>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Luźne rozmowy] faza grupowa Ligi Mistrzów

Status
Zamknięty.
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Myślę, że Dortmund nie odpuści tego meczu, przecież to LM, tu każdy wie o ile euro gra. W obu drużynach mamy sporo nieobecnych to fakt, ale działa to w obie strony. Ja tu gram na Dortmund puki taki kurs jest.
 
B 13

bettercallsaul

Użytkownik
Witam.
Mocno mnie kusi zgrac na gosci w jutrzejszy meczu Napoli vs PSG .
Psg tylko (patrzac po ostatnim meczu to az ) 4 punkty i 3cie miejsce w grupie. W perspektywie mecz ze Zvezda i Liverpoolem.
Wydaje mi sie ze kurs 2.3 jest wart grania na PSG. Maja niezla ekipe i moim zdanie troche wstyd by bylo jakby nie wyszli z grupy.
Fakt Napoli potrafi grac i dostosowywac sie do przeciwnika.
Odnosnie pierwszego meczu z Napoli to odnioslem wrazenie ze PSG mocno zlekcewazylo przeciwnika. Widac to bylo od okolo 15minuty meczu.
A jakie jest wasze zdanie na temat tego meczu?
Pozdrawiam
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
bettercallsaul obie drużyny od września nie zaznały porażki. Wydaje się, że ktoś tu powinien pęknąć. Mnie też kusi PSG ale raczek za mniejszą stawkę.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
PSG może Was kusić bo ich skład wygląda bardzo dobrze, w LIGUE 1 po 12. kolejkach mają komplet punktów możliwych do uzyskania. Jednak przychodzi Liga Mistrzów i wszystko weryfikuje. W Paryżu remisują z Napoli więc to już pierwszy powód aby nie obstawiac na nich. Następnie doświadczenie Carlo Ancielottiego. Po za tym piłkarze Napoli po piątkowym meczu w Serie A widać, że są w świetnej dyspozycji. Hat-trick Mertensa, gol Milika po wejściu w końcówce. Obroną dobrze dyryguje Koulibaly. Według mnie to nie jest dobry pomysł pakować się w PSG
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
PSG może Was kusić bo ich skład wygląda bardzo dobrze, w LIGUE 1 po 12. kolejkach mają komplet punktów możliwych do uzyskania. Jednak przychodzi Liga Mistrzów i wszystko weryfikuje. W Paryżu remisują z Napoli więc to już pierwszy powód aby nie obstawiac na nich. Następnie doświadczenie Carlo Ancielottiego. Po za tym piłkarze Napoli po piątkowym meczu w Serie A widać, że są w świetnej dyspozycji. Hat-trick Mertensa, gol Milika po wejściu w końcówce. Obroną dobrze dyryguje Koulibaly. Według mnie to nie jest dobry pomysł pakować się w PSG
A z kim grali, że aż tak ich chwalisz? Z Interem? Z Juventusem? Nie. Grali z Empoli, które zajmuje 18-stą pozycję w Serie A. Deprecjonujesz ogrywanie ogórów przez PSG w lidze francuskiej, ale jak Napoli klepie leszczy to wszystko spoko i są arcy mocni ????
Nawet Empoli wciulało im gola, więc, więc ???? Co może zrobić PSG? Ze dwa pewnie będą w stanie strzelić, zwłaszcza, że idzie o życie. Rożnych pewnie też sporo naklepią, ale jeszcze kursu nie ma ????
E: już są. Jadę ostro.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Husarz co sądzisz o Borussi? Dobrze płacą za X2 a myśle,że do ogarnięcia na spokojnie.
Szczerze mówiąc nie lubię obstawiać meczów Atletico ale paradoksalnie lubie je oglądać. Moim zdaniem ze względu na ich styl gry trudno jest coś wytypować.
Wynik poprzedniego spotkania w Dortmundzie może trochę wprowadzać w błąd. Atletico nie grało źle, lecz Borussia była po prostu skuteczniejsza. Grizman i Diego Costa stwarzali sobie okazję i oddali kilka strzałów, byl nawet słupek hiszpana. Lecz po strzeleniu gola na 2:0 stracili gola z kontry oraz po fatalnym błędzie Filipe Luisa. Jednak piłkarze Diego Simenone potrafią wyciągać wnioski i jakoś trudno mi uwierzyć w powtórkę z Dortmundu. X2 nie jest w tej sytuacji złym pomysłem ale ja bym nawet zaryzykował i postawił coś na czysty remis, przecież obie drużyny będzie on satysfakcjonował w kontekście awansu mają komfortowe sytuacje.

@edit:
Nawet Empoli wciulało im gola, więc, więc ???? Co może zrobić PSG? Ze dwa pewnie będą w stanie strzelić, zwłaszcza, że idzie o życie.
Ciekawe ile goli miał strzelić im Liverpool, też pewnie ze dwie, czy trzy a skończyło się 1:0 dla Napoli przypomnę
 
B 0

bart86

Użytkownik
PSG może Was kusić bo ich skład wygląda bardzo dobrze, w LIGUE 1 po 12. kolejkach mają komplet punktów możliwych do uzyskania. Jednak przychodzi Liga Mistrzów i wszystko weryfikuje. W Paryżu remisują z Napoli więc to już pierwszy powód aby nie obstawiac na nich. Następnie doświadczenie Carlo Ancielottiego. Po za tym piłkarze Napoli po piątkowym meczu w Serie A widać, że są w świetnej dyspozycji. Hat-trick Mertensa, gol Milika po wejściu w końcówce. Obroną dobrze dyryguje Koulibaly. Według mnie to nie jest dobry pomysł pakować się w PSG
Zgadzam sie w 100%. Pojde nawet krok dalej i mysle ze psg nie wyjdzie z grupy, bo jest presja i musza wyjsc i nikt niebierze tego pod uwage, bo to przeciez psg, a z napoli i live to wpadki... w ligue 1 moga sobie nastrzelac (chociaz ost 2 mecze sie meczyli) ale prawdziwe zderzenie maja w lm, a napoli z ancelottim sie nieprzestrasza i mysle ze dzisiaj nie przegraja tego meczu.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
husarz22 , a co z tym meczem ma wspólnego spotkanie z Liverpoolem? Wiesz, że się wygłupiłeś i teraz szukasz pokracznych &quot;argumentów&quot;. Sorry, ale dany mecz nie ma przełożenia na inny i tak samo z kolejką. Co było ostatnio nie musi być dzisiaj. Widać tego nie rozumiesz. Bazując na Twojej logice, po co grać dalsze mecze...Zróbmy symulację, bo jak było w pierwszej tak będzie w drugiej ???? Oby PSG przewiozło ich wysoko to może skumasz motyw.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Over 1.5 kartki Atletico wisi @1.72 od wczoraj... Tylko ten młody sędzia stoi pod ? ????

Edit ranczo: &quot;Tylko ten młody sędzia stoi pod ?&quot; doprecyzuj o co Ci chodzi ;)
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Doskonale rozumiem, że mecz meczowi nie równy, natomiast można mieć delikatne odniesienie do tego co było ostatnio. Porównałem Liverpool, który też jest bardzo silny w ofensywie. Kursy były wówczas niższe jak dzisiaj na PSG. Wiem, że to są całkowicie inne drużyny ale jak widać Napoli się ich nie boi i nie jest drużyną do bicia. Wcale nie mówię, że musi być tak dzisiaj. Przecież to jest piłka, w której wszystko jest możliwe. Napisałem tylko, że obstawianie na zespół z Paryża, to nie koniecznie dobry pomysł podając kilka argumentów, które mogą być dla Ciebie, jak to ująłeś &quot;pokraczne&quot;, ale to moje zdanie. Jak PSG wygra wysoko to pogratuluje Ci reputacją i tyle. Na koniec proszę abyś unikał takiego prowokacyjnego tonu bo nie wnosi on nic dobrego do luźnych rozmów.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
husarz22 , tak jak napisałem dla mnie pokraczne jest podawanie, że &quot;Liverpool też miał ich rozjechać, a przegrał&quot;. Ja prowokacyjny ton? Sorry, nie krępuj się, daj bana z miejsca, co tam się będziesz rozdrabniał na jakieś ostrzeżenia ????
Na początku zachwaliłeś Napoli, nie podając z kim grali w lidze. Normalnie się do tego odniosłem. Potem nie wiedziałeś, co zrobić, więc wyskoczyłeś z pokracznym argumentem o Liverpoolu ???? A teraz, ach, nie krępuj się, dawaj bana.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Ojejku.... Ciężko się z tobą rozmawia, naprawdę nie wiem czy robisz to specjalnie czy masz taki charakter ale odpowiem po raz ostatni.
1) wmawianie mi, że nie rozumiem, że każdy mecz jest inny oraz błędne analizowanie mojej logiki odbieram jako prowokacje
2) jestem moderatorem ale opiekuje się innym działem, zatem nie musisz zwracać uwagę na range tylko traktuj mnie jako zwykłego użytkownika; w ogóle nie miałem zamiaru Cię banować ani przez chwilę
3) fakt, nie podałem z kim wygrali w lidze ale gdy odpowiedziałeś, że z takimi ogórkami to napisałem po prostu, że z Liverpoolem czyli finastą poprzedniej edycji ligi mistrzów również potrafią wygrywać
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Zastanawiam się na Brugge x2..Monaco nawet nie udaje że się im chce grać, nawet to że Francuska legenda Henry przylazł ich potrenować nic nie zmieniło, dużo kontuzji, a kretyni zamiast dozbrajać w okienkach pierwszy skład to kupują jakichś 16 latków Pellegrich za 20 baniek xD dobry plan xD
Kurs na to x2 nie zachwyca, 1.65 na unibecie, ale Monaco tym bardziej nie zachwyca, można mówić że przecież Monaco musi kiedyś wygrać - prawo serii czy inne głupoty, ale już od 14 meczy jakoś tego prawa nie mogą przerwać i to, jakby niektórzy powiedzieli, z ogórami z Ligue 1
A te belgijskie kluby to zawsze się starają, tym bardziej że 3 miejsce i Liga Europy to byłby dla nich sukces
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
P 0

patrickrozgwiazda

Użytkownik
Witam witam, co myślicie o typie liverpool/-3.5 bramki? Pod uwagę brałem głównie trudny teren i to, że Trio z Liverpoolu jeszcze nie strzela praktycznie na zawołanie jak w ubiegłym sezonie.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Witam witam, co myślicie o typie liverpool/-3.5 bramki? Pod uwagę brałem głównie trudny teren i to, że Trio z Liverpoolu jeszcze nie strzela praktycznie na zawołanie jak w ubiegłym sezonie.
Bedzie skromnie albo pogrom ????
@ranczo &quot; znakiem zapytania&quot; ???? bo to chyba jego pierwszy mecz w LM
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Co do Napoli i PSG ja gram dziś win PSG czysty. Napoli wygrało ostatnio w lidze 5:1 z outsiderem Empoli zaś PSG tylko 2:1 z Lille. Nie to jednak jest kluczowe w dzisiejszym meczu. W Napoli gra dwóch polaków i to jest klucz do zwycięstwa PSG. Oczywiście traktujmy to z przymrużeniem oka, ale gdy Milik strzelił w weekend gola na 4:1 w 90 minucie meczu polskie media piały z zachwytu nad powrotem Arka do wielkiej formy.
Stąd moja opinia, że dziś Arek nie postrzela, podobnie Piotrek. Kadrowo PSG jest lvl wyżej od Napoli i stąd mój dzisiejszy typ.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
co to sie odwaliło w tym Belgradzie do przerwy ? 2:0 Crvena Zvezda . typowy Looserpool daje nam kurs 15 a my ładujemy w The Reds po 1.2 bo sie przewróce ????
 
N 182

nafal

Użytkownik
co to sie odwaliło w tym Belgradzie do przerwy ? 2:0 Crvena Zvezda . typowy Looserpool daje nam kurs 15 a my ładujemy w The Reds po 1.2 bo sie przewróce ????
No ja aż oczy przecierałem jak to zobaczyłem i musiałem flasha odświeżyć czy aby napewno dobrze działa. Ładnie odjaniepawlili
 
leon21 205

leon21

Użytkownik
Liverpool skomplikowało sobie sytuacje w grupie... i to mocno. Następne mecze maja z Napoli u siebie i PSG wyjazd... Oprocz tego wiadomo, ze Włosi i Francuzi grają z CZ Belgrad, ich awans stoi pod znakiem zapytania, jak dla mnie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom