>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Luźne rozmowy] 1/4 finału Ligi Mistrzów [10-11 kwiecień 2018- REWANŻE]

Status
Zamknięty.
D 9

denixior

Użytkownik
Rozumiem że boczny mógł nie widzieć kto faktycznie zagrał piłkę ale główny widział to z jednej strony, z drugiej bramkowy i nikt nie zauważył kto faktycznie zagrał piłkę?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Kuriozalne jest nie tylko to, że nie uznał BARDZO WAŻNEGO GOLA na 2:0, ale też to, że za słuszne wkur...nie Pepa wywalił go na trybuny co znowu osłabiło City. Hiszpańscy sędziowie to po prostu bajka... VAR i tylko VAR rozwiąże te problemy... Ja osobiście nie jestem za tym, ale przynajmniej powinien jak popełnił błąd nie wyrzucać Pepa i coś bardziej gwizdać na City w II połowie. Ja przegrałem na City, ale do sędziego nie mam pretensji bo np. zagrałem też na Barcę w zeszłym sezonie z PSG i tam też był karny, którego nie powinno być. My typerzy korzystamy na tym lub tracimy i się to zeruje, ale dla uczciwości sportu i przejrzystości VAR by mógł być..
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Kuriozalne jest nie tylko to, że nie uznał BARDZO WAŻNEGO GOLA na 2:0, ale też to, że za słuszne wkur...nie Pepa wywalił go na trybuny co znowu osłabiło City. Hiszpańscy sędziowie to po prostu bajka... VAR i tylko VAR rozwiąże te problemy... Ja osobiście nie jestem za tym, ale przynajmniej powinien jak popełnił błąd nie wyrzucać Pepa i coś bardziej gwizdać na City w II połowie. Ja przegrałem na City, ale do sędziego nie mam pretensji bo np. zagrałem też na Barcę w zeszłym sezonie z PSG i tam też był karny, którego nie powinno być. My typerzy korzystamy na tym lub tracimy i się to zeruje, ale dla uczciwości sportu i przejrzystości VAR by mógł być..
na końcu nawet jak jest VAR to decyzję i tak podejmuje sędzia, dlatego uważam, że jeżeli ktoś chce być głównym aktorem spektaklu to VAR mu nie zaszkodzi
 
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
Ja rozumiem że z poziomu kanapy to sędzia wszystko widzi, ale litości. Pobiegajcie trochę na boisku to zobaczycie o co chodzi w tym wszystkim. Jasne, błędy się nie zeruja. Ale to nie jest tak, że gwizdał w jedną stronę.
Znałemem reputację sędziego (sam o tym napisałem w pierwszym komentarzu) co nie zmienia faktu, że na prawdę dobrze spotkanie prowadził. Kibice City (albo Ci co grali w ich stronę) będą mieć pretensje bo nie uznał bramki i tyle. Gdyby to Liverpool przegrał to byłoby gadanie że trzy razy mniejszy Sterling fauluje vvd i strzelają z tego bramkę... I tak w koło. Sedzia nie był tu glownym aktorem, ale rozumiem rozżalenie i tych co się ze mną nie zgodzą. Dla mnie var to żadne lekarstwo, piłka to nie NBA
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
VAR jest używany przez cały sezon w Australii (w poprzednim sezonie testowano go w niektórych spotkaniach). Ogólnie jego działanie jest oceniane na plus. Wszyscy się do niego przyzwyczaili, nie ma zbyt wielu kontrowersji, sędziowie używają go w kluczowych momentach i jest ok.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Ale sędzia nie jest sam i ma swoich pomocników do pomocy, zresztą nikt tutaj chyba nie uważa że Lahoz gwizdał w jedną stronę(że niby korupcja), tylko że jest dzbanem który popełnia masę błędów, VAR w takich sytuacjach ma pomóc
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja rozumiem że z poziomu kanapy to sędzia wszystko widzi, ale litości. Pobiegajcie trochę na boisku to zobaczycie o co chodzi w tym wszystkim. Jasne, błędy się nie zeruja. Ale to nie jest tak, że gwizdał w jedną stronę.
Znałemem reputację sędziego (sam o tym napisałem w pierwszym komentarzu) co nie zmienia faktu, że na prawdę dobrze spotkanie prowadził. Kibice City (albo Ci co grali w ich stronę) będą mieć pretensje bo nie uznał bramki i tyle. Gdyby to Liverpool przegrał to byłoby gadanie że trzy razy mniejszy Sterling fauluje vvd i strzelają z tego bramkę... I tak w koło. Sedzia nie był tu glownym aktorem, ale rozumiem rozżalenie i tych co się ze mną nie zgodzą. Dla mnie var to żadne lekarstwo, piłka to nie NBA
A dlaczego wyrzucił Pepa ? Pep Guardiola to jeden z najlepszych trenerów na świecie, uznany autorytet i jak drze mordę to może mieć rację... Panie sędzio trzeba było w przerwie sprawdzić co Pan zrobił, a potem podejmować decyzję... W meczu 1/4 LM gdzie to mogło decydować o być albo nie być City (i zadecydowało) to trzeba się może trochę dłużej zastanowić. W tej sytuacji na pewno by VAR pomógł bo wiem, że sędzia mógł się pomylić bo ciężko było do zobaczyć, ale najwięcej pretensji mam, że wywalił Pepa... Inna sprawa, że jak piszą koledzy wyżej ten sędzia ciągle popełnia błędy, zresztą jak większość hiszpańskich sędziów...
Wypaczył wynik po całości raz nie uznanym golem, a potem wyrzuceniem trenera City...
Odnośnie jeszcze Barcelony tu jest fajny artykuł:
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/748182/dariusz-tuzimek-barcelona-otruta-najgorsza-trucizna-futbolu-komentarz
Całkowicie oddaje i moje odczucia po tym meczu. Dzisiaj sobie go jeszcze obejrzę w całości bo wczoraj oglądałem do 70 min.
 
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
Normalna sytuacja, skoro Pep nie potrafił się ogarnąć to poszedł na trybuny.
Ale sędzia nie jest sam i ma swoich pomocników do pomocy, zresztą nikt tutaj chyba nie uważa że Lahoz gwizdał w jedną stronę(że niby korupcja), tylko że jest dzbanem który popełnia masę błędów, VAR w takich sytuacjach ma pomóc
Ok. I były dwa błędy. Jeden w jedną stronę, drugi w drugą. W meczu Romy z Barceloną znajdę więcej.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Znowu gadanie o sędziach. Liverpool strzelił 5 goli, a City 3 razy celnie strzeliło w bramkę, przez 180 minut, o czym tu w ogóle jest mowa, awansował zespół zdecydowanie lepszy. Gurdiola znów miał posiadanie, i znów dostał bęcki, wszyscy zadowoleni.
 
D 15

dacewa

Użytkownik
Dobra panowie a ja pytam o coś innego a mianowicie co sądzicie o typach z forbeta na obydwa dzisiejsze spotkania. Dokładniej chodzi mi o ich zakłady specjalne, które w mojej ocenie są bardzo prawdopodobne do wejścia chodzi dokładnie o 2 gole 3 kartki i 10 rogów po średnim kursie około 3 i w jednym i w drugim spotkaniu według mnie wielce prawdopodobne co sądzicie?
 
gats 8,2K

gats

Użytkownik
Obawiam się że RMA rozjedzie dzisiaj JUV jak walec ciepły asfalt.
Wiem że nie dobija się leżącego ale w Madrycie nie będzie dla nich litości.
JUV może i będzie się szarpać żeby coś ugrać ale RMA to nie TOT i błędu tak głupiego
nie popełni więc nie pozwolą gościom na wiele. Minusem i Plusem jednocześnie może być dzisiaj
brak Ramosa którego gorąca głowa mogłaby tylko zaszkodzić gospodarzom.
Przewiduję coś w granicach 3:0 do 5:0.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Ja pograłem, -1,5 Bayern + Real. Ten Real mi się nie widzi, bo jest pozamiatane, ale nic ciekawego mi nie przyszło do głowy. Chciałem na początku Benzema over 0,5 strzału, po 1,65, ale siedzi na ławie.
 
F 0

fansportu123

Użytkownik
A dlaczego w 100% wykluczacie ustawki na poziomie Ligi Mistrzów? Nie pomyśleliście, że te wielkie kluby nie robią tego dla kasy, tak jak kluby z przytoczonych lig bałkańskich itp, tylko te wielkie kluby dają ciała na rozkaz bukmacherów. Bo to jest jedna wielka rodzina (mafia). Oni współpracują ze sobą, buki są sponsorami drużyn, są ze sobą ściśle związani. No i jeśli przyjdzie moment, w którym kasa u buka się nie zgadza, więc... telefon do przyjaciela. Dzwonią do klubów z rozkazami, że mają dać dupy, bo muszą zarobić hajs, który stracili (bo buki też tracą), a kluby pokornie wykonują rozkazy. Jak w mafii.
Bardzo bym chciał, żeby ktoś podał prawdziwe powody dlaczego moja teoria jest nieprawdziwa a nie wypisywał puste frazesy w stylu: &quot;kolejny Janusz&quot; itp. które nic do dyskusji nie wnoszą
 
K 46

klapcioo

Użytkownik
No i jeśli przyjdzie moment, w którym kasa u buka się nie zgadza, więc... telefon do przyjaciela. Dzwonią do klubów z rozkazami, że mają dać dupy, bo muszą zarobić hajs, który stracili (bo buki też tracą), a kluby pokornie wykonują rozkazy. Jak w mafii.
Rozkminione, gra zamknięta. Chłopie w jakim świecie ty żyjesz ????
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Znowu gadanie o sędziach. Liverpool strzelił 5 goli, a City 3 razy celnie strzeliło w bramkę, przez 180 minut, o czym tu w ogóle jest mowa, awansował zespół zdecydowanie lepszy. Gurdiola znów miał posiadanie, i znów dostał bęcki, wszyscy zadowoleni.
Gdybyś miał olej w głowie to byś zrozumiał po co to gadanie. Powtarzam to po raz kolejny mam w. na jakąkolwiek drużynę z zachodu, tutaj chodzi o sam fakt sędziowania !!!! Zrozumcie to ludzie bo dzięki takim jak Wy wygląda to tak jak wygląda bo każdy ich głaszcze po głowach i wzrusza ramionami. Tutaj potrzeba wstrząsu ! A co drugi dziennikarz sportowy, manager, czy inny dyrektor sportowy bagatelizuje i myśli tak jak Ty. A bo City czy tam inny zespół tylko 3 razy strzelili w bramkę. Co tam że sędzia nadaje się do tarcia chrzanu jak i tak nie mieliśmy sytuacji.
 
F 0

fansportu123

Użytkownik
Rozkminione, gra zamknięta. Chłopie w jakim świecie ty żyjesz ????
W rzeczywistym świecie. Tak jak politycy współpracują z biznesem, a wynikiem tej współpracy jest zazwyczaj golenie z kasy obywateli, tak w piłce nożnej kluby współpracują z bukami. Tu nie chodzi o pieniądze dla klubów, bo one je mają, ale pieniadze dla buków. W dzisiejszym świece gracz ma duży dostęp do wiedzy o piłce i statystyk dzięki internetowi. Zapewne jest wielu, którzy dzięki tym możliwościom zarabiają kasę z zakładów. Skoro tak, to kasa u bukmacherów czasami może się nie zgadzać, a więc..telefon do przyjaciela, który lojalnie wspiera. Jedna wielka rodzina. Często da się tu wyczytyać, że taki mecz Barca - PSG sprzed roku, zdarza się raz na 15 lat. I ja się z tym zgadzam. Ale takich &quot;dziwnych&quot; meczy jest ostatnimi czasy zbyt wiele. Po roku zdarzya sie kolejna remontada. W miedzy czasie dziwny final LM, gdzie jedna druzyna po przerwie doslownie sobie stanela, tak jakby wogole nie interesowalo jej zdobzcie pucharu, chociaz nie wzgrala go od 21 lat. Wczesniej jeszcze mecze Barcy z Chelsea i inne gdzie jedne druzyny byly celowo przez sedziow przepychane dalej. Tych dziwnych meczy jest w LM ostatnio zbyt duzo
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Gdybyś miał olej w głowie to byś zrozumiał po co to gadanie. Powtarzam to po raz kolejny mam w. na jakąkolwiek drużynę z zachodu, tutaj chodzi o sam fakt sędziowania !!!! Zrozumcie to ludzie bo dzięki takim jak Wy wygląda to tak jak wygląda bo każdy ich głaszcze po głowach i wzrusza ramionami. Tutaj potrzeba wstrząsu ! A co drugi dziennikarz sportowy, manager, czy inny dyrektor sportowy bagatelizuje i myśli tak jak Ty. A bo City czy tam inny zespół tylko 3 razy strzelili w bramkę. Co tam że sędzia nadaje się do tarcia chrzanu jak i tak nie mieliśmy sytuacji.
To idź i sędziuj jak jesteś taki mądry. Jeśli uważasz że to takie proste, nadążyć za akcją, i poprawnie ją ocenić w przeciągu kilku sekund, to idź i pokaż, kasa dobra z tego jest. Przez takich jak Ty, którzy potrafią tylko wrzucać filmiki z błędami arbitra na jakiegoś śmiesznego facebooka, i szczekać przed monitorem, takie sytuacje są potem roztrząsane jeszcze tydzień po meczu, a szmatławce się cieszą, bo gimnazjaliści im nabili kliknięcia na stronie, a tym samym kasę. Ale fajnie, kto rozsądny to po każdej porażce wielkiego klubu ma beke z internetowych chuliganów, którzy zawsze w takich sytuacjach prześcigają się w pomysłach, jak tu usprawiedliwić porażkę swoich ulubieńców.
 
aldialdi 0

aldialdi

Użytkownik
My tu gadu-gadu, a za chwilę Real wyleci z hukiem, jak tak dalej pójdzie.
Ale dobrze, tak właśnie miało być, wszystko idzie zgodnie z planem ????
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Real powinien tak samo polecieć jak i Barca. Zagrali podobnie jak wczoraj Katalończycy jedno wielkie nic. Ronaldo tylko próbował zrobić padolino w polu karnym i mimo symulki sędzia jakoś nie pokazał żółtej kartki... Szkoda Juve, zwłaszcza, że karnego mógł z czystym sumieniem nie gwizdać, gość zamiast dążyć do strzelenia bramki to tylko czeka aż poczuje rywala na sobie i nurkuje w pole karne... moim zdaniem karnego nie powinno być, ale w ówczesnych czasach sytuacje w polu karnym są tak trudne do oceny, że bardzo łatwo się pomylić... taki to już mamy dziwny świat, że na meczu Sandecji Nowy Sącz z Termalicą Nieciecza jest VAR, a w Lidze Mistrzów nie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom