>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Luźne rozmowy] 1/8 finału Ligi Mistrzów [13-14 marzec 2018- REWANŻE]

Status
Zamknięty.
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Mecze rewanżowe 1/8 finału Ligi Mistrzów

Kursy podane z bet-at-home
Wyniki Pierwszych spotkań:
Sevilla - Manchester United 0:0
Szachtar - Roma 2:1
Chelsea - Barcelona 1:1
Bayern - Besiktas 5:0
Zapraszamy Was do luźnych sugestii i rozmów na temat powyższych spotkań 1/8 finału Ligi Mistrzów. W tym temacie nie trzeba podpierać swoich typów, propozycji analizami. Rozmawiamy na spokojnie i kulturalnie.
Czy Manchester wykorzysta swoją przewagę i po korzystnym, bezbramkowym remisie na trudnym terenie w Sevilla, na swoim boisku przypieczętuje awans i pokona rywali?
Włoska Roma jest faworytem w spotkaniu z Szachtarem. Na Ukrainie co prawda przegrała 1:2, jednak u siebie powinna poradzić sobie i odrobić straty. A może Szachtar tanio skóry nie sprzeda?
No i klasyk. Anglicy z Chelsea nie potrafili na własnej murawie pokonać Barcy i 14 marca staną przed niezwykle trudnym zadaniem. Wszystko wygląda na to, że Barcelona jest tutaj bezapelacyjnym faworytem. Ale...
Na koniec spotkanie Bayernu, z Lewandowskim w składzie. W pierwszym meczy pogrom 5-0 i wydaje się, że w tej parze wszystko zostało rozstrzygnięte.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Z całego serduszka trzymam kciuki za to bym Manchester został wyeliminowany i nie wydaje mi się to aż tak nieprawdopodobne jak niektórym, Sevilla nie wygrała pierwszego meczu, chociaż mogła, ale remis 0-0 to wciąż w porządku wynik, jakakolwiek bramka z ich strony sprawi że manu będzie musiało wygrać. Sevilla pokazała że potrafi walczyć chociażby w pojedynkach grupowych z Liverpoolem, nie stawiałbym na nich krzyżyka i spróbuję jutro pograć w ich stronę, ponieważ kursy według mnei są wystawione bardziej na podstawie ich w miejsca w EPL i międzynarodowej marki niż na ich rzeczywistej grze
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Sevilla to niestety nie jest drużyna wyjazdowa. W pierwszym meczu to pewnie ManU zależało nie przegrać (co nawet nie powinno dziwić, skoro Mou na ławce), a że skończyło się po mega nudnym meczu 0:0 to im na rękę. Gdyby chociaż Sevilla u siebie wygrała skromnie 1:0 i w rewanżu strzeliła gola, to Diabły musiałyby się sporo namęczyć. ManU ostatnie spotkania w lidze to wyszarpane zwycięstwo z Crystal Palace, gdzie właśnie pierwsza połowa w ich wykonaniu wyglądała tak, że szkoda gadać. Ale druga już zgoła inaczej i udało się ogarnąć 3:2, szczęśliwie ale jednak. Liverpoolowi zbytnio nie dali w sobotę pograć, a ten mecz wyglądał już naprawdę dobrze, więc jak chcą, to potrafią. I myślę, że we wtorek jednak zagrają swoje.
Ogólnie kursy na awans Sevilli - 3 czy też x2 po 2,35 w Uni to nieco mało żeby iść mimo wszystko w ich stronę.
Co do spotkania Romy z Szachtarem, nie oglądałem pierwszego meczu, ale wolałbym aby awansował Szachtar, włoska piłka już mnie zaczyna drażnić ostatnio. Roma w niezłej sytuacji, bo z golem na wyjeździe, starczy im skromne 1:0. Ale mam nadzieję że Szachtar się postawi i coś strzeli, będzie to tylko z korzyścią dla widowiska.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Sevilla to niestety nie jest drużyna wyjazdowa. W pierwszym meczu to pewnie ManU zależało nie przegrać (co nawet nie powinno dziwić, skoro Mou na ławce), a że skończyło się po mega nudnym meczu 0:0 to im na rękę. Gdyby chociaż Sevilla u siebie wygrała skromnie 1:0 i w rewanżu strzeliła gola, to Diabły musiałyby się sporo namęczyć. ManU ostatnie spotkania w lidze to wyszarpane zwycięstwo z Crystal Palace, gdzie właśnie pierwsza połowa w ich wykonaniu wyglądała tak, że szkoda gadać. Ale druga już zgoła inaczej i udało się ogarnąć 3:2, szczęśliwie ale jednak. Liverpoolowi zbytnio nie dali w sobotę pograć, a ten mecz wyglądał już naprawdę dobrze, więc jak chcą, to potrafią. I myślę, że we wtorek jednak zagrają swoje.
Ogólnie kursy na awans Sevilli - 3 czy też x2 po 2,35 w Uni to nieco mało żeby iść mimo wszystko w ich stronę.
Co do spotkania Romy z Szachtarem, nie oglądałem pierwszego meczu, ale wolałbym aby awansował Szachtar, włoska piłka już mnie zaczyna drażnić ostatnio. Roma w niezłej sytuacji, bo z golem na wyjeździe, starczy im skromne 1:0. Ale mam nadzieję że Szachtar się postawi i coś strzeli, będzie to tylko z korzyścią dla widowiska.
Po mega nudnym meczu? Chyba nie oglądałeś spotkania. Świetnie oglądalo się seville i mimo wyniku 0-0 na boisku wiele się działo, głównie za sprawą Hiszpanów
 
kwapi45 246

kwapi45

Użytkownik
No cóż, Manchester w meczu wyjazdowym zrobił swoje, nie pozwolić na strate bramki i to im się udało. Dobry blok defensywny i niesamowity bramkarz. Skoro Sevilla nie trafiła u siebie to ciężko będzie jej też strzelić na wyjezdzie, niemoc udowodnili w ostatnim spotkaniu z Valencią. Manchester dalej będzie grał defensywnie by nie ryzykować straty bramki a ofensywa jest wystarczająca by strzelić choć raz.
Mój typ : MANU 2 - 0 SEVILLA
Roma natomiast ostatnio lepsza forma. 4-2 z Napoli i 3-0 z Torino. W meczu z bykami odpoczywał za kartki Dzeko który jest ważnym punktem Rzymian i zagra w tym spotkaniu. Jest to zespół który poradził sobie z Chelsea wyszedl z grupy kosztem Atletico.
Mój typ : ROMA 3 - 1 SHAKHTAR
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Po mega nudnym meczu? Chyba nie oglądałeś spotkania. Świetnie oglądalo się seville i mimo wyniku 0-0 na boisku wiele się działo, głównie za sprawą Hiszpanów
Tobie się podobał, mnie nie porwał. Ot dwa różne spojrzenia.
Swoją drogą ciekawe, czy Mou wystawi dziś Rashforda od pierwszej minuty. Z Liverpoolem pokazał się bardzo dobrze. Wprawdzie w drużynie pod wodzą Mou rozegrał on najwięcej spotkań ze wszystkich zawodników, to jednak często wchodzi z ławki.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Man Utd: De Gea – Valencia, Bailly, Smalling, Young – Matic, Fellaini – Sanchez, Rashford, Lingard – Lukaku.
Rezerwa: Romero, Lindelof, Pogba, Mata, Martial, Darmian, McTominay.
Sevilla: Rico – Kjaer, Lenglet, Banega, Correa, N’Zonzi, Sarabia, Escudero, Muriel, Vazquez, Mercado.
Rezerwa: Soria, Ben Yedder, Geis, Pizarro, Pareja, Nolito, Arana.
Mou, jak można się było spodziewać, postawił na obronę i szybkie kontry. Do tego zadania wystawia szybkich zawodników zaraz za napastnikiem. Ciekawe czy nie przejedzie się na tej taktyce gdy straci gola. Ludzi kreujących grę w tym zestawieniu raczej brakuje. Sevilla z jedną zmianą w obronie.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
W ogole tak naprawde to najlepiej jakby i Manu i Sevilla odpadli za taka gre i nie blokowali innym druzynom miejsca w LM ???? Dno i padlina. No ale juz lepiej ze to Hiszpanie awansowali za to beznadziejna gre czerwonych i ta zenujaca koncepcje gry Mourinho
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
tak naprawde to najlepiej jakby i Manu i Sevilla odpadli za taka gre i nie blokowali innym druzynom miejsca w LM
Bez przesady, Sevilla zagrała b. dobre zawody, choć z przodu mogłaby się bardziej przyłożyć. Bo z 5-7 bramek mogła spokojnie włożyć.
Po MU nie spodziewałem się zbyt wiele, ale też nie sądziłem, że to jest tak słaby zespół. Nie potafią atakować ani nawet operować piłką.
Jeśli chodzi o angielskie drużyny, to warto zauważyć 1 regułę. Wszystkie lepiej zagrały (i osiągnęły lepszy wynik) na wyjeździe. Wszystkie cztery. Jeśli jutro ta reguła się sprawdzi, to Barcelona odpada!
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
bmw14.5 mysle ze jutro kolejna druzyna Angielska pożegna sie z LM. Barcelona ma zbyt mocny sklad i zbyt doswiadczonych zawodnikow plus graja u siebie. Mysle ze taki kataklizm nas jednak nie bedzie czekac i to Chelsea pojedzie do domu.
 
U 140

unknown98

Użytkownik
No istna porażka. Nie można było się tego spodziewać. Co to za pomysł w ogóle z wystawieniem tak defensywnego zespołu, gdy trzeba zdobywać bramki Matić i Fellaini, do tego słaby Lingard. Nie rozumiem koncepcji Mourinho totalnie, tak zawalić to spotkanie. Ale słusznie, jak było powiedziane. Dobrze, że to Sevilla awansowała, może to go czegoś nauczy i spróbuje zmienić tą swoją taktykę, która ani to doszlifowana, ani uzupełniona nowymi elementami - monotonia w początkowym wydaniu. Niemniej szkoda, bo po sobotnim spotkaniu z Liverpoolem jakoś wpadło mi do głowy, że Diabły mogą być konkurencją w Europie, ale się pomyliłem. Liczę też, że ten Sanchez to się kiedyś odnajdzie, bo sporo tego czasu potrzebuje na aklimatyzację. Szkoda. Typowanie LM w tym roku to chyba już nie dla mnie, każdy mnie zawodzi. Im więcej ostatnio LM oglądam, tym bardziej ona nieprzewidywalna.
 
U 140

unknown98

Użytkownik
Nie zapominajmy, że pieniądze nie grają. Chłop wyszedł na ambicji, dostał podanie i je zamienił na bramkę. Potem Young się poślizgnął i było 0:2. Gratulacje dla niego, pewnie mu się to kolejny raz tak szybko nie przytrafi. Ogólnie trzeba Seville za walkę pochwalić, ani na chwilę się nie przestraszyli. A wpuszczanie Martiala i Maty do przegranego meczu to też absurd, co mieli zrobić? Trzeba było ich wystawić od początku, a nie Fellainiego i Lingarda.
A jeśli chodzi o angielskie zespoły, to Tottenham w prawdzie odpadł, ale dla mnie był dużo lepszym zespołem i myślę, że zgubił ich brak takiego piłkarza, który wziąłby ciężar na swoje barki, gdy stracili te dwie szybko zdobyte bramki. A szkoda, zapowiadali się naprawdę na godnych rywali dla każdego zespołu. Chelsea z taką formą od razu była spisana na stratę, a jeszcze nie wiadomo czy odpadną. Jedyny Manchester, który naprawdę zawiódł, więc nie rozumiem, dlaczego zarzucać coś angielskim zespołom. Jeśli to robić, to tylko Diabełkom.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Tottenhamu szkoda, tak jak głupich błędów z pierwszego meczu, które skutkowały karnymi. Na szczęście Higuain drugiego nie wykorzystał, a i Tottki mimo tego murowania Juve potrafili wyjść na remis, w drugim spotkaniu mimo ogromnej przewagi nadeszła 63 minuta i pozamiatane. A czasu brakło na choćby ten remis. Ogólnie to dobrze, że dziś awansowała Sevilla mimo iż nie dawałem im większych szans, szkoda Szachtaru.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Liczę też, że ten Sanchez to się kiedyś odnajdzie, bo sporo tego czasu potrzebuje na aklimatyzację
Sanchez nie odnajdzie się u Mourinho, który preferuje defensywę i grę jednym silnym napadziorem. W tej chwili jest nim Lukaku, ale to nie ta półka co np. Drogba.
Sanchez jest przyzwyczajony i nauczony przez Guardiolę gry kombinacyjnej, ale MU o czymś takim nie ma na tę chwilę pojęcia, co pokazał dzisiejszy mecz.
Poza tym Sanchez przeżył degradację, przechodząc z Barcelony do Arsenalu, a po czymś takim mało kto się podnosi.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Sancheza to w ogóle jakoś nie idzie jakoś dostrzec, jak jest zmiana to wtedy zdajesz sobie sprawę że on był na boisku od początku...
 
N 3

niebieski1920

Użytkownik
Najbardziej przereklamowany jest Pogba. 100mln? Ja bym za niego 50 nie dał. Uważa się za wielkią gwiazdę, gra nonszalancko i nic nie wnosi do drużyny.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Mam duzy dylemat. Na over 2.5 kartki Besiktasu w 1xbet jest kurs 3.4. Dla porownania Unibet proponuje na ten zaklad 2.12 wiec roznica spora. Ciekawe jak Turki podejda do tego spotkania. Niby wynik z pierwszego meczu praktycznie zamyka ten dwumecz ale kurcze czy gospodarze nie beda zmuszeni zeby powalczyc u siebie i co za tym idzie troszeczke przyostrzyc? ???? Jakis swoj swiatopoglad ktos podrzuci? ????
 
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
Jeśli chodzi o angielskie drużyny, to warto zauważyć 1 regułę. Wszystkie lepiej zagrały (i osiągnęły lepszy wynik) na wyjeździe. Wszystkie cztery. Jeśli jutro ta reguła się sprawdzi, to Barcelona odpada!
A co jeśli to była reguła, że wszystkie angielskie kluby po prostu zagrały lepiej w pierwszym meczu? jeśli ta reguła się sprawdzi to Chelsea dzisiaj odpada!
Tworzenie takiej teorii w świetle tego, że Liverpool i City mecze u siebie miały o nic, jest mocno naciągane ????
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Tworzenie takiej teorii w świetle tego, że Liverpool i City mecze u siebie miały o nic, jest mocno naciągane ????
Dlatego dałem to w dyskusjach, a nie w typach.
A tak swoją drogą: naciągane czy nie, ale wczoraj też United miał z palcem rozjechać Sevillę, a jak to się skończyło...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom