>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Luźne rozmowy] 1/4 finału Ligi Mistrzów [3-4 kwietnia 2018]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Bayern Monachium, Juventus, Manchester City, Liverpool, Sevilla, Real Madryt, AS Roma i FC Barcelona. Tak wygląda komplet ćwierćfinalistów Ligi Mistrzów w sezonie 2017/2018.
Losowanie kolejnej fazy Ligi Mistrzów odbędzie się w piątek 16.03 o godz. 12.00 w Nyonie.
Macie już swoje wymarzone pary?. Kto teraz według was wyrósł nam na faworyta wygrania Ligi Mistrzów. Zapraszamy Was do luźnych sugestii i rozmów na temat powyższych spotkań 1/4 finału Ligi Mistrzów. W tym temacie nie trzeba podpierać swoich typów, propozycji analizami. Rozmawiamy na spokojnie i kulturalnie.​
 
S 277

stepinski

Użytkownik
1. City Bayern
3. Barca Real
5. Juve
6. Liverpool
7. Roma
8. Sevilla
Tak oceniam na chwilę obecną potencjał drużyn. Oczywiście to są wielkie kluby i o tym która drużyna wyjdzie z ćwierćfinału zwycięsko prawdopodobnie zdecyduje dyspozycja dnia (zwłaszcza miedzy pierwszą moją 6 zespołów)
 
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
City - Real
Barcelona - Liverpool
Juventus - Bayern
Sevilla - Roma
Najciekawsze pary i najbardziej wyrównane (ewentualnie City z Barceloną, a Real z Liverpoolem).
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Mamy to!
FC Barcelona - AS Roma
Sevilla - Bayern Monachium
Juventus - Real Madryt
Liverpool - Manchester City
 
magnum89 18,1K

magnum89

Użytkownik
Znamy już pary 1/4 finału Ligi Mistrzów ????
FC Barcelona - AS Roma
FC Sevilla - Bayern Monachium
Juventus Turyn - Real Madryt
Liverpool - Manchester City
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Średnio mi się podobają te pary, no ale nie ma co wybrzydzać. Dalej zagrają:
- Barcelona, bo Roma to nie ten level,
- Bayern, bo nawet jeśli Sevilla zagra podobnie jak z United to Niemcy znajdą na nich sposób,
- Real, bo w 1/8 zaprezentował się znacznie lepiej aniżeli Stara Dama, poza tym nie uważam, że tegoroczne Juve jest silniejsze niż chociażby przed rokiem,
- City, bo mimo podobnego potencjału w linii ataku ma wyraźnie lepszą obronę niż Liverpool, to powinno być kluczowe w starciu angielskich drużyn.
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
No Barca wydaje się pewniakiem ale widzę kursy na fortunie na wygrana u siebie 1,3 więc awans będzie coś po 1,2 także wolę takich kursów nie ruszać.
Sevilla też raczej cienko ją widzę, City - Liverpool no ciekawe jedyna para w której zespoły są z tego samego kraju i to jeszcze rozpędzone City, tutaj na pewno warto oglądać
No i najważniejsza para Juve - Real, znów w pierwszym meczu Juventus zagra w roli gospodarza. Trzeba przyznać jedno, obydwie drużyny miały trudnych rywali w 1/8. Real wydaje mi się że i tak łatwiej sobie poradził i PSG nie dało rady. Juventus natomiast miał 2 cieżkie mecze. U siebie z 2-0 powrót Totków, geniusz Kane&#39;a. Drugi mecz trzeba gonić wynik, na wyjeździe do tego Son strzela gola ale mimo to nie zawiedli chociażby Higuain, ale także dużo dało np wejscie Lichtsteinera. Oczywiście już zaczyna się ta sama śpiewka że Real ma tylko LM i musi bo jak nie to sezon będzie fatalny, ale że musi to zrobi to ? Obrona Realu w tym sezonie wygląda fatalnie, a przy formie Higuaina (+ gra z klubem w którym spędził kawał czasu, strzelił ponad 100 goli), Dybali który wróci po kontuzjił i prezentuje się coraz lepiej, przedłużył kontrakt z Juve i będzie chciał zdobywać sukcesy w zespole z Turynu nie będzie tak łatwo. Od meczu z 2015 zmieniło się na prawdę dużo i ten dwumecz może wyglądać całkowicie inaczej. Wiadomo jest CR7 który w LM mimo innych nie powodzeń pokazuje formę najwyższą, ale obrona Juve (mimo że nie grają tam takie nazwiska jak Pique, Ramos czy Varane) w tym sezonie nie raz pokazywała jaka jest zwarta i na czele z Chiellinim radzą sobie nieźle. Mecz według mnie ogromna nie wiadoma, wiadomo że jestem za Juventusem i mam nadzieję że to oni awansują, ale skreślanie ich bo z Totkami ugrali ledwo co to słabe, tym bardziej że Real w tym sezonie wiemy jak wygląda. Juventus w lidze ma już przewagę nad Napoli i o lidera się martwić aż tak bardzo nie musi także najważniejsza będzie LM i nie mam wątpliwości że ten dwumecz przyniesie sporo emocji.
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
bartekczl stronicowe ? Nie znam takiego słowa ale domyślam się co miałeś na myśli i po twojej wypowiedzi śmiem twierdzić że życzysz sobie aby Barca wygrała LM a napisanie tu postu dało ci wiele pewności w swoim przekonaniu, ale zachowaj to dla siebie. Oczywiście nie zamierzam się tutaj przekrzykiwać o to że to klub któremu kibicuje wygra i mam rację, tylko tak dla jasności napiszę, a by nie było takich &quot;stronnicowych asów&quot; więcej że nie powinno się faworyzować tak danego klubu. Przykładu nie trzeba szukać daleko, bo każdy wie jak skończyło się typowanie Man United, mało kto był po stronie Sevilli. Wiedząc jakie niespodzianki są w LM pisać że tu mamy już 4 faworytów to trochę śmieszne według mnie, tym bardziej w tej parze. Nie pisałem w mojej wypowiedzi o tym że to Juve wyjdzie zwycięsko bo sam przed losowaniem nie chciałem aby trafili na Real, z racji tego że to dośw., silny zespół ale pisać na podstawie tego sezonu że awansują tak o bo wygrali z PSG to chyba nie jest mądre.
 
U 140

unknown98

Użytkownik
Zaczyna się. Te stronicowe(przydługawe) wypowiedzi(analizy). Awanse Real, Barca, City, Bayern. Nie ma co szukać czegoś innego na siłe. Zresztą kursy adekwatne. A końcowy triumf Barca. Tyle w temacie.
Zawsze musi być osoba, która przyczepi się do wszystkiego i wie wszystko najlepiej. Kurcze. Zacznij typować człowieku, na dobrej drodze jesteś do bogactwa. Ja tam lubię poczytać sensowne opinie innych, żeby skonfrontować je ze swoją myślą, czy założeniami. Zupełnie nie przeszkadza mi to, że ktoś pisze analizy czy wyraża swoje zdanie, bo cóż..od tego są fora, od tego jest to forum, od tego jest ten dział i od tego jest ten temat. A Ty zamiast powiedzieć coś sensownego, to nie wnosisz nic do dyskusji.
A z tymi stronicowymi to chodzi zapewne o długość. Ale cóż! Nie zrażaj, ja przeczytałem i koniec końców, także uważam, że ten dwumecz będzie emocjonujący.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja mam tylko takie przemyślenie, że kursy na awans Barcelony i Bayernu są mega zaniżone... 1,12 na awans Barcelony i 1,17 na awans Bayernu... ? WTF... ? ???? To jest 1/4 finału LM. Każda z tych ekip miała godnych i wymagających przeciwników... Jak przed 2 meczem z Chelsea na Barcelonę było wciąż 1,25 to teraz z Romą jest 1,12 .... ? Dobrze, że nie 1,01... Dla mnie to pułapka na januszy... Wystarczy, że Barsie nie wyjdzie idealnie pierwszy mecz i już będzie ciekawie w Rzymie... A o Bayenie to już wszyscy zapomnieli jakie miał problemy na początku... ?
Żeby była jasność - ja nie twierdzę, że Roma i Sevilla awansują, tylko kursy na Barcę i Bayern na awanse są śmieciowe...
 
U 140

unknown98

Użytkownik
No ja też mam podobne odczucie, ale myślę, że bukmacherzy codziennie nas przyzwyczajają do wystawiania takich absolutnie nieopłacalnych kursów. Roma i Sevilla to przecież nie są złe zespoły, wręcz przeciwnie to mocne zespoły, o różnych usposobieniach i cechach. Zresztą ich poziom poniekąd wyznacza teraz etap LM, w którym się znaleźli. Zaszczytne jest miejsce wśród 8 najlepszych zespołów w Europie, tak uważam. Nawet jeśli któryś z nich nie miał wymagających rywali, grupy, mieli szczęście to nadal są w elicie i powinni być traktowani jak elita. Takie kursy są śmieciowe i totalnie bezsensu. Z drugiej strony dzięki temu czasem można wyłapać te perełki, gdzie gra się na rywali po bardzo wysokich kursach. Widziałem wczoraj kupon, na którym gość grał na Seville i źle na tym nie wyszedł, a kurs był bodajże 5.3. Ale bukmacher jak to bukmacher, rzadko kiedy da zarobić.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Prześledziłem drogę Bayernu i tak naprawdę z wyjątkiem wygranej u siebie z PSG gdzie PSG miało wtedy wy.....e bo i tak miało 1 miejsce w grupie to z nikim znaczącym się nie zmierzyli tzn zmierzyli w 1 meczu z PSG gdzie była walka o coś i przegrali 3:0... Ktoś powie, że to było przed Jupem Hankesem... ok, ale w najlepszym wypadku mamy w takim układzie zespół słabo przetestowany... Sevilla zaś pokonała Man Utd... Najważniejsze jednak ten kurs - 1,17 na Bayern to mnie po prostu rozwala...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Mnie chodzi po głowie jakieś dodatnie handi na Sevillę w pierwszym meczu. Jeśli chodzi o Real powinien sobie poradzić z Juventusem, ale generalnie to do jesieni zgubiłem gdzieś intuicję do bukmacherki i kompletnie nic mi nie wchodzi, ilość pomyłek jest ogromna więc albo zagram naprawdę za grosze albo w ogóle sobie odpuszczę...Ale bez względu na wszystko granie obecnie awansów na faworytów nawet jak za nimi dużo przemawia, po tych kursach jest dla mnie całkowicie nie warte ryzyka. Po pierwszych meczach dużo się wyjaśni, a czy potem spadnie np z 1,15 i 1,17 do 1,07 to już nie ma znaczenia... Jest i tak totalnie zaniżony... Natomiast jak np. Bayern nie będzie miał dobrego wyniku to kurs wtedy może na niego wzrosnąć więc może się opłacać teraz coś pograć na Sevillę, a potem na Bayern...
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dlaczego wszyscy skreślają Juventus? Przypomnę, że to jest dwumecz! Bo Real pokonał słabiutkie PSG?
Może ktoś mi przypomnieć kiedy ostatni raz Real wygrał dwumecz ze Starą Damą?
Z tych wszystkich par, powinien to być najciekawszy mecz, i mam nadzieję, że Juventus awansuje.
Baja Juppa powinien sobie poradzić, i nie zdziwię się, jeśli juz w pierwszym meczu zapewnią sobie awans.
Barca mimo, że nie gra najlepszej pilki, to powinno wystarczyć na awans.
Angole, jak to Angole... gdyby Klopp miał lepszą obronę, to Liverpool byłby dla mnie faworytem.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dlaczego wszyscy skreślają Juventus? Przypomnę, że to jest dwumecz! Bo Real pokonał słabiutkie PSG?
Chyba raczej dlatego, że Juventus męczył się niemiłosiernie z Totkami i niestety środek i obrona w Juventusie to obecnie nie to co w poprzednim sezonie... Popełniają mnóstwo błędów. to co było kiedyś ich wielką siłą obecnie prezentuje się wciąż na światowym poziomie, ale nie jest to &quot;najlepsza defensywa na świecie&quot; jak jeszcze mówiono o nich w zeszłym sezonie... Przynajmniej ja to tak widzę...
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
4 stracone bramki w 21 ostatnich meczach. Masz rację, obrona jest do bani.
Jeśli z Realem zagrają, tak jak z Totkami to przegrają na pewno. Juventus w dwumeczach miał sposób na Real, nawet grając z Melbergiem w składzie.
 
psychol32 419,2K

psychol32

Użytkownik
Mnie chodzi po głowie jakieś dodatnie handi na Sevillę w pierwszym meczu. Jeśli chodzi o Real powinien sobie poradzić z Juventusem, ale generalnie to do jesieni zgubiłem gdzieś intuicję do bukmacherki i kompletnie nic mi nie wchodzi, ilość pomyłek jest ogromna więc albo zagram naprawdę za grosze albo w ogóle sobie odpuszczę...Ale bez względu na wszystko granie obecnie awansów na faworytów nawet jak za nimi dużo przemawia, po tych kursach jest dla mnie całkowicie nie warte ryzyka. Po pierwszych meczach dużo się wyjaśni, a czy potem spadnie np z 1,15 i 1,17 do 1,07 to już nie ma znaczenia... Jest i tak totalnie zaniżony... Natomiast jak np. Bayern nie będzie miał dobrego wyniku to kurs wtedy może na niego wzrosnąć więc może się opłacać teraz coś pograć na Sevillę, a potem na Bayern...
Jak najbardziej uważam że kursy są zaniżone jednak jesteśmy na takim etapie gdzie chłopców należy oddzielić od mężczyzn. Zarówno Roma jak i Sevilla nie będą miały za wiele do powiedzenia w dwumeczach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom