>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Luźne rozmowy] o 1/8 finału Ligi Mistrzów [20-21 lutego 2018-Pierwsze Spotkania]

Status
Zamknięty.
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Wiele jest tutaj postów o niczym, a brak merytorycznego komentarza. Co do pierwszego meczu to wiadomo - głupota Emery&#39;ego. Wystawił 11-stkę, która powinna grać w lidze, którą praktycznie od początku sezonu mają wygraną. Zacznijmy od Lo Celso, czyli młodego(zaledwie 21 lat) i niedoświadczonego piłkarza z Argentyny. Nie wiem co Unai&#39;a podkusiło, żeby go wystawiać na tak ważne spotkanie i to jeszcze na mecz z obrońcą tytułu. Na puchar czy grę z ligowymi ogórkami się nadaje, na LM jeszcze z klubami z topu jest za mało doświadczony. Z pewnością mógłby się uczyć, m.in. od Angela di Marii, którego w pierwszym meczu zabrakło. Gracz wszechstronny, który potrafi świetnie dograć piłkę, ale również i strzelić piękną bramkę. Ponad to jest już starym wyjadaczem, a tacy piłkarze w takich momentach są na wagę złota. I dla mnie co bardzo ważne, a rzadko zauważalne - BEZNADZIEJNY Mbappe. Nie wiem co ten człowiek robił na murawie całe 90 minut, bo nic ale to nic nie pokazał. Strzały wprost w bramkarza po świetnych akcjach m.in. Neymara(tak, zdarzały mu się świetne akcje), czy straty przy zwodach na amatorskim poziomie. Wiem, że to nie jest Cavani, który po piłkę do i do własnej 16 wróci, ale wymaga się od niego jak nie bramki to jakiegoś przebłysku geniuszu w polu bramkowym rywala. Wiele osób pisało o zmianie Cavaniego w 66&#39; i za bardzo nie chce się w to zagłębiać, bo głupota Emery&#39;ego oczywista. Co do Neymara to jest jaki jest, ale to świetny piłkarz, który potrafi się zabawić z nawet najlepszymi obrońcami. Jakby ktoś zapomniał - Ney przyszedł tutaj, żeby wygrać złotą piłkę; uciekł, bo wiedział, że nie wyjdzie zza skrzydeł Messiego. Czy piłkarz, który odpada w 1/8 finału LM ma szansę na zdobycie tego trofeum? Dlatego uważam, że Brazylijczyk będzie niesamowicie zmotywowany na rewanż. Real wygląda naprawdę słabo; liga przegrana, puchary krajowe przegrane, została im tylko LM. Mimo wszystko uważam, że zakończą sezon już 6 marca, kiedy to PSG awansuje do dalszej fazy turnieju. To tylko moja opinia, ale przy wystawieniu normalnego składu śmiało powinni ograć Real, który dodatkowo ma problemy z kontuzjami zawodników - niepewny Kroos, Marcelo. Jeśli przed meczem zobaczę taką 11-stkę PSG na pewno zagram na awans tego zespołu:
Areola - Kurzawa - Marquinhos - Silva/Kimpembe - Alves - Rabiot - Motta - Veratti/Draxler - Neymar - Cavani - Di Maria
 
B 39

bunik

Użytkownik
To jak taki jesteś pewien Realu zastaw dom, samochód i dziewczynę ???? i wszystko postaw po 1,30 na awans Realu... O sorry przecież Ty nie masz ani domu, ani samochodu, ani dziewczyny jak to uczeń gimnazjum więc nie masz co zastawiać, za to potrafisz sklecić bardzo merytoryczną wypowiedź dotyczącą kwestii awansu...
Zgłoszone do moderacji. Mam nadzieję, że cię zbanują... Na takich hejterów jak ty nie ma tu miejsca. Z kilku moich wypowiedzi odniosłeś się do jednej...
Najpierw naskakujesz na mnie bez powodu, a potem uważasz, że nie ma tu miejsca dla &quot;hejterów&quot;. Ależ hipokryzja.
Wszyscy wytykają wady Realu, ale nadal nikt nie bierze pod uwagę co teraz się dzieję w szatni PSG, które znów może odpaść w 1/8. Jeśli Real był pod presją w pierwszym meczu, to teraz presja na PSG jest absolutnie maksymalna, to samo na Emerym, który już na Bernabeu się zagotował. Do tego dochodzi afera z żonami Silvy i Di Marii i zirytowanie samych piłkarzy.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Proszę dyskutować na temat spotkań, nie obrażać się nawzajem, bo będą ostrzeżenia, temat utworzony, żeby ułatwić wam dyskusję, ale nie obrażanie się wzajemne.
pozdrawiam!
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
No i po meczu na Stamford Bridge. Jak pisałem tak się stało i tym samym Chelsea nie przegrała. Osoby, które skazywały The Blues na pożarcie z tego miejsca serdecznie pozdrawiam. Naprawdę groźna była ta Barcelona niesłychanie dzisiaj. Mnóstwo podań i nic więcej, bramkę w prezencie dostali, po indywidualnym błędzie. Dużo szumu o nic, sami z siebie nie pokazali praktycznie nic konstruktywnego. Chelsea pozwoliła im na takie granie i liczyła na kontry, ale przeciwko Barcelonie to najlepsze rozwiązanie. Jeszcze te 2 słupki Wiliiana... Szkoda ogromna. Dziwi decyzja Conte o braku nominalnego napastnika, było widać ten brak w trakcie meczu, kiedy nie miał kto w powietrzu powalczyć albo przetrzymać piłkę. Tak czy siak awans pozostaje sprawą otwartą. W nim Chelsea musi zagrać odważniej, w końcu ten gol sam się nie strzeli (co najmniej jeden). Ale niech mi ktoś powie, że Barcelona to jakiś bity faworyt do awansu to go normalnie wyśmieję. Dzisiejszy mecz pokazał, że Messi i spółka wcale nie są tacy groźni jakby się mogło wydawać.
 
B 39

bunik

Użytkownik
Uważam podobnie jak przedmówca. Chelsea zagrała tak jak chciała, a Barcelona nie do końca wiedziała co chce zrobić. Londyńczycy wyjdą z taką samą taktyką na Camp Nou i nie widzę mocnego faworyta w gospodarzach. Scenariusz będzie bardzo podobny. Awansuje ten, kto popełni mniej błędów.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Jeżeli Real wygrał z PSG 3-1 bedac gorszym, to co się stanie jak będą lepsi?
Moim zdaniem w LM nie zobaczymy już słabego Realu i z meczu na mecz będą co raz lepsi. Ja idę w awans Królewskich, Btts i chyba nawet wygrana, ale o tym za jakiś czas ;)
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Ja sobie nie wyobrażam, że PSG wygra do zera. Real obecnie jest w takiej formie, że strzela mnóstwo goli, wystarczy spojrzeć na ich ostatnie wyniki. Dlatego jeśli ktoś zakłada awans PSG, to moim zdaniem warto trochę inaczej pokombinować i zagrać może odważniej, że PSG wygra przynajmniej trzema golami, ewentualnie podeprzeć to dokładnym wynikiem 3:1. Zwycięstwo PSG do zera według mnie jest bardzo mało prawdopodobne.
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Spotkanie Chelsea z Barceloną wyglądało dokładnie tak jak przewidywałem. Barcelona przy piłce zdominowała środek pola a Chelsea skupiona na obronie i kontrach.Valverde zapewne jest zadowolony z wyniku. Zarówno remis jak i poniżej 2,5 bramki weszło więc jest dobrze.
Ktoś tam pisał że Barcelona po błędzie strzeliła gola. W takim razie gol dla gospodarzy po czym padł jak nie po wielbłądzie w obronie całego zespołu?
Zgodzę się że w rewanżu mogą zadecydować błędy tak jak i w pierwszym spotkaniu.
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Absencje w dzisiejszych spotkaniach Ligi Mistrzów:
Shakhtar Donetsk v AS Roma
Shakhtar Donetsk: Bernard (17/5 m, niepewny)
AS Roma: Florenzi (22/1 m, niepewny), Karsdopr (1/0 d), Gonalons (7/0 m)
Sevilla FC v Manchester United
Sevilla FC: Correa (14/0 m), Kjaer (14/1 d), Geis (10/0 m), Nolito (17/2 f)(wszyscy niepewni), Corchía (12/0 d), Layun (3/0 d)
Manchester United: De Gea (27/0 gk), Herrera (19/0 m), Valencia (23/3 d), Pogba (17/3 m), Rashford (25/4 f)(wszyscy niepewni), Blind (5/0 d), Rojo (7/0 d), Jones (21/0 d), Fellaini (12/3 m), Ibrahimović (5/0 f)
Legenda: 4/0 – liczba meczów/goli w meczach drużyny, gk – bramkarz, d – obrońca, m – pomocnik, f – napastnik (za injuriesandsuspensions.com)
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Wracając jeszcze do meczu PSG znalazłem bardzo fajny bet w Totolotku po niezłym kursie: gospodarze strzelą powyżej 1,5 bramki po 1,50. Kursy na pow. 2,5 gola i pow. 3,5 są dosyć marne, ale tu mamy pow 1,5 po 1,50 co wydaje się bardzo prawdopodobne bo nawet jak Real odpowie to PSG te 2 bramki ze swoją ofensywą będzie w stanie strzelić. Pograłem osobiście z awansem Romy.
Może i strzelą minimum dwie bramki ale 1,50 na takie coś w starciu z Realem nie jest warte ryzyka. To nie liga francuska i mecze z ogórkami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom