>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher LV BET - opinie

D 6,4K

danblizerian

Użytkownik


Wczoraj miałem sytuację, która definitywnie przechyliła czarę goryczy i zdecydowała o wykasowaniu konta tej pseudo firmy. Tydzień temu miałem podobny manewr w ich wykonaniu, ale to olałem bo stwierdziłem, że może i mi się coś pomyliło więc jakoś to przyjąłem na klatę. Coś dziwnego dzieję się u nich na tej śmiesznie zbugowanej stronie, stawiając zakład samoistnie wpisuje się stawka maksymalna (taka jaka jest dostępna na saldzie konta) i zakład idzie za taką właśnie stawkę. Zrobiłem się tak tydzień temu i wczoraj było to samo, tyle że nauczony doświadczeniem spokojnie wciskałem wszystko, żeby znów się nie złapać na minę. Rzecz się działa z środków bonusowych, zagrałem pierwszy kupon za 50zł które od nich otrzymałem, zrobiło się 162,21 bodajże, więc skleciłem kolejny kupon. Co było zastanawiające to natychmiast po zrobieniu kuponu odrazu wskoczyła maksymalna możliwa stawka, taka jak saldo bonusowe, wymazałem, wpisałem 50 i dałem kupon do postawienia. Na 100% było tam 50zł stawki, ale okazało się że system zagrał mi za całą dostępną gotówkę. Minutę później już byłem u nich na czacie i chciałem sprawę wyjaśnić. Niestety na nic się zdały tłumaczenia i normalna rozmowa, jedyne co usłyszałem że to moja wina i powinienem wyczyścić historię i pliki coockie...no żart doprawdy śmieszny ze strony niby poważnej firmy. Człowiek od 15lat siedzi w tym temacie, przeżył wszystkie możliwe internetowe krzaczki i teraz musi się użerać z niby legalnymi firmami, które ładują go w chuja na każdym możliwym kroku. Nie chodzi tu o te pieniądze, chodzi o zasadę, nigdy nie miałem problemu z anulowaniem zakładu przedmeczowego w razie jakiejkolwiek pomyłki w jakichś betssonach, bet365, nawet w sts mi się zdażyło w punkcie anulować zakład i jak dobrze pamiętam w millenium też taki przypadek miał miejsce. Najmniejszego problemu, tylko LVbet robi jakieś cyrki. Gdybym pisał do nich po rozpoczęciu meczy, zwracał się do nich w sposób niewłaściwy, no zrozumiałbym wszystko, ale taki brak szacunku do klienta jest doprawdy żenujący. Post ku przestrodze, gdyby ktoś chciał mam logi z czata, całą rozmowę, także radzę uważać i w przypadku takiej sytuacji po prostu machnąć ręką bo i tak nic z tym nie zrobią. 
 
paga 28K

paga

Użytkownik


Ponad dwa tygodnie grania, więc można już wystawić opinię. Człowiek przechodził już wszystko, od początków stsu, profesjonalu, nawet to śmieszne betako, firma która miała wówczas najdłużej otwarte punkty. Później początki internetowego buka, wszystkie możliwe firmy, ale takiej bzdury jaką jest firma LVBET nie doświadczyłem nigdy. Po pierwsze niższe kursy niż u konkurencji, jeszcze gorzej niż w STSie co wydaje się być nieprawdopodobne. Szczególnie kiedy człowiek gra za wysokie kwoty i każde 0,5-0.9 robi duzą różnicę. Jeżeli w takiej fortunie mamy kurs na 1X na jakiś przykładowe spotkanie 1.45 to w LV możemy się spotkać z kursem 1.37. Także pierwszy ogromny minus. Idziemy dalej. Chcą się bawić w całorocznego, gdzie każdy chyba miał okazję pograć a ja w ostatnim czasie dość dużo z powodu przebywania zza granicą i możliwości korzystania z ich usług. Chodzi mi mianowicie o usługę cash out, które działa w LV bet jak działa, raz możemy skorzystać, raz nie - nie wiem jaki Oni tam mają algorytm. Kiedy już jest opcja cash outu i chcesz skorzystać w trakcie trwania spotkania to zaakceptowanie graniczy z cudem. Za każdym razem ukazuje się informacja o zmianie kwoty cash outu i tak w kółko. Tak trudno wstawić opcję do zaznaczenia z możliwością wpisania kwoty poniżej której nie akceptujemy cash outu a powyżej której akceptujemy ? Opcja ta przydałaby się gdyby w jakimś wypadku którakolwiek z drużyn zdobyła by bramkę. Zresztą kiedy mamy takową sytuację to cash out całkiem znika, więc chociaż akceptacje zmiany kwoty. Tam zmiana nawet o 0,10 zł skutkuje odrzuceniem Twojej akceptacji cash outu. Ten cash out tam całkiem kuleje, nawet gdy macie ochotę wypłacić kwotę poniżej Waszej stawki bo chcecie coś odzyskać i widnieje Wam opcja cash outu z napisem wypłać teraz , jednak już nie ma możliwości wciśnięcia i zakceptowania. Po co to w ogóle system wyświetla skoro nie można skorzystać. Proste jak drut. Trzecia sprawa, bardzo mało rynków na spotkania niszowych lig europejskich, ale nie mam tutaj na myśli jakiegoś trzeciego świata.. NIe znajdziecie tam opcji pogrania kartek czy rzutów rożnych. Jedno trzeba przyznać, że na ligi w Anglii, Niemczech , Hiszpanii, Włoszech mamy zakładów od groma.  Co mnie dzisiaj zdziwiło i wkurzyło to zablokowane rynki na F1 w Chinach już na 20 minut przed starem wyścigu. Niby zdarzenie przeniesione do live, jednak jakichkolwiek rynków brak - wszystko poblokowane. Co do wypłat nie będę się wypowiadać bo jeszcze nie korzystałem, ale czekam na zgromadzenie większej kwoty i po prostu uciekam.



Wniosek: Kolejny buk, który chciał się nachapać z powodu ustawy antyhazardowej, jednak rzeczywistość ich strasznie weryfikuje. Zróbcie coś proządnie, zatrudnijcie ludzi, którzy w tym siedzą od wielu wielu lat a ludzie będą walić drzwiami i oknami, taka prawda.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP


Ja bym tak mocno tym casho outem sie nie przejmował. We wszystkich polskich bukach "działa" to ja działa, lub też w ogóle nie ma tej opcji. Ustawa antyhazardowa też ma to wpływ bo według przepisów nie powinno sie dać zrobić cash outa w którym wygrana będzie mniejsza niż stawka. Lv Bet i tak stara sie to wszystkie przepisy jakos obchodzić poprzez popularne mnożniki czy opłate administracyjną za cash out - dokładnie nie wiem jak to działa. Dlatego wygląda to jak wygląda. Na pewno nie ma co tego porównywać do tego co było w becie ????



Ogólnie to jednak na tych cash outach gracz zawsze był i jest stratny. Nawet grajać w becie były one niepłacalne. Najkorzystniej jest po prostu sobie policzyć samemu albo na jakims kalkulatorze surbetowym i zagrać oddzielny zakład kontrujący. 
 
paga 28K

paga

Użytkownik
cytat z dnia 15 kwietnia 2019 18:26 przez madangelo


Ja bym tak mocno tym casho outem sie nie przejmował. We wszystkich polskich bukach "działa" to ja działa, lub też w ogóle nie ma tej opcji. Ustawa antyhazardowa też ma to wpływ bo według przepisów nie powinno sie dać zrobić cash outa w którym wygrana będzie mniejsza niż stawka. Lv Bet i tak stara sie to wszystkie przepisy jakos obchodzić poprzez popularne mnożniki czy opłate administracyjną za cash out - dokładnie nie wiem jak to działa. Dlatego wygląda to jak wygląda. Na pewno nie ma co tego porównywać do tego co było w becie ????



Ogólnie to jednak na tych cash outach gracz zawsze był i jest stratny. Nawet grajać w becie były one niepłacalne. Najkorzystniej jest po prostu sobie policzyć samemu albo na jakims kalkulatorze surbetowym i zagrać oddzielny zakład kontrujący. 



Wszystko się zgadza, tylko jak masz mus do skorzystania z cash outu bo widzisz jak to wygląda na boisku i klikasz po raz enty w opcje skorzystania i informują Cię o zmianie kwoty nawet o jakieś błache 10 gr i za kilka chwil tracisz wszystko to można dostać gorączki. Ja i tak korzystam nadal z całorocznego , używając inralndzkiej karty sim z vodafone w telefonie, także lv nie jest dla mnie priorytetem. Jednak tak mnie zbulwersowało te kilka spraw, ze musiałem dodać opinię.



Wczoraj Inter po kursie 1.44 , we wszystkich bukach 1,54 na około pół godziny do meczu. To już jest przegięcie. Dzisiaj opcja gruby kupon - Wygrane Realu oraz Arsenalu po dużo wyższym kursie - zamiast chyba 3.5 mamy 4.05, ale jak zobaczyłem limit to omal nie oplułem ekranu. Po co dają takie zakłady skoro można je zagrać za 4 stówki tylko ?!
 
paga 28K

paga

Użytkownik


Nie można edytować poprzedniego postu po tak długim czasie, ale tym razem pochwała. Nigdy nie otrzymałem kasy od buka w tak ekspresowym tempie jak zrobił to LV BET, także jest wielki plus tym razem. Po 5 minutach od zlecenia wypłaty, została ona zatwierdzona przez buka i za godzinę już wszystko było na koncie. Brawo.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Dzis spotkala mnie rzecz niespodziewana. Od kilku dni gralem sobie zaklady na strzelcow powyzej 2. Bramek w meczach trwajacych ms w hokeju. Fakt, ze mieli duzo wyzsze kursy niz konkurencja. I dzis nagle szereg zakladow zostal anulowany, a z konta zniknelo mi kilkaset zlotych. Tlumacza sie tym, ze mieli bledne kursy i dlatego anulowali oraz pomniejszyli mi wygrane z tego tytulu :eek:



Czy to w ogole jest mozliwe i zgodne z prawem? Wiem, ze te ich regulaminy pozwalaja niemal na kradziez naszych pieniedzy z konta, ale to jest rozboj w bialy dzien...
 
D 6,4K

danblizerian

Użytkownik
cytat z dnia 18 maja 2019 20:45 przez sinus
Dzis spotkala mnie rzecz niespodziewana. Od kilku dni gralem sobie zaklady na strzelcow powyzej 2. Bramek w meczach trwajacych ms w hokeju. Fakt, ze mieli duzo wyzsze kursy niz konkurencja. I dzis nagle szereg zakladow zostal anulowany, a z konta zniknelo mi kilkaset zlotych. Tlumacza sie tym, ze mieli bledne kursy i dlatego anulowali oraz pomniejszyli mi wygrane z tego tytulu :eek:



Czy to w ogole jest mozliwe i zgodne z prawem? Wiem, ze te ich regulaminy pozwalaja niemal na kradziez naszych pieniedzy z konta, ale to jest rozboj w bialy dzien...


No to kolego słuchaj tego :) 



Również grałem te zakłady, ale akurat mniej bo zagrałem tylko na trzech strzelców tych dwóch bramek i wszystkie trzy były nietrafione, chciałem jeszcze zagrać Frolika i on akurat by wszedł ale zapomniałem. Znajomy grał tych zakładów więcej i chyba dwóch, czy tam trzech trafił. Wczoraj zrobili mu taką samą akcję, wszystkie zakłady na zawodników zostały rozliczone jako zwrot, zarówno te wygrane jak i przegrane i chłopak ma minus 2500 na koncie. U mnie wszystkie zakłady rozliczone jako przegrane, czyli mamy jawny skok na kasę bo inaczej tego nie można nazwać. Jeżeli ktoś trafił to po prostu zrobili zwrot na wszystkie zakłady, stwierdzili że machnęli się na kursach i sprawa zakończona według nich. Problem w tym że takich jak ja jest pewnie więcej, którzy przegrali i nic by z tym tematem nie zrobili, no ale was to szkoda (w sumie mnie też, bo skoro wy macie zwroty to dlaczego nie mam ich ja). Skoro następowały pomyłki kursów to dlaczego zakłady były dostępne przez cały czas, przez kilka dni trwania turnieju? Nikt nie widział u nich, że ktoś trafia kursy po 10 i ma z tego całkiem niezłe siano? Średnio mi się chce w to wierzyć dlatego właśnie jestem po godzinnej bitwie na livechat u nich. Niczego nie wskórałem, ale nie zamierzam tak zostawić tematu. Kilka postów wyżej jest opisana sytuacja z nimi, po kilku dniach przyznali się do błędu i zwrócili mi środki, także warto walczyć o swoje. Wy, którzy trafiliście te kursy nie powinniście mieć zwrotów, bo albo zwroty mamy wszyscy, albo mają je tylko te osoby które trafiły te kursy i wypłaciły środki z tych wygranych. Dla mnie sprawa jest rozwojowa, nie można im pozwolić na stosowanie podwójnych standardów rozliczania zakładów, dysponuję zapisem tej rozmowy, mogę podrzucić screeny zakładów które grałem, zakładam że pokrywają się one z Twoimi bo tok myślenia był zapewne taki sam u wszystkich którzy grali tych strzelców. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
harpagan 11

harpagan

Użytkownik
Grałem strzelców 2+ gola od 12.05 kiedy trafiłem Anthonego Manthe po kursie @12 do wczoraj. Konto zostało zminusowane, a zakłady rozliczono jako zwrot. Livechat straszy mnie sądem, jeśli nie wyrównam stanu konta do 7 dni. Najlepsze że dalej mają tak wysokie kursy na te zakłady. Gdy tylko mają ochotę robią zwrot, i nic ich nie interesuje.
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Udawałbym zdziwionego ale... 

Podczas MŚ w Rosji grałem sobie niektóre mecze, że obie drużyny strzelą w obydwóch połowach. Stawki zależnie od spotkania oscylowały od 10 do nawet 25. Zagrałem taki zakład w meczu Polski z Kolumbią tak dla fanu za kilka złotych. Kurs wisiał w ofercie po 15... w momencie zaakceptowania zakładu ujawniła się stawka 8... WTF. Piszę na live, że co to za cyrk i w momencie klikania stawka była inna. Dostałem odpowiedź, że chwilowo kurs został zaniżony. Najlepsze jest to, że nie pozostał na tym poziomie bo jeszcze chwilę po naszej konwersacji kurs wrócił na 14. Hugo z tym, że i tak przegrałem ale jak cytując klasyk "tutaj chodzi o zasady".

Podziękowałem za współpracę, zresztą ten ich dizajn też jakiś szajsowaty. 
 
nighttt 0

nighttt

Użytkownik
Zdecydowanie nie polecam do stawiania esportu. Kursy są chyba najniższe wśród wszystkich buków, nie raz mecze które chociażby na STSie chodzą po 1.55 potrafią być po 1.45 u nich ????. Mecze na mniejszych turniejach dodawane są bardzo późno, nie da się złapać żadnej okazji, czasami muszę czekać do następnego dnia żeby zagrać kupon, bo meczów nie ma w bazie (która swoją drogą jest i tak bardzo wąska). Do tego ostatnio zaliczyli mi zwrot, bo błędnie wpisali nazwę drużyny - "profesjonalna firma". 
Nie wiem jak sprawa wygląda z innymi kategoriami, ale esport każdemu odradzam.
 
P 0

plastelina7

Użytkownik
  1. Prosimy o przesłanie zdjęcia przedstawiającego Ciebie wraz z dokumentem tożsamości obok twarzy. Musisz być widoczna/y od pasa w górę, jak również ręka trzymająca dokument musi znajdować się w kadrze.

najpierw jednocyfrowe limity, teraz to, następnym razem pewnie zdjęcie od pasa w dół...
 
W 0

wierba

Użytkownik
Konto założone, bonus oczywiście przegrał. Wiec trzeba zrobić obrót, wygrana 7k. Na następny dzień konto zablokowane - dodatkowa weryfikacja. Zdjęcie moje osobiste z dowodem w ręku i z napisem lvbet, potwierdzenie transakcji, wyciag z banku z wszystkimi danymi - wyslane. Wyciag zły.. wyciag generowany jest raz w miesiącu. Muszę czekać do połowy listopada by wygenerowali kolejny. NIE POLECAM. Pierwsze doświadczenie i jak najgorsze. Może miał ktoś podobna sytuacje? Zaznaczam ze mam w przelewach np. Numery kont innych osób i nie podoba mi się to, ze muszę wysyłać dokładne dane np. Mojej mamy. WTF
 
M 0

messi2010

Użytkownik
ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!!co tydzien awaria...tydzien temu nie dzialal live...a dzis nie idzie sie nawet zalogowac...kusza wysokim bonusem ale co z tego jak nie idzie zagrac na upatrzone mecze...poza tym zeby wyplacic pieniadze trzeba obrocic 4 razy depozytem...radze wszystkim dobrze przeczytac regulamin...i mimo wszystko odradzam korzystanie bo serwer musza miec fatalny skoro co tydzien sa problemy z gra!!!!!!
 
ziomek84 9

ziomek84

Użytkownik
dokładnie tak ja pisze messi co chwile jakieś problemy techniczne strona się ładuje nic nie wchodzi a mecze uciekają, żadnej odpowiedzi kiedy LVBET łaskawie rozwiąże problem, ma to w dupie ale ja nie odchodzę do konkurencji 
Pozdrawiam
 
Z 1,3K

ziolo_lecznicz

Użytkownik


Bukmacher tragedia. Najniższe kursy chyba ze wszystkich dostępnych buków jakie istnieją. Właśnie awaria trwa już 24 h i nie zapowiada się  na naprawę dziś. Jedynie na plus to dużo promocji ,bonusów itp
 
M 0

messi2010

Użytkownik
panowie zwyczajnie trzeba wszystkim znajomym odradzac gre u tego buka...ja gdzie bede mogl to tez napisze jak traktuja klienta...jestem zly na siebie bo skusilem sie na bonus wlasnie...obroce bezpiecznie depozytem i wroce do sts ,milenium ,totolotka albo fortuny...sprawdzone firmy...nie mowie ze im sie nie zdarzaly jakies problemy ale to bylo od swieta...a lvbet to totalna porazka...
 
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Zawsze uważałem tego buka za jednego z lepszych na polskim rynku. Niestety przez te awarie nie zamierzam u nich więcej grać. Zlecilem wypłatę w sobotę wieczorem a w chwili obecnej  pieniążków nadal nie mam na koncie. Próbowałem załatwić sprawę przez czat online ale bez skutecznie,  nie mają żadnych konkretów tylko wklejają jakieś standardowe regułki. Nigdy wcześniej nie miałem problemów z wypłatą przez weekend a tym bardziej w poniedziałek. 
 
A 0

adamek391

Użytkownik
Od piątku nie mogą zweryfikować konta .... Porażka zasłaniają się jakimiś głupimi formułkami że to wszystko przez fame mma itd. Pewnie jak zweryfikują to będzie problem z wypłatą ...
 
Do góry Bottom