• Witamy na bukmacherskie.com
  1. Betrally

  Ważne! LV BET: Świąteczne promocje

  Temat na forum 'Bonusy i Promocje u Bukmacherów' rozpoczęty przez xsebax, Listopad 29, 2018.

  Więcej tematów od xsebax
  1. xsebax Admin Członek Załogi

   xsebax
   Dołączył:
   Wrz 2006
   Posty:
   413
   Polubienia:
   309
   Reputacje:
   701
   GRUDNIOWA PROMOCJA LV BET

   Kalendarz Adwentowy LV BET: codziennie dorzucamy się do Twoich wygranych! Sprawdzaj nasz kalendarz regularnie! Codziennie niespodzianka!

   Nie masz konta w lvbet? >> ZAREJESTRUJ SIĘ <<

   W grudniu dorzucamy kasę do różnych dyscyplin w ofercie LV BET!

   1. Czas trwania promocji: 1.12.18 0:00 - 24.12.18 23:59.

   2. Promocja dotyczy zakładów postawionych na wydarzenia/ligi/dyscypliny wymienione danego dnia w treści promocji powyżej. W każdym dniu promocji w treści powyżej określony zostanie kanał lub kanały sprzedaży oraz wysokość dodatkowej stawki
   3. W zależności od dnia promocji, do kuponu gracza dodane zostanie +6,82 % stawki lub +13.63% stawki. Promocja na dany dzień obejmuje jeden lub wszystkie z kanałów sprzedaży czyli stronę LV BET.pl, wersję mobilną strony czyli m.lvbet.pl oraz aplikację mobilną. Promocja dotyczy wyłącznie zakładów na wymienioną w treści promocji ligę/dyscyplinę w danym dniu w godzinach 0:00 - 23:59.
   4. Stawiając zakład w dniu promocji “+14%” na wymienione w treści promocji wydarzenia, za pomocą odpowiedniej wersji strony LV BET.pl, która zostanie wymieniona w treści promocji do stawki zakładu zostanie dodana kwota +13.63%, co finalnie da stawkę 100% wkładu gracza. Przykładowo: gracz stawia zakład za 100 PLN, stawka zakładu wynosić będzie 100 PLN. Jeśli gracz postawi zakład za 100 PLN po kursie 2.00 to jego wygrana wyniesie 200 PLN.
   5. Stawiając zakład w dniu promocji “+7%” na wymienione w treści promocji wydarzenia, za pomocą odpowiedniej wersji strony LV BET.pl, do stawki zakładu zostanie dodana kwota +6.82%, co finalnie da stawkę 94% wkładu gracza. Przykładowo: gracz stawia zakład za 100 PLN, stawka zakładu wynosić będzie 94 PLN. Jeśli gracz postawi zakład za 100 PLN po kursie 2.00 to jego wygrana wyniesie 188 PLN.
   6. Promocja dotyczy zakładów typu: zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi w obrębie danego wydarzenia wymienionego w treści promocji.
   7. Zakłady postawione na jakiejkolwiek innej wersji strony LV BET.pl niż wymieniona w treści promocji w danych dniu nie biorą udziału w promocji.
   8. Zakłady za środki bonusowe nie biorą udziału w promocji.
   9. Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
   10. W przypadku próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, LV BET zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta użytkownika i konfiskaty pozostałych na nim środków. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.
    
  2. husarz22 Moderator

   husarz22
   Dołączył:
   Mar 2014
   Posty:
   1172
   Polubienia:
   774
   Reputacje:
   4198
   Moim zdaniem najlepszy kalendarz adwentowy z polskich bukmacherów.
   Ranking grudniowych promocji wedlug mnie:
   1. lvbet
   2. forBet
   3. ETOTO

   U nich można było najwięcej pograć bez podatku. Akurat trafili z moimi dyscyplinami czyli: ekstraklasa, Premier League i La Liga. Poza tym sporo pograłem siatkówki (Plus Liga) a dzisiaj jeszcze mają hokeja.
   Mam nadzieję, że za rok będzie podobnie :)
    

  Poleć forum