>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher LV BET - wpłaty/wypłaty

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ivbet.pI

Pieniądze na konto w Ivbet.pI można wpłacić przy użyciu kilku metod płatności: portfeli elektronicznych - Skrill i Paymenticon oraz poprzez bankowości internetową -Przelewy24, Dotpay i Tpay. Przy wpłacie nie są pobierane żadne opłaty i są one praktycznie natychmiastowe.



Wypłata z konta Ivbet.pI
Wypłaty dostępne są przez przelew bankowy i Paymenticon. Minimalna kwota wynosi to 25 PLN. Wypłaty również są darmowe.



lvbet podlega regulacjom organu nadzorującego, jakim jest Ministerstwo Finansów na podstawie zezwolenia z dnia 13 maja 2016r numer PS4.6831.9.2016.EQK.LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o. o., ul. Melchiora Wańkowicza 3, 40-384 Katowice. Wpisani do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000534588, przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy – KRS, NIP: 9542751776, REGON: 360297047, wysokość kapitału zakładowego: 2 025 000,00 PLN.Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie! Forum Bukmacherskie przeznaczone jest dla osób, które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia, skontaktuj się z instytucjami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Forum Bukamcherskie ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu
 
alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
Głupie pytanie ale gdzie znajdę opcję wypłaty i sprawdzę stan konta? Rejestrowałem się wczoraj, przeszukałem całą stronę i nie wiem jak wypłacić ????

// już wiem na rozdzielczości 1024x768 nie było widać wszystkich opcji.
 
_bartez_ 71

_bartez_

Użytkownik
Wypłatę zlecilem w czwartek o 13. Do teraz jeszcze nie ma pieniędzy czy to normalne u nich bo to moja pierwsza wyplata
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
co ja Ci poradzę, że jako jedna z nielicznych firm grają ze mną fair, to ich chwalę, to wszystko, jak byś czytał dokładnie forum to byś widział że grywam wszędzie i nie na każdego narzekam
 
S 245

sparks88

Użytkownik
Panowie, to tylko tak może wyglądać z boku. abcbet, jak się domyślam, gra bardziej niszowe zdarzenia niż większość, stąd jego problemy z bukami.
 
registerzieff 107

registerzieff

Użytkownik
Ja pierwszą wypłatę zleciłem w niedziele wieczorem, a kasę dostałem następnego dnia po południu. Także tempo mają ekspresowe. Polecam.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
u mnie ta sama sutuacja, zlecone pierwsza wypłata 5k w niedziele póznym wieczorem i nastepnego dnia w południe na koncie. Kursy i oferta zdecydowanie lepsza niż jakis forbet czy sts. Tak nie zamierzam tam grać, wykorzystałem tylko swietny bonus który dawali
 
H 7

hiper-typer

Użytkownik
Też nigdy nie miałem problemów z wypłatą, następnego dnia zawsze, może niektórzy tu mieli jakiegoś pecha poprostu. Dla mnie wzór dla innych buków pod tym względem.
 
Do góry Bottom