>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

[Luźne rozmowy - FINAŁ] Real Madryt - Liverpool 26.05.2018

Status
Zamknięty.
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
A moze taki zakladzik Panowie? Mozna nawet samemu obstawic i potem wbiec na murawe zeby sobie zarobic &lt;zarcik&gt; :cwl:
A fan to run out on the field during the match - Tak
Kurs: 8.40
Bukmacher: 1xbet
Ja dzisiaj też szukałem ciekawych kursów i chyba taki znalazłem na unibecie...
Ilość fauli odgwizdanych na CR7 łącznie z dogrywka?
Over 1.5 @2.40
Argumenty:
- LFC fauluje w tej edycji ligi mistrzów ~11.5 razy na mecz.
- Nie sądzę żeby było to jednostronne spotkanie w stronę Realu, gdzie zaczną od 2/3 do jaja i oddadzą inicjatywę. W takim przypadku CR7 miałby piłkę rzadziej przy sobie, ale tak się nie stanie. Myślę, że większość regulaminowego czasu gry to będą ataki z obydwu stron.
- CR7 będzie dążył do poprawy swojego rekordu strzelonych goli w finale ligi mistrzów. Potrafi uderzyć z dystansu jak mało kto więc już na 20m od bramki The Reds bedzie musial być solidnie naciskany.
- CR7 zagra naprzeciw 19stoletniego Alexandra-Arnolda. Przypuszczam że glownym wsparciem dla niego będzie niezmordowany James Milner, który preferuje typowo wyspiarskie podejście do defensywy - agresywne.
- Bet obejmuje także dogrywkę, a w niej możemy być pewni występu CR7.
Argumenty przeciw:
- Traktowanie CR7 jak porcelany przez defensorów Liverpoolu w obawie o otrzymanie kartki.
- Wyczulenie sędziów na szukanie fauli przez CR7.
Suma summarum myślę że to @2.40 jest godne uwagi, ale nie obejrzałem żadnego meczu Królewskich w tym sezonie...
Co o tym myślicie?
 
T 33

trm

Użytkownik
&quot;Suma summarum myślę że to @2.40 jest godne uwagi, ale nie obejrzałem żadnego meczu Królewskich w tym sezonie..&quot;
Więc radzę nie grać tego typu bo ostatnie występy CR7 widziałeś chyba jeszcze w czasach jak grał w Premiership.
&quot;- CR7 będzie dążył do poprawy swojego rekordu strzelonych goli w finale ligi mistrzów. Potrafi uderzyć z dystansu jak mało kto&quot;
j.w.
Ronaldo od jakichś 2-3 sezonów jest przede wszystkim egzekutorem a bramki z dystansu albo po indywidualnych akcjach strzela raz na ruski rok, zwykle przeciwko ogórom. Podobnie jest z wolnymi, może uda mu się trafić za 20 razem po rykoszecie albo jak mur mu się rozstąpi. A tak poza tym to pustaki, sam na sam, główki i karne. Oczywiście raz na jakiś czas wyjdzie mu coś spektakularnego jak w Turynie bo techniki nigdy nie straci ale to zaliczać można do coraz większej rzadkości.
Ronaldo jest powszechnie uważany za najlepszego piłkarza świata i bardzo mnie to ciekawi gdyż w samym tylko Realu jest trzech graczy ważniejszych od niego dla jakości drużyny, czyli Ramos, Marcelo i Modrić. Zwłaszcza ten ostatni to prawdziwy skarb Realu. Sytuacja zwykle wygląda tak, że to rozegranie Modricia i Kroosa a czasem także Isco robi w Realu największą różnicę, a na końcu całej układanki czeka Ronaldo, który zbija całą chwałę za trud kolegów z drużyny. Zresztą zobaczcie sobie mecz o Superpuchar Europy z Man Utd, CR7 rozegrał wtedy może z 15 min. ale to nie przeszkodziło Realowi jechać z rywalem przez niemal całe spotkanie, różnica była jedynie taka że ktoś inny kończył akcje (Casemiro i Isco). Zresztą nie mogło być inaczej, bo wszyscy zawodnicy Realu którzy robią w meczach największą różnicę byli wtedy na boisku.
To taka dygresja odnośnie rozważań kolegi powyżej. Jakby ktoś chciał grać na gole Ronaldo to oczywiście może to być dobry typ jeśli z analizy wyniknie, że Real będzie miał dobry dzień. Bo Ronaldo aktualnie sam z siebie nic nie zrobi. Kiedyś to potrafił, ale teraz to jest głównie egzekutor.
(wybaczcie beznadziejne cytowanie ale coś mi się popsuło i nie miałem jak tego zrobić po ludzku)
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Masz rację ostatnio oglądałem Krystynę w PL ???? zapędziłem się z tym argumentem... W takim razie niezła pompa ze mnie, bo myslalem, że nadal strzela także zza 16tki ???? Luźne rozmowy to luźne rozmowy, dzięki za korektę!
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
W całorocznym mam free beta i poluje na kartkę jakiegoś zawodnika z kursem +/- 5. Z Realu chodzi mi po głowie Isco (8) i Modric (6), a z Liverpoolu Wijnaldum (7), ale kompletnie nie mogę się zdecydować. Sędzia niby jak trzeba to kartkę pokaże, ale sami zawodnicy raczej nie słyną z łapania kartek. Szansy szukam w tym, że jest to finał ligi mistrzów i według mnie w środku pola będzie sporo walki, nikt nogi nie odstawi i dominacja w tym sektorze boiska będzie decydować o końcowym wyniku, stąd wybrałem tych trzech zawodników z pasującym mi kursem. Ktoś z Was atakuje w tym meczu kartki danego zawodnika z wyższym kursem? Bo kartka Ramosa z kursem 2.25 to raczej pewniak ????
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Przerzuciłem się z całorocznego na unibeta żeby móc grać mundial na urlopie w PL i tam jest @3.75 na kartkę Mane, nie wiem czy Cię ten kurs urządza, ale niezły z niego narwaniec. Do tego przyjdzie mu się zmierzyć z presją, głodem i Carvajalem? Tez trzymam freebety i jeśli chodzi o kartkę dla The Reds to chyba dobry kierunek. O Realu już się nie wypowiadam bo mało wiem ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Odpowiadam w luźnych rozmowach:
jeżeli opisujesz mecz Romy z Liverpoolem, to bądź obiektywny i opisz również mecz Realu z Juve. Identyczna sytuacja.
W dwumeczu Realu z Bayernem, ci drudzy mogli spokojnie otrzymać 2, 3 rzuty karne, do tego doszła szybka kontuzja Robbena, ciągle kopany i faulowany Lewy... błędy sędziów trochę wypatrzyly wynik końcowy.
Twoje analizy trochę pod typ ale...
Od początku jak dowiedziałem sie kto zagra finale, obstawialem Over 2.5 i bts
Ale kurs był mały i połączyłam to ze zwycięstwem Atletico w le i Psg w ręczną, również w sobote. Razem dawało ako powyżej @3, nie pamietam.
Oba pozostałe typy nadal podtrzymuje i zostaje ako około @2
Ok można porównać sprawę Juve. Celna uwaga. Jak dla mnie z 3 bramkową przewagą Real grając u siebie po prostu nie wierzył, że może zdarzyć się coś złego. Wyszli z tym w głowach i takim nastawieniem, a jak wiemy ciężko piłkarzom coś odwrócić w trakcie meczu. W ogóle w tym sezonie wiele było takich sytuacji: Barcelona, która odpadła z Romą, właśnie Liverpool, który też momentami balansował na krawędzi, ten mecz z Juventusem. Chyba pod tym względem to był sezon LM najbardziej obfitujący w takie zdarzenia. W każdym razie dwumecz, a jeden mecz to zupełnie co innego...
Co do typu over 2,5 i bts to całkiem fajny typ, może sam go zagram - idzie na overy spora masówka, ale pamiętajmy o jednym co mnie powstrzymuje - to jest FINAŁ LM. Każdy zespół wie, że jeden błąd i może być katastrofa dlatego w finałach różnie bywa i może być zachowana ultra taktyka defensywna. W przypadku Liverpoolu i Kloppa ciężko to sobie wyobrazić, ale może właśnie dlatego Klopp przygotuje też właśnie taką taktykę, nauczony wcześniej i żeby zaskoczyć przeciwnika i każdy będzie czekał na tą jedną kontrę i błąd przeciwnika ? To nie jest dwumecz gdzie można odrabiać straty...
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Przerzuciłem się z całorocznego na unibeta żeby móc grać mundial na urlopie w PL i tam jest @3.75 na kartkę Mane, nie wiem czy Cię ten kurs urządza, ale niezły z niego narwaniec. Do tego przyjdzie mu się zmierzyć z presją, głodem i Carvajalem? Tez trzymam freebety i jeśli chodzi o kartkę dla The Reds to chyba dobry kierunek. O Realu już się nie wypowiadam bo mało wiem ????
W całorocznym kartka Mane wisi po 2.62 ???? Do tego dochodzi fakt, że grałbym to z free beta, więc praktycznie nic bym nie wygrał i tylko szkoda free beta na to marnować. W Unibecie kartka Isco stoi po 6.50, w całorocznym cały czas 8 i chyba jego kartkę przyatakuje. Jak będą grać jak z PSG, gdzie hasał po lewej stronie to trochę za Salahem się będzie musiał naganiać, zwłaszcza że po tej samej stronie będzie mieć Marcelo, który gra praktycznie na wysokości środka pola. Spoko opcja tez kartka na któregoś z bramkarzy, bo jak wiadomo przy korzystnym wyniku zawsze te 5-tki się przedłuża. Ostatnio mi się udało z Courtois w finale z United po kursie 10+, ale weź tutaj traf ????
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Salah już od 10. dni nie przyjmuje pokarmów i płynów w ciągu dnia z powodu ramadanu.
Potwierdził też, że finał LM zagra na czczo.
Organizm może nie wytrzymać takiego tempa meczu szczególnie w dogrywce.
Nawet jeśli jego organizm da rade, to nie będzie mógł w 100% wykorzystać swoich sił, a wiemy, że jego głównym atutem jest przyśpieszenie, gdzie potrzebne są olbrzymie pokłady energii.
To mozę być ten detal, który skreśli Liverpool we finale bo wiemy jak ważny jest Salah dla nich ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Salah już od 10. dni nie przyjmuje pokarmów i płynów w ciągu dnia z powodu ramadanu.
Potwierdził też, że finał LM zagra na czczo.
Organizm może nie wytrzymać takiego tempa meczu szczególnie w dogrywce.
Nawet jeśli jego organizm da rade, to nie będzie mógł w 100% wykorzystać swoich sił, a wiemy, że jego głównym atutem jest przyśpieszenie, gdzie potrzebne są olbrzymie pokłady energii.
To mozę być ten detal, który skreśli Liverpool we finale bo wiemy jak ważny jest Salah dla nich ????
Potwierdzam Salah rzeczywiście będzie przestrzegał zasad Ramadanu i bez jedzenia i picia rozpocznie również spotkanie z Realem. W trakcie ramadanu muzułmanie od świtu do zmierzchu nie mogą jeść, pić, palić tytoniu i uprawiać seksu. W 2018 roku Ramadan trwa od 15 maja do 14 czerwca. Mecz zacznie się bowiem o 20:45, a zachód słońca w Kijowie nastąpi około 21:00. Do tego dochodza treningi przed finalem LM z pustym zoladkiem, ktore tez dobrze na niego nie wplyna. Sadio Mane i Emre Can rowniez sa wyznawcami islamu i w ich przypadku taka opcja jest rowniez bardzo prawdopodobna aczkolwiek nie jest to potwierdzone natomiast w przypadku Salaha taka informacja jest potwierdzona.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Potwierdzona informacja, bo tak powiedział w wywiadzie? ???? Jest z nim kamera cały dzień, która wszystko dokumentuje? Ludzie, przestańcie się wygłupiać. Ja w żadne takie bajki nie wierze. Obchodzić sobie może obchodzić, ale na bank nie uwierzę, że teraz będzie aż tego tak przestrzegać, w szczególności zacząć mecz na czczo.
/EDIT: Długo szukać nie trzeba było -
http://www.lfc.pl/69842/salah-bedzie-mial-przerwe-w-poscie
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Co by nie mówić jakiś wpływ tzn osłabiający może to mieć na Salaha. Nawet jeśli przerwie na czas podróży od jakiegoś czasu jechał na głodówce. Jeśli mówimy o najważniejszym graczu Liverpoolu, jednym z najlepszych na świecie to takie detale w finale LM mogą mieć znaczenie. Salah Liverpoolowi daje znacznie więcej niż Ronaldo i to nie dlatego, że Ronaldo jest gorszym zawodnikiem ???? tylko po za Salahem w Liverpoolu właściwie każdy inny zawodnik jest o klasę niżej niż jego odpowiednik w Realu. Dlatego właśnie sprawa Ramadanu jest ważna.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
W sporcie a juz tym bardziej w bukmacherce kazdy detal jest bardzo wazny bo wlasnie z wielu takich mini detali sklada sie koncowy sukces. Po za tym chyba kazdy wie ze islamisci to radykalowie zupelnie bardziej na powaznie podchodzacy do tematu religii. Porownajcie sobie w tym zestawieniu ich i na przyklad katolikow. Z naszej wiary mozna na okraglo robic sobie zarty i kpic sobie z niej i nikomu za to raczej nic nie grozi. W islamie powiedz cos zlego o Allahu to zaraz gotowi sa cie zywce ukatrupic. Masakra w Charlie Hebdo jest tutaj najlepszym przykladem w ktorej zginelo 12 osob, poniewaz redaktorzy tworzyli wysmiewajace karykatury Mahometa. Nie bede dalej wchodzil na takie tematy byc moze Salah bedzie w super formie i strzeli hat tricka Realowi. Wszystko jest mozliwe ale generalnie chodzi mi o to, ze skoro sa takie sygnaly na jego temat to znaczy, ze cos moze byc na rzeczy i trzeba sobie taki fakt brac pod uwage pod katem analizowania spotkania.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
W sporcie a juz tym bardziej w bukmacherce kazdy detal jest bardzo wazny bo wlasnie z wielu takich mini detali sklada sie koncowy sukces. Po za tym chyba kazdy wie ze islamisci to radykalowie zupelnie bardziej na powaznie podchodzacy do tematu religii. Porownajcie sobie w tym zestawieniu ich i na przyklad katolikow. Z naszej wiary mozna na okraglo robic sobie zarty i kpic sobie z niej i nikomu za to raczej nic nie grozi. W islamie powiedz cos zlego o Allahu to zaraz gotowi sa cie zywce ukatrupic. Masakra w Charlie Hebdo jest tutaj najlepszym przykladem w ktorej zginelo 12 osob, poniewaz redaktorzy tworzyli wysmiewajace karykatury Mahometa. Nie bede dalej wchodzil na takie tematy byc moze Salah bedzie w super formie i strzeli hat tricka Realowi. Wszystko jest mozliwe ale generalnie chodzi mi o to, ze skoro sa takie sygnaly na jego temat to znaczy, ze cos moze byc na rzeczy i trzeba sobie taki fakt brac pod uwage pod katem analizowania spotkania.
Tak dokładnie - dla muzułmanów wiara ma znacznie większe znaczenie niż dla nas i w zasadzie jest najważniejsza, a Salaha uważa się za gorliwego Muzułmanina... Sam Ramadan może mieć psychicznie jakiś wpływ. Kiedyś już była podobna sytuacja, nie pamiętam kompletnie w jakich okolicznościach. Chodziło o jakiś ważny mecz, ale nie pamiętam czy klubowy czy reprezentacyjny i okazało się, że obawy były bezpodstawne bo zawodnik nie ustępował formą. Tym nie mniej powinniśmy brać to pod uwagę w typowaniu.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Kwinto dobre teksty ???? hahaha rozśmieszyłes mnie ???? nie zdążyłem Ci lajka dac. Adamo troszkę tutaj przesadziłeś z Salahem moim zdaniem, ma depniecie Czupakabra i technicznie jest ogień, ale Firmino się też ładnie rozkręcił, Mane mocne ogniwo, ale jednak odstaje. Ja nie stawiam Faraona na piedestale jeszcze, zobaczymy co w drugim sezonie pokaże. Jest on oczywiście najważniejszym ogniwem tej układanki, ja liczę bardzo na jego asysty w finale. Może będzie podwajany itd. i wykorzysta to właśnie asystując do Firmino, Mane czy nawet wykładając strzały dla midfielderow. Chciałbym jeszcze wspomnieć o panu o nazwisku Wijnaldum. Podejrzewam że wielu Januszy traktuje go jako zapchaj dziure i mam nadzieję że gracze z Madrytu również i dlatego w tym finale Georgino odegra dużą rolę. Milner i Hendo od brudnej roboty a &quot;1 million dollar smile boy&quot; posiada znakomity przegląd pola, charakteryzuje się dużą inteligencja, nie notuje dużo strat, zanim dostanie pilke to juz ma plan na rozegranie, takie mam odczucie, liczę bardzo na jego świetny występ i udział w jakimś golu dla LFC.
To takie pierdółki na zabicie czasu bo odliczam już każdą godzinę :sweat:
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Je...:#%$#: system!
Over 2.5 gola + over 10.5 rogów @2.40 8/10
Liverpool over 1.5 gola @2.07 8/10
Mane kartka @3.75 2/10
CR7 kartka @4.75 2/10
Milner asysta @5.00 1/10 popraw rekord żebys zapisał się w historii na dłuuugie lata, zasługujesz!
Wijnaldum asysta @6.50 1/10
Mohamed Czupakabra Salah asysta @3.75 2/10
Van Dijk strzeli z główki @23 1/10
Half time/Full time X/2 @8.00 1/10
LFC wygra 3-2 @21 2/10
LFC wygra 4-2 @51 1/10
3-3 @31 1/10
BTTS in in both halves @7.50 1/10
Henderson, Wijnaldum i Milner dostaną kartki @71 1/10
Salah gol, Milner asysta, Van Dijk kartka @36 1/10
Marcelo asysta, Ramos i Casemiro dostaną kartki + over 7.5 rogów w meczu @26 1/10
Ramos, Varane i Marcelo dostaną kartki @41 1/10
CR7 i Salah strzelą gole, over 3.5 gola w meczu, Modric asysta, Lovren kartka @51 1/10
Kursy z unibeta.
Jest promo żeby wytypować pierwszego strzelca i czas w którym strzelił, w puli 50 000£ - Firmino w 23 minucie :highhive:
Na luźno! ????
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Hej,
chciałbym zwrócić uwagę na fakt różnicy kursów w bet365...
obie drużyny strzelą: 1.44
powyżej 2,5 gola: 1.50
przecież jak obie strzelą, to tylko 2 gole, a na overek 2.5 tylko 1.50 kurs.
Czyżby buki o czymś wiedziały, że jednak może być ostre wpie.dol i 3:0 dla kogoś ?
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Hej,
chciałbym zwrócić uwagę na fakt różnicy kursów w bet365...
obie drużyny strzelą: 1.44
powyżej 2,5 gola: 1.50
przecież jak obie strzelą, to tylko 2 gole, a na overek 2.5 tylko 1.50 kurs.
Czyżby buki o czymś wiedziały, że jednak może być ostre wpie.dol i 3:0 dla kogoś ?
Nic dziwnego w tym nie widze. Standardowe kursy i ja bym sie tutaj niczego nie doszukiwal.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
  1. Krysteeek czy ty masz 5 lat ? Tak buki z pewnością wiedzą że będzie pewna wygrana jednej z drużyn w FINALE LM, ba mało tego pewnie też znają już wynik i strzelców, pewnie ustawka w końcu to tylko final LM, ludzie jak macie pisać takie idiotyzmy to lepiej nie piszcie nic.

To jest CL, taki Real ma większy przychód niż większość bukmacherów, takie Bet365 gówno może wiedzieć, za wysokie progi, ustawki to mogą być w 3 lidze Nigeryjskiej lub Challengerach, a nie w Finale CL.
a ostry wpier.... i 3-0 czy nawet 5-0 zawsze może być, ale na pewno nie istnieje buk który może cokolwiek przed meczem o tym wiedzieć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom