>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Luźne rozmowy] 1/8 finału Ligi Mistrzów [13-14 marzec 2018- REWANŻE]

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Świetne argumenty - Chelsea ma TYLKO Hazarda, geniusz Conte nie da rady, kadra niczym się nie wyróżnia
Dobra mają jeszcze Williana i już się nie czepiaj.
Oglądałeś pierwszy mecz?
Oglądałem, co napisałem w moim poście.
Przypomnę tylko, że PSG do meczu z Realem miało u siebie bilans 19/19 wygranych i każda min. 2 bramkami.
Co mnie obchodzą Arabusy? Niech sobie nawet wygrywają po 10:0 każdy mecz, ale w Lidze Mistrzów nic nie znaczą.
Nie twierdzę, że angielski zespół awansuje, ale jeśli utrzymają poziom z 1 spotkania to Barcelonie będzie bardzo ciężko.
Każdemu może nie wyjść mecz. Jednak kadra Barcelony wygląda zdecydowanie lepiej, niż kadra Chelsea.
Na pewno zrobią kolosalną różnicę, taką jaką zrobili w pierwszym meczu.
Czytaj wyżej.
Na pewno zrobią kolosalną różnicę, taką jaką zrobili w pierwszym meczu.
Na szczęście nie ty decydujesz co wolno, a co nie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ok to żeby już była całkowita przejrzystość pozwolę sobie napisać jeszcze raz

Przepraszam wszystkich za swoje teorie jakie snułem od początku sezonu... Wraz z moimi teoriami szły niestety bety co spowodowało u mnie minus... Każdy kto mnie zna wie, że zawsze grałem na Barcelonę, Bayern, Real i czasami Juventus... (gdybym tak pograł jak zawsze w 1/8 to byłby duży plus) W tym roku uwiodła mnie znakomita gra (jak się wydawało) PSG i zdawało mi się, że kluby angielskie weszły na jakieś wyżyny... Niestety bardzo się pomyliłem.
PSG z trenerem, który zrobił beznadziejne zmiany w 1 meczu, pozwolił na grę kluczowych zawodników w lidze i pucharach, które i tak mają wygrane przed arcyważnym meczem z Realem i kluby angielskie z których - Totki mimo świetnego meczu z Juventusem pozwoliły sobie na 15 min. dekoncentracji, Man Utd grający antyfutbol i w końcu wczoraj Chelsea po przegranej 0:3 pokazały, że wciąż oferują za mało na LM. Zobaczymy co będzie dalej z Liverpoolem i City, ale jak widać starzy weterani wciąż mają się mocno... Albo się okaże, że w przyszłym sezonie w końcu kluby angielskie i/lub PSG ogarną albo nie zdążą bo Real, Barcelona, Bayern jeszcze bardziej się umocnią i okaże się, że światełko i szansa była w tym sezonie.
Moim zdaniem Neymar podjął już decyzję o opuszczeniu PSG - wtedy kiedy nie zdecydował się na grę na zastrzykach z Realem... Początkowe spory, słabe trenowanie przez Emery&#39;ego i w końcu mógł zobaczyć, że jednak środek i defensywa w PSG jest gorsze niż w klubie z którego odszedł czyli z Barcelony - to wszystko może zdecydować. Dla mnie nauczka jest taka - w piłce pewne rzeczy mogą się zmienić, ale trwa to o wiele dłużej niż 1 czy 2 sezony... Zajmuję się tym od 2012 r. i przez cały ten czas grając na Real, Barcelonę, Bayern miałem niezły plus. W tym roku poeksperymentowałem i wiadomo jak się to zakończyło...
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
tak moze nie w temacie ale Neymar nie opuści PSG z powodów biznesowych- tutaj jest gra o bardzo duzo-ze perto dolary konkretnie sponsoring mistrzostw świata. Tutaj mogą odejść inni i odejdą pokroju Cavaniego napewno Emery ale przyjdzie kolejny gruby zaciąg. PSG chce -ma taki plan wygrać LM w ciągu najbliższych 5 lat od wielkich inwestycji bodajże z tych mocarnych planów zostały jeszcze dwa lata cierpliwości i wielkich inwestycji
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
tak moze nie w temacie ale Neymar nie opuści PSG z powodów biznesowych- tutaj jest gra o bardzo duzo-ze perto dolary konkretnie sponsoring mistrzostw świata. Tutaj mogą odejść inni i odejdą pokroju Cavaniego napewno Emery ale przyjdzie kolejny gruby zaciąg. PSG chce -ma taki plan wygrać LM w ciągu najbliższych 5 lat od wielkich inwestycji bodajże z tych mocarnych planów zostały jeszcze dwa lata cierpliwości i wielkich inwestycji
Widziałem wywiad z Neymarem i mówił, że każdy kto myśli, że leci on na kasę to go nie zna... Ja sobie myślę, że różnica między zarobkami rzędu 100 mln a np 200 mln jest, ale dla zwykłego człowieka to tak naprawdę nie ma... Czy kupi sobie 100 czy 200 mercedesów będzie jeździł 2-5. Czy będzie miał 5 czy 10 posiadłości - mieszkać może w jednej... Natomiast kariera piłkarska na tym poziomie to jest coś... Ja myślę, że z Barcy on odszedł ponieważ cały jego wysiłek w odrobienie strat z meczu z PSG (to on pchał drużynę do przodu, to on nie tracił wiary wtedy kiedy stracili ją wszyscy...) został zmarnowany w meczu z Juventusem... Teraz jest podobnie - Emery zmarnował wszystko do czego się przygotowywali.... Pisałem już o tym, ale mi usunięto wypowiedź - po tym urazie przyjechał do niego tata i wziął go do Brazylii... Nawet nie było go na meczu z Realem na trybunach. Samo PSG dowiedziało się też o tym od jego Ojca telefonicznie (!). Teraz jedzie sztab PSG z wizytą... Ja myślę, że może go ubłagają, ale wtedy to jak będzie świadczyło o samym PSG, ale myślę, że on decyzję już podjął i zagra w Realu... Może też być taka sprawa, że chce koniecznie zmierzyć się z Messim... Jak Neymar przejdzie do Realu to nie będzie co zbierać u przeciwników. Ronaldo rosły, wysoki i genialny... Neymar niski, zwinny i też genialny... + reszta ofensywy, środka i defensywy na najwyższym poziomie światowym...
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Taka ciekawostka. Messi otwierając wczoraj wynik w meczu FC Barcelona z FC Chelsea, strzelił swoją najszybszą bramkę w karierze. Nigdy dotąd nie udało mu się strzelić gola rywalom po upływie 2 minut i 8 sekund. Przyznam, że nie sądziłem, że to będzie taki jego wyczyn. Liczyłem, że zdobywał już szybciej bramki ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Lem miał rację mówiąc:
&quot;Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów&quot;.
Jak się czyta takie rewelacje jak powyżej, to można się realnie zastanawiać czy osoba po drugiej stronie jest w pełni władz umysłowych, bo nie można myśleć inaczej czytając

Poza tym, gość przeczytał wywiad z Neymarem, łyknął wszystko jak pelikan i już wszystko o nim wie. Gdzie był ten wywiad, w Brawo Sport? Bo w transfer do Realu, czy gdziekolwiek indziej tylko czytelnik tego pisma może wierzyć.
Neymar jest w Brazylii, bo tam przechodził operację, a nie dlatego że
Ale kolego jak nie chcesz dostać ostrzeżenia to bez obrażania proszę... Nie ma takiej potrzeby...
Wywiad z Neymarem widziałem bezpośrednio z nim w TV lub necie (nie pamiętam) przy okazji transferu do PSG. Dokładnie to powiedział co cytowałem... Nie czytałem o tym tylko usłyszałem od niego samego...
Co do tej operacji: raz nie była super pilna, dwa - we Francji jest równie dobra lub lepsza opieka medycyny sportowej jak w Brazylii, trzy - lekarze pozwolili mu grać w meczu z Realem na zastrzykach, ale za namową ojca się nie zgodził, cztery - no przecież siostra miała znowu urodziny ????
Neymar to rozkapryszone dziecko. Nigdy nie wejdzie na najwyższy level. Zamiast mózgu siano.
Trochę jest w tym racji co piszesz... Też odnoszę takie wrażenie, ale... jeszcze jest młody - może wydorośleje...
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Trochę jest w tym racji co piszesz... Też odnoszę takie wrażenie, ale... jeszcze jest młody - może wydorośleje...
Nic do niego nie mam bo ma talent do piłki ale jego zachowanie w wielu meczach świadczy o tym że nie jest zbyt inteligentny. Żeby być najlepszym to trzeba mieć jedno drugie.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Co do tej operacji: raz nie była super pilna, dwa - we Francji jest równie dobra lub lepsza opieka medycyny sportowej jak w Brazylii, trzy - lekarze pozwolili mu grać w meczu z Realem na zastrzykach, ale za namową ojca się nie zgodził, cztery - no przecież siostra miała znowu urodziny ????
Co Ty możesz wiedzieć, o tym czy operacja była pilna czy nie? Gdzieś coś usłyszałeś, łyknąłeś jak pelikan, resztę głupot sobie dopowiedziałeś i powtarzasz jakby to była prawda objawiona. W sprawie zdrowia Neymara, do powiedzenia coś miały trzy strony, PSG, federacja Brazylii i sam piłkarz, jeśli poszedł pod nóż, to znaczy że to było najlepsze rozwiązanie dla jego dalszej kariery, i tyle. Nikt nikogo nie kroi z byle powodu. To że rehabilitacja, jak i sama operacja miała miejsce w Brazylii, to normalna sprawa. Gość ma tam rodzinę, przyjaciół, nie dziwne że jeśli i tak nie może grać to woli siedzieć z nimi, niż w Paryżu. On nie był operowany przez rolnika spod San Paulo w stodole, tylko zapewne przez najlepszych specjalistów, w świetnej klinice, zapewne pod okiem lekarza PSG.
Wszystko, co najlepsze

Ustalmy informacje bazowe: w szpitalu Mater Dei – najlepszym w stanie Minas Gerais – przeprowadzono operację napastnika. Od początku do końca sprawę wspólnie pilotowały PSG i federacja CBF. Tylko w ten sposób zabieg mógł odbyć się szybko i sprawnie.
A było to tak. Rodrigo Lasmar – znany ortopeda z klanu znanych brazylijskich lekarzy, na co dzień szef sztabu medycznego brazylijskich reprezentacji futbolowych – był akurat w Moskwie, kiedy doszło do feralnej kontuzji Neymara. W stolicy Rosji odbywał się kongres medyczny. Lasmar prosto z Moskwy poleciał do Paryża, gdzie spotkał się z medykami klubowymi, zawodnikiem i jego menedżerem. Ustalono, że koordynatorem procesu stawiania piłkarza na nogi będzie sam profesor Gerard Saillant, natomiast na bieżąco opiekować się Neymarem będzie Lesmar i jego ekipa.
Profesor Saillant w obu krajach cieszy się bezgranicznym szacunkiem wśród lekarzy sportowych za to, co zrobił jako lekarz francuskich alpejczyków w latach 80. i 90., a potem za postawienie na nogi Ronaldo, kiedy ten, po dwóch ciężkich kontuzjach, praktycznie przestał grać w piłkę, będąc wcześniej, w wieku 22 lat najlepszym piłkarzem globu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom