>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

[Luźne rozmowy] 1/4 finału Ligi Mistrzów [3-4 kwietnia 2018]

Status
Zamknięty.
gats 8,4K

gats

Użytkownik
Widze dzisiaj karnego dla Barcy (2.93 w STS). Sedzia Makkelie (za dnia policjant) chetnie
pokazuje na wapno (w Eredivisie 8 karnych) i lubi miec porzadek na boisku.
Wiem ze typ jest ryzykowny wiec nie polecam ale za drobne warto zagrac.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Łysy zawsze przegrywa tak samo. Rywal wychodzi mega agrasywnie, i punktuje z kontry. Odkąd nie ma w składzie Messiego, co roku tak samo kończy się jego przygoda z LM. Gość nie ma planu B, a uchodzi za geniusza trenerskiego. Kpina.
Cieszę się jak dziki, brawo LFC.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Teraz jak widzę wszystkie pismaki i redaktorzyny onanizują się przewrotką, jakby to było jakieś święto lasu, a takie bramki strzelają nawet w niskich polskich ligach. Żenua!
 
B 3

bamboszz

Użytkownik
Byłem w pełni przekonany, że Barca strzeli przynajmniej 2 bramki, ale nie sądziłem że będą 2 samobuje. Barcelona ma aż 5 goli ze swojaków innych drużyn! Co do Man City nie sądziłem, że aż tak polegnie - mógł strzelić chociaż jedną bramkę. Zobaczymy jaki mecz będzie w Rzymie. Jak wróci Nainggolan, środek Romy będzie wygladał o wiele lepiej
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Byłem w pełni przekonany, że Barca strzeli przynajmniej 2 bramki, ale nie sądziłem że będą 2 samobuje. Barcelona ma aż 5 goli ze swojaków innych drużyn! Co do Man City nie sądziłem, że aż tak polegnie - mógł strzelić chociaż jedną bramkę. Zobaczymy jaki mecz będzie w Rzymie. Jak wróci Nainggolan, środek Romy będzie wygladał o wiele lepiej
Gol to gol, po co drążyć temat?!. Chyba nie wierzysz w to, że Romę stać na dokonanie Remontady?.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Janusza Hazardu tym razem wypunktował Manchester City. Zabrakło jednej bramki do czteropaka żubra. Czekam na półfinały.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Spokojnie, City jeszcze powalczy o awans, chociaż 1 bramka Liverpoolu na wyjeździe rozstrzygnie pewnie sprawę, ale 1:0,2:0 dla City i zacznie się smród u LFC, a co jak co ta drużyna ma takie przestoje ( wczoraj w II połowie ) , że kiedy City siądzie na nich to można się bać o The Reds. Szykuje się ponownie rewelacyjne spotkanie czego nie można powiedzieć o 3 innych potyczkach rewanżowych, no może jeszcze Bayern - Sevilla bo pozostałe dwa mecze to już tylko formalności.
W finale oby Barcelona - Real, bo lepszego finału nie może być...
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Prędzej drugi raz Liverpool wygra, niż City to odrobi. Liverpool to nie PSG, Klopp to nie Emery, przez 100 lat takich frajerów nie będzie. Liverpool najgroźniejszy jest z kontry, więc będzie w swoim żywiole, a obrona City przyciśnięta, to pachołki. Wczoraj, jakbym był trenerem to Walker dostał by w pysk, bo taką piłkę (przy 1:0) powinien natychmiast wybijać na korek, a on mając już łeb zasrany mądrościami Pepa, oczywiście przyjmuje i pewnie chciał rozgrywać.
Jednak Pep postawi na pewno na mega ofensywny skład, więc świetnym betem będą overy i handi rożnych w stronę Obywateli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
ranczo0123 448,7K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Tak jak mowi patryk0146 juz czekam na linie jakie wystawia buki na rozne City. To bedzie zdecydowanie najlepsze rozwiazanie bo napor na swoim boisku bedzie na pewno ogromny. Co do Aguero.. ten chlop jest wiecznie kontuzjowany. Na nim nigdy nie mozna polegac bo on 1/3 sezonu gra i 2/3 sezonu nie gra bo kontuzja. Tak jest odkad siegne pamiecia. Mozna powiedziec ze jego nalezy jedynie traktowac jako mily dodatek do skladu a nie opierac gre na nim. Taki troche Gareth Bale ????
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
no trochę przesadziłeś bo kun od paru lat strzela 20+ bram w sezonie i jest kluczowym zawodnikiem city i porównywanie go do bale&#39;a jest zajebiście nietrafne
 
ranczo0123 448,7K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Strzelac strzela jak najbardziej ale wiecej nie gra niz gra. Jak gra zawodnik klasa swiatowa ale kazdy wie jak to jest z nim w kwestii czestotliwosci wystepowania u niego kontuzji.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
ale to jest zwyczajnie nieprawda, chyba że celowo piszesz że więcej nie gra niż gra żeby to wyolbrzymić, zdając sobie sprawe że fakty są inne, nie wiem mam ci screeny z flashscore czy transfermarkt wrzucić?
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
ale to jest zwyczajnie nieprawda, chyba że celowo piszesz że więcej nie gra niż gra żeby to wyolbrzymić, zdając sobie sprawe że fakty są inne, nie wiem mam ci screeny z flashscore czy transfermarkt wrzucić?
Nic dodać nic ująć, specjalne wyolbrzymienie, że więcej nie gra niż gra, a jedyne co w tym jest prawdziwe to, że Aguero często wypada w okresie ważnych meczów swojego zespołu, ale ok. 45 spotkań w poprzednich sezonach i w tym również pewnie gdzieś tyle zagra to mało? W porównaniu do Bale to przepaść, bo Gareth jak wypada to 3 miesiące i kolejne 2 powrót do formy, a Aguero to zazwyczaj max. kilka tygodni i po powrocie od razu ładuje bramy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom