>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

[Luźne rozmowy] faza grupowa Ligi Mistrzów

Status
Zamknięty.
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
coś czuje niespodzianke w moskwie, sporo ubytków w realu(marcelo, bale, isco i ramos który decyzją trenera nie jedzie na ten mecz), dodatkowo mogą być nieźle zmęczeni terminarzem, baty w sewilli, remis z atleti, teraz dodatkowo lot 4500km do rosji na pewno sie na nich odbije
ps.
oczywiscie nie mam mysli zeby teraz masowo isc w cska bo nawet z urazami real jest drużyną kilka razy mocniejszą i wiadomo ze to krolowie ligi mistrzow, dla mnie to typowy nobet, 1.6 na real nie jest warte tego
Słuszna uwaga, e-kolego.
Wystarczy spojrzeć na kadrę Realu na mecz z CSKA.
  • Bramkarze: Keylor Navas, Casilla, Courtois.
  • Obrońcy: Carvajal, Vallejo, Varane, Nacho, Odriozola, Reguilon.
  • Pomocnicy: Kroos, Modrić, Casemiro, Valverde, Llorente, Asensio, Ceballos.
  • Atakujący: Mariano, Benzema, Lucas Vazquez, Vinicius Junior.

Nazwiska nie wyglądają źle, prawda? Niby racja ale pamiętacie ubiegły sezon i spotkania, w których Zizou dawał szansę Ceballosom i innym? Dołóżmy do tego ciężki o tej porze roku sowiecki teren. Czy Real nie wygra? Nie wiem. Wiem jedynie, że grosza nie postawię na Real.
✅
 
freez. 127

freez.

Użytkownik
Podpisuję się pod Panami u góry????
Guardiola będzie już normalnie na ławce trenerskiej we wtorkowym meczu? Ktoś, coś wie?
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Kurs na Real nie jest warty gry. Oczywiście, nie twierdzę, że Los Blancos nie wygrają, ale inwestowanie na nich po takim kursie nie jest mądre. Ostatnie wyniki, długa podróż, ciężki teren, gra bez kilku podstawowych zawodników. To raczej punkty przemawiające za ekipą CSKA. A biorąc poprawkę na wysoki kurs to już lepiej w takim wypadku wtopić, szukając niespodzianki niż grając ślepo na drużynę z Madrytu.
 
G 179

gajek

Użytkownik
A co sądzicie o rożnych w meczach:
CSKA - Real
Bayern - Ajax
Roma - Pilzno
Na pierwszy rzut oka linia 9,5, a nawet 10,5 do pokrycia w trzech przypadkach
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
A co sądzicie o rożnych w meczach:
CSKA - Real
Bayern - Ajax
Roma - Pilzno
Na pierwszy rzut oka linia 9,5, a nawet 10,5 do pokrycia w trzech przypadkach
W meczach z dużym faworytem to się rożne gra live, jak faworyt daje dupy i musi gonić wynik. Pre to są mecze słabe na rożne, przecież jak Bayern wbije szybko to będą klepać powoli i o rożnych będziesz mógł pomarzyć. Real też nie sądzę żeby grał w jakimś wysokim tempie. Ja bym raczej polecał zagrał rożne w Lyonie.
 
kombajn 163,8K

kombajn

Użytkownik
CR7 ma kłopoty...
Ronaldo rape accusation might be the biggest soccer story in years, but it&#39;s hard to tell how things will play out
Juventus and Portugal superstar Cristiano Ronaldo, soccer’s five-time world player of the year, has been accused of rape in a hotel room in Las Vegas in 2009. His accuser, 34-year-old American Kathryn Mayorga, claims that she settled and signed a non-disclosure agreement worth $375,000 at the time but now wants that document invalidated. She is seeking a further $200,000 in a civil suit, per the Wall Street Journal.
The case was officially reopened by the Las Vegas police department this month, according to Sports Illustrated’s Grant Wahl. They are currently investigating.
Ronaldo’s lawyers not only deny the allegation but have threatened to sue Der Spiegel, the German outlet that first reported the NDA in 2017 and published a lengthy exposé on the case on Friday, claiming to have corroborating evidence in the form of legal documents and testimony signed by Ronaldo himself. The lawyers claim that the story is a violation of Ronaldo’s “personal rights.”
Mayorga, who was a 25-year-old aspiring model when the rape allegedly occurred, says the incident still haunts her; that she regrets signing the NDA, feeling powerless and intimidated at the time; and that she wants Ronaldo to be held responsible in this new age of reckoning for past sexual assaults.
On Sunday, Ronaldo claimed on Instagram that the story was “fake, fake news.”
That much we know.
Then there’s the context to all this. Mayorga’s lawyer, who has taken over from the lawyer responsible for negotiating the NDA, has filed a civil complaint in Nevada against Ronaldo.
źródło: uk yahoo com
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Czy Valencja jest w stanie wygrać dziś z MU?
Valencja przełamała się w La Liga w ostatni weekend wygrywając z Realem Socjedat. Z graczami United jest coś nie tak to wiemy. Robi się tam jakiś kwas już od kilku lat. Do tego ostatnia przegrana w Lidze z West Ham i to bodaj dopiero druga w historii.
Jeśli upatrywać w dzisiejszym dniu jakieś sensacji to właśnie w tym meczu. Kurs na win Valencji 5,17 w STS.
 
freez. 127

freez.

Użytkownik
Cska - Real
10 @2.54✅
+
Man Utd - Valencia
02 @2.25✅
ako - 5.72 fortuna✅
Real dużo osłabień, forma nie ta samo co z Ronaldo do tego dochodzą warunki atmosferyczne które bardzo się różnią od tych w Hiszpanii. MAN UTD duże zawirowania w klubie, pogba poklocony z mourinho, trener juz chyba na wylocie, totalnie nic im nie wychodzi. Licze na te dwue niespodzianki dzisiaj
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Mnie się widzi gol Valencii @1.57. Argumenty:
- słaba forma defensywy UTD,
- wygrana i czyste konto nietoperzy w la Liga,
- porażka w 1 meczu grupowym z Juve i kilka dobrych sytuacji dla Valencii w tamtym spotkaniu.
Chcąc liczyć się w LM, Valencia dzisiaj musi dać czadu ????
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
W United zrobią wszystko żeby zwolnić Mourinho, ale szukałem raczej porażek w lidze, która i tak już przegrali. Na LM powinni się jednak stawić, porażka bardzo skomplikowalaby wyjście z grupy, a myślę że Ci piłkarze chcą już z nowym trenerem grać na wiosnę w tych rozgrywkach. Ale jakieś obie strzela, dobrze wygląda.
 
areck 213

areck

Użytkownik

Z tego co widzę Totalbet dał ciekawe H2H na gole zawodników. Można łączyć z liniami na under/over goli zawodnika (tylko nie można dać 2x tego samego na kuponie). Coś da się z tego sklecić z tego co patrzyłem ;D
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
City + Juve + Bayern + PSG (handi 0:1) + Atletico + BVB - najmocniejsi faworyci swoich spotkań w moich oczach, czyli zgodnie z niepisanym prawem każdego typera... ktoś wtopi;) Pytanie, kto?
@4.65 kurs za powyższy zestaw
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Czy kogoś również razi w oczy kurs na Monaco ? W fortunie obecnie mamy 9.20...Ja rozumiem, że francuzi fatalna forma i passa spotkań bez zwycięstwa, osłabienia w stosunku do poprzedniego sezonu...Mimo wszystko to nie są ogórki żeby dawać takie kursy.
Muszą się wreszcie przełamać, a kiedy jak nie w najmniej spodziewanym momencie. Jutro jeszcze pójdzie pewnie masówka na BVB, a jak to się często kończy wiadomo. W dodatku Dortmund lubi wtopić po takich kursach.
 
M 144

menocompadre

Użytkownik
zdecydowanie nie razi, monaco jest naprawde słabe, wystarczy popatrzeć na skład z którym wygrali ligue 1 i mieli 1/2 LM a ten dzisiejszy, został chyba tylko glik i falcao, siła w postaci świetnych zawodników jak lemar, fabinho, bakayoko, moutinho itd. już odeszła i nie ma zamienników, 18 miejsce w lidze to nie przypadek
 
daimonfreyy 114

daimonfreyy

Użytkownik
j.w. Monaco wygląda fatalnie, oglądając ich ostatnie mecze raczej ciężko się spodziewać, że zaskoczą akurat w meczu z BVB. Do tego dochodzi bardzo dobra dyspozycja ekipy z Niemiec. Jedynym plusem na korzyść francuzów może być fakt, że Borussia trochę się namęczyła goniąc wynik w ostatnim ligowym spotkaniu. Dla mnie mecz do odpuszczenia.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Czy kogoś również razi w oczy kurs na Monaco ? W fortunie obecnie mamy 9.20...Ja rozumiem, że francuzi fatalna forma i passa spotkań bez zwycięstwa, osłabienia w stosunku do poprzedniego sezonu...Mimo wszystko to nie są ogórki żeby dawać takie kursy.
Muszą się wreszcie przełamać, a kiedy jak nie w najmniej spodziewanym momencie. Jutro jeszcze pójdzie pewnie masówka na BVB, a jak to się często kończy wiadomo. W dodatku Dortmund lubi wtopić po takich kursach.
Pamiętasz poprzedni mecz BVB vs Monaco? Gracze z Dortmundu byli wtedy ledwie dzień (!) po zamachu na ich autokar i dostali wpierdy od Monaco 1:3 bodajże. Moim zdaniem dziś będą chcieli niejako się &quot;odgryźć&quot; - stąd kurs.
✅
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Pamiętasz poprzedni mecz BVB vs Monaco? Gracze z Dortmundu byli wtedy ledwie dzień (!) po zamachu na ich autokar i dostali wpierdy od Monaco 1:3 bodajże. Moim zdaniem dziś będą chcieli niejako się &quot;odgryźć&quot; - stąd kurs.
Ja myślę że kurs stąd, bo po prostu Monaco jest teraz okropną drużyną a Borussia liderem Bundesligi...
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Dlaczego Inter nie miałby wywieźć choć punkty z Eindhoven? Ich gra wygląda póki co dość dobrze. Z Tottkami zaprezentowali się również nieźle (czy wygrali słusznie, nie wiem).
✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom