>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Luźne rozmowy] 1/8 Finału Ligi Mistrzów 2018/2019

Status
Zamknięty.
taidio 882

taidio

Użytkownik
I co z tego? To jest futbol. PSG nie potrafiło strzelić więcej niż jednego gola na swoim stadionie rezerwom United - znowu zagrali w LM jak frajerzy. Na kogokolwiek nie trafią Czerwone Diabły, mają szanse awansować dalej. Nie mogę się doczekać, aż sobie poszczekam już w półfinale ;)
Zgadzam sie ze psg to frajerzy, co udowadniają juz nie pierwszy raz, tutaj trzeba mówić o przegranej psg, a nie wygranej united, w półfinale nieposzczekasz bo united tam juz nie będzie, jakis zakład może?
 
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Po co oglądać kabaret jak wystarczy wejść tutaj i poczytać niektóre posty ;)
Trzeba być już totalnym...aby pisać, że Manchester zdecydowanie lepszy w dwumeczu.
Nie trawię ani PSG ani Manchesteru, ale powiedzmy sobie szczerze, że Manchester praktycznie nic nie zrobił, aby przejść dalej. Pierwsze spotkanie zdecydowanie pod dyktando Paryżan, wczoraj diabełki wcale nie zagrały wybitnego spotkania jak co nie którzy tutaj piszą co jest totalną abstrakcją, PSG zrobiło dwa ogromne prezenty, które nie mają prawa bytu na tym poziomie. Taka jest piłka, Manchester gra dalej i osobiście uważam, że jeśli chcą mieć szansę na pół finał to trzeba liczyć na wylosowanie Porto, Ajaxu czy Kogutów z którym mają szansę powalczyć. Bayern, City, Barca, Manchester nie ma obecnie żadnego podjazdu z taką grą do tych ekip.
Nie widzę, żeby ktokolwiek sugerował, że Manchester był zdecydowanie lepszy w dwumeczu.
PS Z tym Bayernem to cię poniosło XDDD
 
pujolek 44

pujolek

Użytkownik
Nie widzę, żeby ktokolwiek sugerował, że Manchester był zdecydowanie lepszy w dwumeczu.
PS Z tym Bayernem to cię poniosło XDDD
Pisał ktoś wczoraj w typach na żywo i to nie jedna osoba ;)
Może troszkę, zobaczymy jak to będzie, ale dla mnie jednak obecnie Bayern jest lepszą ekipą od Manchesteru, choć zweryfikuje boisko. Wiele zależy od losowania do tego czasu nie ma co się zwodzić kto zagra w półfinale.
Proszę nie pisz &quot;XDD&quot; bo nie mogę na to patrzeć, znak dzisiejszych dzieciaków, ktoś piszę coś konkretnego itp a ktoś odsyła wiadomość &quot;xddd&quot;.
Pozdrawiam.
 
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Pisał ktoś wczoraj w typach na żywo i to nie jedna osoba ;)
Może troszkę, zobaczymy jak to będzie, ale dla mnie jednak obecnie Bayern jest lepszą ekipą od Manchesteru, choć zweryfikuje boisko. Wiele zależy od losowania do tego czasu nie ma co się zwodzić kto zagra w półfinale.
Proszę nie pisz &quot;XDD&quot; bo nie mogę na to patrzeć, znak dzisiejszych dzieciaków, ktoś piszę coś konkretnego itp a ktoś odsyła wiadomość &quot;xddd&quot;.
Pozdrawiam.
Typy na żywo to osobny temat, który z tym nie ma nic wspólnego, a &quot;kabaretem&quot; nazwałeś właśnie ten, więc się odniosłem. Natomiast &quot;xd&quot; to neutralna forma stosowana przez ludzi w każdym wieku na całym świecie, więc twoje generalizowanie jest bardzo słabe.
Pozdrawiam.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Bluznisz bo tiki taka Barcy wygrała LM. 2009 i 2011(nie wspominaam 2010r i gola ze spalonego Interu na 3-1 oraz nieuznanego gola Barcy na 2-0 w rewanzu+ okres zycia Milito) oraz wygrała mundial 2010, euro 12 i po czesci euro 2008. I tutaj nudy nie było,.sorry za lekki off top.
Panowie jeszcze nikt nie wspomniał jak wyglądały wszystkie akcje PSG. To było podanie do boku (zazwyczaj akcje prowadzone prawą stroną) i próba dośrodkowania. Przecież cały mecz paryżanie tak grali, to aż było nudne do porzygu jak tiki-taka Barcelony. Jeżeli klub naszpikowany takimi gwiazdami oferuje w dwumeczu taki wariant taktyczny gry przez całe 90. minut to nic innego tylko się cieszyć, że odpadli !
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
No ja bym wolał psg z cavanim i neymarem w kolejnej rundzie, ale cóż, mi sie wydaje ze to kwestia jakiejs chorej mentalności, masz przewagę to na drugi mecz wychodzisz z założeniem ze jest juz wygrane i czekasz 90 minut na zwyciestwo, w ligue 1 to działa, bo niezależnie czy sie starają czy nie to 5:0 z dijonem czy innym amiensem i tak wchodzi, ale w lidze mistrzów gdzie kazdy mecz to walka o śmierć i życie juz tak kolorowo nie jest
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Serio uważasz, że jeśli trafią na Porto, Ajax czy Tottenham to są absolutnie bez szans?
Przypominam, że bez szans mieli być w walce o top 4 w Anglii oraz w meczu z PSG.
Jak dla mnie Ajax, Porto czy Tottenham są jak najbardziej do przejścia. Może nawet Liverpool jeśli upora się z Bayernem.
I masz rację, tam kolegę nosi najwyraźniej i nie jest obiektywny. Ja nie lubię United i nie ukrywam tego, ale obecnie nie ma drużyny, przeciwko której będą bez szans. Poza tym bawi mnie to, że z Ajaxu się robi taką potęgę od razu, a tymczasem oni ograli SŁABY REAL, który przeżywa bardzo trudny okres i zawala mecz za meczem. Ciężko wskazać kto jest teraz faworytem do wygrania LM, ale uważam, że United z Solskjaerem na ławce może sporo namieszać, to jest gość, który bardzo dobrze rozgrywa mecze pod kątem taktycznym. Może United nie bryluje, nie dominuje rywala, ale swój wynik osiąga i to jest najważniejsze. Także pisanie, że Czerwone Diabły dostaną od kogoś łomot w 1/4 jest nieuzasadnione.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
I masz rację, tam kolegę nosi najwyraźniej i nie jest obiektywny. Ja nie lubię United i nie ukrywam tego, ale obecnie nie ma drużyny, przeciwko której będą bez szans. Poza tym bawi mnie to, że z Ajaxu się robi taką potęgę od razu, a tymczasem oni ograli SŁABY REAL, który przeżywa bardzo trudny okres i zawala mecz za meczem. Ciężko wskazać kto jest teraz faworytem do wygrania LM, ale uważam, że United z Solskjaerem na ławce może sporo namieszać, to jest gość, który bardzo dobrze rozgrywa mecze pod kątem taktycznym. Może United nie bryluje, nie dominuje rywala, ale swój wynik osiąga i to jest najważniejsze. Także pisanie, że Czerwone Diabły dostaną od kogoś łomot w 1/4 jest nieuzasadnione.
Ajax wygrał można powiedzieć ze rozbił Real, zagrali dobry mecz ale tez popełniali dużo błędów i uważam ze inna drużyna lub nawet Real w dobrej dyzpozycji te błędy napewno by wykorzystał.
Man.Utd. dawno nie gral takiej pilki jak teraz pod wodzą Solskjera i również nie spisywał bym ich na straty.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ale patrzcie co ci ludzie z PSG mają w głowach ! Zamiast być wściekli sami na siebie to oni o wszystko obwiniają sędziego. Podobno Neymar chciał mu dołożyć, a Prezydent PSG wyładował się na drzwiach... ????
Dużym błędem było wpuszczenie Kehrera, a za to odpowiada Tuhel. Błędem była próba utrzymania 1:2, zamiast rzucić się do 2:2... Mają super klub, ale trenerów to na LE, a nie LM. Niech wezmą Zidana to poskłada to wszystko do kupy, o ile wcześniej nie ucieknie Mbape, Neymar i DiMaria.... ????
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Ja się ciesze że PSG poleciało. Jeszcze MC ale może w kolejnej rundzie bo Schalke nie da rady.
Nie !!! dla sztucznych tworów w piłce nożnej.
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Bluznisz bo tiki taka Barcy wygrała LM. 2009 i 2011(nie wspominaam 2010r i gola ze spalonego Interu na 3-1 oraz nieuznanego gola Barcy na 2-0 w rewanzu+ okres zycia Milito) oraz wygrała mundial 2010, euro 12 i po czesci euro 2008. I tutaj nudy nie było,.sorry za lekki off top.
a gdzie ja napisałem, że titi taka Barcelony nie była skuteczna ? mi po prostu zbrzydło ich oglądanie wiecznie tego samego schematu gry w piłkę.
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Ale patrzcie co ci ludzie z PSG mają w głowach ! Zamiast być wściekli sami na siebie to oni o wszystko obwiniają sędziego. Podobno Neymar chciał mu dołożyć, a Prezydent PSG wyładował się na drzwiach... ????
Dużym błędem było wpuszczenie Kehrera, a za to odpowiada Tuhel. Błędem była próba utrzymania 1:2, zamiast rzucić się do 2:2... Mają super klub, ale trenerów to na LE, a nie LM. Niech wezmą Zidana to poskłada to wszystko do kupy, o ile wcześniej nie ucieknie Mbape, Neymar i DiMaria.... ????
1. Na taki klub jak PSG szkoda takiego trenera jak Zidane.
2. Ucieczka Neymara to jakaś wielka strata? Hmm... ucieczka jednego z najbardziej toksycznych piłkarzy świata. Gościa, który ciągle chce być w centrum uwagi, a kiedy jest inaczej - strzela fochy. Gościa, który nie potrafi przegrywać i przyznać się do własnych słabości. Do tego ewidentnie psuje atmosferę w zespole swoim wybujałym ego i podejściem do gry. A kiedy na boisku nie idzie to żeby wygrać zrobi dosłownie wszystko i mam tutaj na myśli liczne popisy aktorskie i wymuszanie decyzji na arbitrze. Wyszedł z cienia Messiego by wejść do cienia Mbappe i już są tego efekty w postaci płaczu i kwilenia o kolejny transfer. Jemu woda sodowa uderzyła do głowy i to jeszcze w Barcelonie. Sory, niech on sobie będzie dobrym technikiem, niech strzela po 30 goli na sezon, ale mam nadzieję, że nigdy nie doczekam dnia, kiedy to Neymar zagra w klubie, którego jestem fanem. To jest rodzaj piłkarza, który poza dużymi umiejętnościami ma paskudną mentalność. Dlatego też raczej nigdy nie będzie najlepszym piłkarzem świata, bo kiedy zabraknie Ronaldo i Messiego to jest chociażby wspomniany Mbappe, który po prostu rokuje zdecydowanie lepiej.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Podobno występ Godina w rewanżu jest zagrożony, ma jakiś uraz kostki. Gdyby nie zagrał, to dla Juventusu byłaby dobra wiadomość i szansa na strzelenie przynajmniej dwóch goli by wzrosła. Z drugiej strony Atletico od tej porażki z Realem gra niesamowicie w obronie, żadnej bramki nie stracili.
Coś mi pachnie remisem 0:0 do przerwy w tym meczu, a w drugiej połowie Juve już będzie musiało rzucić wszystko na jedną kartę i wtedy powinno sypnąć golami.
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Witam, jak myślicie warto jutro iść w grubszy over na kartki w meczu juve - atletico?
Nie i odradzam tego wszystkim. Sedziuje najwiekszy underowy ulom Bjorn Kuipers. Jemu naplulbys w twarz a i tak kartki by nie wyciagnal. U mnie ten Pan to numer 1 na liscie omijania zdarzen kartkowych gdy tylko widze, ze to on bedzie prowadzil spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
S 3,8K

siasia12

Użytkownik
Nie i odradzam tego wszystkim. Sedziuje najwiekszy underowy ulom Bjorn Kuipers. Jemu naplulbys w twarz a i tak kartki by nie wyciagnal. U mnie ten Pan to numer 1 na liscie omijania zdarzen kartkowych gdy tylko widze, ze to on bedzie prowadzil spotkanie.
korci mnie ten mecz odnośnie kartek, wszystko zależy jak ułozy sie mecz, jeśli juve szybko strzeli to może zacząć sie ostra gra... tylko własnie wiele zależy od sędziego...
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
korci mnie ten mecz odnośnie kartek, wszystko zależy jak ułozy sie mecz, jeśli juve szybko strzeli to może zacząć sie ostra gra... tylko własnie wiele zależy od sędziego...
Uwierz mi, ze tez raczki zacieralem i czekalem kogo tam oddeleguja i niestety sie rozczarowalem. Over 5.5 po kursie 2.00? Nie dziekuje. Jedna bramka Atletico i jest po meczu a i sedzia wybitnie niesprzyjajacy.
edit: chociaz z drugiej strony over 1.5 kartki samego Juventusu po 1.61 wyglada calkiem kuszaco mimo wszystko
 
S 3,8K

siasia12

Użytkownik
Uwierz mi, ze tez raczki zacieralem i czekalem kogo tam oddeleguja i niestety sie rozczarowalem. Over 5.5 po kursie 2.00? Nie dziekuje. Jedna bramka Atletico i jest po meczu a i sedzia wybitnie niesprzyjajacy.
edit: chociaz z drugiej strony over 1.5 kartki samego Juventusu po 1.61 wyglada calkiem kuszaco mimo wszystko
też czekałem na ten mecz w kontekście kartek, ale w tej chwili nie wiem czy nie odpuścić go.. ewentualnie zagram za kilka blach, dla większych emocji przy piwku ;)
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
też czekałem na ten mecz w kontekście kartek, ale w tej chwili nie wiem czy nie odpuścić go.. ewentualnie zagram za kilka blach, dla większych emocji przy piwku ;)
Wg mnie spoko wyglada over 3.5 roznych Juve w 1 polowie po 2.10. Od poczatku Stara Dama musi tutaj ruszyc a Atletico chetnie ich przyjmie na swojej polowie. Pozniej napisze analize pod ten typ bo to jest najlepsze wyjscie w tej sytuacji. Kartki raczej odpuszcze.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Podobno występ Godina w rewanżu jest zagrożony, ma jakiś uraz kostki. Gdyby nie zagrał, to dla Juventusu byłaby dobra wiadomość i szansa na strzelenie przynajmniej dwóch goli by wzrosła..
No i co z tym Godinem ? Zagra ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom