>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Luźne rozmowy] 1/4 finału Ligi Mistrzów [10-11 kwiecień 2018- REWANŻE]

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP

Wyniki pierwszych spotkań:
FC Barcelona - AS Roma 4:1
Liverpool - Manchester City 3:0
Juventus Turyn - Real Madryt 0:3
FC Sevilla - Bayern Monachium 1:2
Zapraszamy Was do luźnych sugestii i rozmów na temat powyższych spotkań 1/4 finału Ligi Mistrzów. W tym temacie nie trzeba podpierać swoich typów, propozycji analizami. Rozmawiamy na spokojnie i kulturalnie.​
 
C 16

carbohydrate

Użytkownik
We wszystkich meczach już sprawa awansu wyjaśniona. Real, Barca, Liverpool, Bayern.. no ewentualnie jeszcze Sevilla może powalczyć ale słabo to widzę...
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Pisanie tak długich postów jak kolega wyżej bez wyraźnych akapitów powinno być ścigane z urzędu, no prędzej się zesram niż dam radę to przeczytać ze zrozumieniem.
Cóż przewaga 3 goli po pierwszym meczu to dużo, bardzo dużo, PSG przegrało mimo jeszcze większej przewagi w tamtym roku, ale to była anomalia i tytuł frajerów stulecia mają w ręku, jeśli któryś zespół miał by to zepsuć to pewnie Liverpool. ale nie sądzę by tak się stało, Liverpool znalazł magiczny sposób na granie jak równy z równym z City, trzeba atakować! Niesamowite, kto by pomyślał, ten Kloop to chyba jakiś geniusz, niestety reszta zespołów w PL siedzi z kupą w gaciach cały mecz i czeka aż City im wciśnie 5 bramek, przecież to City - to normalka. Real czy Barca tego nie wypuszczą, nie ma co nawet z tym dilować.
Bayern mecz w Hiszpanii zagrał słabo, niesamowicie słabo, a oglądam większość ich meczy ze względu na rodaka Polaka, to ich zwycięstwo było bardzo szczęśliwe, dwa rykoszety, szczególnie ten pierwszy totalnie z dupy bo Ribery wtedy nawet nie strzelał, ale jednak wygrali, w to że u siebie przegrają nie chce mi się wierzyć, Alianz to ich dom i przegrywają tam niesamowicie rzadko, ostatnio chyba z Borussią w pucharze niemiec jakoś rok temu z tego co pamiętam
Ciężkie mecze do wybierania, można szukać jakichś niespodzianek, ale czy warto? Roma nie pokazała się z tak złej strony w Barcelonie, mimo że wynik mówi co innego, także jeśli Barca trochę odpuści to jakiś wynik 2:1 jest możliwy, ale to póki co takie gdybanie
 
G 27

gumos

Użytkownik
Nadtyper nie chce byc nie mily ale to co Ty wypisujesz to sa jakies wypociny... Chlopie nie dosc ,ze nie da sie tego czytac to jeszcze takich bredni dawno nie widzialem.. Musisz po prostu nienawidzic Realu.. 4 sezony trzy triumfy w LM , pierwsza druzyna ,ktora obronila tytul grajac fenomenalny mecz i miazdzac Juventus pod kazdym wzgledem... Co jeszcze Real musi zrobic co jeszcze udowodnic wygrywali z kazdym, Ronaldo tak to jest argument facet jest fenomenalny w najwazniejszych meczach potrafi pociagnac zespol strzela bramki wszystkim najwiekszym klubom swiata i to jest ten wlasnie czynnik , ktorego brakuje innym zespolom.. Real po kryzysie niestety albo stety zostala im tylko Liga Mistrzow i tu beda rzucone wszystkie sily, genialny pilkarz na kazdej pozycji.. Jesli juz tak o tym szczesciu i szczesciu ciagle piszesz to zapamietaj szczescie sprzyja lepszym, a ze bramki strzelaja w koncowkach jak Ty to mowisz &quot;fartownie&quot; a moze to jest wlasnie klasa strzelac i wypunktowac przeciwnika w najwazniejszym momencie..
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Po co się napinać. Formuła CL jest nudna i ustawiona pod dużą ilość meczów. Wiadomo, idzie o kasę.
By wygrać rozgrywki, trzeba mieć farta tak w losowaniu, jak i w samych meczach, bo przez długi czas trudno utrzymać formę.
By nie być gołosłownym. Obywatele rządzą w PL, ale trafili na Liverpool, który być może ma na nich jakiś patent. Ale Czerwoni mieli dzień konia, a poza tym przy prawidłowym sędziowaniu, wynik powinien brzmieć 2:1. Ale to też takie gdybanie, bo mecz przy prawidłowym sędziowaniu miałby inny przebieg.
Drugi przykład to wychwalany pod niebiosa Real. Real ma dołek za sobą, a teraz mu przyfarciło, że trafił na PSG i Juve. Niby wielkie firmy, ale PSG to chyba najbardziej przereklamowany zespół, a może nawet nie zespół, tylko zlepek gwiazd i gwiazdeczek. Juve to może sobie rządzić w Serie A, ale to dziadki i popłuczyny, gdzie grają odpady z Realu i Bayernu choćby.
Chętnie bym zobaczył Sevillę w starciach z PSG czy Juve na tym etapie.
CL nie zawsze wygrywa zespół najlepszy, a wystarczy jeden słabszy dzień, fart drużyny przeciwnej czy błędne decyzje sędziowskie.
Zaletą CL jest to, że grają tam zawodnicy z topu i nie trzeba się denerwować, że piłka się od nich odbija czy nie potrafią kopnąć prosto. Ale w sumie to takie igrzyska dla mas, podobnie jak mistrzostwa świata.
Bardziej bym tu widział mniej zespołów i mecze każdy z każdym
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
nadtyper jakos dobranalem do konca Twojej wypowiedzi. Wiadomo Real na farcie wszystko ale zabraklo mi chocby jednego zdania z Twojej strony. Mianowicie SEDZIA ze pomogl ze jak zawsze po stronie Realu itd ???? Tego jedynego mi tutaj brakuje. Przy konstruowaniu nastepnej wypowiedzi wez to pod uwage. Teraz zupelnie serio. Chcesz sobie pisac te swoje teorie prosze bardzo ale tak jak Ci tam wyzej ktos napisal zrob jakies spacje jakies entery zeby to dalo sie czytac nastepnym razem. Co do samej wypowiedzi nie bede sie nawet odnosil bo mi to wyglada na trolowanie ale jesli to nie jest jednak trolowanie no to powiem szczerze zastanow sie facet nad soba ????
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Jednak na pewno Real nie jest tak cudowny żeby tego awansu nie wypuścić a Juve z pewnością po zdobyciu gola na 0-1 lekko
Tak jak nie lubię Realu tak muszę napisać . Mylisz się Real w Lidze Mistrzów jest cudowny.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Jak realowi się przyfarciło z trafieniem na psg i juve to bayern chyba trafił jackpot z losowaniem, dajcie spokój xD jakby trafił na united i teraz city to by było że united z siwym na czele to słaby zespół, a city jest overrated, jakby trafił na chelsea i romę to tez by było że łatwe losowanie, chyba tylko bayern i barcelona by niektórych zadowoliło jako &quot;normalne&quot; losowanie
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Tak jak nie lubię Realu tak muszę napisać . Mylisz się Real w Lidze Mistrzów jest cudowny.
Widzieliśmy jacy są cydowni w fazie pucharowej. Jedna cudowna bramka, nie oznacza że grają cudownie.
Real swoje okazje wykorzystał, czego niestety nie potrafiło zrobić Juve.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Widzieliśmy jacy są cydowni w fazie pucharowej. Jedna cudowna bramka, nie oznacza że grają cudownie.
Real swoje okazje wykorzystał, czego niestety nie potrafiło zrobić Juve.
Piszesz to jako kibic Juve?
Mi się zawsze wydawało że najważniejszy jest wynik a jakość gry schodzi na drugi plan.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nadtyper - bronisz przegranej sprawy ???? Tak jak przed pierwszym meczem jeszcze można było snuć jakieś teorie tak teraz to chyba nie ma sensu. Juventus był od samego początku słaby. Gdyby Totki nie zasnęły na 20 min w ogóle by go nie było. Zawsze oceniajmy jeden zespół do drugiego bo wszystko jest relatywne. Może i Real jest słaby na Barcelonę, ale na pewno nie na Juventus. Piszesz o graniu w lotto itd, ale to Twoje typy nie weszły na Real w pierwszym meczu i wcale nie jestem pewien bramki Juventusu teraz. Juventus popełniał i popełnia takie kardynalne błędy w obronie, że to co kiedyś stanowiło o ich sile dzisiaj jest co najmniej dobre lub przeciętne.
To jest kolejny sezon LM gdzie granie do bólu na faworytów i stare uznane marki dało by zarobić pełno kasy. Nie ma nawet takiej sensacji jak w zeszłym sezonie rewanż Barcelony z PSG. I piszesz, że jak ktoś się nie zna na piłce, słyszy - Ronaldo i gra na Real. Otóż taka taktyka od 4 lat przyniosła mi naprawdę sporo kasy. W tym roku postanowiłem być &quot;mądry&quot; i są straty. Śmieszne jest to, że moja mama kompletnie nie znająca się na piłce w parach PSG vs Real postawiła na Real i teraz tez oczywiście. Kurs na awans Realu z PSG wynosił przed 1 meczem ok 2,60 nie mówiąc o czystych zwycięstwach. Nawet teraz z Juventusem po to 1,50 nie było by zmarnowanej kasy. Juventus nie ma ŻADNEJ szansy na awans.
Wydaje mi się, że broniąc z takim uporem swoich racji i przedstawiając argumenty jak to Real &quot;jedzie na farcie&quot; dajesz się ponieść emocjom, nie daj boże jesteś jakimś kibicem co Ci przesłania logiczne myślenie = gwóźdź do trumny w bukmacherce. To wszystko co piszesz odnosiło się tak przed pierwszym meczem jak i teraz wyłącznie do Realu, a dobra analiza powinna być poświęcona dokładnie pół na pół każdemu zespołowi. Zauważyłem zresztą, że ten błąd popełnia mnóstwo ludzi na forum. Dają jakieś argumenty za albo przeciw na jedną drużynę, a rywalowi poświęcają zero albo 2 zdania. Na tym się nie zarobi. Trzeba zawsze patrzeć i prognozować jak ktoś zagra na tle innej drużyny.
Dla mnie szybciej Sevilla awansuje niż Juventus. Tak samo City. Juventus jest dla mnie najmniej prawdopodobny, no może Roma bardziej ????
Skupmy się na City vs Liverpool bo tu może być sensacja, ale czekam na opinie speców z PR.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
&gt;patrzcie real wygrał tylko 2 razy ligę w ciągu ostatnich 9 lat, ale są słabi!
&gt;real wygrał 3 razy ligę mistrzów w ciągu ostatnich 4 lat? to nie ma znaczenia, mieli fart
&gt;Nadtyper
&gt;rozum i godność człowieka
wybierz jedno
 
F 6

feacik

Użytkownik
Dla mnie teraz City liverpool będzie kozak meczem
Przyjemny mecz do typowania , Liverpool +4.5 kartki xd a obejrzeć takie święto to poezja xdd
 
A 5

aliszja123

Użytkownik
Zastanawiam sie nad Roma z Barca.
Roma wlasnie przegrala z Fiorentina, smieszny mecz, 0-2.
Fiora dwie sytuacje i dwie bramki.
Roma kilkanascie dogodnych sytuacji, kilka poprzeczek, sam na sam, zero goli
Biorac pod uwage wynik pierwszego spotkania z Barca zastanawiam sie na under 2,5
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Mi chodzi po łbie to,że Liverpool wygra Ligę Mistrzów. Barcelona się ślizga, jak nie samobóje to Messi. Real nierówny, Bayern wydaje się solidny ale dla mnie ich skrzydła są &quot;stare&quot;. Liverpool mocno chimeryczny ale każdy kto śledzi Premier League wie,że spiąć się na ważne mecze potrafią potężnie. Problem Liverpoolu to fakt,że często wykładają się na leszczach
 
H 0

heloumcia

Użytkownik
Witam
Jak dla mnie obstawialbym zwyciestwo City, oczywiscie Bayernu gdyz w LM nie przegrali u siebie od kilku lat, Real - Juventus oraz Roma - Barcelona ciezko stwierdzic stawialbym ze w obu meczach obie druzyny strzela gole. Ja to tak widze.
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Witam
Jak dla mnie obstawialbym zwyciestwo City, oczywiscie Bayernu gdyz w LM nie przegrali u siebie od kilku lat, Real - Juventus oraz Roma - Barcelona ciezko stwierdzic stawialbym ze w obu meczach obie druzyny strzela gole. Ja to tak widze.
Faktycznie Bayern nie przegral od kilku lat w LM jak w zeszlym sezonie przegrali u siebie z Realem 1-2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom