• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

LV BET - opinie

Temat na forum 'LV BET' rozpoczęty przez Marcin-Odra, Kwiecień 1, 2017.

Więcej tematów od Marcin-Odra
    1. kojocik89 Dobrze znany użytkownik

kojocik89
      Polubienia:
      9
      Reputacje:
      39
      Ja pomogę koledze wymienić 3 + firmy LV Bet:

1) Możliwość obstawienia zakładu na koniec świata po kursie 750
      2) Możliwość obstawienia zakładu że Wisła Kraków z logiem LV zakończy sezon w Ekstraklasie przed Legią Warszawa po kursie 4.0
      3) Możliwość obstawienia zakładu na awans Widzewa - (obecnie tracą 2 pkt. do lidera) do II ligi po kursie 1.4 (1.23 po odjęciu podatku).

Co łączy wszystkie trzy :plus:? Brak opcji NIE :spoko:

Ostatnia edycja: Luty 23, 2018
    2. dsNq123 Nowy użytkownik

dsNq123
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      23
      Fatalnie działa strona na komputerze jak i mobilnie , mrugające logo lvbet jest śmiesznie irytujące niż ładujące się kułeczko na youtube , do tego limity do paru zł po paru zakładach za kilkadziesiąt zł na nietypowe sporty typu ITF KOBIETY. Faktycznie jedyną zaletą tej stronki to szybkie wypłaty no i azjalne handi typu -0,75 , reszta to bagno i radzę uciekać szybko!

3. goly78 Dobrze znany użytkownik

goly78
      Polubienia:
      2
      Reputacje:
      17
      Uwaga :) U nich gdy dowód osobisty straci ważnośc z automatu osoba staje sie chyba niepełnoletnia :) Tzn wpłaty jak najbadziej przyjmuja ale z wypłacic juz nie wypłącą . Od nowa weyfikacje trzeba robić

4. piotrex007 Dobrze znany użytkownik

piotrex007
      Polubienia:
      357
      Reputacje:
      1625
      A czy to wielki problem zeskanować dwie strony dowodu, czy nawet telefonem zrobić zdjęcia i wysłać raz na 10 lat? Piszesz, jakby to była wielka niedogodność :confused:

5. kamil077 Użytkownik

kamil077
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      1
      U nich dział promocji chyba nie istnieje. Wypłata w 5min na koncie w weekend, a na ich liście szybkich wypłat mojego banku brak. Konkurencja się chwali jaka to jest szybka, a oni milczą. Dziwne :)

Natomiast jeśli chodzi o limity to porażka- lekko plus i śmieszne limity.

6. Prezes96 Dobrze znany użytkownik

Prezes96
      Polubienia:
      768
      Reputacje:
      4101
      Rzadko wypowiadam się w temacie buków, ale to co mi się przytrafiło dzisiaj z lvbet z żadnym ani zagranicznym, ani polskim bukiem mi się nie przytrafiło. Wpłaciłem kasę (nie dużo) aby zagrać jeden typ, bo w porównaniu z innymi bukami był tutaj najlepszy kurs. Ale niestety szybka bramka i wycofałem się z tego. Także jak zawsze w takim przypadku zlecam wypłatę powrotną, ale co się dzieje ku mojemu zdziwieniu? Nie mogę tego zrobić, gdyż dostaję maila od nich, że muszę zrobić obrót wpłatą przed wypłaceniem tego co wpłaciłem. No śmiech na sali, nigdy się nie spotkałem się z takim czymś. Kpina i tyle.

7. piotrex007 Dobrze znany użytkownik

piotrex007
      Polubienia:
      357
      Reputacje:
      1625
      Akurat taka praktyka stosowana jest w większości bukmacherów i to nie tylko polskich. Jak jeszcze wpłacałeś inną metodą niż z konta bankowego (np. Skrill), to już w ogóle nie ma szans przez podejrzenie o pranie brudnych pieniędzy - mógłbyś zarobić jakiś hajs na zagranicznych, "nielegalnych" bukmacherach, wpłacić i wypłacić od razu kasę i mieć dowód, że wygrałeś kasę u legalnego, polskiego bukmachera, odprowadzającego podatki. Takie coś w większości bukmacherów nie przejdzie, nie przeszło kiedyś u mnie w STSie. Z tego co kojarzę pisali tu na forum ludzie, że na takie manewry pozwalał Totolotek, ale nie wiem, czy to w dłuższej perspektywie by się udało. Więc nie wiem, czemu się dziwisz, normalny, naturalny proces i tyle.

8. betrayal Aktywny użytkownik

betrayal
      Polubienia:
      84
      Reputacje:
      435
      Normalna sprawa - akurat wczoraj szukałem maila od betsona i przypadkiem natrafiłem na sprawę sprzed dwóch lat: cofnięta wypłata z powodu braku obrotu.

9. Prezes96 Dobrze znany użytkownik

Prezes96
      Polubienia:
      768
      Reputacje:
      4101
      Gdybym wpłacał z portfela, ok. Ale wpłacałem ze swojego, polskiego konta, którego zresztą wszystkie dane mają. Nie mów, że u innych nie przechodzi, bo jeszcze nigdy ani STS, ani fortuna, ani Totolotek mnie tak nie zaskoczyły. In minus oczywiście.

10. piotrex007 Dobrze znany użytkownik

piotrex007
      Polubienia:
      357
      Reputacje:
      1625
      Dobrze, nie zaskoczyły Ciebie, ale nie jesteś jedyny na świecie. Zaakceptowałeś regulamin lvbet podczas rejestracji, którego jeden z punktów (rozdział 2. "Proces rejestracji", punkt l) brzmi:
      Mają takie prawo, tym bardziej, że je zaakceptowałeś, a teraz winisz firmę za to, że się trzyma swojego regulaminu :confused:

11. Prezes96 Dobrze znany użytkownik

Prezes96
      Polubienia:
      768
      Reputacje:
      4101
      Twoja opinia nie ma tutaj żadnego znaczenia, bo bronisz cały czas buka od dawna. Jesteś skrajnie nieobiektywny.

12. piotrex007 Dobrze znany użytkownik

piotrex007
      Polubienia:
      357
      Reputacje:
      1625
      Chłopie, ogarnij się, bo napisałem Ci tylko, że mają zapis w regulaminie, którego się trzymają, a Ty mi piszesz, że bronię buka :D Nie tylko ja Ci napisałem, że to naturalna procedura, koledze wyżej takie coś zdarzyło się w betssonie. I nie bronię tego buka, możesz sobie popatrzeć na moje ostatnie posty. Zawaliłeś sprawę, teraz oskarżasz cały świat jakbyś miał 10 lat i tyle w temacie. Bez odbioru o_O

13. Bede1991 Aktywny użytkownik

Bede1991
      Polubienia:
      19
      Reputacje:
      250
      Na forbecie ostatnio jak wplaciłem i chciałem zrobić podobnie, mi nawet w mailu zagrozili że to ostatni raz, że nie przekazują tego do wydziału, ktorego nazwy nie pamiętam - ew. na priv mogę podesłać tak więc coraz czestsza praktyka ( w forbefie kazali mi 1 x obrócić całość)

14. Prezes96 Dobrze znany użytkownik

Prezes96
      Polubienia:
      768
      Reputacje:
      4101
      No dokładnie, mogę sobie poczytać Twoje ostatnie posty w tym dziale, do samej pierwszej strony wystarczy się cofnąć, każdy atak na buka broniłeś, weź przestań. Ja jestem obiektywny, bo nie bronię żadnego buka, nigdy to nie robiłem, bo moim celem jak wielu na tym forum jest wygrywanie z bukiem. Bez odbioru, bo to moja ostatnia przygoda z tym bukiem.

15. kojocik89 Dobrze znany użytkownik

kojocik89
      Polubienia:
      9
      Reputacje:
      39
      Potwierdzam to co napisał kolega wyżej. Ten buk to kpina. Wpłacam wczoraj kase, pograłem sobie to co chciałem i po jakimś czasie okazuje się, że otrzymuje zwrot bo ktoś nie potrafi poprawnie wystawić oferty. Mało tego po otrzymaniu zwrotu jestem zmuszony do dokonania obrotu kwotą którą wpłaciłem. Oczywiście obrót został wykonany bo postawiłem za całość depozytu, który wpłaciłem. Jak dla mnie to zwykłe nabijanie klienta w butelkę :czerwona:

Ostatnia edycja: Marzec 14, 2018
    16. Michal.1 Nowy użytkownik

Michal.1
      Polubienia:
      1
      Reputacje:
      0
      Jedyna zalety u tego buka to możliwość zagrania wszelkiego rodzaju azjanów - reszta albo jeszcze raczkuje w tym temacie, albo w ogóle nie mają w ofercie. Duży minus za brak aplikacji.

17. inzaghi78 Dobrze znany użytkownik

inzaghi78
      Polubienia:
      4
      Reputacje:
      411
      Z jednej strony masz rację co do faktu że kolega zaakceptował regulamin więc jasna sprawa że teraz nie powinien mieć pretensji ale z drugiej dla mnie komiczny jest ten punkt regulaminu bo niby dlaczego nie mogę dowolnie dysponować swoimi pieniedzmi ?? Piszesz o praniu brudnej kasy ale no sorry jesli ktoś wpłacił 10000 załóżmy i od razu tyle samo wypłacił to jaki to jest dowód na to że wygrał kasę u legalnego buka ? ZADEN !!

18. skarin Nowy użytkownik

skarin
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      0
      Zagraj sobie outrighta na żużel, który wisi dobry miesiąc i kursy rynkowe, a zawody dopiero w połowie maja, a po kilku dniach dostajesz zwrot bo nastąpił błąd w kursach. Bezcenne.

19. shearer2006 Dobrze znany użytkownik

shearer2006
      Polubienia:
      0
      Reputacje:
      259

Na kogo stawiałeś ?

20. skarin Nowy użytkownik

skarin
      Polubienia:
      0
      Reputacje: