>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Luźne rozmowy] 1/8 Finału Ligi Mistrzów 2018/2019

Status
Zamknięty.
leon21 205

leon21

Użytkownik
Nie ma co porównywać Realu do PSG bo w dwumeczu Ajax był po prostu... lepszy to PSG jednak są frajerami roku. Pierwszy błąd podręcznikowy bo jak można zagrać wzdłuż bramki nie będąc pewny czy piłka dojdzie ?
Druga bramka to jestem w stanie zrozumieć, piłka mocno uderzona z kozłem.... a co do ręki, obiektywnie mówiąc to dla mnie karnego nie było..
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Co prawda ten karny z dupy. W ogóle odkąd wprowadzili var, karnych za dziwne ręki jest masakrycznie dużo. Niemniej cieszę się jak dziki, mimo wtopionej dzisiaj kasy. Przyznam szczerze, że absolutnie nie wierzyłem że oni tym składem mogą coś ugrać.
No nie z dupy, ale Var jest aptekarski i nie idzie z duchem gry.
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Wg mnie reka zasluzona. Zobaczcie, ze Kimpembe patrzyl sie przed wyskokiem na pilke i widzial, ze zaraz bedzie strzal i niby tak przypadkiem ale raczke ulozyl jakby chcial zeby mu zaspiewali &quot;krakowiaczek jeden..&quot;.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Powiem wam, że po raz pierwszy raz w życiu kibicowałem drużynie grającej przeciwko mojemu betowi ! Miałem pograny czysty win PSG dzisiaj i to nie za kompletne grosze... ale jak była 75 min. to autentycznie zacząłem im życzyć za ten minimalizm, za to przewracanie się Mbape, żeby jak już chcą tak bardzo przegrać to żeby w ogóle odpadli... A po strzeleniu po karnym bramki na 3:1 mimo przegranych pieniędzy autentycznie się cieszyłem. To co się wydarzyło dzisiaj, nie mieści się w głowie. Zresztą to co było wczoraj to też wielka niespodzianka... Przypominam kurs na Ajax był 8, kurs na united 12, AKO: 96 !!!! Marzę, żeby cofnąć się w czasie do poniedziałku i postawić wszystko co mam na to AKO i do końca życia mieć urlop... ????
A mówiąc realnie myślę, że dużą rolę odegrała dzisiaj murawa... PSG się przewracało, piłka im uciekała... United przyzwyczajone na co dzień do takiej pogody ! Oczywiście nie usprawiedliwiam PSG bo na tym poziomie nie ma usprawiedliwienia, ale to był jakiś czynnik...
A teraz czas na Lyon... ? hahahaha... ???? Jak się zajmuję bukmacherką do 2012 r. nie widziałem takich niespodzianek dzień po dniu... To co się dzisiaj wydarzyło właściwie nie można było przewidzieć... Głębokie rezerwy MU pokonały PSG na ich terenie..., a PSG zasłużyło dożywotnio na tytuł największych frajerów w piłce nożnej... ????
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
A ja wyleje swoje żale i z okazji środy popielcowej posypię głowę popiołem ???? pokarana została moja wiara :p
Stawiać na Real, stawiać na Porto bo wygra a nie postawić na swoich,że a nóż widelec się uda. W końcu szczęście się uśmiechnęło do United ale olbrzymie słowa uznania dla Ole. Widział,że Bailly przechodzi obok meczu i nie czeka do 60&#39; tylko widzi,że nie wychodzi mu nic i jeb z boiska... United dostało mega kopa przed spotkaniem z Arsenalem w niedziele
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Tak przegrywać jak PSG nie potrafi nikt. Już naprawdę w nosie mam słuszność tego karnego, bo United miało dzisiaj TO COŚ. Walczyli do ostatniej chwili o ten awans i udało się. A Paryż? Nonszalancja jak niedawno z Barceloną. Przegrali wygrany dwumecz i to koncertowo.
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
a co do ręki, obiektywnie mówiąc to dla mnie karnego nie było..
Chyba subiektywnie, skoro &quot;dla mnie&quot; ;) Niby ręka nie była przy ciele, zablokował strzał, więc pewnie zgodnie z przepisami. Przepisy o ręce są tak zagmatwane, że chyba sami sędziowie nie wiedzą, kiedy to gwizdać. Jak dla mnie to powinni to ujednolicić, każda ręka, która nie jest przy ciele, powinna być gwizdana. A teraz mamy jakąś celowość, przypadkowość, kopniesz sobie w rękę w polu karnym, to nie ma karnego, zasłonisz twarz w murze, to jest. Raz dostaniesz w rękę z metra i nie ma karnego a raz dostaniesz z pół metra i jest. Przepisy o tej sytuacji są chore i tak niejednolite, że każdy sędzia może gwizdnąć, co chce.
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
A ja wyleje swoje żale i z okazji środy popielcowej posypię głowę popiołem ???? pokarana została moja wiara :p
Stawiać na Real, stawiać na Porto bo wygra a nie postawić na swoich,że a nóż widelec się uda. W końcu szczęście się uśmiechnęło do United ale olbrzymie słowa uznania dla Ole. Widział,że Bailly przechodzi obok meczu i nie czeka do 60&#39; tylko widzi,że nie wychodzi mu nic i jeb z boiska... United dostało mega kopa przed spotkaniem z Arsenalem w niedziele
Bailly to akurat zszedl ze wzgledu na kontuzje :]
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Przypominam kurs na Ajax był 8, kurs na united 12, AKO: 96 !!!! Marzę, żeby cofnąć się w czasie do poniedziałku i postawić wszystko co mam na to AKO i do końca życia mieć urlop... ????
Na awans Manchesteru United po ogłoszeniu składów był kurs 18,00 w Fortunie, przynajmniej jak ja patrzałem to tyle było. Podejrzewam, że można było gdzieś znaleźć kurs powyżej 20, u netowych buków typu Pinnacle z pewnością. Na Ajax też można było złapać dużo większy kurs. Ale fakt, tak czy siak można się było obłowić. Jak ktoś dla zabawy dał awanse obu na jednym kuponie, to nawet za niewielką stawkę wygrał sporo;)
Jeśli chodzi o ten karny, to tak na dwoje babka wróżyła, jaka by decyzja nie była, to dyskusje po meczu i tak by długo trwały. Sędziowie nie lubią PSG, to gwizdnęli w ich stronę.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Panowie nie dyskutujmy naprawdę o tej ręce... Kim trzeba być, żeby &quot;dowieść&quot; przegraną 1:2 do 90 min.. ? W polu karnym masz ręce przy sobie... Widziałem wiele meczy gdzie piłkarze mieli przy sobie i też skakali... To nieważne... Oni mieli z dziećmi z United WYGRAĆ ten mecz ! Nie zremisować, nie przegrać tylko wygrać ! United przyjechało mega osłabione, oprócz Lukaku, Rashforda i może jeszcze 2-3 piłkarzy to reszta jakieś głębokie rezerwy... Znawcy MU na pewno mnie tu uzupełnią... A PSG miało nawet Cavaniego na ławce...
Awans:
- Manchester City, Liverpool i Tottenham
- Atletico, Barcelona i Real
- Roma
- PSG
czyli 3 x brytole, 3 drużyny z Hiszpanii i po jednej z Italii i Francji.
Statystyczny błąd - jedna pomyłka. Będę zdziwiony jeśli będzie inaczej, bo te rozgrywki mega przewidywalne.
No jednak w tym roku nie są przewidywalne... Już masz 3 błędy, a jeszcze i Lyon i Juventus mogą zrobić kolejne niespodzianki... ????
Za tydzień czas na Lyon... ???? Ale 1/8... naprawdę szok... Wczoraj Ajax, dzisiaj United... ???? Miałem pograne awanse: PSG, Realu, Juventusu i Barcy i miesiąc czasu martwiłem się o Juventus... ???? Ale buki zbiorą żniwo po tej 1/8... ????
 
rogue 7

rogue

Użytkownik
3 drużyny już wtopiły przewagi z pierwszych meczy... Za tydzień można delikatnie w Juve próbować.

Marciniak na varze w Porto, gościu zawsze musi być pierwszoplanową gwiazdą meczu.
 
pujolek 44

pujolek

Użytkownik
O czym wy mówicie, jak karny nie słuszny ? ręka przy ciele ? wydaje mi się, że nie którzy to komepltnie zasad nie znają albo urodzili się wczoraj.
Nie ma czegoś takiego jak ręka przyciele, to nie jest A klasa i &quot;panie sędzio przy ciele było&quot; itd Przede wszystkim liczy się zamiar, którego owszem, nie było w tej sytuacji bo był ewidentnie odwórcony tyłem więc celowo na pewno tego nie zrobił, ale co ważniejsze, ręka powiększyła objętość ciała a wtedy jest to bezdyskusyjny karny. Osobiście nie trawię Manchesteru, ale karny należał się w 100%, nie rozumiem jak można mówić, że go nie było, to tak jakby zaprzeczyć temu że 2+2=4
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Patrząc na Ajax czy United zastanawiam sie czy ktos spoza trójki faworytów buków (city, barca, atletico) moze wygrać lub zagrać w finale.
Kursy zaczynaja sie od 11 za wygrana, za 2 miejsce o polowe mniejsze.
Jakoś średnio widze barce czy atletico z pucharem.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Ja tylko przypomne moj post z 18 grudnia 2018r. :] To co sie tam wydarzylo w ostatniej minucie nie mialo prawa sie zdarzyc.
Wróżbita Maciej ????
Masz racje takie granie po takich kursach, gdzie jest wiele zmiennych w tak dlugim odstepie czasu jest malo oplacalne. I ta para to najlepiej pokazała.
Nie ma co się śmiać z cudzego nieszczęścia, chociaż się czegoś nauczy.
Obawiam sie ze nie, takich zawodników od lokat i pewniaczków jest więcej na tym forum ale na szczęście udzielają sie tylko na początku dyskusji.
A co do Paryżanek to myślałem ze po spektakularnym odpadnięciu z Barcelona już wiecej takie błędu nie popełnią ale jak widać nie potrafią wyciągać wniosków a piłka potrafi byc przewrotna.
PSG zaczyna podnosić poprzeczke coraz wyżej w kategori &quot;Frajerzy CL&quot; :facepalm:
Swoja drogą ciekawe co teraz zrobi szejk?
Bo tam z tej mąki, chleba nie będzie.
Można golić Guingamp 8:0 ale chyba nie o to chodziło.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Szejk musi kupic ze dwa kluby jeszcze, sprowadzic odpowiednia ilosc gwiazd i zrobic konkurencje PSG zeby mieli z kim walczyc i sprawdzac sie regularnie z kims dobrym. Hibernujac przez kilka miesiecy tylko w tej lidze zapominaja, ze w CL trzeba grac na fulla i grajac jak.z gungaimp nie bedzie juz 9-0.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
]Za tydzień czas na Lyon... ???? Ale 1/8... naprawdę szok... Wczoraj Ajax, dzisiaj United... ???? Miałem pograne awanse: PSG, Realu, Juventusu i Barcy i miesiąc czasu martwiłem się o Juventus... ???? Ale buki zbiorą żniwo po tej 1/8... ????
Czemu uważasz, że czas na Lyon?. Wnioskujesz to po wtorkowych i środowych niespodziankach?. Bezsensu.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Patrzcie na to :bandit:
Porto wygrało więc lipa :l
Czemu uważasz, że czas na Lyon?. Wnioskujesz to po wtorkowych i środowych niespodziankach?. Bezsensu.
Kto wie co się stanie, rok temu Barcelona odpadła z Romą w ćwierćfinale.W pierwszym meczu było 0-0, a każdy remis bramkowy to awans francuzów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom