>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

[Luźne rozmowy] o 1/8 finału Ligi Mistrzów [6-7marzec 2018- REWANŻE]

Status
Zamknięty.
R 55

rafko007

Użytkownik
W Paryżu wszystko zależy od tego jak szybko i dla kogo padnie pierwsza bramka.
PSG u siebie mocne, pokazali to chociażby w zeszłym roku z Barceloną. Realu jednak przedstawiać nie trzeba - w dobrej formie mogą wygrać z każdym, wszędzie, także spotkanie jak dla mnie 50/50.
Można próbować grać kartki albo rożne, bo ciężko wybrać zwycięzcę w tym meczu. ????
 
haszu1 27

haszu1

Użytkownik
PSG u siebie to jest prawdziwa sieka. W CL pamiętna wygrana 3:0 z Bayernem i wiadomo 4:0 z Barcą (i wtedy też nie mieli Neymara). Jestem kibicem Realu, widzę argumenty przemawiające za nimi w tym spotkaniu, ale piłka nożna to nie szachy - doświadczenie, umiejętność grania w CL, wyprowadzanie kontr nie musi oznaczać pewnego awansu Królewskich. Bardziej spojrzałbym na aktualną formę Królewskich i ich kluczowych graczy. Cristiano wraca do nabijania swoich liczb, ale dalej nie widzę go w optymalnej formie. Bale i Benzema też odbiegają od swoich. Isco nie może się do końca odnaleźć i jest &quot;szarpany&quot; przez Zidana. Kroos pierwszy mecz grał świetny, później okazało się, że grał z kontuzją.
Dużo według mnie przemawia przeciwko Realowi. PSG nie musi zdominować rywala, żeby wygrać 3:0 - pokazali to w meczu z Bayernem. Jedyną niewiadomą jest to, jak wpłynie na ich nastawienie do meczu brak Neymara. Dużo może się zdarzyć, oglądałem w tym sezonie świetny Real tak samo jak ich indolencję. Kiedy ciężko mi cokolwiek postawić, stawiam over rożnych ;) I tak też zrobie w tym meczu.
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Wytypuj na naszym FB poprawnie wyniki dzisiejszych spotkań 1/8 finału LM i odbierz od nas nagrodę niespodziankę ????
215917672480284
Zapraszamy i dobrych typów! ????
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Czytałem na jakimś portalu nie pamiętam teraz nazwy, że Mbappe zagra ale to nie znaczy że jest na 100% zdrowy zmaga się z problemem z kostką od dłuższego czasu a przy tak szybkim spotkaniu może nie wytrzymać.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Bardzo dobrze, że Paryżanie odpadli. Real w dwumeczu nie zachwycił, ale doświadczenie zaprocentowało, wykorzystali kluczowe momenty i awans do dalszej fazy może ich pobudzić do znacznie lepszej gry. A co do Neymara to gratulacje dla niego za zdobycie pierwszego w tym roku indywidualnego trofeum. Wprawdzie złoty balon to nie złota piłka, ale i tak na regale prezentuje się okazale ;) PSG ma hajsu jak lodu, ale tej ekipie brakuje duszy zespołu i odpowiedniego trenera.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Real zachwycił swoją mądrością we wczorajszym spotkaniu, przed kolejnym losowaniem przeciwnicy będą obsrani, żeby nie trafić na Madryt... Dawać City mi tu ????
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Real zachwycił swoją mądrością we wczorajszym spotkaniu, przed kolejnym losowaniem przeciwnicy będą obsrani
PSG wczoraj był wybitnie słaby, a poza tym pierwszoplanową postacią był niemiecki sędzia. Zupełnie niepotrzebnie, bo Real i tak by awansował bez jego pomocy.
Ktoś może powiedzieć, że Verratti sam jest sobie winien, ale to nie prawda. Ja rozumiem jego rozgoryczenie i wściekłość, bo faul na nim był ewidentny, a Niemiec nic z tego sobie nie robił, tylko kazał grać. Wcześniej też puścił mnóstwo fauli Realu.
Ale sedno tkwi w pierwszym meczu w Madrycie, kiedy inny &quot;arbiter&quot; ewidentnie czuwał nad tym, by Realowi nie stała się krzywda! I nie myślę wyłącznie o niepodyktowanym karnym dla PSG, ale wielu innych aspektach, co zostało dostrzeżone przez wszystkich komentatorów i obserwatorów.
Nic więc dziwnego, że Verratti, widząc jak po raz wtóry jego zespół jest krojony przez drukarza, traci panowanie.
Ja na jego miejscu chyba bym Niemcowi przyp....ł.
Nie bronię Verrattiego, bo powinien się pochamować, ale wk....a mnie to, że drukowanie ma miejsce w elitarnych rozgrywkach, a jeszcze ciekawsze jest to, że nie ma tam VAR-u.
Przypadek? Wątpię, bo to nie pierwszy raz, gdy &quot;sędziowie&quot; czuwają nad Realem.
Więc może mądrość tego klubu polega na tym, że wręczyli komu trzeba osławioną już reklamówkę.
A czy inni &quot;będą obsrani&quot; przed losowaniem?
Mogą bać się wałków, to prawda.
Na tę chwilę inni to Liverpool i Obywatele i Bayern. Te dwie ostatnie drużyny jeszcze muszą przyklepać awans.
Ale ja chętnie zobaczę ten &quot;mądry zespół&quot; w starciu z The Reds Jurgena Kloppa.
I jestem raczej pewien, że bez wałków ci mądrale z Madrytu zakończą rywalizację, czego wszystkim rozsądnym obserwatorom życzę!
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
sorry z całym szacunkiem, ale z ta reklamówką to się ośmieszyłeś. W wielu spotkaniach są błędy sędziowskie. Real był lepszy, PSG mogło się ustawić w Madrycie, nie zrobili tego i ich strata. Chociaż nawet jakby w Madrycie - PSG wygrali to niekoniecznie by awansowali.
Liverpool odpadnie szybciej niż Ci się wydaje....
 
R 0

richter100

Użytkownik
niezla spina bmw xd chyba kazdy kto ogarnia temat wieksze szanse dawal realowi na awans niz psg. psg to zlepek jakis tam niech bedzie dobrych pilkarzy, jak kolega napisal, bez ducha zespolu, jednosci, z wiecznymi klotniami i spinami, bo rzeczywiscie real nie zagral wybitnie ale zagral po prostu jak druzyna z topu, nie zostawial miejsca, ciagly pressing, powrot do obrony, jakis tam pomysl w ataku, a co psg pokazalo? wyszli u siebie jakby to oni prowadzili 3-1, pastore i rabiot to mieli problem z przyjeciem pilki, a jedyny pomysl na gre to podac do mbappe albo di mari i niech cos zrobia xd dla mnie przepasc miedzy tymi zespolami, pomimo iz real nie gral super, to tylko pokazuje jak duzo psg jeszcze brakuje. w kazdej dziedzinie zycia na hajsie nie zbudujesz niczego, tak jest i w tym przypadku.
 
haszu1 27

haszu1

Użytkownik
ale wielu innych aspektach, co zostało dostrzeżone przez wszystkich komentatorów i obserwatorów.
chociaż jedno, dwa przykłady komentarzy prasowych zrzucających winę za przegraną i odpadnięcie PSG na sędziów? Nigdzie nie spotkałem się z taką argumentacją.
Real był lepszy w obydwóch spotkaniach. Veratti nie potrafi opanować emocji w spotkaniach o stawkę. Tak to niestety wyglądało.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
przykłady komentarzy prasowych zrzucających winę za przegraną i odpadnięcie PSG
Kolega napisał, że teraz rywale będą obsrani przed losowaniem.
Poza tym czytajcie ze zrozumieniem
Ja nie napisałem, że Real awansował dzięki sędziemu. Napisałem, że we wczorajszym meczu sędzia niepotrzebnie wywalił Verrattiego, bo i bez tego Real by awansował.
Napisałem też, że w Madrycie sędzia ewidentnie drukował dla Realu i zauważyli to obserwatorzy i komentatorzy.
Jeśli ktoś tego nie dostrzega lub najzwyczajniej w śwecie nie chce dostrzec, to niech się cieszy z &quot;sukcesów &quot;Realu i dalej ogląda sobie taką &quot;Ligę Mistrzów&quot;.
Ja na coś takiego patrzę ze wstrętem i obrzydzeniem, bo to nie pierwszy taki druk dla Realu w tych &quot;elitarnych&quot; rozgrywkach.
Wracając do wczorajszego meczu. Sędzia niepotrzebnie swoją cegiełkę przyłożył.
Nie odgwizdał ewidentnego faulu na Verrattim, a potem swój błąd zasypał czerwoną kartką dla zawodnika.
Dziś prawie nikt nie mówi o błędzie sędziego... tylko o czerwonej kartce zawodnika.
Tylko, że błąd sędziego był wcześniej i ja to tak odbieram.
A wy chowacie głowę w piasek i uważacie, że wszystko jest w porządku.
Nie jest w porządku!
 
haszu1 27

haszu1

Użytkownik
Tylko o to chodzi, że w pierwszym meczu tylko ty widzisz &quot;drukowanie dla Realu&quot;. Po każdym meczu można wyciągnąć kontrowersyjne decyzje sędziego z jednej i drugiej strony i o nich dyskutować, ale jak ktoś mówi o &quot;wręczaniu reklamówki&quot; to dyskusja jest sprowadzana do poziomu gimbazjum.
W tym dwumeczu decyzje sędziego nie zaważyły na wyniku. Pierwszy mecz - kontrowersyjne niepodyktowanie karnego dla PSG, bardzo ciężka sytuacja do zauważenia - piłka mogła się odbić od klatki i ręki. Zauważ też sytuację z pierwszej minuty meczu - jeśli sędzia miałby być za Realem, od razu przy kontakcie z Kroosem mógł podyktować karnego dla Realu. Domniemany faul na Verrattim sędzia mógł uznać jako walkę o piłkę i miał też prawo dać żółtko Włochowi.

Żeby dopełnić twój post powinieneś dopisać jeszcze o podskakującej piłce przy karnym Criastiano, do tego też dorobiono parę teorii spiskowych.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
w sumie to jakiś łamaniec mógłby dzisiaj być, nie jest to do końca poważny typ, bo nie bez powodu są na to kursy takie jakie są, ale nie dużo brakło do tego w 1 meczu(totenham już po bramce Ericsena odpuścił), jak jedna z drużyn wygrywałaby 1:0 po pierwszej połowie czy nawet 2:1 jak ostatnio to na pewno poszła by agresja w drugiej połowie ze strony zespołu przegrywającego, odrobienie strat i ewentualna wygrana, ale to tak bardziej 4fun
jakiś bardziej poważny typ spróbuję zaraz wymyślić bo dopiero wróciłem do domku, a w tramwaju taki pomysł mi wpadł do głowy
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Frajerzy czystej wody z Kogutów.
Marciniak w niedziele na Legii gwiżdżę karnego z muśnięcie piłki ręką, a dzisiaj Juve z 4 razy grało w siatkówkę polu karnym i nic, do tego karny dla Juve widoczny z samolotu, skandaliczne sędziowanie.
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Boczni ok, a Marciniak trafił ostry mecz do sędziowania. Karny na Juve powinien być odgwizdany. Życzę mu powodzenia bo to przecież nasz rodak. Pzdr
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Jak boczni ok? Karnego dla Włochów miał i boczny, i zabramkowy jak na dłoni, i żadnej reakcji. Spurs prawie wyrównało po spalonym. Wszyscy do tarcia chrzanu za ten mecz. Nie powiem bo lubię, jak są jakieś kontrowersje, bo wtedy temperatura meczu idzie do góry, ale nie można się mylić w tak oczywistych sytuacjach, i tyle razy w trakcie 90 minut.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom