych drużyn , nie obserwuje. Ale może ktoś ogląda... Graja bokami ? Wrzucają w pole karne ? Jak to jest.. Z góry dzieki za odpowiedz !
Ja dziś idę w kierunku rożnych. +9,5 rożnego w meczu wydaje się być pewne. Dla mnie idealny tym do dubla na jutrzejszy półfinał.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Jak dla mnie najpewniejsza i najbardziej rozsądną opcja wydaje się dzisiaj over 2,5 gola i obie drużyna strzela. Nie mówię że ma być to zakład łączony , ale jak mam grać Liverpool za 1,52 to mija się z celem. Kurs na bts 1,74 na chwilę obecną w fortunie więc do zaakceptowania. Kurs na over2,5 też nie ma sensu 1,59. Kurs łączony obu tych zdarzeń wynosi 2,01 co wydaje się mega fajnym rozwiązaniem . Liveroool to zespół himeryczny , oni strzela 3 , za chwilę tracą dwie bramki w przeciągu 5 minut. Skoro Roma strzeliła bramkę w Barcelonie gdzie defensywa Katalończyków jest jedną z topowych to dlaczego nie mieliby strzelić gola w Mieście Beatlesów ? Tak ja to widzę. Mocniej mocna próbować gol Romy do 72 po kursie 1,93
 
thavajea 147

thavajea

Użytkownik
Dziś Liverpool w pierwszych 15 min strzeli. Co myślicie o tym typie. Skłaniam się do postawienie, jednak chcę się dowiedzieć, czy ma to szansę wejść.
 
K 0

koyot92

Użytkownik
Co myślicie o tych rogach? Według mnie są 2 możliwości albo będzie wyrównany mecz z bramkami dla obu ekip i overek np 10,5rr albo 2-3 szybkie strzały i trzymanie się wyniku przez L&#39;pool jak w pierwszym meczu z City. Roma to nie Man City ale tez potrafią się dobrze utrzymywać przy piłce co pokazali w meczu z Barca gdzie zazwyczaj Barca znacznie przeważa w posiadaniu. Posiadanie piłki i gonienie wyniku to zazwyczaj dużo rzutów rożnych co daje do myślenia o postawieniu na +4,5 rr Romy po kursie 2,05 (fortuna). A może trener Romy oglądał ostatni mecz Liverpoolu gdzie stracili 2 bramki po stałych fragmentach i bd próbował nabijania rogów? Sadzicie, że warto?
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Dziś Liverpool w pierwszych 15 min strzeli. Co myślicie o tym typie. Skłaniam się do postawienie, jednak chcę się dowiedzieć, czy ma to szansę wejść.
Każdy typ ma szansę wejść, ale jasnowidzów tu raczej nie ma, ja nie znam Kloopa osobiście i nie wiem jaką taktykę na ten mecz ma, czy się rzucą jak murzyni na frytki czy też będą starali się grać spokojnie i skupią się na nie straceniu bramki, takie typy są fajne dla emocji, ale z jakimś przewidywaniem mają mało wspólnego
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ja to tak sobie myślę na moje wyczucie, że Roma jest bardzo mocno nie doceniona przez wszystkich łącznie z bukmacherami. Oglądam piłkę nożną od 25 lat i widziałem wiele dziwnych rzeczy. Liverpool niby ogień, niby Salah, niby siła i moc, ale Roma wyeliminowała Barcelonę 3:0 ! Można opowiadać, że Barca stała, że olali, że odpuścili, że im się nie chciało itd. Ja myślę, że Roma to mimo wszystko silna ekipa, która tak samo chce wejść do finału jak Liverpool. Dla mnie mega betem na dzis jest BTS po 1,80.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
A ja pograłem na over 9,5 rożnych, over 4,5 kartek i BTS - kurs 4,66 w ETOTO i moim zdaniem ma to całkiem duże szanse na wejście ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Myślę, że jutro to już nie będzie takiego worka z bramkami. Za duzi wyjadacze żeby sobie pozwolić na takie straty. Myślę, że będzie 0:0, 1:0, 0:1, 1:1 albo 2:1/1:2. A pograne mam 2x i myślę nad 2(DNB) i nie chodzi o sam Real. Oglądałem Bayern z Sevillą i mnie zupełnie nie przekonywali. W 1 meczu wymęczone 2:1. W drugim sami wdzieliśmy...
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
No to Liverpool pokazał jak się gra... A Roma nie istniała przez 80 minut, strzelili 2 gole co prawda ale Liverpool już jest w finale to jest pewne. Jak tylko Liverpool przycisnął Rome widać było kto tu rządzi...
Piękna gra Liverpoolu i zasłużony Finał a trio z przodu rewelacja, Salah - kosmos... to tyle na temat tego meczu, kto grał Rome to sie bardzo zawiódł ale to było do przewidzenia... Gdzie Roma i finał.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Ja Janusz Hazardu mam bawełnianą podkoszulkę do prania (zakrztusiłem się harnasiem przy drugiej bramce Salaha). Mój wczorajszy typ wszedł (+9,5 rożnego) więc AKO LM wciąż w grze.
Niby taki sobie Janusz a jednak oczy ma. Bayern mnie nie przekonuje. Wymęczyli przez cały sezon ten półfinał i wydaje mi się, że to maks na co ekipę Lewego stać. Na kuponie mam tu podwójną szansę 0-0 (remis do przerwy lub remis na koniec) i wydaje się, że jest to bardzo możliwe.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom