>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Luźne rozmowy] 1/4 finału Ligi Mistrzów [10-11 kwiecień 2018- REWANŻE]

Status
Zamknięty.
taidio 882

taidio

Użytkownik
Kibicowanie barcy czy realowi to jak kąpanie się ze starym w wannie, za duża porcja raka jak dla mnie lepiej jakimś innym zespołom w spokoju sobie kibicować no nie wiem już jakiś FC Dundee czy Apoel jest lepszy, karny był, każdy łącznie ze mną już oczekiwał na dogrywkę, pierwszą w tym sezonie LM, ale niestety stało się co się stało, miałem jeszcze nadzieję że wejdzie Wojtek - cały na biało i obroni karnego, ale cr strzelił nie do obrony.
Jedyne co mnie irytuje niemożnie to to że Dybala wyleciał w 1 meczu między innymi za symulowanie, a Ronaldo se leży i macha rączkami w co drugiej sytuacji DEJCIE KARNEGO i nic, jakiś immunitet na kartki
 
K 46

klapcioo

Użytkownik
Karny ewidentny? Bez jaj!
Gdybym miał czas to pokazałbym Wam ponad setkę filmików, gdzie za bardziej dotkliwe przewinienia jedenastki nie było. Poszukajcie sobie interwencji Ramosa, Pepe albo obrońców Chelsea, najlepiej w erze Mourinho.
Raz piszecie, że zawodnicy to płaczki, a innym razem odwrotnie.
Owszem, kontakt był, ale atak był z boku i na piłkę, a nie w żoładek czy klatkę. Jak ktoś po każdym dotkneciu kładzie się z bólem, jakby mial za chwilę skończyć karierę, to są inne sporty, bezkontaktowe, np. szachy czy brydż. Choć i w szachach podobno koń może kopnać.
Dla mnie ewidentnie Juventus zostal wczoraj wy....ny, w myśl obowizującego już od kilku lat prawa UEFA:
Real nie może, sędzia pomoże
Ochłoń chłopie. Karny może nie ewidentny, ale sędzia miał podstawy aby odgwizdać jedenastkę i to zrobił. Benatia najpierw popycha Lucasa, a później co prawda trafiając w piłkę, kopie go w klatkę. Gość się położył, ale ty też byś to zrobił w 92 minucie spotkania o takiej randze.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
adamo80
Błędy sędziowskie były są i będą, ale nie można tak tłumaczy, że sędziowie raz pomogą drużynie X, a innym razem jej zabiorą i... suma summarum wszystko wychodzi na zero. Nie Ty użyłeś tego twierdzenia, ale jest ono powszechne. Tym sposobem LM zamienia nam się w kabaret. I nie dzieciarnia się żre i skacze sobie do oczu, gówniarzy mi nie żal. Ale typerzy wykładają swoją kasę i robi nam się ruletka. Bo nigdy nie wiadomo, jakie lody wykręci sędzia. I to boli.
Boli też to, że grają najlepsze kluby na kontynencie, ale ta &quot;rywalizacja&quot; jest ch....wa, bo w wielu meczach są różne sędziowskie przewały i ogładającym pozostaje niesmak.
Ja nie mam pojęcia dlaczego VAR nie jest stosowany już powszechnie... Ba - sędzia może poczekać 1 min. dłużej i na telebimie zobaczyć sytuację bo zawsze puszczają skróty... Oczywiście, że z punktu widzenia typerów to dodatkowy czynnik losowy, jak by jeszcze było ich mało do ogarnięcia i nie sprzyja typowaniu. Niestety nie mamy na to wpływu i musimy brać pod uwagę przy typowaniu. Jak wcześniej pisałem - choć jedna bramka u siebie w Turynie i karny by nic nie zmienił. Patrzcie jak się przydała ta jedna bramka Romy z pierwszego meczu...
Dla mnie nie ten karny gdzie zdania są podzielone, ale nieuznany prawidłowy gol City, a potem jeszcze dodatkowa kara w postaci wyrzucenia Pepa na trybuny były skandaliczne... Nie dość, że gość wypaczył mecz to zamiast słowa przepraszam jeszcze bardziej pognębił drużynę...
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
A faul na VVD to już nieważny, ciul z tym że po tym 1 bramka padła xD city grało gorzej, city nie awansowało, dziękuje do widzenia
 
leon21 205

leon21

Użytkownik
Nie zgodzę się, po pierwsze Lucas nawet nie widział Benatii. Rozpędzony Benatia wleciał w Lucasa próbującego oddać strzał. Benatia miał wybór, odpuścić i liczyć, że Lucas nie strzeli lub sprokurować karnego i liczyć, że Buffon obroni. Pisanie, ze Lucas tylko czekał na kontakt to gruba przesada. Moje słowa potwierdzili liczni eksperci w studiach pomeczowych. Karny był EWIDENTNY.
co do tej wypowiedzi to całkowicie sie zgadzam. To jest właśnie ryzyko obrońcy przy takich sytuacjach, jeśli próbuje on wybić piłkę. Każdy napastnik wie i czeka na to, mając obrońcę na plecach na jakikolwiek kontakt. Wiadomo, że nie kopnął go specjalnie, po prostu Lucas to cwaniak i takie sytuacje trzeba wykorzystywać. Dobrym przykładem jest Douglas Costa w drugim (?) meczu z Tottenhamem, gdzie wykorzystał wślizg obrońcy w nogi i przewrócił się, mimo że spokojnie mógł dojść do piłki. Koniec końców karnego nie było, co też było kontrowersją swego czasu.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
bmw14.5 - piszesz, że nie było karnego a chyba w ogóle nie wiesz za co był podyktowany? Tu nie chodzi o żadne kopnięcie Benatii tylko o to, że wpada i pcha gościa który jest kilka metrów przed bramką.
Decyzja wzbudziła kontrowersje jedynie przez to, że zdarzyła się dosłownie w ostatnich sekundach w okolicznościach takich a nie innych. Praktycznie każda postronna osoba była sercem za Juventusem, podobnie jak wczoraj za goniącą Romą.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
To i ja pozwolę sobie napisać już na spokojnie na temat meczu Real - Juventus. Pare dni minęło emocje opadły...
Real zagrał straszną padaczkę u siebie, może 10-15 minut było dobre w ich wykonaniu ale to jest za mało jak na taką drużynę i jak na ćwierćfinał.
Juventus zagrał hm... może też nie zagrał nic szczególnego ale był solidną ekipą w tym spotkaniu i zasłużenie wygrał mecz. Oczywiście możemy mówić, druga bramka wina K. Navasa bo powinien to wybronić, o trzeciej to już w ogóle kapucha z jego strony ale trudno bywa tak, że raz bramkarz pomaga drużynie a raz niestety robi błędy i 0:3 dla Juventusu.... I od tego czasu co się stało? Juventus uspokoił grę i grał już praktycznie tylko, żeby bramki nie stracić karny....
Ja powiem tak, Nie ma w regulaminie czegoś takiego jak &quot;nie dyktować karnego w 90 minucie bo to zabija futbol&quot; Karny to karny czy to 1 minuta czy to 93 minuta... A jak czytam takie argumenty, karny był no ale ... mógł nie dyktować bo.... Juventus zasłużył na dogrywkę....a dlaczego nikt nie powie, że Juventus zaje.... tą sytuacje bo skoncentrowani byli 90 min a tu nagle nie wyszło im złapanie na spalonym C. Ronaldo bo zawodnik Juventusu złamał linię (nie pamiętam kto to był), Ronaldo wystawia Lucasowi a ten jest tylko przed bramkarzem...
I tutaj też mówią Lucas tylko czekał na dotkniecie ... a nie prawda... Lucas od momentu zagrania piłki przez Kroosa do Ronaldo patrzył tylko na piłkę, nie widział, że Benatia jest za nim więc jak czekał?
Jemu tylko pozostało przyjąć i strzelić gola z 5 metrów a tutaj ewidentnie najpierw popchniecie rękami w plecy a potem noga na klatce piersiowej... I karny ewidentny. Taka jest prawda, wielu ekspertów się wypowiada wielu sędziów i praktycznie każdy mówi, że karny był.
Mówią wprowadzić VAR, ok ale gdyby był VAR to sędzia i tak by zagwizdał po VARze, bo karny był...
Nie mniej brawa dla Juventusu za walkę i za godną postawę w rewanżu
 
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
Rozumiem że dupka pękła, bo &quot;Realowi sędzia pomaga jak zawsze&quot; i &quot;przelew od florka doszedł&quot;, ale pisanie że nie było karnego to tak jakbyście pisali, że nie wiecie co oglądacie. To nie jest tak, że jak obróca ewentualnie dotknie piłkę, ale wcześniej staranuje napastnika to wszystko spoko i gramy dalej ???? fajnie, że juve pokazało siłę. Co z tego, skoro zamiast grać do końca swoje to się cofnęli? Chcecie varu? Proszę bardzo (984176560709296137). Nie było karnego? Czekał aż go popchnie? A może barana w ścianę panowie?
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Teraz kurs na awans Realu do finału wynosi około 1.65 a na Bayern 2.15.Przed rokiem jak te dwie ekipytrafiły na siebie było dokładnie odwrotnie ;) Ostatnia deska ratunku dla ocalenia twarzy dla całego piłkarskiego świata to Bayern Monachium.Chyba , że Real po raz pierwszy od 4 lat rozegra wielki dwumecz bez pomocy sił wyższych ;) na to jednak coś się nie zanosi ;) bynajmniej ja w cuda nie wierze.Zobaczycie , że jak Real awansuje to kolejnych &quot;cudach&quot; ta drużyna nie potrafi rozegrać dwóch meczów godnych triumfatora LM 3 z 4 ostatnich edycji LM.Sorry takiego mamy zwycięzce najważniejszego klubowego turnieju , taki mamy klimat ;) ;)
Widać dalej brnie w swoje... Przecież ty już robisz się śmieszny tym co piszesz... ????
Jeżeli ten Real jest tak słaby, żen ie potrafi rozegrać dwóch dobrych meczy to może podaj mi jak i nam wszystkim drużynę, który potrafi rozegrać dwa dobre mecze ??? Czyli nikt... Skoro Real wygrywa z każdym w lidze mistrzów od 3 lat, poza meczami grupowymi...
Ale może znowu Real awansuję &quot;po kolejnych cudach&quot; żałosny jesteś więc nie wiem po co piszesz a z Ciebie każdy się śmieje.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Po raz kolejny UEFA podejrzewana jest o Ustawienie Losowania! Tym razem powód jest dość śmieszny.
Roma otworzyła sprzedaż biletów na półfinał Ligi Mistrzów w Rzymie już wczoraj. Rywalem był właśnie zespół Liverpoolu! W dodatku w Rzymie miał zostać rozegrany mecz rewanżowy! Wejściówki szybko zniknęły ze strony rzymskiego klubu, ale kibice zdążyli zrobić screeny i zamieścili je w internecie.
Prawdopodobieństwo takiego właśnie zdarzenia wynosiło 8,33%.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom