>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Luźne rozmowy] kwalifikacje Ligi Mistrzów

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP

W tym temacie prowadzimy luźne rozmowy związane z kwalifikacjami do LM. Nie piszemy tutaj żadnych analiz. Rozmawiamy na spokojnie i z kulturką.​
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Co sądzicie o Astanie i Belgradzie . kursy wcozraj po 1.3x dzis 1.1x -1.2x
Mi Astana zostala na drugim kuponie ostatni mecz,dzis kurs byl 1.31 jak puszczalem, jeden kupon juz mi wszedl a decydujaca bramke zdobyl Kucharczyk! nawet sobie niewyobrazam zeby nie wygrala.
 
kozi90 45

kozi90

Użytkownik
Mi Astana zostala na drugim kuponie ostatni mecz,dzis kurs byl 1.31 jak puszczalem, jeden kupon juz mi wszedl a decydujaca bramke zdobyl Kucharczyk! nawet sobie niewyobrazam zeby nie wygrala.
No wlasnie pare groszy jest do wyciągnięcia. Ale te dwa meczyki podwajaja mi wygraną.
I tu pytanie czym to spowodowane czy nie jakas podpucha. Aczkolwiek na oficjalnych stronach klubow zero info jakiegos złego .. Wiec może będzie✅
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
No wlasnie pare groszy jest do wyciągnięcia. Ale te dwa meczyki podwajaja mi wygraną.
I tu pytanie czym to spowodowane czy nie jakas podpucha. Aczkolwiek na oficjalnych stronach klubow zero info jakiegos złego .. Wiec może będzie✅
Tym, ze masowo graja na Astane,buki wtedy tak kursy zanizaja, mozna obstawic pierwsza polowe z lepszym kursem lub wygrana kilkoma golami.Ja dzis pierwsze polowy Celticu 1.68 i tej druzyny z Macedonii 1.64 postawilem, no i francja jeden kupon awans drugi wygrana w normalnym czasie, troche ryzykowalem z tym jednym meczem,ale skonczylo sie dobrze dla mnie.Do tego Legia caly mecz i macedonczycy 1/2.5 na drugim.W czwartek beda graly kolejne wynalazki LE i znowu bedzie mozna zarobic pare stowek.
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Niezle wydrukowali ten awans Rosenborga.Karny w 94
Aż tak daleko idących wniosków bym nie wyciągał, niemniej rzeczywiście Islandczycy bardzo emocjonalnie jak na siebie podeszli do wydarzeń sprzed tygodnia. Jeśli jeszcze kogoś interesuje ten mecz, zostawiam dwa przydatne linki ???? Oby wrócili silniejsi!
1507336072706124
1508137322625999
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Panowie w dziale z typami nie ma nic na temat tego co się wczoraj stało na Łazienkowskiej... to była największa chyba sensacja tej II rundy (jak dotąd) więc jak ktoś oglądał proszę niech coś napisze... Głównie mnie nurtuje pytanie takie czy warto pograć awans Legii. Teraz na pewno jest niezły kurs... Wiele razy wchodziło mi granie na faworyta, który przegrał swój pierwszy mecz i wtedy kursy były już do grania... Czy Legia miała wczoraj jakieś sytuacje ? Czy Kucharczyk będzie gotów na rewanż ? Jakie są wypowiedzi po meczu ze sztabu Legii ? Czy Słowacy zagrali świetny mecz czy Legia słaby ? Co jak co, ale my tu na naszym własnym podwórku powinniśmy mieć lepsze informacje do typowania niż z innych krajów. Więc czy ktoś zamierza grać awans ?
 
D 559

dobryx

Użytkownik
Dla mnie to komedia! Liga Słowacka jest lepsza? Nie! Słowacy mają lepszych piłkarzy? NIE! ale Legia gra średniakami europejskimi (delikatnie mówiąc) Mecz w Legii kończyło tylko dwoch polaków w składzie: Malarz, Wieteska. Dla porówniania w składzie Spartaka Trnava mecz kończyło 9 słowaków! Ściągajmy więcej szrotu zamiast dawać szanse naszym. ŻENADA.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Panowie w dziale z typami nie ma nic na temat tego co się wczoraj stało na Łazienkowskiej... to była największa chyba sensacja tej II rundy (jak dotąd) więc jak ktoś oglądał proszę niech coś napisze... Głównie mnie nurtuje pytanie takie czy warto pograć awans Legii. Teraz na pewno jest niezły kurs... Wiele razy wchodziło mi granie na faworyta, który przegrał swój pierwszy mecz i wtedy kursy były już do grania... Czy Legia miała wczoraj jakieś sytuacje ? Czy Kucharczyk będzie gotów na rewanż ? Jakie są wypowiedzi po meczu ze sztabu Legii ? Czy Słowacy zagrali świetny mecz czy Legia słaby ? Co jak co, ale my tu na naszym własnym podwórku powinniśmy mieć lepsze informacje do typowania niż z innych krajów. Więc czy ktoś zamierza grać awans ?
Musiałbyś być niespełna rozumu żeby grać awans Legii, wczoraj wygladali jakby grali jakis sparing a nie mecz o punkty, niech się Legia cieszy że skończyło się 0:2 bo to najmniejszy wymiar kary, gdyby słowacy wykorzystali ze 2, 3 setki więcej to byłby jeszcze większy wstyd, a okazji mieli sporo, Legia budżet 10 razy wiekszy od Spartaka, 120 mln, a Spartak okolo 12 mln, co z tego jak skauting w Legii jest na poziomie amatorszczyzny z 2, z 3 ligi polskiej, jak się ściągą Eduardo a potem puszcza wolno, w składzie trzyma się drewnianego Hlouska, czy dziadka Radovicia, to nie ma co się dziwić, ze potem takie wyniki, po drugie sorry ale 0:2 u siebie odrobic w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów jest cholernie ciezko, a w takiej formie w jakiej jest Legia jeszcze z takim trenerem nołnejmem, ktory z wielkim futbolem dopiero ma pierwszy raz stycznośc bo wczesniej nikogo konkretengo nie trenował, praktycznie nie realne, Legia na Słowacji musiałaby zagrac mecz życia na miare meczu z Realem u siebie w Lidze Mistrzów, ale w takiej formie, gdzie na dzień dobry nawet dostaje w lidze baty od Miedziowych, nie realne...
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Aż tak daleko idących wniosków bym nie wyciągał, niemniej rzeczywiście Islandczycy bardzo emocjonalnie jak na siebie podeszli do wydarzeń sprzed tygodnia. Jeśli jeszcze kogoś interesuje ten mecz, zostawiam dwa przydatne linki ???? Oby wrócili silniejsi!
Najlepszy karny z tych trzech to jest ale dla Valuru. To jest po prostu czysta abstrakcja, facet z Rosenborga dostaje w głowę a odgwizdują zagranie ręką. Praktycznie pozbawiłby Rosenborg awansu taką decyzją, także nie ma się co dziwić, że w końcówce oddał. Po jednym karnym z obu stron nie powinno być, czyli było poniekąd sprawiedliwe jakby się zastanowić.

 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Musiałbyś być niespełna rozumu żeby grać awans Legii, wczoraj wygladali jakby grali jakis sparing a nie mecz o punkty, niech się Legia cieszy że skończyło się 0:2 bo to najmniejszy wymiar kary, gdyby słowacy wykorzystali ze 2, 3 setki więcej to byłby jeszcze większy wstyd, a okazji mieli sporo, Legia budżet 10 razy wiekszy od Spartaka, 120 mln, a Spartak okolo 12 mln, co z tego jak skauting w Legii jest na poziomie amatorszczyzny z 2, z 3 ligi polskiej, jak się ściągą Eduardo a potem puszcza wolno, w składzie trzyma się drewnianego Hlouska, czy dziadka Radovicia, to nie ma co się dziwić, ze potem takie wyniki, po drugie sorry ale 0:2 u siebie odrobic w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów jest cholernie ciezko, a w takiej formie w jakiej jest Legia jeszcze z takim trenerem nołnejmem, ktory z wielkim futbolem dopiero ma pierwszy raz stycznośc bo wczesniej nikogo konkretengo nie trenował, praktycznie nie realne, Legia na Słowacji musiałaby zagrac mecz życia na miare meczu z Realem u siebie w Lidze Mistrzów, ale w takiej formie, gdzie na dzień dobry nawet dostaje w lidze baty od Miedziowych, nie realne...
Ale może to był tylko po prostu ich słaby mecz... Jest czas na przygotowanie do rewanżu... Wiele razy widzieliśmy, że mecz meczowi nie równy. Z Corck też się męczyli u nich i 1:0 w czasie dol. a u siebie 3:0... No zobaczymy kursy. Jak będą pow 2,60 - 3,00 można może pograć... Jeśli przegrana była tylko efektem zlekceważenia przeciwnika i słabej dyspozycji dnia to ostrożnie powiem, że może być szansa... Jakoś nie mogę sobie wyobrazić ich odpadnięcia już w II rundzie...
 
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
Ale może to był tylko po prostu ich słaby mecz... Jest czas na przygotowanie do rewanżu... Wiele razy widzieliśmy, że mecz meczowi nie równy. Z Corck też się męczyli u nich i 1:0 w czasie dol. a u siebie 3:0... No zobaczymy kursy. Jak będą pow 2,60 - 3,00 można może pograć... Jeśli przegrana była tylko efektem zlekceważenia przeciwnika i słabej dyspozycji dnia to ostrożnie powiem, że może być szansa... Jakoś nie mogę sobie wyobrazić ich odpadnięcia już w II rundzie...
Nie szukaj na siłę tego awansu. Grali beznadziejnie. Zresztą tak grają od początku czyli to już 5meczy. Tu nie na przypadku. System 3-5-2 nie z tymi graczami. Błędów mnóstwo i niech się cieszą że tylko dostali dwa gole bo 5 bramek straconych by wcale nie zdziwiło. Brak zaangażowania szybkości i pomysłu na grę. Wystawienie Philipsa na środku obrony strzał w kolano.
Adam Nawalka już spakowany czeka na tel żeby przyjeżdżać na Lazienkowska. Jeszcze 2-3 mecze w takim stylu i będzie zmiana.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Ale może to był tylko po prostu ich słaby mecz... Jest czas na przygotowanie do rewanżu... Wiele razy widzieliśmy, że mecz meczowi nie równy. Z Corck też się męczyli u nich i 1:0 w czasie dol. a u siebie 3:0... No zobaczymy kursy. Jak będą pow 2,60 - 3,00 można może pograć... Jeśli przegrana była tylko efektem zlekceważenia przeciwnika i słabej dyspozycji dnia to ostrożnie powiem, że może być szansa... Jakoś nie mogę sobie wyobrazić ich odpadnięcia już w II rundzie...
Po necie lata info, że część piłkarzy i ludzi ze sztabu dopadł jakiś wirus - tak powiedział Klafurić. Choć jakoś ciężko w to uwierzyć. Legia wyglądała mega słabo. Spartak już na początku dał dwa ostrzeżenia, pierw zmarnowana setka, potem obrona Malarza, ale trzecia sytuacja to już gol. Legia to pierwszą dobrą sytuację miała zdaje się jakoś w 30 minucie, nawet nie wiem czy coś jeszcze miała w późniejszej części meczu. Zawsze jest jeszcze rewanż, ale po wczorajszym to ja bym wolał zostawić kasę na lepsze bety niż pchanie się w Legię.
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Zawsze po takim blamażu dałny z drużyny mówią: taak przegraliśmy ale nasi zawodnicy mieli zatrucie jelitowe; grypę; bolała ich głowa; nie wyspali się. Przecież to jest blamaż, zresztą jak co roku. Nie wiem jak można stawiać na polskie drużyny jak co roku się powtarza to samo czyli euro wpi€rdol.
Trzeba sobie to powiedzieć otwarcie - nasza liga jest słaba, kluby i piłkarze również.
A co do wczorajszego meczu to na prawdę Legia powinna dziękować Malarzowi i piłkarzom Spartaka, że nie wypunktowali ich do spodu bo było by 0-4 lub 0-5. Szkoda bo wtedy byłaby większa kompromitacja ????
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Dla mnie to komedia! Liga Słowacka jest lepsza? Nie! Słowacy mają lepszych piłkarzy? NIE! ale Legia gra średniakami europejskimi (delikatnie mówiąc) Mecz w Legii kończyło tylko dwoch polaków w składzie: Malarz, Wieteska. Dla porówniania w składzie Spartaka Trnava mecz kończyło 9 słowaków! Ściągajmy więcej szrotu zamiast dawać szanse naszym. ŻENADA.
Z tym się nie zgodzę, że jesli jest Polak, znaczy musi być lepszy od obcokrajowca, najwiekszym błędem szefa PZPN Zbigniewa Bońka było wprowadzenie przepisu że max, 3 graczy spoza unii w składzie zespołu ekstraklasy, weźmy przykład, z Ludogorca, naściągali brazylijczyków i co grają? Grają zaye...scie, stali się hegemonem w lidze bułgarskiej, Legia swego czasu też miała nosa do brazyliczjyków, Guillerme, wcześniej tez kilku bardzo dobrych. Jak sie ma dobry skauting to i z afryki można naściągac pare perełek, ale jeśli jest ten przepis to jestesmy skazani na ściąganie jakiś czechów, słowaków, czy piłkarzy z 3 ligi hiszpańskiej...ekstraklasa jest po prostu cienka, co widać nawet po tym ile zawodnikow z naszej ligi zagralo na mistrzostwach swiata, Pazdan, Kurzawa i dlugo dlugo nic
 
goly78 17

goly78

Użytkownik
Ja jedyne co gram jutro w stronę Legii to rożne. Kursów nie znam jeszcze ale myślę że to może być najlepszy bet
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Panowie wytłumaczy mi ktoś czemu jest taki wysoki kurs na Shkendije?
Bo mało co a by odpadli runde wcześniej z kelnerami z Walli po 5-0 u siebie bodajze 0:4 na wyjezdzie, a z Scheriffem pierwszy mecz skromna wygrana a teraz jada na wyjazd wiec roznie moze byc
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom