>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

LV BET - Bonus powitalny do 1000zł

K 30

kakaoweoko

Użytkownik
Nie gdybaj a podawaj konkrety!
W europejskich ja tam na obrót depozytem nie zwracalem Uwagi, w LVbet to szkoda depozytu na ich warunki obrotu!
A warunki obrotu bonusem byly tak swobodne i to samo szlo! Nikt tam stawek nie kazał obracać, ale wystarczyło tylko wygrać! (ogólny obrót). W LVbet ten minimalny kurs @ 2.00 mi nie przeszkadza, ale te ograniczenie zakładem 3-drogowym to totalna zenada!
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
????
Przede wszystkim zacznij pisać po polsku.
Jakie gdybanie? Jakie chcesz konkrety? Wejdź sobie na jakiegokolwiek buka dającego bonus od depozytu czy to bet365, bah, 1xbet itd czy te nasze sts czy totolotek. Wszędzie znajdzie zapis w regulaminie że wymagany jest obrót depozytem x1 , x3 czy x6 po jakimś tam kursie przed wypłatą. To jest nic innego jak zagranie za wpłaconą kasę czyli po prostu suma postawionych pieniędzy musie ileś tam wynosić.
Buki to nie instytucje charytatywne, nie rozdają pieniędzy. Oferując jakis bonus to naturalne że chcą obrotu przed wypłatą. Jestem tyle lat na forum a pierwszy raz sie spotykam z sytuacją że kogoś dziwi wymagany obrót przed wypłatą w przypadku bonusa.
 
K 30

kakaoweoko

Użytkownik
Ciągle gdybasz, wklej te regulaminy i żaden bukmacher na świecie nie wymaga obrotu x2 Depozytu na minimum kurs @ 2.00 singiel i Jeszcze zakład trzy-drogowy! Jeszcze napisz że 15 razy gdzieś trzeba obracać! Co?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Wszędzie znajdzie zapis w regulaminie że wymagany jest obrót depozytem x1 , x3 czy x6 po jakimś tam kursie przed wypłatą. To jest nic innego jak zagranie za wpłaconą kasę czyli po prostu suma postawionych pieniędzy musie ileś tam wynosić.
Koledze chyba nie chodzi o to, że dziwi się, że potrzebny jest obrót depozytem przed wypłatą, tylko jego problem polega na tym, że wpłacasz 1000zł, grasz za bonusowe 1000zł kupon i jak go przegrasz, to zostaje Ci depozyt 1000zł, który musisz obrócić mimo, że bonus przegrałeś. Co nie zmienia faktu, że jest to zarzut niesamowicie śmieszny ???? Bo przecież w każdym bukmacherze masz identyczną sytuację, nawet gdy bukmacher tradycyjną metodą podwaja Ci depozyt jak np. BAH. Wpłacasz 1000zł, dostajesz 2000zł i musisz obrócić depozyt+bonus 3x po kursie minimalnym 2,0. Ale grasz najpierw za 1000zł kupon, które dostałeś bonusowe, przegrywasz i masz sytuację, że masz na koncie 1000zł, ale wciąż musisz je obrócić po kursie minimalnym 2,0 na łączną kwotę 5000zł, więc to przecież żałosne, że warunki bonusu w lvbet Ci nie odpowiadają :jezora: Już pomijając fakt, że za bonus jak zrobisz kupon i wygrasz np. 3000zł, to możesz je od razu wypłacić, to nawet jak przegrasz, to wpłacony 1000zł podlega jedynie dwukrotnemu obrotowi. I nawet jeśli Ci nie odpowiada minimalny kurs 2,0 z koniecznością w singlu zagrania zdarzenia trzydrogowego, to przecież tworzysz dubel i już ten kurs na zdarzenie trzydrogowe spada do 1,5 a do tego możesz dać zdarzenie dwudrogowe na spokojnie. A te trzydrogowe zdarzenia wcale nie są takie ciężkie. Zakładając, że nie grasz piłki nożnej, gdzie są one najpopularniejsze przy stawianiu wyniku końcowego, to w koszykówce możesz zagrać na over/under w kwarcie/połowie/meczu trzydrogowo, czyli z opcją remisu. W innych dyscyplinach też takie zdarzenia znajdziesz trzydrogowe, jak choćby ilość gemów w tenisie.

Najprostszy przykład, że da się taki bonus ogarnąć bez problemu jest własny przykład, tak więc proszę bardzo. Dostałem w zeszłym tygodniu bonus do 500zł od lvbet z okazji początku sezonu piłkarskiego. Bonus na identycznych zasadach, co ten startowy, różnica tylko taka, że mowa o 500zł, a nie 1000zł. I udało mi się zagrać ten kupon bonusowy, jak również obrócić depozyt 2x po kursie minimalnym 2,0 w nieco ponad godzinę. Więc nie siej tu dramatów i fermentów, jak to pod górkę z bonusami robi lvbet.



A konkretnie wyglądało to tak:

 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Ciągle gdybasz, wklej te regulaminy i żaden bukmacher na świecie nie wymaga obrotu x2 Depozytu na minimum kurs @ 2.00 singiel i Jeszcze zakład trzy-drogowy! Jeszcze napisz że 15 razy gdzieś trzeba obracać! Co?
Jakie gdybanie ? Przeczytaj wyraźnie i ze zrozumieniem co napisałem wcześniej.
Wejdź sobie na stronę dowolnego bukmachera i kliknij w regulaminy promocji i tyle.
Przykładowo bah
Wpłaconą kwotę łącznie z dopisanym bonusem należy obrócić 4x w ciągu 90 dni od aktywacji bonusu po minimalnym kursie 1.70 przed zleceniem wypłaty.
I tak jest wszędzie, tylko warunki są różne. x15 krotnego obrotu nie widziałem ale tacy co chcieli x7 czy x10 razy sie trafiali.
Nie spotkałem sie natomiast z sytuacją że ktoś jako obrót liczył wygrane pieniądze.
Buki to nie Caritas że sobie wpłacisz, dostaniesz bonus, wypłacisz wkład i bedziesz grał za bonus. Myślę że w ogóle mało orientujesz sie w tym wszystkim wiec najpierw polecam poprzegladac i poczytać tematy na forum https://forum.bukmacherskie.com/f7/
Dzięki też piotrex007 za wyjaśnienia ????
Wątek uważam za wyczerpany bo te &quot;zarzuty&quot; są niepoważne.
 
K 30

kakaoweoko

Użytkownik
Żeby nie było, ja polecam LVbet wszędzie gdzie się da, bo to polski nowoczesny buk!
Ale w wersji gdzie się przegrywa Bonus i Depozyt nikt tam nie wpłaci dalej kasy aby robić obrót! Tracą w ten sposób klientów!
 
raveman 736

raveman

Użytkownik
jak przegram bonus to moim depozytem musze obrócić zanim bede mógł wypłacic?
jak wygram bonus z mnożnikiem to go odrazu moge wypłacić?
jak wygram bonus z mnożnikiem to mój depozyt moge wypłacić czy musze nim obrócić?
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Ciągle gdybasz, wklej te regulaminy i żaden bukmacher na świecie nie wymaga obrotu x2 Depozytu na minimum kurs @ 2.00 singiel i Jeszcze zakład trzy-drogowy! Jeszcze napisz że 15 razy gdzieś trzeba obracać! Co?
Gdzie jest zapis o kursie @2.00 na singiel bo z tego co ja czytalem kurs @2.00 moze byc AKo a minimalny 1.50 ??
 
franz100 495

franz100

Użytkownik
Od 11 października jest nowy regulamin. Najważniejsza zmiana, to 4-krotny obrót depozytu (wcześniej był 2-krotny), ale za to brak konieczności obstawiania zdarzeń 3-drogowych zaliczanych do obrotu. Reszta bez większych zmian, czyli łączny kurs min. 2 z przynajmniej jednym zdarzeniem z kursem 1,50 lub większym. Czas nieograniczony.
Zasady kuponu z mnożnikiem też bez zmian.
  • Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
  • Na jedno konto gracza w LV BET przysługuje jeden Bonus Powitalny, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.).
  • Bonus Powitalny jest dostępny przy pierwszej wpłacie oraz będzie aktywny 30 dni od momentu dokonania depozytu.
  • Wpłata minimalna pozwalająca na skorzystanie z Bonusu Powitalnego to 50 PLN.
  • Maksymalny bonus (równowartość 1000 PLN) będzie przyznawany następująco: Użytkownik otrzyma bonus w wysokości stanowiącej 1% swojej wpłaty (maksymalnie 10 PLN przy wpłacie 1000 PLN, przy wpłacie wyższej na przykład 2000 PLN użytkownik otrzyma maksymalny bonus w wysokości 10 PLN). Bonus z mnożnikiem może zostać wykorzystany w dowolnym momencie jego ważności, musi jednak zostać wybrany bezpośrednio na kuponie. Opcja postawienia zakładu z mnożnikiem pojawi się dopiero gdy kupon będzie spełniał warunki promocji. Aktywacja bonusu spowoduje wykorzystanie mnożnika x100, co oznacza pomnożenie kursu całkowitego Twojego kuponu razy 100, w efekcie użytkownik otrzyma ekwiwalent nawet do 1000 PLN. Przykładowo: wpłata 1000 PLN, Bonus 10 PLN, Stawka: 8,80 PLN, kurs całkowity kuponu: 2.50, mnożnik: x100, kurs finalny kuponu: 250, wygrana: 2200 PLN. Kupon z mnożnikiem nie może zawierać zakładów specjalnych na zawodników np. “Zdobywca bramki” oraz innych tego typu zakładów, a także handicapów azjatyckich.
  • Zakłady za środki własne nie mogą być przeciwstawne w stosunku do zakładu bonusowego z mnożnikiem. Przykład: jeśli w zakładzie bonusowym postawiony mecz pomiędzy drużynami X - Y i stawiamy na drużynę X, to nie jest dopuszczalne postawienie przeciwstawnego zakładu na drużynę Y za środki własne.
  • LVBET zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu w przypadku wykrycia próby wyłudzenia bonusu przez grupę powiązanych użytkowników, którzy zawarli zakłady bonusowe z mnożnikiem na wszystkie możliwe kombinacje w trzech tych samych wydarzeniach.
  • Aby wykorzystać bonus z mnożnikiem, klient musi samodzielnie wybrać na kuponie opcję “Wykorzystaj bonus”, następnie aktywować ten bonus poprzez kliknięcie “Aktywuj” i zatwierdzić zakład z mnożnikiem.
  • Zakład z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem jest ważny jednorazowo, klient może z niego skorzystać w przeciągu 30 dni od jego otrzymania, samodzielnie go aktywując.
  • Użycie bonusu i mnożnika „x100” będzie możliwe tylko przy zakładach kombi składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25.
  • Kwota depozytu uprawniająca do otrzymania bonusu z mnożnikiem podlega 4-krotnemu obrotowi (bez ograniczeń czasowych) po kursie minimalnym 2.00. Jeśli zakład jest zakładem typu kombi to przynajmniej jedna selekcja powinna mieć kurs minimalny 1.50. Nie jest dozwolone zawieranie zakładów przeciwstawnych przy wykonywaniu obrotu. Obrót depozytem może nastąpić zarówno przed jak i po wykorzystaniu bonusu z mnożnikiem. Wypłaty wygranej z zakładu z mnożnikiem można dokonać wyłącznie po osiągnięciu pełnego 4-krotnego obrotu depozytem, niezależnie od statusu zakładu. Przy wpłacie powyżej 1000 PLN (na przykład 2000 PLN) wymaganemu obrotowi podlega tylko kwota 1000 PLN. W przypadku kiedy na koncie środków realnych znajdą się wygrana z kuponu z mnożnikiem oraz depozyt, do obrotu w pierwszej kolejności będzie zaliczany depozyt. W przypadku przegrania depozytu przed wykonaniem pełnego obrotu obowiązek ten zostanie anulowany.
  • Sporty wirtualne nie są zaliczane do obrotu depozytem, ani też nie mogą zostać użyte na kuponie z mnożnikiem.
  • Wszystkie zdarzenia na postawionym kuponie z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem, muszą zostać zakończone, a ich wyniki opublikowane. Unieważnione zakłady będą rozliczane po kursie 1.00, a co za tym idzie będą odpowiednio zmniejszały kurs całkowity kuponu.
  • Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych gracza tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszystkie zdarzenia z zakładu postawionego przy użyciu bonusu z mnożnikiem zostaną rozstrzygnięte.
  • Posiadając przyznany lecz nieaktywowany bonus z mnożnikiem, klient może postawić zakłady bez wykorzystania mnożnika, do wysokości rzeczywistych funduszy na koncie gracza (Stan konta klienta jest przedstawiony w formacie “X+Y”, gdzie X to rzeczywiste fundusze, a Y to środki bonusowe).
  • LV BET zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie, z dowolnej przyczyny.
  • LV BET zastrzega sobie prawo do wykluczenia jakiegokolwiek gracza i/lub zapisu dotyczącego promocji i/lub zmiany promocji (w tym także jej odwołania), jeżeli LV BET stwierdzi, że doszło do nadużycia.
  • W przypadku naruszenia postanowień niniejszego regulaminu, próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, w szczególności w zakresie spełnienia wymaganych warunków obrotu depozytem oraz wymogów uprawniających do wykorzystania bonusu z mnożnikiem, LV BET zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów bonusowych oraz zamknięcia konta użytkownika.
  • W przypadku wykorzystania bonusu z mnożnikiem oraz nie spełnienia wymaganego obrotu depozytem zgodnie z niniejszym regulaminem, LV BET zastrzega sobie prawo do wstrzymania zleconej wypłaty z konta klienta do momentu spełnienia wymaganego obrotu. Dotyczy to także sytuacji, gdy klient wniesie o zamknięcie konta LV BET.
  • W promocji nie mogą brać udziału pracownicy LV BET, licencjonowani sprzedawcy LV BET, agenci i inne podmioty powiązane z LV BET, najbliżsi członkowie rodzin pracowników LV BET oraz osoby zamieszkujące pod tym samym adresem.
  • Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem LV BET. LV BET rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość. Zachęcamy użytkowników do stałego sprawdzania regulaminu i jego zmian.
  • W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.

Powyższy regulamin jest ważny od 11.10.2017.
 
zimon 59

zimon

Użytkownik
Od 11 października jest nowy regulamin. Najważniejsza zmiana, to 4-krotny obrót depozytu (wcześniej był 2-krotny), ale za to brak konieczności obstawiania zdarzeń 3-drogowych zaliczanych do obrotu. Reszta bez większych zmian, czyli łączny kurs min. 2 z przynajmniej jednym zdarzeniem z kursem 1,50 lub większym. Czas nieograniczony.
Zasady kuponu z mnożnikiem też bez zmian.
Zmienia się także opcja wyplaty kasy z bonusu. Bedzie ona możliwo dopiero po dokonanym obrocie x4 lub przegraniu całego depozytu.
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
Witam,
Czy jeśli dostanę bonus 10 PLN (za pierwszy depozyt w wysokości 1000 PLN) to mogę środki bonusowe postawić tylko na jednym kuponie za 10 PLN czy mogę te środki rozbić np. na 5 kuponów po 2 PLN ?
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Aktywując bonus dodajesz do kuponu mnożnik x1000, jest to jednorazowy &quot;strzał&quot;, więc nie możesz rozbić tego na kilka kuponów.
 
D 9

denixior

Użytkownik
Zmienia się także opcja wyplaty kasy z bonusu. Bedzie ona możliwo dopiero po dokonanym obrocie x4 lub przegraniu całego depozytu.
Jak mam rozumieć przegranie depozytu? Np. postawiłem 150zl(mój depozyt), wygrałem 1500 zł czyli żeby wypłacić bonus muszę przegrać całe 1500zl? Oczywiście nie chce przegrać celowo ale pytam teoretycznie.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Zmienia się także opcja wyplaty kasy z bonusu. Bedzie ona możliwo dopiero po dokonanym obrocie x4 lub przegraniu całego depozytu.
Podsumujmy.
Jeśli trafimy ten zakład z mnożnikiem to wygrana trafia na konto ogólne czy jest wyodrębniona i czeka na dokonanie obrotu depozytem? Jeśli to drugie, to czy w przypadku nieudanego obrotu depozytem można wypłacić kasę z bonusowego zakładu czy zostajemy z niczym?
 
poool90 61

poool90

Użytkownik
Jak mam rozumieć przegranie depozytu? Np. postawiłem 150zl(mój depozyt), wygrałem 1500 zł czyli żeby wypłacić bonus muszę przegrać całe 1500zl? Oczywiście nie chce przegrać celowo ale pytam teoretycznie.
Nie, jeśli przegrasz 150 PLN to znaczy, że przegrałeś swój depozyt i możesz wypłacić wygraną z bonusu. Jednak jeśli z depozytu 150 PLN zrobiłeś 1500 PLN to znaczy, że go nie przegrałeś tylko wręcz odwrotnie i wtedy należy wykonać 4-krotny obrót depozytem czyli w tym przypadku 4 x 150 PLN = 600 PLN. Biorąc pod uwagę ten przykład to do obrotu zostałoby 450 PLN ponieważ 150 PLN już postawiłeś i wygrałeś 1500 PLN.
Jeśli trafimy ten zakład z mnożnikiem to wygrana trafia na konto ogólne czy jest wyodrębniona i czeka na dokonanie obrotu depozytem? Jeśli to drugie, to czy w przypadku nieudanego obrotu depozytem można wypłacić kasę z bonusowego zakładu czy zostajemy z niczym?
Tak, wygrana z bonusu trafia na konto ogólne. Na drugie pytanie odpowiedź również jest twierdząca czyli jeśli obrót depozytem będzie nieudany i depozyt zostanie przegrany to można dokonać wypłaty wygranej z bonusu.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Witajcie, polecam sprawić pocztę mailową ponieważ LVBet powysylal do wybranych osób maila z ankieta do wypełnienia. Nagroda to 10 zł w bonusie. Wiadomo, że dla niektórych to nie są żadne pieniądze ale może komuś się przyda ta informacja, pozdrawiam
 
Do góry Bottom