>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Luźne rozmowy] o 1/8 finału Ligi Mistrzów [20-21 lutego 2018-Pierwsze Spotkania]

Status
Zamknięty.
xsebax 781

xsebax

Forum VIP


Kursy podane od Bet-at-home
Zapraszamy do nowego tematu, który wprowadzamy od tej kolejki LM. Można tutaj luźno rozmawiać o najbliższych spotkaniach. Nie podajemy tu analiz i konkretnych typów, a po prostu rozmawiamy swobodnie o meczach. To taka forma czatu o spotkaniach 1/8 finału LM (pierwsze mecze).
Zapraszam do dyskusji, jednak bez obrażania wzajemnego i wulgaryzmów.
 
B 39

bunik

Użytkownik
Panowie bez spin i pisania na ogromnych emocjach.Spójrzcie realnie.Paryż w rewanżu jest w stanie wygrać 4-1 , ba nawet 5-1 czy 5-2 i ten wynik nie będzie żdziwieniem lecz tylko niespodzianką na którą się zapowiadało.Real ma otwartą przestrzeń w rewanżu tylko , że jak Zidane wystawi od poczatku Bale&#39;a będzie o jednego zawodnika mniej w bronieniu i pytanie czy Realowi opłaca się atakować czy bronić ? z przetrzymaniem piłki też może być trudno bo ile praktycznie sam Modrić nie istniał no dobra wyglądał bardzo blado w pierwszym meczu to Kroos jak to ma w swoim zwyczaju truchtał a jego walory czyli rozegranie zastawienie się i dobra długa piłka nie mogły zaistnieć.Boki obrony Realu to Marcelo i powracający po pauzie Carvajal to nie wróży nic dobrego.Neymar grał egoistycznie ale wchodził jak w masło w te defensywe.Póżniej jeszcze dopisze.Bramki w rewanżu gwarantowane.Pamiętajcie , że porażka nawet 4-2 daje awans Realowi.
Kroos truchtał? Przebiegł najwięcej kilometrów ze wszystkich zawodników i najwięcej w tym sezonie, zagrał w końcu bardzo dobry mecz, a Ty piszesz, że &quot;truchtał&quot; i jego podania nie zaistniały.... Modrić niewidoczny? Nie wiem co Ci na to odpisać nawet....Carvajal nie grał, bo był zawieszony. Nie jest w formie, to fakt, ale nie grał za kartki, a nie dlatego, że był kontuzjowany. Wybaczcie, ale zastanówcie się co piszecie, bo potem ktoś czyta te bzdury i na podstawie Waszych wypowiedzi stawia swoje pieniądze.
I tak jak pisałem w poprzednim temacie. Temat awansu jest otwarty, ale według mnie Real tego nie wypuści i sprawi duże problemy PSG nawet w strzeleniu bramki i wątpie, że dadzą sobie wpakować 3-4 gole, nie strzelając żadnego...
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
mesut zacna kwota i ze sporymi szansami na wejście. Patrzę i ktoś naprawdę miał tutaj spooooro szczęścia, za niektóre typy szacunek duży. Wiec kibicujemy Hiszpanom w starciu z Anglikami.
 
F 0

fansportu123

Użytkownik
Nawiązując do postów Adamo80 odnośnie meczu Real-PSG
&quot;
Absolutnie nie można jeszcze przesądzać dwumeczu. 2 bramki to PSG jest w stanie strzelić lub nawet 3 bo z przodu to maja moc. Pytanie tylko o środek i defensywę.
2. Nie zapominajmy o jeszcze jednym aspekcie ZA PSG - ściany, własny stadion i szejk mający miliony euro ????
3. Nie zapominajmy jaki był wynik pierwszego meczu z Barceloną i to bez geniusza Neymara i Mbape ???? - całkowicie wystarczający do awansu... teraz...&quot;
Czy ty jesteś zdrowy człowieku? Aż tak bardzo boli cię, że PSG nie awansuje i kłócisz się dookoła z każdym, kto ci to napiszę? Bo prawda w oczy boli? Zachowujesz się jak dzieciak. Robisz syf na forum, tworzysz, nowe bezsensowne tematy. A dlaczego tak myśle? Twoje analizy są analizami amatora, który ma życzeniowe myślenie do rzeczywistości. Brak ci jakiegokolwiek obiektywizmu, po prostu kompromitujesz się za każdym razem jak coś napiszesz, np.
&quot;Nie zapominajm o aspekcie ZA PSG - ściany, własny stadion i szejk mający miliony euro &quot; A co ma do tego szejk mający miliony euro? Czy szejk wejdzie na murawę i przesądzi o awansie PSG - argument z dupy
&quot;Nie zapominajmy jaki był wynik pierwszego meczu z Barceloną&quot; Pokaż mi jak często PSG wygrywa czterama bramkami z silnym zespołem europejskim. Udało im się tylko raz na przestrzeni 4 sezonów, więc oczekiwanie, że uda im się znowu jest pobożnym życzeniem, zwłaszcza, że na przeciw siebie mają najbardziej doświadczony zespół LM ostatnich lat, który po pierwsze takiej przewagi nie zmarnuje, a po drugie na pewno strzeli conajmniej jednego gola, bo Real prawie zawsze strzela, a defensywa PSG to nie defensywa Juve chociażby.
I jeszcze jedno. Powołujesz się na Barcę z ostatniego sezonu, która odrobiła straty z PSG. Popełniasz ten sam błąd co wyżej. Liczysz, że stanie się coś co zwykle zdarza się raz na 30 lat. Jesteś zupełnie pozbawiony obiektywizmu. Zrozum, że takie rzeczy jak odrobienie przez Barcę wyniku 0:4 zdarza się mege, mega rzadko, a ty liczysz, że kolejna taka rzecz zdarzy się już w następnym sezonie...
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
Co do PSG i Realu. Po wcześniejszych meczach w LM myślałem że PSG to wielki faworyt do pucharu i prawdopodobnie wygrają. Później śledziłem wyniki w lidze i w końcu zacząłem się zastanawiać co będzie jeśli trafią na dobrze zorganizowany zespół, którzy wymyśli jak zatrzymać szybką ofensywę PSG. Pierwszy raz od kilku tygodni zasiadłem w końcu przed tv by oglądnąć mecz Realu i PSG. Zauważyłem, że Real to bardzo doświadczona drużyna, poukładana na boisku. Za to PSG jakieś rozszarpane akcje, niepewność z tyłu. Neymar grający brawurowo. Jeśli tak ma wyglądać rewanż, to PSG dostanie baty.
Gorzej dla Realu jeśli PSG zagra zdecydowanie w samym początku spotkania wykorzystując sytuacje strzelając szybko bramkę wtedy może być ciekawie tym bardziej, że grają u siebie i chyba będą czuć się dużo pewniej po objęciu prowadzenia. Mimo wszystko stawiałbym na over 2,5 jak każdy chyba. mam wrażenie, że w tym meczu muszą paść bramki po obu stronach ale zdecydowanie PSG powinno postrzelać. Chyba, ze Neymar będzie zbyt mocno fifarakował.
 
F 0

fansportu123

Użytkownik
Tak gdyby PSG miało do odrobienia 4 bramki nie szedł bym w tym kierunku, ale odrabianie 2 bramek w LM zdarza się częściej niż raz na 30 lat...
Ale nawet jak PSG odrobi 2 bramki to to będzie za mało bo Real zawsze strzeli conajmniej 1 gola. Nie pamiętam meczu, w którym oni by nie strzelili na wyjeżdzie w ostatnich latach, a 3 bramek wogóle nie widzę, żeby stracili w starciu z PSG. Nie jestem fanem Realu, nie lubię ich i miałem nadzieję, że PSG ich wyeliminuje, ale niestety pomyliłem się. Emery zrobił złe zmiany. Real też miał troche szczęscia. Ale koniec końców większość osób, w tym ja uważa, że Real awansuje. Wg. mnie mają 90% szans na awans.
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Real jest za doświadczoną ekipą żeby wypuścić taki wynik z rąk. Liga Mistrzów to jedyne co im pozostało, jeśli mieli to przegrać to w pierwszym meczu, a nie teraz. Dla mnie już rozstrzygnięta sprawa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom