>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

[Luźne rozmowy] o 1/8 finału Ligi Mistrzów [6-7marzec 2018- REWANŻE]

Status
Zamknięty.
xsebax 781

xsebax

Forum VIP

Kursy z Bet-at-home
Wyniki Pierwszych spotkań:
Porto-Liverpool 0:5
Real Madryt - PSG 3:1
Juventus - Tottenham 2:2
Basel - Manch. City 0:4

W tym wątku pozwalamy na prowadzenie luźnych rozmów związanych z rewanżowymi spotkaniami 1/8 Ligi Mistrzów. Zapraszam do kulturalnej wymiany myśli i sugestii ????
Udanych typów! ????
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Juventus jest w stanie awansować, to zbyt ograna i doświadczona drużyna. Ja wiem, że Totki dobre u siebie, Kane etc. Jednak Juve na własne życzenie nie załatwiło sprawy w pierwszym meczu. Czy znów 1-0 ulubiony wynik Juve da im awans ? Zapraszam do własnych przemyśleń. Juve spokojnie 2 bramki tam może wsadzić, nawet przy 2-2 sprawa awansu nadal otwarta
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Ciężka sprawa z tym awansem Juve. Przed pierwszym meczem nie dawałem większych szans Tottenhamowi.
Ale po tym co zobaczyłem w meczu to Juve będzie ciężko wygrać w Anglii. Te 1:0 to już mit wystarczający na zespoły pokroju Cagliari czy Bologny. To nie ta sama defensywa co z triem BBC chociaż nadal może dzierżyć to nazwę po tym jak do składu wszedł Benatia. Słabo mi się widzi te 2 bramki Juve, Gdyby u siebie wygrali to śmiało mogliby jechać po remis do Anglii ale po zwycięstwo? Śmiem wątpić.
 
plichciu 31

plichciu

Użytkownik
Ja tutaj myślę, że można się pokusić o over 3,5 w przypadku The Reds. Jak wiadomo ofensywny zespół, w roli gościa zmiażdżyli Porto. Chociaż Porto w Primeira grają świetnie, Liverpool jest przeciwnikiem zupełnie z innej półki. A Liverpool zdobył 9 bramek w ostatnich 2 spotkaniach.
 
A 98

amazingtyper

Użytkownik
Liverpool - Porto raczej underowy mecz, może nawet Porto to wygra skromnie 0;1 bo już wszystko jest rozstrzygnięte w tym spotkaniu. W 1 meczu Juventus był dla mnie zdecydowanym faworytem, lecz w meczu Tottenham, gdy stracili te 2 gole, zdominowali reszte meczu i to oni dyktowali warunki, wątpie że Juventus jest w stanie to odrobić. Nawet jeśli Koguty nie wygrają u siebie i mecz zakończy sie remisem 1;1 lub 0;0 to i tak oni awansują, a innej możliwości tutaj nie widze. Napoli dziś przegrało, więc Juve niech sięgnie w tym sezonie po Puchar włoch i Serie A.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Kurs na Tottenham wystawiony jakby grali z Leverkusen, Benficą, średnią obecnie Romą.To prawda że Tottenham u siebie jest niezły ale nie są żadną fortecą a Juve?Juventus nie dba czy wyjazd czy dom, potrafią odnaleźć się wszędzie.Uważam że kursy na to spotkanie powinny być wyrównane na obie selekcje, nie są i to zachęca.Co do pierwszego meczu ułożył się jak ułożył, mogła paść bramka do szatni z karnego na 3-1 i druga połowa była by inna.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Mecz Tottenham - Juventus poprowadzi Szymon Marciniak. Czuję, że będzie to spotkanie pełne kontrowersji.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Sądzicie, że jutro Mbappe zagra? Nie wiadomo komu wierzyć, bo jedni piszą, że z kostką wszystko ok, inni natomiast, że nadal odczuwa spory ból i jest obrzęk.
Jak wy sądzicie?
Mecz Tottenham - Juventus poprowadzi Szymon Marciniak. Czuję, że będzie to spotkanie pełne kontrowersji.
Liga PL, a Liga Mistrzów to inne standardy nie tylko gry. Marciniaka nikt z Uefa czy Fifa nie będzie rozliczał za sędziowanie w ogórkowej lidze natomiast w LM jest pod okiem wielu ludzi. Polak nie walczy już o wyjazd na MŚ, a o jakiś dobry mecz ćwierćfinałowy czy półfinałowy na mistrzostwach w Rosji. Tu musi pokazać się z najlepszej strony.
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Daniel Carvajal suma żółtych kartek powyżej (0.5) kurs 1.10. Takie rzeczy tylko w 1xbet ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ????
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Panowie nie wiecie kto jest przewidywany do bramki Juve na srodowe spotkanie??
Skoro Buffon wyzdrowiał i już broni w lidze, to na pewno też będzie w bramce w Londynie.
E: teraz widzę, że już został napisany post, że jednak niby Szczęsny. No ciekawe, oczywiście też bym chętniej widział Wojtka w bramce, ale wydawać by się mogło, że przy takiej stawce to jednak między słupkami mimo wszystko będzie stał Gigi.
 
licha9 230

licha9

Użytkownik
Siemanko, jutro w PSG zapowiada się mega szybki mecz, próbujemy jakiś wysoki over rożnych? W Londynie myślę, ze trochę kartek sie posypie
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Skoro Buffon wyzdrowiał i już broni w lidze, to na pewno też będzie w bramce w Londynie.
E: teraz widzę, że już został napisany post, że jednak niby Szczęsny. No ciekawe, oczywiście też bym chętniej widział Wojtka w bramce, ale wydawać by się mogło, że przy takiej stawce to jednak między słupkami mimo wszystko będzie stał Gigi.
Rowniez wolal bym zobaczyc Wojtka w bramce na to spotkanie tym bardziej ze planuje zagrac Real X2 + Juve X2 i Szczesny byl by dodatkowym argumentem.
Moim zdaniem Buffon-owi ostatnimi czasy (w szczegolnosci po porazce w barazu do MS) zdazaja mu sie przytrafiac bledy i nie jest juz taki pewny przy interwencjach(rzut wolny z pierwszego spotkania).
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Daniel Carvajal suma żółtych kartek powyżej (0.5) kurs 1.10. Takie rzeczy tylko w 1xbet ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ????
Ale na to że otrzyma jakąkolwiek kartke już 1.80
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Kylian Mbappe trained normally with the squad yesterday. The only player, apart from Neymar, who did not, was Javier Pastore.
&quot;Normally, all players will be ready for tomorrow&#39;s match against Madrid, except Neymar.&quot;
Czyli jednak raczej zagra mbappe
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom