>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher LV BET - opinie

M 0

mistrzunio358

Użytkownik
Na &quot;całorocznym&quot; nie limitują aż tak parodystycznie ???? . A jak zlimitowali to dało się z nimi ponegocjować bardziej normalne możliwości gry w popularnych dyscyplinach.
A LVbet... no sorry - co im się stanie jak za 20zł zagram zdarzenie polityczne? To swoją drogą polityka, a nie liga okręgowa Kazachstanu - wszystkie informacje są dla każdego dostępne w internecie.
To faktycznie szkoda czasu i pieniędzy na tego buka. Na zachodnich to dali wygrać kilkanaście tysięcy złotych zanim zlimitowali no i to bo długim graniu i masie zakładów (mówię to o dużych graczach :BWIN, BET 365, Betsson czy też Betsafe), a tu po kilku strzałach i to jeszcze na politykę...
 
R 0

robin99

Użytkownik
A teraz zakłady jakie zatwierdza ten świetny buk
Zatwierdza undery, kiedy over już dawno .
Dziś też zatwierdzili zakład under 94,5 kiedy na stronie do wyboru mieli już tylko 96,5 i zmieniony wynik, a to niestety nie ma skreena.
Dziadostwo jakich mało. Nie polecam!!!!!!!!!!!
 
franz100 495

franz100

Użytkownik
Po pierwsze nasuwa mi się pytanie, po co grałeś taki zakład? Po drugie - czy nie otrzymałeś zwrotu stawki?
Jeśli opisana przez Ciebie sytuacja zdarzyła się naprawdę, to jaka była odpowiedź bukmachera? Bo rozumiem, że próbowałeś to z nimi wyjaśnić.
A jeśli prawdziwa nie jest, to możemy się spodziewać sytuacji takiej jak kilka tygodni temu, że nowo zarejestrowany użytkownik robił dużo hałasu, po czym obawiając się konsekwencji prawnych odwoływał wszystko i pisał okrągłe przepraszające formułki...
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Przede wszystkim ten screen jest g***o wart, bo ja też mogę sobie postawić zakład i nie zamykać potwierdzenia zawarcia zakładu, a jak się wynik zmieni to zrobić screena i pisać, że bukmacher przyjmuje takie zakłady. Dlaczego masz obcięty screen tak, że nie widać godziny, która była w momencie robienia screena? Wtedy by można porównać z godziną zawarcia zakładu i byłbyś wiarygodny albo co bardziej możliwe niewiarygodny. Co do zatwierdzenia undera 94,5 podczas gdy był już w ofercie under 96,5 jest kilka opcji:
a) miałeś pecha i akurat idealnie Ci przyjęło, a zaraz potem usunęłi linię i zmienili,
b) czasem kursy się nie odświeżają na stronie same, tak jakby się przycinała strona, ale wtedy nie byłoby takiej sytuacji, że kurs niedostępny, a Ci go gra, tylko po prostu miałeś linię na kuponie 94,5, na stronie zmienioną na 96,5 ale upłynął czas, linia z powrotem spadła do 94,5 ale nie zaktualizowała się strona i gdy wtedy pograłeś, to normalnie kupon się wyślę,
c) chciałeś przycwaniakować i zrobić sobie freebet&#39;a - zakład siądzie, to spoko loco, a jak nie, to napiszesz do nich/oczernisz na forum i Ci zwrot zrobią
Już zbyt wiele było przypadków, że nowi użytkownicy nagle pierwsze posty, jakie pisali, to oczerniające bukmacherów (głównie LVBET - czyżby ktoś się bał rosnącej konkurencji?), żeby wierzyć w takie przypadki. Już widzę, jak bukmacher ryzykuje swoją reputację i wiarygodność, żeby Cię okraść na 7zł :eek: Szanujmy się, proszę :rolleyes:
 
D 0

dronez

Użytkownik
Szkoda że tak jak teraz jest przerwa techniczna a nie informują o tym nikogo i całe nhl poszło w piz..du a mogłem te pieniądze do innego bukmachera wpłacić
 
R 0

robin99

Użytkownik
Po pierwsze nasuwa mi się pytanie, po co grałeś taki zakład? Po drugie - czy nie otrzymałeś zwrotu stawki?
Jeśli opisana przez Ciebie sytuacja zdarzyła się naprawdę, to jaka była odpowiedź bukmachera? Bo rozumiem, że próbowałeś to z nimi wyjaśnić.
A jeśli prawdziwa nie jest, to możemy się spodziewać sytuacji takiej jak kilka tygodni temu, że nowo zarejestrowany użytkownik robił dużo hałasu, po czym obawiając się konsekwencji prawnych odwoływał wszystko i pisał okrągłe przepraszające formułki...
Zagrałem i zrobiłem skreen aby pokazać jakie akcje dzieją się u tego bukmachera. Nie była to pierwsza taka sytuacja ,dlatego czekałem na okazje. Oczywiście że dostałem zwrot , nawet bonus 1zł z mnożnikiem 100 , coż z tego skoro puszczając błędne zakłady -jak wczoraj under 94,5 zatwierdzony w momencie kiedy na stronie była już linia 96,5 , nie mając dowodu przegrywam.
Na stronie jest dużo błędów, a zatwierdzane są tylko zakłady , na które w danym momencie LVBET ma przewagę , zakładu na over 94,5 przy linii 96,5 by nie zatwierdzili na 100%
Zapomniałem nadmienić ,mecz zakończył się wynikiem 95.
 
franz100 495

franz100

Użytkownik
Nie była to pierwsza taka sytuacja ,dlatego czekałem na okazje.
Nie ukrywam, że nadal nie łapię sensu takiego grania, gdzie w najlepszym razie dostaniesz zwrot, a w najgorszym przegrasz na własne życzenie... Nie nazwałbym tego okazją. Gdybyś jeszcze kombinował w drugą stronę i grał over licząc że się nie zorientują i wygrasz... No nieważne
Z tym underem 94,5 pewnie było tak jak napisał piotrex, załapałeś się jeszcze na przyjęcie zakładu w ostatniej chwili. Ostatecznie przecież chciałeś go zagrać po określonym kursie, przy określonym wyniku.
A z tym, że dali Ci bonus, to chyba liczy się im na plus, bo nie spotkałem się w nigdzie żeby z takiego powodu buk dawał bonusy.
Nie żebym ich bronił, ale w tej sytuacji zarzuty są raczej bezpodstawne.
 
R 0

robin99

Użytkownik
Nie ukrywam, że nadal nie łapię sensu takiego grania, gdzie w najlepszym razie dostaniesz zwrot, a w najgorszym przegrasz na własne życzenie... Nie nazwałbym tego okazją. Gdybyś jeszcze kombinował w drugą stronę i grał over licząc że się nie zorientują i wygrasz... No nieważne
Z tym underem 94,5 pewnie było tak jak napisał piotrex, załapałeś się jeszcze na przyjęcie zakładu w ostatniej chwili. Ostatecznie przecież chciałeś go zagrać po określonym kursie, przy określonym wyniku.
A z tym, że dali Ci bonus, to chyba liczy się im na plus, bo nie spotkałem się w nigdzie żeby z takiego powodu buk dawał bonusy.
Nie żebym ich bronił, ale w tej sytuacji zarzuty są raczej bezpodstawne.
Ale to nie było granie żeby cokolwiek wygrać czy przegrać!!! nie rozumiesz tego?
Chodziło tylko o udowodnienie jakie sytuacje się zdarzają , bądź pewien że zakład ze skreena na over na pewno by nie poszedł. Słuchaj linia zmienia się na 96,5 klikasz 94,5 według ciebie to jest uczciwe?
W bet
Ale to nie było granie żeby cokolwiek wygrać czy przegrać!!! nie rozumiesz tego?
Chodziło tylko o udowodnienie jakie sytuacje się zdarzają , bądź pewien że zakład ze skreena na over na pewno by nie poszedł. Słuchaj linia zmienia się na 96,5 klikasz 94,5 według ciebie to jest uczciwe?
W bet 365 nie do pomyślenia !!!
 
franz100 495

franz100

Użytkownik
Ale to nie było granie żeby cokolwiek wygrać czy przegrać!!! nie rozumiesz tego?
Nie. To tak jakby iść do zoo wsadzić rękę do klatki lwa tylko po to, żeby zobaczyć co się stanie i potem napisać o tym na forum (być może już tylko jedną ręką). Lew był litościwy, ręki nie straciłeś, a obsługa zoo zamiast wypieprzyć Cię stamtąd, to dała Ci jeszcze upominek. Ja bym się cieszył
 
R 0

robin99

Użytkownik
Nie. To tak jakby iść do zoo wsadzić rękę do klatki lwa tylko po to, żeby zobaczyć co się stanie i potem napisać o tym na forum (być może już tylko jedną ręką). Lew był litościwy, ręki nie straciłeś, a obsługa zoo zamiast wypieprzyć Cię stamtąd, to dała Ci jeszcze upominek. Ja bym się cieszył
Widzę że albo Panowie z LV bEt działają albo ludzie nie rozumieją istoty sprawy!!! Panie FRANZ100 jak można zatwierdzić zakład na kuponie over 94,5 skoro w tym czasie jest do wyboru tylko 96,5??? Skandal u normalnych bukmacherów bet365, Unibet , Itp a te dziadostwo sami sobą są arbitrażem to do takiego błędu nigdy się nie przyznają!!!!
 
franz100 495

franz100

Użytkownik
Jak widzisz po lewej stronie jestem na forum od 8 lat, więc przytyk że panowie z LV działają jest nie na miejscu. Już prędzej ktoś mógłby pomyśleć, że zarejestrowałeś się tu wczoraj tylko po to, żeby oczernić jedną firmę, działając na korzyść innych (żeby nie było, nie twierdzę, że tak jest). Więc darujmy sobie.
A to co napisałem wyżej odnosi się do do sytuacji z hiszpańskiego kosza (gdzie celowo zagrałeś na przegrane zdarzenie, jak sam mówisz nie pierwszy raz), a nie overa 94,5 - to chyba logiczne.
Proponuję zakończyć już temat nie zaśmiecając go, chyba że masz twarde dowody na nieuczciwe działanie bukmachera, to proszę bardzo. Pozdro
 
R 0

robin99

Użytkownik
Jak widzisz po lewej stronie jestem na forum od 8 lat, więc przytyk że panowie z LV działają jest nie na miejscu. Już prędzej ktoś mógłby pomyśleć, że zarejestrowałeś się tu wczoraj tylko po to, żeby oczernić jedną firmę, działając na korzyść innych (żeby nie było, nie twierdzę, że tak jest). Więc darujmy sobie.
A to co napisałem wyżej odnosi się do do sytuacji z hiszpańskiego kosza (gdzie celowo zagrałeś na przegrane zdarzenie, jak sam mówisz nie pierwszy raz), a nie overa 94,5 - to chyba logiczne.
Proponuję zakończyć już temat nie zaśmiecając go, chyba że masz twarde dowody na nieuczciwe działanie bukmachera, to proszę bardzo. Pozdro
Słuchaj kolego to że ty jesteś tam X czasu na tym forum , to nie znaczy że znasz się na bukmacherce.
Normalny Bukmacher rozlicza to jako oczywisty błąd z kursem min 1,08 a nie okrada!!!!
 
franz100 495

franz100

Użytkownik
Słuchaj kolego to że ty jesteś tam X czasu na tym forum , to nie znaczy że znasz się na bukmacherce.
Normalny Bukmacher rozlicza to jako oczywisty błąd z kursem min 1,08 a nie okrada!!!!
Czytanie ze zrozumieniem to trudna sztuka jak widzę. Sądząc po nicku za chwilę matura, więc potrenuj to. Gdzie napisałem że znam się na bukmacherce?? Chciałem tylko podkreślić, że 8 lat temu firma LV Bet nie istniała, więc nie jestem nikim od nich.
A żeby post miał jakąś wartość, to dam Ci radę co możesz zrobić. Możesz zgłosić tę sprawę do UOKiK, do ministerstwa, lub do sądu zawsze wtedy, kiedy czujesz się oszukany. Bez odbioru.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Panowie też nie możecie grać w tej firmie na LIVE za więcej niż 100zł? przecież to jest porażka. chcesz złapać kurs ~4 i stawka max 55zł. kto takim gównianym firmom daje licencje na działanie na polskim rynku?
 
R 0

robin99

Użytkownik
Panowie też nie możecie grać w tej firmie na LIVE za więcej niż 100zł? przecież to jest porażka. chcesz złapać kurs ~4 i stawka max 55zł. kto takim gównianym firmom daje licencje na działanie na polskim rynku?
Tę firmę , z tych ich &quot;live&quot; należało by zaorać!!!!. Powodzenia dla tych co lubią się &quot;męczyć&quot; bo to nie jest gra tylko umęczenie.Zdecydowanie odradzam!!!!!
 
Do góry Bottom